У Шполі розподілено кошти на ремонт у школах та садочках

У Шполі розподілено кошти на ремонт у школах та садочкахДепутатами Шполянської міськради ОТГ, прийняте рішення під час проведення 18-ї позачергової сесії, виділити кошти на ремонт 104 кабінетів у навчальних закладах. На потреби загальноосвітних закладів Шполянської громади, виділено кошти у розмірі 312 тисяч гривень – по 3000 гривень на кожний з кабінетів. У Шполянській міській школі №5 потрібно відремонтувати фасад і на це спрямовано 25 тисяч гривень. У КЗ “Шполянський еколого-натуралістичний центр” треба замінити двері у приміщеннях, для цього виділено 16,9 тисяч гривень.
У приміщеннях міжшкільного навчально-виробничого комбінату заплановано проведення капітального ремонту, і 185 тісяч гривень направлять задля досягнення цієї мети.
До того ж, планується оновлення дитячих майданчиків у дитячих садочках міста (160 тисяч гривень), оздоровлення та харчування дітей, у садочках у літній період (50,9 тисяч гривень), харчування дітей у пришкільних таборах (22,9 тисяч гривень).
Окрім цього 76,6 тисяч гривень планується на підвищення заробітних плат педагогам загальної середньої та дошкільної освіти (стосується тих, хто пройшов атестацію).

За матеріалами: Шполянські вісті