У Шполі підписана угода про соціальне житло

У Шполі підписана угода про соціальне житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування батьківМіським головою Шполи Сергієм Кравченком та директором ТОВ “ТРІНІТІБУД” Олегом Ковбасою днями була підписана Угода, в який йде мова про соціальне партнерство.

Згідно з умовами цієї Угоди соціальний партнер повинен взаємодіяти із міською владою, що необхідно задля соціального та економічного розвитку Шполянської територіальної громади.

По завершені будівництва житлового багатоквартирного будинку, який зараз зводиться за адресою буд. Гончара, 53а, керівництво підприємства зобов’язується передати його у комунальну власність громади без оплати. Мова йде про 2 квартири загальною площею 70 кв. м. Квартири розташовані на 2-3 поверхах.

Міським головою було зазначено, що в перспективі ці квартири будуть передані дітям-сирітам або дітям, які були позбавленні батьківського піклування.

“Ми разом робимо дуже добру справу. Діти, які не мають родичів, повинні знати, що є турбота про них. Саме це є хорошим стартом для успішного дорослого життя”. Сергій Кравченко радіє, що кількість соціальних партнерів у громади щороку зростає. Об’єднання зусиль влади, бізнесу, громадських ініціатив, становляться запорукою успіху всієї громади.