Черкащина: у Шполі влада забула про своїх виборців

1Таку думку у соціальній мережі «Фейсбук» висловив громадській діяч зі Шполи Юрій Плосконос. Про це інформує кореспондент «Шпола онлайн».

«Що стосується прибирання від снігу доріг. Добре! Але, як завжди, забули про своїх виборців , які ходять пішки! Тротуари не чищені! Люди протоптали стежки, на яких встояти неможливо. Біля магазину “ІДЕАЛ” почистив 20м. тротуару. Проїхала по дорозі очисна машина і весь сніг викинула на тротуар».

Юрій Плосконос наголосив, що сніг вивозити потрібно, «але не на тротуари викидати, а ще гірше людям під двори».

 

фото Міша Олеан (Фейсбук)

7 коментарів до “Черкащина: у Шполі влада забула про своїх виборців

  • 12.01.2016 о 18:38
    Permalink

    О, проснувся “величайший” політик всіх часів та народів. Ти, шавка, дрочи там в адмінцентрі і не воняй, ти ж ніхто – так вважають всі, крім тебе. Сто грам випий краще, та ще й не таке напишеш. От клоун.

  • 14.01.2016 о 22:01
    Permalink

    Да мерчик очі вміє замилювати. Відкатами спочатку інтересується. А все інше його не цікавить. Справжня прокурорська школа. Але ж він молодожон . Йому треба

  • 17.01.2016 о 02:50
    Permalink

    Площу в Шполі Героїв Майдану прочистили частково, районній і міській владі цікаво спостерігати з своїх кабінетів як мешканці міста перепригують через купи снігу. В деяких містах мер міста з іншими представниками влади вишли з лопатами і розчистили сніг перед своїми адмінбудівлями, показавши приклад. Ви Юрій Плосконос також здається працюєте в районній адміністрації то покажіть що в Шполі влада може і лопатами працювати а не тільки штани в теплих кабінетах протирати та підвищувати собі розміри надбавок до посадових окладів, та за видумані високі досягнення. Візьміть Козуба Кравченка Потапенка і покажіть “клас”. А заодно поміняйте вигорівший на сонці державний прапор що на стеллі Небесній Сотні. А то виступаючи на різних заходах всі що в мерії та в адміністрації кажуть що вони патріоти і думають тільки про людей, а насправді думають тільки як збагатитись за рахунок платників податків та урвати чогось собі того що раніше належало всім. Не забудьте запросити представників місцевої преси, вони дуже люблять прославляти будь яку владу, а грамотний піар не буває зайвим, особливо той що буде навіювати жителям шполянщини думку яких начебто вони собі обрали добрих господарників, господарів, та госпідарів.

    • 06.02.2016 о 23:15
      Permalink

      Чуєш виродок. А тобі восени та на весні повилазило хто рубав паросль біля недобудованого будинку культури. Чи чиї дівчата драяли міські зупинки (своїми руцями, зі своїм інвентарем і серед білого дня не ховаючись від людей. А ти в цей час бидло десь там ганяло кулачок видно в “руїнах” недобудованого будинку культури. І оскільки ти “сірий” то видно твоя сіра речовина штовхала тебе тоді на роздуми “чому ж то не я такий красень та не творю людям добро”. Ти бик і ьиком здохнеш.
      А прапор на постаменті встановлювали наші “Херої нашого майдану”, чому ж забирати у людей їх обов’язок св’ятий (за їх словами стаючи на одне коліно) дбати про це місце.
      А якщо тобі цікаві температурні показники кабінетів приміщення районної комунальної власності, що знаходиться за адресою м. Шпола вул. Пролетарська, 60, то ми ж “мілості просим” заходьте, погрійтесь.
      А якщо ти вже пишеш всяку муть щоб показати, який ти розумний, то ти спочатку поцікався тим про що пишеш. Почитай газети та журнали. Хто та як може встановлювати собі надбавки.
      Ти реальний балабол, ледацюга, бестолоч та що там просто наволоч.

      • 24.02.2016 о 23:02
        Permalink

        Надбавки в адміністрації точно отримують. “За особливі заслуги” Так що не треба ля-ля. Це раз. А по-друге – запам,ятай: в газетах і журналах так само правди, як у циганки на язиці. Особливо у шполянських вістей. Лижуть усим, хто біля корита.

  • 04.02.2016 о 21:12
    Permalink

    Яка влада – такі будуть і порядки ! Це ж не питання вирішуувати за бабло ! Кравченку дійсно треба до Потапенка піти навчитися уму разуму господарника !