Депутат міськради: мешканцям Шполи пора вимагати

Багато шполян не бачать як місцевий бюджет поліпшує їхні умови проживання. Зате місцеві держслужбовці чудово розуміють, що від наповнення бюджету залежить благополуччя їхніх сімей. Адже впершу чергу видатки бюджету йдуть на оплату праці чиновників і тільки потім ремонт доріг, підтримка спорту, благоустрій міста. Про це на сторінці у мережі Фейсбук пише депутат Шполянської міськради Петро Комар.

Саме тому слуги народу найбільше говорять про бюджет. Шполянам пора зрозуміти, що міський бюджет-це їхні гроші. Шполянам пора вимагати від влади використання коштів місцевого бюджету не через ради, а через громадський бюджет. Люди повинні пропонувати і вибирати куди витрачати гроші. Міська влада зобов`язана організувати обговорення проектів та втілення їх у життя.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

12 коментарів до Депутат міськради: мешканцям Шполи пора вимагати

 1. Такотож коментує:

  А так і є! Перекладають папірці з столу на стіл, займаються відписуванням верхам, що ж ті “чинуші” такого зробили гарного, для лідей, трясуться за свою держвислугу за копійки. А бюджет і наші з Вами податки йдуть на утримування нікому не потрібних бюрократів.
  Так само й так звані депутати міської і районної ради. Половина – сіра маса, половина відстоюють свої чи чиїсь шкурні інтереси.
  Час йде, а люди не змінюються. Така риса, хай краще хтось інший, а я подивлюсь…

 2. Віктор Слюсар коментує:

  Ділити ми мастаки.Ще б навчитись наповнювати бюджет,щоб було що ділити.

 3. Лікар коментує:

  Петро Вікторович наче з іншої планети, а не з кресла голови бюджетної комісії пише.

 4. Форт коментує:

  Чуєш ти самодур Петя, ти голова бюджетної комісії Шполянської міської ради – то якого хера ти там сидиш? Носиш тим чиновникам про яких ти кажеш бабло, за ті послуги, які тобі надають, щоб ти розширяв свої “володіння”, чи не носиш? Чи сам собі вибиваєш через сесії Як та “сучка” гав-гав із-за вугла, і сховався. Ти йди вже куди тебе направили. Хоча можеш вже й не йти, ти показав свій Патриотизм і вболівання за своє місто, я вже не говорю про Україну. А податки платять усі хто працює. Прочитай хоч той кодекс Бюджетний.

 5. Отець Сергій коментує:

  Шо Петруха, на вибори голови міста лижі гостриш ? Люди знають хто ти є, і яка від тебе користь громаді. Ми повинні розуміти,що від нас залежить як наповнення бюджету так і його викорстання. Через депутатів яких ми обераємо, формується і затверджується бюджет міста, в тому числі і на органи управління (кількість працівників і фонд оплати праці), також формується бюджет на дороги, спорт та інші витрати на утримання соціальної інфраструктури міста. Відповідно депутатам першочергово потрібно думати про економіку району, щоб наповнити бюджет, і разом з тим, щоб він раціонально використовувався ! Відповідно, все розпочинається з громади міста, кому вона делегує повноваження представляти її інтереси в органах влади. Ідучи на вибори потрібно, віддавати свої голоса, не за тих , хто більше кричить , а за тих хто робить сам, чесно ведучи свій

 6. Дядя Вася коментує:

  От коли сам Комарьонок буде платить чесно в місцевий бюджет, а не платить лише єдиний податок і це стосується всіх божків району (деякі з них років 5-10 назад самі собі навіть соплі не могли витерти), навчилися обдурювати людей і країну і думають що схватили бога за одне місце, от тоді і будуть в нас процвітати і місто і села і буде достатньо коштів для виплат з місцевого бюджету на різні заходи. А Комарю зрозуміло що зараз потрібний чим більш піару можливо якийсь ЛОХ гляди за нього і проголосує. А у керівництві району одних патріотів старої влади звільняють а нових планують призначити, куди дивиться наша так звана народна рада чи інші патріоти, чи з ними вже домовились, і виставили так званий могорич. Ну це ненадовго підуть вони скоро всі за старою владою якщо звичайно вчасно не вилижуть там де їм покажуть. От коли це все закінчиться лише тоді ми будемо добре жити і буде процвітати наша ненька Україна. Слава Україні – Героям Слава.

