У Шполянській школі відремонтовано вбиральні

У Шполянській міській школі №1 було встановлено нові туалети.

До нового навчального року встигли завершити капітальний ремонт вбиралень на першому поверсі шкільного приміщення. Зазначається, що в цій школі ситуація з туалетами вкрай катастрофічна. Така ситуація склалася тому, що багато років районний бюджет не виділяв кошти на проведення ремонтних робіт. Учні, педагогічний колектив, батьки – всі зазначали, що користуватися старими санвузлами, системою опалення, рукомийниками, каналізацією стало просто неможливо.

Міська влада поетапно стала вирішувати це складне питання коли закладі загальної освіти стали переходити у комунальну власність, та належати громаді.

З першого вересня учні школи №1 можуть із задоволенням користуватися новими вбиральнями. В них тепер відсутній неприємний запах, їх легко прибирати, зручно проводити гігієнічні процедури.

Капітальний ремонт ще триває. Вже дуже скоро обіцяють зробити таку ж красу на другому поверсі шкільного закладу. Як зауважив міський голова, Сергій Кравченко, ремонт вбиралень почався із шкіл №1 та №2 – ліцей, де стан санвузлів був найгіршим. Всі школи зможуть через деякий час також оновити санвузли.

На капітальний ремонт туалетів у двох школах із міського бюджету виділено 1 млн. 700 тис. грн.