Черкащина: директорів шкіл у Шполі змушують підписати наказ

09.09.2015

1Відділ освіти змушує директорів шкіл підписати наказ про 6 денний навчальний тиждень. Батьки проти, – повідомляє кореспондент “Шпола онлайн”.

Не потрібно економити на здоров`ї дітей. Під тиском батьків відділ освіти буде переглядати своє рішення.

На п`ятницю запланована зустріч із директорами шкіл та батьками у голови шполянської РДА.

Всі батьки які за збереження 5-денки у школах запрошуються на зустріч де можуть висловити свою думку.

Зустріч відбудеться о 10 годині п`ятниця в приміщенні РДА.

Це цікаво

12 Comments

 • drakosha 09.09.2015 at 19:50

  За це всі мовчать, але так і є, директорів змушували підписати такий наказ, зробити довші канікули і чим довший час не топити в школах. Економія в ділі, але школа, яку не топлять пізніше потребує більше витрат на ремонт після такого опалювального сезону.

 • Мимокрокодил 09.09.2015 at 20:46

  Товарищи редакторы! Обратите внимание на картинку с едыной Украиной. Там же нарисован крымский зеленый человечек в камуфляже ЕМР который по определению русский. Не уподобляйтесь тем товарищам из Россиюшки, которые на баннеры и бигборды к 9 мая рисовали нацистов.

  • editorinchief 09.09.2015 at 20:53

   Щановний,
   Це не спроба прославляти росіян.
   Це спроба нагадати, що ворог завжди тримає нас на прицілі. Розслаблятися рано, а тому числі у Шполі.
   Не нагнітайте

 • Отець Сергій 09.09.2015 at 20:47

  Те що вивчать діти за період навчання – забудуть за період канікул. А найбільша біда – куди подітися дітям в період канікул ? Тільки – на вулицю, а вулиця навчить життя ! Горілка, куриво, наркотики, проституція – це те що очікує нашу молодь , тих хто повинен будувати нашу незалежну державу ! І ми говоримо, що поганою була комуністична система – коли діяли гуртки, секції, бібліотеки ! Чому не кричать Пірогови, Комарики, Сльосарі, де народна рада ?

  • Мимокрокодил 09.09.2015 at 20:55

   Кричать и скакать гораздо проще чем стать, организовать, и сделать. Беда пересичного украйинця в том, что он ждет “чуда” которое все это за него сделает. А обычная жизнь для него – эт просто способ переждать от “чуда” до “чуда”.

 • Сергій 09.09.2015 at 22:42

  Діти повинні в суботу відвідувати вчителів за гроші, хто з вчителів бере 50 гривнів за час, хто 70, а хто і 120. Шановні вчителі знання дають тільки за гроші, і дома. Хай краще відділ освіти звільнить з школи пенсіонерів вчителів та інвалідів, вони займають місце молодих, з якими дітям буде цікаво. Якщо я знаходячись на державній службі надам комусь платну консультацію то мене звільнять з роботи, а в цих освітян що особий статус? Чому вони з домашніх посиденьок не платять податків? То колись були дійсно вчителі, а тепер харобітчани

  • drakosha 11.09.2015 at 07:38

   Багато дурниць ви написали Сергій, навіть нема бажання пояснювати дураку в чому проблеми освіти, більшість з того що ви сказали нагадує мичання Йовбоків.

   • Сергій 12.09.2015 at 11:59

    Шановна drakosha! Я добре знаю проблеми освіти. Одна з них це такі освітяни як Ви, які ображають і принижують школярів, адже кожна дитина це особистість яку Ви повинні поважати. Тому вчителів а також директорів шкіл потрібно приймати на роботу на основі однорічного контракту, який потрібно поновлювати кожний рік. Саме так роблять в багатьох краінах. А в наших школах вчителі ходять до школи до глибокоі старості. А ще як здають ЗНО наші шановні медалісти? Чому вони не набирають 200 балів? Що це за збір грошей з батьків на вікна, ремонти, коли освітянський бюджет розкрадається районними та обласними керівниками освіти. Вчителі привикли заробляти на репетитирстві, директора на спонсорах, а знання дітям нема кому давати, бо в школі замість вчителів одні заробітчани. То за що Вам шановні держава повинна платить зарплату, оздоровчі, три літніх місяця Ви сидите дома а Вам платять гроші. І Вам щось міняти не потрібно, Вас все влаштовує.

 • Pingback:

  Шполянських дітей хочуть відправити на шестиденку | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської області

 • григорій 14.09.2015 at 13:39

  це точно

 • Avast 16.09.2015 at 21:06

  А як вам ініціатива начальника ВО, щоб вчителі в селах заготовляли дрова для своїх шкіл. Не уточнив тільки розподіл… Чи з кожного вчителя по машині(хто на ставці), чи з мовників одну на двох, а трудовику з фізруком по дві…

 • Сергій 16.09.2015 at 23:28

  В селах є землі які кожний рік приносять прибуток, так от хай ті дядьки не купують собі джипи та нерухомість за бугром, а куплять школі не тільки дрова а також концелярське приладдя дітям, і ремонт школи повинен бути також за їх рахунок. Все повинно робитись в селі за рахунок цих багатіїв бо саме вони пограбували батьків цих дітей.