 7. Троль коментує:

  Петя напиши чесно – йдеш у мери чи інтригуеш

 8. Ігор Кукуруза коментує:

  Шановний Петро Вікторович якщо ВИ являетесь депутатом міської ради і слугою народу чому ВИ рік назад коли ВАС запрошувала громада вулиці Васильківська , не захотіли прийти чи приїхати до людей??? Вони ж на вас надіялися а ВИ іх проігнорували!!! А тепер тут ВИ пишете про бюджет і переживаете за людей!!! ВИ дійсно як замітив пан ТРОЛЬ збираетесь йти в МЕРИ і робите показуху ВИ Петро Вікторович краще розкажіть жителям нашого міста та району що Саме ВИ зробили за час вашого Депутатства

  • Petro Komar коментує:

   Шановний Ігор Миколайович!
   Жителі вулиці Васильківська за час мого депутатства із своїми проблемами до мене не зверталися. На мою думку тому, що вони маю іншого депутата якого обрали на своєму окрузі депутата і він вирішує їхні питання. Якщо Ви говорячи про звернення жителів вулиці до мене, маєте на увазі випадок коли шполянин вистрілив із карабіна по тракторі, то дозвольте Вас поправити. Все таки рік пройшов можливо щось трохи призабули.
   Мені зателефонував ваш товариш та розповів про події які сталися на вулиці і запропонував, як члену Народній раді, приїхати. По перше наскільки мені відомо він не проживає на вулиці Васильківська, а про те, що громада вулиці Васильківська обрала його представляти їхні інтереси він мені нічого не сказав. По друге у депутата міської ради не має повноважень вирішувати кримінальні правопорушення. Дані проблеми Вам допоможе уладнати кваліфікований адвокат, а не депутат чи член громадської організації.
   Відносно Вашого звернення до мене «що Саме Ви зробили за час вашого Депутатства». Щоб у нас з Вами получилася предметнмй діалог дозвольте Вам запропонувати проаналізувати закон який я зобов’язаний виконувати під час здійснення депутатських повноважень. У законі «Про статус депутатів місцевих рад» чітко написано права і обов’язки депутата. Там ви знайдете, що депутат місцевої ради – представник інтересів виборців свого виборчого округу. б Якщо Ви маєте на увазі під словами «зробили за час вашого Депутатства» освітлення вулиці Горького, Котляревського, Матросова та інших, то чужих заслуг мені не приписуйте. Це все роблять не депутати, а шполяни сплачуючи податки до міського бюджету. За сплачені податки люди наймають за 1,5млн.грн на роботу міський уряд на чолі із мером. Міський уряд це виконавчий орган який робить комфортнішим проживання шполян. Щоб Ви правильно розуміли, то депутат в принципі не може освітлювати вулиці, стелити дорогу, ремонтувати підїзди. Це компетенція міського уряду і його робота за яку держслужбовці отримують гроші.

   • Ігор Кукуруза коментує:

    Ви повністю праві Петро Вікторович я перед вами схиляю голову.. Вибачте що написав тут Вам і обвинуватив у бездіяльністі.. Але як Ви самі написали Ви являлись ” членом” Народноі ради і могли б відреагувати на прохання мого товариша який телефонував до Вас.. І доречі мій товариш являеця власником будинку на вулиці Васильківська під номером 99. Через це він і телефонував ВАМ Петро Вікторович. А ще мій товариш як Ви написали телефонував Вам через те що він Ваший родич ваш двоюрідний брат і він незнав більше до кого звернутись про допомогу. І із цього ми маемо лише одне .. Якщо Ви відмовили рідній людині у допозі проігнорували його прохання то щож ВИ можете чи як ВИ можете допомогти любому вашому виборцю любій тій людині яка повіривши вашим словам відала свій голос за вас на виборах??? Доречі тоді звертались не тільки до вас а й до Кишинька і він приіхав і зумів вислухати людей та дати правильні поради!!! Так що пане Петро Вікторович яб не рекомендував жодному громадянину Шполянського району та міста Шполи голосувати за Вас бо ви людина яка невзмозі допомогати людям!!

 9. Іван коментує:

  Петя, ти чмо нагле. Себе чиновником не вважаєш, гнида?

 10. Козачук коментує:

  Щодо того як попонювати домашній бюджет – на консультацію до Дубини Івана –
  Васильківського сільського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *