Черкащина: з настанням темряви у Шполі стає небезпечно

15.09.2015

IMG_0303Влада не дбає про те, аби Шпола перетворилася на привабливе для туристів місто у самому центрі України. Для того щоби у цьому переконатись достатньо заїхати до міста з траси (з боку Умані).

З настанням вечора, тих хто завітає до Шполи, зустрічає суцільна темрява. На вулиці Пролетарській не працюють більшість встановлених тут ліхтарів вуличного освітлення.

Для мешканців Шполи такий стан справ складає подвійну небезпеку. У темряві можна впасти ставши жертвою поганої якості асфальтного покриття.

Стати легкою жертвою злочинця також цілком можливо. Від міліції захисту тут ніхто не чекає, адже нічні патрулювання темних вулиць місцеві силовики не практикують.

5 Comments

 • Сергій 15.09.2015 at 05:56

  Дл того щоб не стати жертвою злочинця потрібний закон про легалізацію вогнепальноі зброі, щоб кожна людина мала право на самозахист бо на міліцію ніхто давно не сподівається. Зверніться до місцевоі знаменитоі волонтерки і вона Вам привизе зброю з зони АТО, (вона має досвід доставки, навіть після затримування СБУ і показу по телебаченню вона продовжує свою діяльність) і ходіть собі спокійно з ліхтариком автоматом і гранатами. До Дня міліціі було всьому особовому складу від міськоі влади виписано і вручено грамоти. За які високі досягнення і який правопорядок вони були вручені?

 • drakosha 15.09.2015 at 06:22

  Хіба це основна проблема????

  • editorinchief 15.09.2015 at 07:43

   може для вас це зовсім не проблема. Але, є люди для яких і це проблема, і якість дороги на околиці теж проблема.

   • drakosha 15.09.2015 at 08:48

    Звичайно потратити остатки коштів, і угробити можливість розвитку міста. Місто від того що на околицях на лайно покладуть асфальт і поставлять пару ліхтарів не буде розвиватись. І коштів все буде менше як заводи стали. Звідки кошти візьмуться??? Ні один серйозний проект в Шполі не розпочато за останні 10 років, тому що кожен за свій куток пиче, одному світла мало, другому треба до дому до двора асфальт положити, де та Леніна 139??? ЇЇ найти не можна, якщо не знаєш де шукати. Вони лиш пишеться що там центральна вулиця.

    В Шполі не було жодного проекту щоб підняти місто з колін і такий стан вигідний місцевим злодіям, бо якщо почнеться розвиток то вони непотрібні будуть. А інвестори в Шполі не заходять бо нема центральної каналізації, Всюди треба зменшити витрати на утілізацію відходів а центральної каналізації немає, та що збудована вона не справиться навіть з вонючим басейном. Чому нема в Шполі жодного басейна великого Ми що не в Європі ??? Бо нема каналізації. А замість пошуку можливості побудови цієї каналізації, до речі Шпола з таких міст в області одна не має Каналізації, в нас ублажають то Ланіна 139 де просто розмиє за пів року асфальт і та ж людина прибіжить буде розповідати що як погано зробили.

    Замість думати на перед і думати де людям дати місця для роботи думають як ублажити кожного скандального мешканця Шполи. Основна проблема відсутності інвесторів не з бандитів це відсутність централізованої потужної каналізації.

   • Форт 16.09.2015 at 09:27

    А тобі вже привезли “ружжо”?