Черкащина: у Шполянському районі голова сільради вимагає від влади припинити тиск

1Сьогодні позвонили зі Шполянської районної державної адміністрації. Кажуть, що пора вже об”єднуватись громадам сільським, і Товмач повинен приєднатись до Лебедина. Це центр об”єднання? Де Товмач, а де Лебедин. Про це на власній сторінці у соціальній мережі Фейсбук пише голова сільради Товмач (Шполянський район) Сергій Коваль – Лютий.

Я нагадую, що не треба нас нагинати. Якось розберемось без вас. Об”єднання, це добровільне, і ми ні куди не йдемо, поки що. Побачимо, як будуть процвітати громади. Якщо вже і проводити об”єднання, то зі Шполою. Туди хоч дорога є і автобуси їздять.

Щось не дуже подобається перспектива ЖИТТИ ПО-НОВОМУ. Все більше нагадує методи минулих регіоналів.

 

35 коментарів до “Черкащина: у Шполянському районі голова сільради вимагає від влади припинити тиск

 • 06.02.2016 о 14:09
  Permalink

  Серьога, не нравится власть, борись с ней!
  Хочешь лучшей жизни, строй ее ! Но не
  пиарся на фоне…. Запомни проблема этого
  мира в том, что воспитанные люди полны сомнений,
  а идиоты полны уверенности….. Короче процедура
  обьединения что нарушается? Где Ваши предложения ?
  И самое главное-что ты сделал для этого-кроме п….

 • 06.02.2016 о 23:20
  Permalink

  Сєрий а сам щось попробував би зробити, а то тільки ждеш куди тебе приєднають чи то до Шполи чи до Лебедина. Дорога до Шполи? Ти свої дороги в Товмачі бачив, господарник ти херов. Ти хоч з лебедином погодив текст свого ганебного (в черговий раз) виступу. Ти ж наче з ними був Сірожа “патріот”. І виникає взагалі запитання: Ти коли взагалі на роботі буваєш? Жеребець ти наш невтомний.

   • 11.02.2016 о 15:01
    Permalink

    Чуєш Шановна! А яке будівництво ведеться? І на утримання яких “фортів” ідуть виділені кошти? І виділені ким? Якщо фортів біля стін Ковалевих магазинів, (де горіляччя ллється з під прилавку молодняку) то тут звичайно сумнівів не викликає доцільність такої писанини про виділення якихось коштів.

    • 20.02.2016 о 12:55
     Permalink

     Чуєте шановний Форт? Вам ніхто не давав згоди звертатися на ти!!! Майте повагу. А з думкою нашого голови села Коваля Сергія Валентиновича згодні більше чим 80% від населення і не тільки я можу це підтвердить.

 • 07.02.2016 о 09:26
  Permalink

  Об”єднання громад є добровільним !Відповідно Ковалю не бульки, треба дути проти влади, а вивчати кращий досвід – серед колег та запроваджувати на своїй тереторії, цивілізованим шляхом – вносити пропозиції!

  • 14.02.2016 о 09:49
   Permalink

   Які хороші слова:”вивчати кращий досвід”. Може ще підкажете де ж той досвід підгледіти, щоб досконало вивчити. От створяться в Україні десять-двадцять громад, потім і будемо вивчать… До слова, Коваль теж представник влади, а влада у нас – НАРОД.

   • 14.02.2016 о 19:08
    Permalink

    Він представник кравченка, зараз бореться за новий ставок(на камери, як завжди) для зрошування угідь Лебедина, а народ це ті хто чесно працює і захищає Вітчизну.

 • 08.02.2016 о 00:56
  Permalink

  Отець Сергій В тому то і справа,що об;єднання громад є добровільним.А проти влади не тільки бульки треба дути.На кожному кроці владу треба контролювать і ставить на місце,бо вона землі під собою не відчуває.

 • 08.02.2016 о 19:46
  Permalink

  Л. М. и другие… не цепляйтесь за прошлое, не живите обидами,
  вспоминайте хорошее, никому не завидуйте и самое главное-
  сами разберитесь чего Вы хотите… Обьединение громад-должно
  быть (спросите у людей) одно-Шполянщина, а не под кавото, для этого кто-то
  должен внести предложение.. Пусть это будет “лютый”, или
  Отец сергей…. но строго в соответствии с ЗУ.., а не новая порода
  индюков (95 квартал)……

 • 09.02.2016 о 17:59
  Permalink

  Це обєднання не є добровільним і не має права на існування, ніхто не робив конкретних розрахунів. Я не повадаю Коваля, але зараз він каже правду.

   • 15.02.2016 о 09:35
    Permalink

    Людина- Піар!!! Клас! Піар для заробітку бабла. А з виду хочуть показать шо порядні, а за бабло вила в спину вставлять.

    • 20.02.2016 о 12:32
     Permalink

     Afvedot v ви при своєму розумі?
     Зона бойових дій і майдан не місце для піару.
     А такі люди як ви Afvedot v не тільки вила в спину вставлять, а й вистрелять за бабло і зрадять свою країну. Чому ж ви не піаритесь взявши в руки зброю, залишивши дітей і дружину, лежачи в сирому окопі, і під розрив градів, мін і гранат захищати свою Батьківщину?

 • 09.02.2016 о 19:41
  Permalink

  Об”єднання тереторіальних громад, є добровільним ! Відповідно Ковалю потрібно не виступати проти влади, а вносити владі конкретні пропозиції – вироблені і обговорені громадою!
  Відповідно до доручення президента України Петра Порошенко, 2016 рік для областей має стати роком обласного розвитку. Ключовою складовою цього процесу є створення спроможних територіальних громад. До того ж, в цьому році з державного бюджету на формування громад виділено один мільярд гривень. Тому Черкащина активно продовжує процес добровільного об’єднання територіальних громад.

 • 09.02.2016 о 20:28
  Permalink

  Отец Сергей-ты прав но не совсем, имею ввиду деньги-они на
  развитие инфраструктуры, которую необходимо создавать…
  А в основном ты прав… Поэтому-нужно обговорить и
  инициировать создание одной спроможной громады-Шполянщина…

 • 11.02.2016 о 13:08
  Permalink

  А взагалі це позорисько обитати керівниками громад таких людей, а ще більша ганьба, що вони думають, що мають якесь право когось повчати. Декларації там де ” проходив” службу, миші з’їли.

 • 19.02.2016 о 21:59
  Permalink

  А ви ,піпли,воги,коломби багато зробили для покращення життя України. Тільки і можете,що обсирать нормальних людей. А.що до Коваля,то його обрали люди села,які йому довіряють! І для Товмача він багато чого зробив. І об*єднання в громади товмачани не хочуть,а Коваль відстоює їх інтереси.І в АТО він був,можите не сумніватись,покинувши дружину і четверо дітей. І в дебальевському котлі побував поки ви дома свої зади гріли.І волонтером допомагав армії.А,може ви,шановні,скажете,чим ви допомогли,і що хорошого зробили? Крім того,що язиком тріпати!

 • 13.03.2016 о 16:24
  Permalink

  Зробили в житті доброго не менше коваля. А ти “герой” засумував. Піди відбери у ЛНЗ ставки, бо через полив у Шполі води нема. А ти ж один у нас(+ зозуля+литвин )народний клоун.