Жінкам Шполи, які втратили найдорожче, приділили увагу

09.03.2018

Жінкам Шполи, які втратили найдорожче, приділили увагуВесняне свято цього року не оминуло жінок, що проживають у Шполянській ОТГ, які під час АТО втратили своїх синів, чоловіків та батьків. Сергій Кравченко та весь виконавчий комітет Шполянської міськради, привітали жіночок, подарувавши їм ніжні квіти та вручили набори продуктів.
Консультант з питань координації волонтерського руху в Шполі Сергій Кепша, провідний спеціаліст із соціальної роботи Кучерява Валентина, навідалися до Ольги Кондратюк – матері загиблого у Донецькому аеропорті кіборга Олександра Кондратюка. А також не оминули увагою Наталію Пікуєву – дружину Василя Пікуєва, солдата, який віддав своє життя за державу.
Побували також у селі Скотареве аби привітати зі святом жіночності та краси, разом із старостою села Андрієм Запісецьким, матір загиблого воїна Ярослава Новосільського – Валентину, й дружину Івана Носача – Катерину. “Хлопці, яким би ще жити і жити, віддали своє життя за Батьківщину. Наш спільний обов’язок піклуватися про цих жінок”, – зауважив Сергій Кравченко.

Це цікаво

Немає коментарів

Залишити відповідь