У Шполі пройшов конкурс краси “Красуня Шполянщини – 2018”

10.03.2018

У Шполі пройшов конкурс краси "Красуня Шполянщини - 2018"До жіночого свята у місті Шпола проведено конкурс під яскравою назвою “Красуня Шполянщини – 2018”. Свої вміння, таланти, зовнішні дані змогли продемонструвати дівчата, які прийшли показати себе та виграти у конкурсі. Участь взяли не тільки жительки Шполи, але також була учасниця з села Кримки Шполянської об’єднаної територіальної громади. В цьому році подія стала особливою, визначною та феєричною, бо привітати дівчат, та усіх присутніх у залі жінок зміг фронт-мен гурту “Сонце в кишені” Олександр Дубина. До того ж він засідав у журі конкурсу.
Очолила суддівське журі Надія Горбаченко – представник Нацради України з питань телебачення та радіомовлення в Черкаській області. До списку членів журі потрапили президент жіночого клубу Perfect Women, та директор школи етикету Persona Grata – Олександра Буйвол, голова комітету публічного іміджу Ротарі в Україні – Євген Пилипко, керівник проекту “Голос діти” на каналі 1+1 – Катерині Шишкіна.
Задля отримання перемоги участницям-конкурсанткам прийшлося дефілювати у сукнях, які вони створили своїми руками, презентували відеовизитки про себе, відповідали на запитання, які їм ставили члени журі, демонстрували свої таланти та вміння триматися на сцені.
Поки йшло свято в інтернеті тривало голосування за титул “Міс глядацьких симпатій” у Facebook на сторінці “Центр культури та творчості”.
Корона та титул “Красуня Шполянщини – 2018” отримала Сніжана Фарштейн – учениця 10 класу Шполянської школи No1.

Міс глядацьких симпатій – учениця 11 класу міської школи №2 (ліцей) – Лоліта Ткаченко.
Міс Креативність – учениця 9 класу школи №3 (гімназія) – Ольга Довгопол.
Міс Чарівність – учениця 9 класу Кримківського НВК – Вікторія Гордієнко.
Міс Грація – Сніжана Фарштейн.
Міс Ніжність – Оксана Сухіна.
Міс Творчість – учениця 10 класу школи №5 – Антоніна Плахотник.

Це цікаво

Немає коментарів

Залишити відповідь