У Шполі охоронець напав на рибінспектора: побиття

1Державний інспектор Черкасирибоохорони Бондар О.М. під час виконання своїх службових обов’язків виявив факт незаконного спуску води та велику кількість загиблої риби на дні ставу «Лозоватський».

Водойма знаходиться в адміністративних межах Шполянської міської ради та орендована СПОП «Маяк-Агро». Про це повідомляє прес-служба Черкасирибоохорони.

Держінспекор попросив надати пояснення щодо виявлених порушень. У відповідь він отримав тілесні ушкодження від невідомої особи, яка здійснювала охорону ставка. На місце події викликано працівників Шполянського РВ УМВС України в Черкаській області.

http://kropyva.ck.ua

10 коментарів до “У Шполі охоронець напав на рибінспектора: побиття

 • 10.09.2015 о 10:46
  Permalink

  Місцеві князьки взявши в оренду водойми роблять з ними що завгодно. Вони з них викачують воду для свого збагачення поливачи “елітну” кукурузу яку вирощують на одних і тих самих ділянках біля ставків. Саме через цих Кравченків, Богачів та інших агро-діячів, дітям в спеку нема де і поплавати. В людей води в криницях уже нема, а вони не тільки з ставків а ще б’ють свердловини і викачують воду. Гроші для таких на першому місьці, саме для ще більшого збагачення вони об’єдналися в В.О.ЧЕРКАЩАНИ. Вони бажають влади і грошей. В тому році на одному з ставків такий самий сторож як і цей що побив інспектора, десятирічного хлопчика хотів нагодувати карасями. Цьому сторожу пізніше довелось поплавати разом з карасями, і тільки так потрібно говорити з цими захисниками панів.

 • 10.09.2015 о 20:19
  Permalink

  А нехай Пепа Лимар із Слюсаром та ВО “Свобода” розрулять цю ситуацію. Ходять по місту як два неприкаяних. Пепа з Пантьою просрали офіс РУХУ а тепер лізуть до людей бо в них більше є. Гнобили Традиції, Тупоту, а на виході,що Тупота веде справи проти ВО”Свобода” а Пепа який розказував, щойого шантажують нехай подивиться, що робить його донька, яка з судів не вилазить.

 • 12.09.2015 о 21:45
  Permalink

  Та який це там охоронець, як його побив співвласник ставка -Ветушко Петро.Звісно ж тепер пишуть , що невідома особа.

 • 14.09.2015 о 17:36
  Permalink

  ЛюдаБодаш,якщо така є в природі,а не під цим іменем заховалось щось вусате й бородате я хочу побачити вас щоб вияснити на якій підставі даєте мені розпорядження,а також з якого пальчика висмоктали викладену інформацію.Я не маю нічого спільного з Свободою.До ставків з Лимарем теж.То писали,що захищали АГРАРНІ ТРАДИЦІЇ,а тепер що гнобили.Войовнича Люда познущалась з бідного маленького Тупоти і трохи не пристрелила і за це тепер не вилазить з судів.За мандатами не женемося.УКРАЇНСЬКА ЖАБА нас не давить.Ми нікого не пограбували і не обікрали за своє життя на відміну від тих кого ви відстоюєте.До честі Потапенка він викуповуючи майнові паї виплатив людям повну їх вартість,а інші голови ТОВ скупили виплативши від 10 до 30 відсотків їх вартості.Як вони ставши депутатами будуть захищати інтереси тих кого самі обібрали?

 • 27.09.2015 о 11:20
  Permalink

  Зі зміною орієнтації звички і лексика залишаються попередника,шановна,тепер уже,Людмила Бодаш.Починаючи життя жінки викинте палицю.Постарайтесь випрямитись,а не ходити літерою ЗЮ.Ще необхідно не човгати ногами.Купіть туфлі на підборах.Це буде зробити важко на ногу 45 розміру,тому можна купити калоші і набити брусочки здерева.Походка від бедра і кардібалетом по Шполі.Всі чоловіки будуть біля ваших ніг,особливо ті,що напилися і не можуть піднятися.Ви будучи чоловіком сильно хотіли бути вождем,але кишка виявилась тонкуватою,ще були сильно ласі на гроші,за які могли дешево продаватись,завзято підтримували Шандрука,прагнули стати люстратором і патріотом.А ТЕПЕР ВИ СТАЛИ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНИМ.Змінивши орієнтацію починайте нове життя.УСПІХІВ ВАМ.

 • 07.10.2015 о 08:42
  Permalink

  Бучу слюсарику ти гігант думки, такі слова знаєш. Ти краще сиди вдома ато всовуєш свій носик скрізь а толку всеодно ніякого як з тебе так із твого соратника і великого політичного діяча ПЕПИ. На сьогоднішній день ви вже договорились, що ПЕПИНУ доньку вже пинизили в посаді а в подальшому можливо звільнять. Оце так донька “Свободівця”

 • 08.10.2015 о 19:43
  Permalink

  Бачив тебе сьогодні Слюсар з табличкою на шиї, серце крається. Ти або шизік або бомж. Дурак дураком, потрібно було ща Лимарю таку саму табличку надіти))))))