Черкащина: мешканці Шполянського району попрощаються з героєм, який загинув на сході

03.11.2015

2Прощання з Героєм АТО Станіславом Майоренком відбудеться в четвер, 5 листопада, в Антонівці орієновно в 12:00. Про це кореспонденту «Шпола онлайн» повідомила волонтер Лілія Усик.

Всіх краян запрошують приїхати і попрощатись з загиблим Героєм, підтримати його рідних.

 

1

 

45 Comments

 • Ганна Чепелюк 03.11.2015 at 18:52

  Вічна пам’ять загиблому. Витримки близьким та рідним. Нехай хоч його діти будуть щасливі. Ми своїм життям завдячуємо Станіславу та іншим героям, не забуваймо про це. Підтримувати близьких героїв, допомагати пораненим – наш обов’язок.

 • Ігор 03.11.2015 at 19:18

  Щирі співчуття близьким та рідним. Земля пухом, та вічна память.

 • Ілья 03.11.2015 at 23:37

  Вічна память…. В свої 53 роки пішов захищати країну. . Адже на Шполянщині на серпень 2015 нікого вже з молодших не осталось, військовий комісар Тіхонов О.І. відправив в армію тих хто не зміг відкупитися, тих хто не встих купити собі 2 групу інвалідності, та тих хто комусь сильно заважав. Але чомусь не пішов в армію ні один депутат міської чи районної ради, коли випадково попало в руки “пісьмо щастя” як говорить на повістки пан Потапенко депутату Горбачу В. (нотаріус, власник кількох аптек та просто аферист) то вони з Павловим ( депутат , заст голови райради) то вони кричали так в военкоматі що аж коло Приватбанку було чуть. І в армію Вова Горбач звісно що не пішов, зробив собі “левий” папірець і відмазався. Нормальні люди приходять покаліченими а то і зовсім їх привозять, а пани продовжують жирувать і багатіть в той час коли інші всі стають ще біднішими. Земля пухом тобі Станіславе.

  • Піпл 04.11.2015 at 06:47

   Цікаво чи приносили повістки Кравченкам:рабовласнику і меру, Мальчику, Ткаченку, Богачу і компанії? Мабуть їм немає потреби кричать.

   • Форт 04.11.2015 at 20:39

    Ви навіть на статю такої теми не можите просто заткнутися. Людину ховають а Ви тут розповідаєте хто є хто. Ви писаки повинні бути першими там де Ви пишите. Бо у Вас немає нічого св’ятого, того що б Ви могли притримуватися. Ви чорні, зависні та гнилі люди.

    • Торт 05.11.2015 at 16:40

     Та це точно, якісь падли недоразвиті!

     • Серж. 05.11.2015 at 18:38

      З цієї сім’ї воює і син і батько (покійний,земля йому пухом) а з наших елітних кланів Мальчиків, Кравченків, Лазаренків, Ляшенків, Гончаренків, та інших хоть би одне пішло, бо ті хоть пожили в смак, а що бачили такі як Станіслав крім вашкої праці. Чому за багатих повинні проливати кров бідні? І про це потрібно говорити скрізь.

     • Ігор 05.11.2015 at 19:53

      Розмови на похоронах, і чи потрібно говорити правду?https://ukr.media/ukrain/208667/ Виступ на похоронах офіцера. https://www.youtube.com/watch?v=wuB-gOw99GU

 • Українець 04.11.2015 at 08:11

  А чи вручили “нормальним пацанам” з 2 ліги ЗАЖРАТИХ, бо про першу Тихонов і думати боїться. Може повістки є у Струка,Кисленка,Логвінова,Тищенка,Плетіня? А вони”підхолуйні” перші разом з Кравченком повинні стояти на колінах перед загиблим. Повістки не отримали не те,що депутати, а НЕДОТОРКАНІ! Напиши про це , Ілья!

