У Шполі товариство сліпих зможе зробити ремонт

У Шполі товариство сліпих зможе зробити ремонтРемонт приміщення, де розташоване Шполянське товариство сліпих, потребує ремонту. На необхідні ремонтні роботи виділено кошти з міського бюджету у сумі 15 тисяч гривень. Про цю допомогу повідомив голова товариства – Микола Торба.
Наприкінці минулого року він з представниками осередку звернувся до Сергія Кравченка – голови Шполянської ОТГ, із проханням виділити кошти, які потрібні на ремонт у приміщеннях, а саме замінити вікна та двері, які вже багато років потребують заміни.
У міській раді взяли до уваги це прохання людей, які мають вади зору. У бюджеті міста Шпола, одразу було заплановано кошти на ремонт будівлі товариства сліпих.
Як зазначив Микола Торба, це вже не перший крок влади до людей з вадами зору. Міський голова йде на контакт і коли потрібна фінансова допомога, ще ніколи не відмовив. Незрячі хоч й не змозі побачити своїми очима всі поліпшення, але на кінчиках пальців, у самому серці вони відчують, що про них турбуються. В приміщенні після ремонту повинно стати тепліше та затишніше.