Черкащина: у Шполі дорожники ремонтують дорогу, на якій немає ушкоджень

Дивним чином ремонтували дорогу на вулиці Леніна, що навпроти Школи №1. Все ніби чудово, влада щось робить в місті…

От тільки незрозуміло, що ж в цьому місці вулиці такого стратегічного є, що тут ще й не встигли вибоїни з’явитись, як вже поміняли полотно?!

І так майже кожного року! Де логіка, раціоналізм?..

«Наприклад на вул.Гоголя, що біля спортивної школи, там дорогу за моєї пам’яті і не ремонтували, хоча вона теж в центрі міста! Отож що це,- непрофесіоналізм, марнотратство, чи банальна показуха?», – пише у коментарі для інтернет газети «Шпола онлайн» обурений активіст Вадим Мельниченко.

6 коментарів до “Черкащина: у Шполі дорожники ремонтують дорогу, на якій немає ушкоджень

  • 23.07.2015 о 23:06
   Permalink

   У Комаря спитай як ділили вулиці, він хе праведний длепутат, та ще й голова бюджетної комісії міської ради. То шо Петю, який дасиш коментар? Почни тут плакать які всі погані а ти один хороший і справиться зі сворою “крадіїв” ти не в змозі.
   Повістку вручили то йди вже показуй свій патриотизм. Це звичайно не містки красити але ти ж наше “світило”. Чи ти вже зробив з себе інваліда щоб не йти. Чи подруга твоя патріотка-продавчиня не встигла тобі лайно твоє відмити?

 • 21.07.2015 о 18:31
  Permalink

  Пам’ятаєте пару років тому Лебеденську ремонтували??? Такий самий ставили тоді асфальт і на на Леніна, на тому участку Леніна асфальт нормальний і досі, а на Лебединській наступної весни уже був пошкоджений, і питання не в машинах, а під Лебединською треба переробляти основу, щоб нанести дорожне полотно і тільки тоді воно не буде швидко не пошкоджуватись.

 • 21.07.2015 о 18:36
  Permalink

  На рахунок Гоголя – це кому до дому треба в ущерб транзитних вулиць міста положити асфальт??? Хто такий розумний з депутатів ???