У Шполі «накрили» підпільний ігорний бізнес: подробиці

04.04.2018

У Шполі «накрили» підпільний ігорний бізнес: подробиціУ Черкаській області на лаву підсудних сядуть підпільні діячі, які пропонували хабар поліції. Як все було?

Прокуратура Черкаської області ініціювала обвинувальний акт, направлений до суду Черкаської області  відносно 4 членів організованої групи за звинуваченням у скоєнні кримінальних злочинів. Для цього передбачено у законодавстві відповідні санкції згідно ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка, чи надання неправомірної вигоди посадовій особі) Кримінального кодексу України, у вигляді позбавлення волі на строк 4-8 років з конфіскацією майна, або без неї, по ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204 КК України – штраф від 500 до 1050 неоподатковуваних доходів громадян, або до 3 років позбавлення волі.  

Як було установлено слідством, 4 мешканці Черкаської, Миколаївської, Київської областей з метою отримання прибутку від незаконного типу діяльності – гральний бізнес, організували підпільний доступ до азартних ігор. Прикривав цю діяльність у м. Шпола інтернет-центр «Онлайн Інтернет-Центр».

Ці особи діяли за допомогою спеціального програмного забезпечення, надаючи можливість ігроманам здійснювати ставки в азартних іграх, поповнювати особисті грошові рахунки, отримувати грошові  кошти через касу.

За непритягнення до кримінальної відповідальності, два учасника кримінальної групи пропонували хабар поліцейському у розмірі 10 000 гривень, намагаючись домовитись із правоохоронцями на отримання подібного хабара в наступному кожного місяця.

Наразі прокурорами області припинена діяльність зазначеного незаконного грального закладу спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області, Департаменту захисту економіки Нацполіції України та ГУ НП в Черкаській області.

По матеріалам: Магнолія-ТВ

Це цікаво

No Comments