  • York 04.11.2015 at 23:20

   Ще в їхні компашкі Тупота військовий.але він по бабах стріляє. Нема коли до армії йти. Його кравченко для важливих справ держить. Великий Гетсби

 • Ілья 04.11.2015 at 19:16

  З шести прізвищ ВО “Черкащани” що ти Українець назвав троє мають посвідчення інвалідів, і пожиттєво. Всесильна МСЕК – тим хто платить роблять другу групу і пожиттєво, а тим хто не в змозі заплатить посилають (інколи дуже далеко) у різні кінці області по довідки чи на додаткові обстеження. Як може Олександр Тіхонов який висловлював свою підтримку обєднанню бізнес-еліти ВО Черкащани, та піарив цих ЗАЖЕРЛИВІХ, відвідував всі їхні “сходки” надсилати їм повістки в армію? Вони є НЕДОТОРКАНІ, вони ЕЛІТА, а насправді вони просто сцикливі гниди, які зажиріли на праці та грабунку людей Шполянщини.

  • York 05.11.2015 at 19:45

   Вони по 300 грн. За голос холуям платили, то від армії відкупитися немає проблем. Військомат через гроші не бачить призовників

 • vk.com Света Кущ 05.11.2015 at 19:27

  Для York: Так правда, Тупота військовий, в свій час закінчив Хмельницьку Академію Прикордонних Військ України ім. Б.Хмельницького, служив на прикордонних заставах на ділянках кордону Р.Молдови та ПМР, на сьогодні пенсіонер, представляє інтереси в судах різних верств населення, особливо любить ВО “Свободу” з її баранами, які 04.11.2015 року повністю програли йому справу в Шполянському Райсуді. Стосовно Гетсби, то його звати Валентин, а шановна Людмила Петрівна Лимар-донька славетного свободівця ПЕПИ, Дейзі в долю не падає, враховуючи спадковість в проблемних питаннях з головою та пониження на сьогоднішній день в посаді з заступника до головного спеціаліста можна зробити висновки хто намагається професійно зростати а хто падає до ліжка з наркоманом ПИЖИКОМ як Людмила Петрівна Лимар.

  • Українець 09.11.2015 at 09:41

   Ліля! Якщо навіть з Лимаршою спить наркоман, твій Тупота повинен бути на кордоні, а не в тебе під спідницею. ЛНЗ він кине, як і тебе.

   • OpenID Александр Ломинский 15.11.2015 at 18:57

    Для українця: перш ніж писати про кордон то ти довбиньку зясуй для себе, що являється Державним кордоном,. Буде кордон будемо його охороняти а поки-що, читайте кники та підвищуйте свій рівень знань – холоп, з такими як ти патріотами, ми прийдемо до нової крові, до нових жертв, бо такі фахівці як ти не маючи військової освіти, а тільки твій сліпий патріотизм і заганяєте в/с пачками під ГРАДИ. Для того щоб командувати потрібно навчитись підпорядковуватись, а не кричати про патріотизм. Я бажаю тобі самому спробувати взяти на себе відповідальність і прийняти рішення на атаку якогось обєкту, щоб тебе потім особісти спитали як ви оцінювали обстановку, проводили рекогнастування, ставили бойовий наказ підрозділам, узгоджували питання взаємодії та бойового забезпечення при проведенні ваших дій з виконання вашого наказу.

    • Іван 16.11.2015 at 14:20

     Якщо ти знаєш що таке рекогностува́ння то ти повинен бути там на сході, а ти …… то сидів в теплому штабі ВО “Черкащани”, то в теплі в аграрних традиціях, і вважаєш що якщо ти знаєш значення такого слова то ти не ХОЛОП. Люди що не мають військової освіти захищають країну на фронті а “офіцери” жруть водку разом ментами дома, стріляють жінкам по ногах, і розповідають про рекогностування.

     • OpenID Александр Ломинский 17.11.2015 at 08:42

      Такі як ти барани які не знають багатьох слів і мерзнуть а не сидять у теплі, бо мізків погрітись не хватає і довели країну до війни. Холопи, бездарі, заздрісні бики. А по ногам стріляли тому, що від її голови кулі відлітають.

    • Українець 16.11.2015 at 14:54

     Ура Тупппоті!

    • Павло 17.11.2015 at 22:19

     Ліля і Туппппппппота! Обидва ви ЛНЗШНІ УРОДИ!

