Черкащина: мешканців Шполи закликали взяти участь у важливому конкурсі

1У Шполі відбулася бюджетна сесія міськради. Бюджет прийняли в запропонованому головою варіанті. Намагалися розібратися в бюджеті тільки депутат Коваль Н.М та Мошенський С.В. Інші депутати до такого складного рішенні цікавості не проявляли.

Депутати на прохання голови добавили йому ще одного зама по ЖКХ. Як пояснив мер, – для поліпшення роботи комунальників. А ті 90тисяч на його утримання окупляться якісними роботою нового заступника. Я не голосував за розширення штату заступників міського голови тому, що всі попередні мери 25років справлялися з одним заступником.

Разом із тим я вітаю сміливе рішення, Сергія Володимировича, оголосити конкурс на посаду свого заступника. Сподіваюся, що конкурс буде проведено не для галочки, а прозоро і зрозуміло для всіх шполян.

Закликаю всіх , хто має бажання і знання прийняти участь у конкурсі.

Петро Комар,
Депутат Шполянської міськради

20 коментарів до “Черкащина: мешканців Шполи закликали взяти участь у важливому конкурсі

 • 25.12.2015 о 19:32
  Permalink

  петику, давай піди і покажи що ти вмієш і що можеш….А вже
  нехай люди оцінять потім твоє червонослів’я… Бо твої походи
  це сміх… Ти ж не петраєш….

 • 25.12.2015 о 20:24
  Permalink

  Дуже цікаво де ділась попередня стаття яка була опублікована сьогодні про побиття учня однеї з шкіл Шполи. Шановний Петро Комар запитай свого колегу Мошенського Сергія що він як депутат думає про побиття людини психічно хворого Віталі “Щасливого” школярами однієї з шкіл і потім це побиття опрелюднене в інтернеті. Йому як депутату повинно було бути це відомо, і які заходи він вживав для недопущення таких випадків в майбутньому. Напиши за нього а то йому нема коли. Чому в одному випадку коли мова іде про побиття когось з “еліти” то роблять з мухи слона а коли б’ють людину за яку нема кому заступитися то це замовчується. А ще чому інший твій Петро колега і товариш по бізнесу Кишінько торгує біляшами там де йому захочеться, хто дає дозвіл йому перепаляною олією губити здоров’я дітей?

 • 26.12.2015 о 07:27
  Permalink

  Чому ” ЗАЖЕРЛИВИМ” не сказати правду,що місце потрібне для свого. Наприклад “МОЛОДОЖОНА” Пресліцького, що багато раз прокрався в сфері енергетики. Що розкаже Мошенський? Нехай Дмитро Кравченко розкаже, як завод, що будували і розвивали цілі покоління став його власним! Про схеми ухилення від податків групи ЛНЗ, завдяки яким він меценат і щедро розкидає кістки, а тепер ще рабовласник району!

 • 26.12.2015 о 08:16
  Permalink

  Весь міський бюджет спрямований на заробітну плату працівникам місьради та утримання садочків та парку. А що для розвитку, що для людей.?Чи все ЗАЖЕРЛИВИМ?

 • 26.12.2015 о 13:49
  Permalink

  Розкажіть як “конкурс” на пропозицію від міського голови по заступнику мера,керуючому справами, секретарю міської ради,головам постійнодіючих комісій ради і виконавчого комітету виграли ЗАЖРАТІ Ч.+ кепша. Про що ще сказать.Європа.А інші депутати не попали в комісі їу які писали заяви. Це перший раз з 1991 року. Європпа.

 • 26.12.2015 о 18:36
  Permalink

  Цікаво. на головній сторінці ради відсутня інформація по цьому
  питанні. а всезнаючий петик уже мурчить. а про що той сам не
  петрає… А задав би собі питання:- вимоги до…; -умови конкурсу
  до проведення… ;-хто визначає особу…і саме основне-де
  рішення ради…. наберись розуму……

 • 27.12.2015 о 07:08
  Permalink

  А вимога одна-належність до зажратих і бажання хапнуть грошей(побудувати європппейське місто). Пресліцький дуже підходить, а головна сторінка для лохів(всі хто не Черкащани). А може коваль перестане мучити Товмач,звільнить посаду, на якій нічого не робить у селі, та похронує в Шполі (бо дуже хочеться).

 • 27.12.2015 о 07:16
  Permalink

  Розкажіть скільки виділили грошей на європппппейську пішохідну зону в центрі міста, замість ям між будинком культури і готелем(який збираєтесь поцупить) виложіть на тротуарах плитку. А може ЛНЗ ухилилось на більшу суму від сплати податків і полетить чергова кістка, а може мальчик прийме від своєї ригальні з тарганами бетонні блоки туди звідки він їх без дозволу пересунув?

