На свято дня народження Шполи приїхав DZIDZIO: враження від концерту

На свято дня народження Шполи приїхав DZIDZIOУ соціальній мережі Фейсбук шполяни із задоволенням діляться враженням від організації свята 424-річниці заснування Шполи – географічного центру української держави.

Свято, яке було організовано для дітей та дорослих було цікавим та захоплюючим. Про це написав мешканець Шполи – Олексій Пірогов. Він привітав із днем народження Шполи містян, а також владу, побажав подальших успіхів в розбудові міста, створенні комфорту, затишку в родинах. Але зауважив, що завершальний етап святкування йому особисто не сподобався, так само як і більшості шполян. Справа в тому, що о 19:00 годині на стадіоні “Шпола-Арена”, із днем міста повинен був привітати артист української естради DZIDZIO. Але зірка не з’явилася ні о 20:00 та навіть о 21:00 годині. Як зазначили свідки, концерт було розпочато о 21:25.

На стадіоні зібралося дуже багато людей, родин із дітьми. Але чекати більше ніж 2 години не всі мали можливість. До того ж, погода була холодною, діти хотіли спати.

Як зазначили організатори, які вибачилися за затримку, сталося непередбачуване – зламалася стійка на криші сцени від важкості цифрових панелей які мали транслювати виступ гурту глядачам, які знаходились подалі від сцени. Багато часу знадобилося на розбирання панелей, ремонт криши. Саме тому гурт не зміг дати концерт вчасно.

Містяни зауважили також, що після концерту на стадіоні залишилося багато сміття, бутилок. Для викидання сміття було розташовано урни, але чомусь мало хто скористався ними. “Потрібно поліції протоколи складати на тих, хто не прибрав після себе. Все починається з кожного з нас” – прокоментувала ситуацію шполянка.

На концерті було приблизно 4 тисячі прихільників української зірки. Самим концертом вони залишилися задоволені.