 • вася 06.11.2015 at 20:14

  Ілля та Українець, , якщо ви патріоти то ідіть в райвійськомат добровольцями, отримуйте повістки і на захист!!! До речі сфоткайте свої щасливі обличчя з отриманими повістками в руках і виложіть фотки в і-нет, щоб довести свою громадянську позицію справами а не гнилим базіканням. Немає фоток повісток з вашими щасливими писками, то затягніть свої гадючі язики в свої смердючі сраки і не патякайте!!!Нема чого когось обливати лайном, щоб на їхньому фоні бути білим і пухнастим – бо це виграшна позиція яку застосовують такі сцикливі підари як ви.

  • Українець 07.11.2015 at 13:02

   Тільки після тебе це зробимо, Васю-зажратий! Затям це!А свої поради розкажеш ЗАЖРАТИМ!Ще нічого не закінчено, ГНИДИ!

  • Піпл 07.11.2015 at 19:59

   Вася-патріот! Шуруй на ЛНЗ за зарплатою і там же залиш свої поради! У воєнкомат позовеш Кравченка з Ткаченком і на мило виложиш ваші щасливі рила! Ждіть вила в пузо, а Діма нехай подвоїть охорону!

  • York 08.11.2015 at 18:15

   Я не зовсім знаю з ким зустрічається Лимар і що Тупота робить у суді, якщо він з Черкащан, то скоріш за все носить судді гроші як виборцям , хабарі Але Тупота військовий, то треба бути йому на війні, а не старим людям. І не ховатися за спиною ЛНЗ. Стидоба.Ганьба

 • Іван 08.11.2015 at 02:11

  Сцикливі П!ДАРИ Вася є депутати міської районної та обласної ради Шполянщини, вони міняють перед черговими виборами свої політичні погляди на більш вигодні для себе, та купляють собі виборців по 300 гривнів, тому є продажними.( як простітутки) Продажні особи зазвичай дуже сцикливі, тому що ні один депутат від Шполянщини не пішов сам, не відправив свого сина чи навіть зятя в АТО. Чому не воюють ті державні службовці та їх діти, які із зарплати дві тисячі гривнів купляють будинки собі по сто тис.$, машини дружині та коханкі і дітям по 15-20 тис.$, які по сьогоднішній день вимагають у своїх підлеглих щомісячні хабарі, які вимагають гроші за робочі місця, за лікування, за навчання, тощо. Вони як пили нашу кров, так і далі продовжують це робити. Вони осушують наші ставки та озера СУЧАСНИМИ ЗРОШУВАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ так що в людей к колодязях нема води, а потім роблять замовні статті в щотижневики Шполяночка плюс та Шполянські вісті про нехарактерний для району розподіл опадів, та симптоми гідрологічної посухи, вішають людям ЛАПШУ, а про свої свердловини по всьому районі мовчать, то хіба це не П1ДАРИ Вася? Хіба за цю Україну віддали своє життя, наші побратими на Майдані ? Вони відправили в АТО справжніх патріотів, тих хто заважав їм, тих хто боровся за справедливість, та приклали зусиль щоб вони звідти і не повернулись. Людям вже набридло терпіти корупцію і мафію, чому наша “п!дарська еліта” , міліонери, депутати їх сини та брати відпочивають за кордоном на кращих курортах, їздять на машинах нових моделей, тусуються в модних клубах столиці в той час коли наші діти, батьки, рідні гинуть на сході???Чому мобілізація їх не стосується??? НЕ шановні депутати місцевих рад! Будьте обережні! Не будьте зажерливими, бо все в один момент може накритися мідним тазом…

 • Піпл 08.11.2015 at 06:45

  Не може залишитись без покарання та наруга над зневіреними людьми, ті фальсмфікації, вчинені зажратими. В когось уже проблеми із здоровям дітей, в когось все попереду! Людські сльози та прокльони даром не пройдуть, хоча самі люди може вам і вибачили ваші вчинки.

