Черкаська область: влада у Шполі не здатна забезпечити якісну трансляцію сесій міськради

08.02.2016

1Міська влада у Шполі не здатна забезпечити якісну трансляцію сесій міської Ради в інтернеті. Про це кореспонденту Шпола онлайн повідомили обурені мешканці міста.

Приміром, трансляція сесії 8 лютого розпочалася досить дивно. Звукову трансляцію включили лише після виконання гімну України і вона постійно переривалася. Зрозуміти про що говорили міський голова і депутати було практично неможливо.

«Якщо на трансляцію виділяли гроші, – вони вилітають у повітря. Трансляція сесій в інтернеті жахливої якості. Ось така вам показ ушна відкритість», – кажуть обурені користувачі Інтернету у Шполі.

Жахливої якості трансляція роботи сесії відбувається лише в режимі реального часу. Запис трансляції на сайті міськради не публікують.

4 Comments

  • drakosha 08.02.2016 at 16:08

    Навіть діти краще транслюють в прямий ефір, в неті куча відео “стріма ігор”. Там якість краща. Притому трансляція ведеться з каналом не більше 512 кілобайт.

  • ЛНЗ 08.02.2016 at 18:11

    Вкрали гроші з Кутовим, тому тиша.

  • Товмацький перегар 08.02.2016 at 19:24

    А Черкащани взагалі сіли так, щоб їх не бачили і не чули. Податок на успадковані хати, Дронік і Сухомліновій прибрати кіоски, бо меру треба ці місця- жеріть,лохи, європу по кравченку.