Черкащина: у Шполі перший передвиборчий скандал

1Команда Шполянської районної організації ПП “УДАР В.Кличка”офіційно заявляє про те, що на місцеві вибори вона не йтиме з “братньою” партією “Солідарність – Блок П.Порошенка”. З перших днів єднання порушуються домовленості квотності представників “УДАРу” у списках кандидатів у депутати місцевих та районних Рад.

вибори

Нас також не влаштовують позиція влади щодо тарифів на енергоресурси, заробітної плати та пенсій не захищених верств населення.

Тому команда Шполянського “УДАР”у дотримується принципів демократії та ідей Революції Гідності і буде відстоювати ці ідеали і надалі. Готові до співпраці з політичними силами, які будуть виборювати ці принципи і Україні.

Опубліковано у Без рубрики | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

33 коментарі до Черкащина: у Шполі перший передвиборчий скандал

 1. Льоха коментує:

  То й правильно. А Потап з Минькою хай ще дальше влазять в ригівське болото та торгують місцями в списку. Бо бідний Максімка Страшний ходить і плачеться по городу, шо 60 штук оддав за місце першого в міськраду.

  • Іван коментує:

   Слухай анекдот про Льоху. Питають у боксера ( то міг бути і ударівець Кличко ):- Як Ваше ім’я? Відповідь – Льоха. – Ким ти хочеш стати? Той відповідає – космонавтом. – Ким, ким – перепитують? Відповідь – Льоха.
   Цей анекдот ніби про тебе.

 2. Сергій коментує:

  Яких принципів може дотримуватися ця команда двох Плосконосів? Вам “шановним” краще не згадувати за Революцію Гідності, бо ті ідеали Ви зрадили так як і деякі “патріоти” що сьогодні були на відкритті монумента Небесній сотні. Ваше місце в В.О. ЧЕРКАЩАНАХ, саме там багато таких як Ви, тих що поміняли по сто партій, любителів бізнесу, влади і грошей.

 3. Іван коментує:

  Солідарність не пропаде без “павловських” тушок. Потапенко поставив на місце “відпрацьований ригівський непотріб”. Громада його за це підтримує. А що таке шполянський удар всі знають, продажні маріонетки.

 4. drakosha коментує:

  Юра завжди був гідною людиною.

  • Олександр коментує:

   На перший погляд може здатися, що відсмоктав Плосконос, а насправді відсмоктав Павлов. Це всі розуміють.

   • Сергій коментує:

    Громада підтримує Потапенка разом з Пустовітом, Шпицею, Максімкою та іншими так само як і підтримує Плосконосів. Цікаво хто дав право цій “гідній” людині з Удару рік назад люструвати Заскалету? А потім ще з іншим ударівцем Шарапою люстрували Уманця, заставляючи писати обох заяви про звільнення. Бідний буде УКРОП з такими кадрами як ці “гідні”.

    • Олексій коментує:

     Потапенко очистить наш район від ригівських пережитків минулого. А Плосконос “гідна простит-ка шполянського політикуму”.

     • editorinchief коментує:

      Олексій, за слова свої треба відповідати. Пана Плосконоса знають як порядного політика.

    • Олексій коментує:

     “Карманна партія” Коломойського бідною бути не може, бо він вкрав у народу стільки, що вистачить прокормити мільйони “продажних Плосконосів”.

     • волонтери коментує:

      Поки такі як ти переживали, чи спасе Порошенко свій рошен в Рашкі, Коломойський створював добровольчі батальони, які і зупинили сєпарів. Так шо – краще заткнися і чеши в Ліпєцк карамельки замотувать.

 5. В'ячеслав коментує:

  Шановний адмін. Я сподіваюсь, що про порядного політика Ви пожартували, інакше б не розмістили відповідний коментар. Саме цей порядний політик після Революції Гідності пропонував головного регіонала на посаду голови РДА, а потім і себе, саме він захищав Скорика. І краще хай падло продажне мовчить про ідеї Революції Гідності

  • drakosha коментує:

   Які більшість підлих коментарів. Людина ділом помагала на майдані, на відміну від інших, яка коротка пам’ять у негідників, аби обгадити людину.

 6. Андрій коментує:

  А ще мером хоче стати, а що в нього за плечима? Що для людей зробив? З таким слабким характером не в мери йти, а в солому спать.

  • Анатолій коментує:

   Слабким характер Плосконоса я не назву. Я був на перших засіданнях Народної Ради. І тільки він один сказав, що не буду стояти даже поруч з шавками Лазіка – бригадою свинарів Мишалова. Остальні всі промовчали і зализали.

   • Отець Сергій коментує:

    Анатоліє – питання ?- Чому не діє на сьогодні Нарадна Рада, в якій відстоював інтереси народу Плосконос ? Він і його соратники привели на посаду маразматика Скорика.
    А говорив він так, щоб попасти на посаду голови РДА. А після того як, його прокотили, тихенько відсиджувався зі своєю компашкою ! То він яро підтримував Володимира Миколайовича Потапенка, а це став противником ! Плосконосе, ти був ніхто, і звати в Шполі тебе просто ніяк, в якій політичній силі ти не переховувався ! Для того щоб бути лідером потрібно щось робити коресне для людей Шполянщини, а не заробляти гроші на виборах та майданах !

    • Анатолій коментує:

     Що я бачив, те і сказав. Та й не був він у Народній Раді ніколи.