 • Аркадій 08.11.2015 at 07:57

  У вівторок шполянський псевдомер планує складати присягу. Цікаво, чи прийдуть його вітати з бідонами гімна шполянська народна та громадська ради, які так просували його на РАЙОННОГО прокурора.Ще більш цікаво, чи хватить мужності у нормально обраних депутатів ВИЙТИ ІЗ ЗАЛИ, КОЛИ НЕГІДНИК ПРИСЯГАТИМЕ ЛНЗ. А може вони виконають волю недоробленого однолюба мера і проголосують все, що він скаже?ЗАПРОШУЮ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ПОДИВИТИСЬ!

  • Іван 14.11.2015 at 02:33

   Про які бідони з гімном мова? Голова громадської ради Осаула, (директор НВК Лебедин) та секретарь Сторчак (Шполяночка плюс) є представниками ВО “Черкащани”, їх ЛНЗ купило вже давно. Також продались ЛНЗ і два “члени” від народної ради Коваль та Тіщенко оба мають земельку, та бажання якихось посад, та грошей. А хто там є з нормальних депутатів в міській раді? Там одні “простітутки” що скачуть по різних партіях для своєї вигоди. І чого на тих клоунів там дивитись? Вони там всі бізнесмени-підприємці і прийшли щось урвати собі, хай рвуть може і їх розірве. Хто не подивився їх в вівторок десятого листопада то приходьте в вівторок 17 листопада, в них там нема порозуміння і вони сесію не закрили, то 3D-вистава за участю акробатів, ілюзіоністів (головний ілюзіоніст В Горбач) та артистів балету, буде продовжена. Фея Лілу запропонує всім бажаючим свої послуги в комітеті, Фея Еллі-послуги інтимного характеру чоловікам, також Вам сподобається Пірат Джек-послуги жінкам інтимного характеру в елітному масажному кабінеті який щойно відкрили, а приємно всіх здивує клоунеса Іриска. Завітайте 17 11 2015 в Шполянську міську раду! Не пошкодуєте! Приходьте з грошима- послуги ДОРОГІ.

   • Павло 15.11.2015 at 07:24

    А може не всі танцюватимуть під ЛНЗ. Я не знаю, які феї, але армяни вже були у Крави, городи людські віджати хоче Богач. Думаю,що прийти треба.

 • Аркадій 08.11.2015 at 08:38

  “Легітимний ” Скорик повинен предати “Легітимному” недомеру табличку з написом:” цап та брехун”.Слухати цього 38 річного пенсіонера та інваліда з плтужною ерекцією на б… повинні тільки оплачені ЛНЗ “обранці”. Запрошую у вівторок піти і подивитись на виставу слабого… на передок Сергія!

 • Сара 08.11.2015 at 14:53

  ВСІ НА КОРОНАЦІЮ ІНВАЛІДА! Щиросердечно запрошуємо у вівторок поди
  витись на вінець розтрат Діми Кравченка! Присягу приймає пенсіонер та правозахисник, секретарем стає наркоша із середньою освітою і кум інваліда! Безкоштовне клоун-шоу! Прийдіть- не пошкодуєте!

 • Сара 08.11.2015 at 18:55

  Ми просто повинні кожен принести інвалідові яйце. Своїх ні в нього, ні у Діми не було, тому визивали консультантів з Києва, роздавали гроші, по-чоловічому змагатися духу не було.

 • Сара 08.11.2015 at 20:55

  Віддай косяк Дімону Тищенко, бо голоси людські вони з мамою вже купили. Операція Ы:план інваліда, щоб кума-планокура зробити секретарем міської ради з шостого заходу(маман в резерві), або хіба дарма трудились суперконсультанти.

 • Павло 09.11.2015 at 07:25

  Трагедія в тому, що фактично, на кістках загиблих, Краченко купив людей, за у них вкрадені гроші отрисав кресла для спермообільного інваліда і планокура і далі буде розоряти район через голову райради Кузуба, голову бюджетної комісії міської Богача, планокура та інваліда. Скільки за цим спостерігати мовчки?

 • Сержик 14.11.2015 at 22:58

  люба тема перейде в політику.. скільки бруду і піни летить..