 • 27.12.2015 о 08:52
  Permalink

  Бюджет від зажратих повернутий спиною до громади, бо на основні питання ( скважина та водогін південно-східного масиву, введення очисних споруд) не передбачено коштів взагалі, зате передбачено доплату мерину ( за особливі заслуги), відвищення заробітної плати апарату! Кисленки-Волошенюки наживаються на поставках та виконанню робіт, присмоктались-не відірвеш. У всьому винні “ПАПЕПЄРЄДНІКИ”, а молодий тато водить хороводи біля ЛНЗшної ялинки, та купляє іграшки родичці каландирець Може це символично,що їй?

 • 28.12.2015 о 09:19
  Permalink

  Чому Комар не розкаже, як голосували в минулому зібранні і хотіли просунути посаду заступника міського голови з земельних питань ( під конкретну особу ), про це напевно забув ?

 • 29.12.2015 о 07:24
  Permalink

  Коваль, а сума декларації дружини-підприємця і ринкова вартість квартири і камазів не співпадають. Як ти міг. Опублікуй, чесний наш, цифри в шалавкі і пальтрет(ВАЄННИЙ). Слабо,полководець?

 • 29.12.2015 о 08:16
  Permalink

  коваля жінці мабуть 150 років, бо якщо додати її декларації за 10 років то не вистачить на квартину без камазів.Публікуй цифри,багратіон товмацький! До чого ти ліпиш СП?Цифри дай,БАРМЕН!

 • 29.12.2015 о 18:29
  Permalink

  Я хочу вам сказати,писаки,не рийтесь в лайні!!Ви вже в ньому по вуха,засрались самі,і обливаєте брудом інших!!Все це ,що ви малюєте,замусолене вже давно,одне і теж ви пишите роками!!Не рахуйте чужих грошей,щоб вони вам не стали в поперек горлянки!!Слідкуйте за собою і вашою родиною,а не за чужими!!Будьте простішими(я забув,вас спростили вже не має куди)і до вас потянуться люди!!Ті яких ви загнали в кредити,ті люди на яких ви наїхали!!Може воно і вам колись відгикнеться??!!А відкривати свої чорні ротяки ви вмієте,під псевдонімами,а як до справи,то ви просто сцикунчики!!!Більш відповідати не буду!!!!!!!можете хоть і захлинутись слиною своєю ядовитою!!Слава Нації!!Смерть ворогам!!

  • 29.12.2015 о 22:58
   Permalink

   Якій Сергію нації слава? І яким ворогам смерть? Є вороги зовнішні і внутрішні, ти ворог свого народу який нищить його, якого ти споюєш у своєму ганделику, “левою” горілкою, те саме робить і твій родич, який їх споює у Скотарево. А контролюючим органам ” ПОВИЛАЗИЛО”, тому і бардак і в податковій і в міліції бо зажраті їх прикормили. А поперек горлянки стане тим хто наживається на людях та їх праці, те що здобуте злочинним шляхом не піде на користь, а принесе ВАМ ЗАЖРАВШИМСЯ ТІЛЬКИ ЗЛОБУ ЛЮДЕЙ ЯКИХ ВИ ОБІКРАЛИ, БОЛЯЧКИ, І НЕНАВИСТЬ ДО ВАС. ОБКРАДАТЬ СВІЙ НАРОД ТО Є ВЕЛИКИЙ ГРІХ.

 • 29.12.2015 о 20:04
  Permalink

  Серьога! Обманути, предати, обмахляти, обікрасти. продатись
  -як славно-то!!.. Страшний шлях в темряві Вас усіх Ковалів.
  Слюсарів. Сверделів, Комарів….Скільки років Вас терпіти ?
  А рока летять і не видно перемін…А пишуть тут. щоб люди
  чули і бачили вас продажних “демагогів”….

 • 31.12.2015 о 11:39
  Permalink

  Шановні жителі Шполянщини !

  Щиро вітаю Вас з Новим 2016 роком та
  найвеличнішим із свят – Різдвом Христовим.
  Нехай Новий рік увійде у Вашу оселю щедрим і бажаним гостем, принесе достаток, любов і добро.
  Нехай божественна мить Різдва Христового додасть Вам наснаги і життєвої сили, а у Вашій оселі, осяяній світлом Різдвяної зорі, запанують мир та злагода.

  Хай разом із співом колядок та щедрівок обдарує Вас Всевишній здоров’ям, радістю, вірою, надією та любов’ю.

  Спокою та миру і щедрої долі хай Бог посилає на довгі роки.

  Веселих Вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!