Черкащина: шполянський перевізник хоче зняти останній вечірній рейс автобуса

12.02.2016

2У зв’язку зі здорожчанням пального та малою кількістю пасажирів вечірній рейс автобуса, що щоденно о 21.00 вирушає зі школи-інтернату до автостанції, − нерентабельний. Про це під час засідання в Шполянській спецшколі-інтернаті повідомив присутніх приватний підприємець Віктор Сушко. Щоб з’ясувати наскільки нерентабельний останній рейс автобуса, з понеділка розпочне свою роботу комісія, до складу якої ввійдуть делегований працівник міської ради, компанії перевізника та спецшколи.

5 лютого в Шполянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбулася нарада щодо змін у графікові руху міських автобусів. У засіданні взяли участь міський голова Сергій Кравченко, директор школи інтернат Віталій Вербівський, керівник ПАТ «Шполянське автотранспортне підприємство – 17150» Віктор Сушко і близько ста працівників спецшколи.

У ході засідання Віктор Сушко повідомив присутніх про те, що останній вечірній рейс автобуса – нерентабельний. У зв’язку зі здорожчанням пального та малою кількістю пасажирів приватний підприємець хоче зняти рейс автобуса, що щоденно о 21.00 вирушає зі школи-інтернату до автостанції.

Цим рейсом щоденно після трудового дня повертаються додому близько 14 працівників спецшколи. Тому інформація щодо можливого зняття рейсу викликало бурхливе незадоволення в колективі спеціальної школи.

Для того, щоб з’ясувати наскільки нерентабельний останній рейс автобуса, з понеділка буде працювати комісія, до складу якої ввійдуть делегований працівник міської ради, компанії перевізника та школи-інтернату.

Як повідомив мер Шполи Сергій Кравченко, можливо буде потрібно скоригувати час відправлення автобуса, не о 21.00, а на 10-20 хвилин пізніше чи раніше, або ж натомість зняти якийсь інший ще менш рентабельний рейс.
За інформацією прес-служби Шполянської міськради

http://provce.ck.ua

Це цікаво

8 Comments

 • drakosha 12.02.2016 at 13:36

  Вірити Сушку? А проблема відбувається тому, що немає альтернативи цьому перевізнику, так вибрикується і передають всі маршрути іншому перевізнику і вже не буде вибрикуватись… Проблема в відсутності альтернативи, цю ситуацію було створено в попередні роки. Любима позиція українців головне аби свій бандит.

 • Отець Сергій 12.02.2016 at 19:04

  Якщо керівництво школи інтернету та мер міста переймається долею вчитилів , нехай разом з відділом освіти РДА – організують доставку працівників – шкільним автобусом – який є на балансі відділу освіти !

  • drakosha 12.02.2016 at 20:25

   Розірвати з Сушком договори на всі маршрути. В нього всі маршрути збиткові. Його тільки компенсації з бюджету цікавлять. Він би хотів нічого не робити і отримувати компенсації. От вся правда про цей конфлікт. Йому тепличні умови створила попередня влада, як французу от Сушко і бикує.

 • Піпл 12.02.2016 at 20:49

  А кравченку, випадково, всі попередні влади не створюавали.Може це не так?

  • drakosha 14.02.2016 at 18:10

   Кравченко створювали його спільники з ригів, так що не йому жалітись, деякі проекти, ще попередній мер починав, але руки не дійшли закінчити: туалет в центрі , проблему з дитсадком … А Кравченко на свій лад все переробляє де хтось зробив він намагається приписати собі.

   • Піпл 14.02.2016 at 19:04

    Це правда.

 • Afvedot 12.02.2016 at 21:00

  Хай Сушко зніме рейси з маршруту Шпола Київ, його візьме другий перевізник, який зробить 15% знижку студентам. Оно в Звенигородкі один перевізник 17 год нічого з бюджету не отримує і не відказує льготнікам, і не плаче як Сушко.

 • drakosha 17.02.2016 at 13:14

  http://shpola-rada.gov.ua/405-ostannij-vechirnij-rejs-miskogo-avtobusa-ne-znimut

  В кінці статті написано через, що весь концерт, терміново найти гроші для компенсації за пільгові категорії населення.