Шполянська ОТГ може поповнитись ще одним населеним пунктом

Шполянська ОТГ може поповнитись ще одним населеним пунктомУ вівторок 24 липня у селі Капустине (Шполянський район), проведено громадські слухання. На цих зборах велася розмова про те, аби приєднатися до Шполянської міської ОТГ. Ініціаторами такого об’єднання стала голова сільради Наталія Колісник та весь депутатський корпус сільскої ради. Мешканці села остаточно поставили крапку у цьому складному, але дуже виваженому та важливому питанні. Пропозиція була підтримана. На збори прийшло 127 мешканця села, які одноголосно проголосували щодо приєднання до Шполянської міської ОТГ. Крім того, в громадських обговореннях взяли участь Сергій Кравченко – мер Шполи, Олександр Кузуб – голова Шполянської районної ради, старости сіл міської громади та представники місцевих ЗМІ.
Наталією Колісник було зазначено, що Капустине після приєднання, всі податки буде залишати в селі. Це означає, що кошти, які зараз йдуть до районного бюджету з паїв людей, зарплат, будуть йти на розвиток самого села. 
Пані Колеснік розраховує на те, що жителі громади отримають субвенцію від держави, на яку буде можливим виконувати ремонт доріг, зробити освітлення, тротуари та багато іншого. 
Громадою села Капустяне було розроблено три пропозиції: до Васильківської, Стецівської та Шполянської громад.