 • Павло 15.11.2015 at 10:49

  Перша сесія міської ради підтвердила: Кравченко не прийшов працювати для громади. Вигнав,порушуючи закони Кулішову, яка багато років чесно робила і знає роботу. Фахові якості призначених”групою лнз” викликають жах. Сабадашовий зять з освітою Козацького ПТУ, Вася Курінний, що навіть із земельників вигнали, став замість Кулішової, Діма Тищенко розприділятиме комунальне майно, Кисленко (після Яценюка і БПП терміново полюбивший ЛНЗ) буде слідкувати за законністю, Богач розбереться із землею, а академік Кепша з медициною і молоддю. МИ У ЄВРОПІ!

  • сказочная Русь 16.11.2015 at 23:03

   Кравченко, Курінний., Козуб , Богач, Осаула та ін. завдяки лебединським грошам сховалися від армії . Тепер вирішили деребанити бюджет. Бездари і шахраї

   • Vitya 20.11.2015 at 21:13

    19 листопада прокурорчик Кравченко бігав по готелю у Шполі перевіряв цільове використання коштів на ремонт. Далеко підеш Серожка. Взявся за роботу так як треба. Откати бігаєш шукаєш? Не рано?

 • Павло 17.11.2015 at 06:57

  Улюбленець ЛНЗ-інвалід Сергій будує європейську дорогу до хати покійних Красілічів, яку купив йому разом з посадою мера спонсор Дмитро, А поки дорога не європейська, то поставив свою машину у гараж міської ради і їздить на державній. Отакий Сергійко-боїться сперму розтрусити по дорозі додому. Треба всім ЛНЗшним скинутись Сургейку на пристойну хату і службову машину. Прості шполяни теж долучайтесь СКОРО ЄВРОПА!

 • Українець 17.11.2015 at 07:55

  Оскільки інвалід Сергій вже в Європі, а Потапенко поки ні, інвалід в РДА більше не ходить по нарадах. Адже інвалід теж господарю ЛНЗ тулетний папір подає, він тепер рівноправний холуй. Зараз бідний не знає- хто йому дасть на ліки: чи підприємці , що йому не подобаються, чи прихильники АТО на неіснуючий центр, гроші на які вирвуть з очисних споруд, доріг. СЕРГІЙКО! ПЕРЕДАЙ ПРИВІТ ЄВРОПІ!

 • Павло 17.11.2015 at 22:26

  Сьогодні мер-інвалід виглядів жалюгідно! Завдяки голосам Кишінька і Кепші пропхав потрібний склад комісій, з перевагою в один голос( бо сам голосував). Тепер у Європі Кишінькова піцца і інвалідські голоси!ЗАЖИВЕМ!

 • Павло 17.11.2015 at 22:29

  Було дві феї-одна редактор шалавочки плюс-шащикотурена і підношена, друга прес-секретар,свіжіша, ну в акурат для інваліда.

 • Ігор 18.11.2015 at 00:12

  Говорять що біда не ходить одна, з собою ще й горе водить. Після похорон Станіслава Майоренка його рідні пережили ще одне горе, в його вагітної доньки трагічно в ДТП загинув чоловік. Часто представники влади тільки на словах допомагають учасникам АТО та їх сім’ям, та використовують їх в своїх піар- компаніях. Тому хотілося б знати чи надала матеріальну підтримку сільська рада чи районна рада цій сім’ї?

  • Генерал ЛНЗ Кепша 21.11.2015 at 21:07

   А герої потрібні або для війни або для піару самовпевнених кравченків і їх прокладок. Аи горе людське-взагалі нікому ,крім близьких.

 • Генерал ЛНЗ Кепша 18.11.2015 at 05:55

  З метою збереження шполянської партії ” Свобода”, майна Кишінька В.Л, організації сліпоти псевдомерина Кравченка на торгівлю хотдогами та морозивом без доволу відповідних служб, на встановлений з порушеннями будівельних норм кіоск виступаємо в ролі туалетного паперу. Обіцяємо виграти процес проти ЛНЗ і Богача. ГЕРОЯМ СЛАВА!

 • Коваль 19.12.2015 at 16:09

  Ви гниди кончені,це статья про загиблого Героя,а у вас нічого не має святого-бариги задрипані!