    • Сергій коментує:

     Плосконос не був в Народній раді йому на віче чомусь кричали Ганьба, в основному це були базарники що торгують мясом. Він не один такий що міняює партійну символіку для особистоі вигоди. Любов Страшна, Сергій Коваль, Максім Яценко, Павло Мальчик та багато інших депутатів райради та міськради бажають влади і грошей.Тому людям потрібно добре дивитися за кого вони віддають свій вибір.

     • Ольга коментує:

      Балотуйся ти. Може тебе виберуть, не заплямований ти наш.

  • drakosha коментує:

   Ви маєте на увазі, що мером має бути обов’язково Злодій? За винятком Заскалети, хто був ще чесний політик?

 7. Сергій коментує:

  Вчора “Срібні струни” святкували свій ювілей. Після концерта свято продовжилось в ресторані, де були “перші” люди району такі як голова райради Скорик, голова райадміністраціі Потапенко, а також секретарь В.О Черкащани, в Шполянському районі, колишній регіонал та захисник бізнес інтересів Кравченка (ЛНЗ) Сергій Струк, депутатка райради регіоналка Оніщук та багато інших цікавих персон. Пили та гуляли більше як на пятнадцять тисяч гривнів. Так от за чій рахунок пянка? Чи не за рахунок платників податків?

  • Іван коментує:

   Гуляли за спонсорські кошти ЛНЗ. Бачте, хто там був знаєте, на яку суму була п’янка знаєте, а за чиї кошти – не знаєте. Проте робите припущення, що за кошти платників податків. Ой не гарно Ви себе поводите.

   • Сергій коментує:

    А хто його зна хто платив. Одні припущення. Можливо Плахута “відкат” дав, він як і багато інших депутатів бізнесменів завжди завищують кошторис в кілька разів таким чином грабуючи бюджет району. А можливо Оніщук за рахунок свого общепіта всіх угощала. Вона всі торгові заклади здає в оренду і може собі дозволити. Ще цікаво за скільки Пустовіту вона здає офіс під його партію? Чи даром дає? Якщо то гулянка була за гроші Кравченка (ЛНЗ) то хто і яким чином йому іх заробив? Чому землі шполянщини збагачують тільки Кравченків, Гончаренків, Федеріків Ржевських та інших, а прості люди всі виживають. Чи ЛНЗ оплативши рахунок думає всіх купити “За шмат
    гнилоі ковбаси…”

 8. Олег коментує:

  Плосконос порядна людина, на відміну від Павлова, не можу сказати, що в усих питаннях підтримую партію Удар, але в цьому конкретному випадку, підтримую таке рішення на 100%, Солідарність, а фактично БПП повністю дескридетувала себе як політсила, замурзавшись зв’язками з членами бувшої партії регіонів, доречно було б партії Удар взагалі покинути БПП та підти на місцеві вибори окремо, не дивлячись на домовленості по м. Київ.

  • волонтери коментує:

   Плосконос то пішов, а списки людей, яких він подав по квоті УДАРу, залишилися в Миновича. І цих людей зараз тероризують, щоб записувались в Солідарність. То може хтось пояснить це? Мабуть, своїх не має де дівати, а ударовцям місця виділяють. Чи, може, свої такі білі та пухнасті, що поряд з ними ударовці дійсно порядні люди!?

  • Іван коментує:

   Але є одне але. Власником Удару є кращий друг Путіна – Діма Фірташ. Керуючий справами Удару – бувший голова адміністрації Януковича Льовочкін. Народний фронт теж вирішив піти окремо, але піару на цьому не робить. А “порядна людина” діє методами скандалів – як наприклад Свобода, чи “справедлива” Юлія Тимошенко. Коли немає здобутків, потрібно організувати якийсь скандал чи провокацію. Ось власне і весь рівень окремих не політиків, а політиканів.

 9. Троль коментує:

  сміюся з цих дискусій. який удар які плосконоси – краще зразу підіть убийтеся

  • За Комара коментує:

   Плосконоси відійшли від Потапенка бо злякались Кравченка Сергія колишньго прокурора який балотуеця в МЕРИ !!! Землі при його прокурорському нагляду розікрали а тепер Мерзота на МЕРИ мітить!!

   • Лісник коментує:

    А коли це Плосконоси підходили до Потапенка, щоб потім відійти? І коли це вони боялися чи прокурора, чи начальника міліції? Я знаю людей, яким Юрій Миколайивим багато допоміг, коли тих пробували “кришувати” наші блюстителі порядку за відповідну винагороду. Прокурор звільнився, а матеріалів на начальника міліції зібрано не один том. Тільки нікому вони не потрібні, бо такі ж “криші” і Черкасах та Києві сидять.
    А Сірожка-прокурор хай собі балотується, та й в обласній прокуратурі вже заявив, що він мер Шполи – це 100%, бо місце йому проплачене. То хай їде, бо жінка молода, машину недавно гарну купив, хату купив в заводі. На ремонти і попа щоб все це посвятити, ще треба заробляти та й заробляти.

 10. Пінґбек: Не поділили списки: в Шполі УДАР хоче йти на вибори без "Солідарності"

 11. Пінґбек: Про Головне

 12. drakosha коментує:

  Юра людина яка переживає за рідне місто, коли був майдан, він їздив і возив туди їжу і речі але багато чорноязичників це забуло. Їм головне згадати Скорика, В той час треба було когось підтримати і він підтримав. Але як це заднім число можна перекрутити. Прикро, що люди так легко паскудять інших.

 13. prosecutor коментує:

  Відколи Плосконоса зробили політиком. Ви що, здуріли. Він у податковій був нуль, тільки міг кричать. Отримав незаконно пенсію, той хай сидить собі вдома з двома дружинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *