Під носом у влади: небезпечний провал у Шполі вирішили прикрити клумбою

IMG_0306Тривалий час небезпеку для власників машин та пішоходів (особливо з настанням вечора) представляв великий провал у асфальтному покритті. У чиновників міської влади, які щодня ходять біля будинку головної пошти, наче очі повипадали. Вони вперто не помічали проблеми, яку мали б вирішити.

Нині комунальні служби зробили досить дивний крок. Ні, вони не відновили асфальтне покриття. Вони поставили на провал клумбу з квітами…

«Ось так наша влада працює. Нічого не можуть зробити якісно. Ця глумба, – ганьба для влади, адже розташована вона недалеко від будинків міськради та райдержадміністрації», – кажуть мешканці Шполи, з якими спілкувався кореспондент «Шпола онлайн».

IMG_0306

Опубліковано у Без рубрики | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

4 коментарі до Під носом у влади: небезпечний провал у Шполі вирішили прикрити клумбою

 1. drakosha коментує:

  Там треба круг клумбу як біля Шевченка робити, як розв’язку. Але дизайнери Шполи вирішили це питання креативно.

  • Форт коментує:

   Про яких саме чиновників міської ради йдеться? Про штатних працівників, чи про тих які збираються під куполом під час сесій?.

 2. drakosha коментує:

  У вас проявляється не здорова агресія. Мабуть дірка в стелі вам не буде заважати якщо це робили чиновники з міської ради… Хто б сумнівався!

 3. Пінґбек: Небезпечне провалля у Шполі вирішили прикрити клумбою (фотофакт) | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *