Черкащина: стала відома причина невеликих пенсій у Шполі

18.07.2015

На апаратній нараді голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко дав низку доручень щодо посилення контролю за станом нарахування заробітних плат в районі. «Недоотримання бюджетних коштів, невеликі пенсії шполян – це наслідок низьких зарплат та їх виплат в конвертах»,- наголосив керівник району.

За п’ять місяців по даним звітності самих же платників в районі 839 працівникам, а це 12 відсотків, заробітки нараховуються на рівні мінімальної зарплати і менше. Практично всі підприємці-спрощенці сплачують єдиний соціальний внесок в мінімальному розмірі і не більше.

Про це інформує Прес-служба управління Пенсійного фонду в Шполянському районі.

9 Comments

 • drakosha 18.07.2015 at 12:35

  Нічого дивного, що люди мінімізують свої витрати – це капіталізм. І багато людей не готові відстоювати свої права на вищу зарплату.

 • Дмитро Потапович 19.07.2015 at 12:24

  Пану Потапенку на зустрічі з пенсіонерами нада розказати про зарплати керівників шполянського пенсійного фонду.
  Заробітна плата за 2014рік
  начальника управління Пенсійного фонду України в Шполянському районі-78 872грн.
  першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Шполянському районі-100 833 грн
  Таких керівників повно по всій Україні. Це через них пенсіонери отримають малі пенсії.
  Середня пенсія по району становить 1294 гривні. Порівняйте із вищезазначеними зарплатами.
  Зарплату керівників пенсійного фонду необхідно прирівняти до середньої пенсії. Хочеш більшу зарплату роби так, щоб пенсіонери отримували більше!

  • drakosha 20.07.2015 at 18:29

   Яка дурня, де ви тільки беретесь на голову бідної неньки України? Зарплата виставляється законом державного службовця, от виставляйте претензії до тих хто це встановлює, а на рахунок пенсій теж, як Янукович себе за БОГА видаєте урівняти всіх незалежно від стажу???

 • Отець Сергій 19.07.2015 at 14:57

  Шоти дурню дракоша, мелиш. Звідки візьметься наповнення казни пенсійного фонду, щоб забезпечити виплату пенсій пенсіонерам?

  • drakosha 20.07.2015 at 18:25

   Ви щось гоните, де я казав про наповнення??? Мало того наповнюється казна тоді, коли платять не в конвертах. Як тут не згадую про любимі прийомчики в “гостинному дворі”, коли у них ламається касовий апарат і вони не платять тоді акциз на цигарки, а також про зарплати в конвертах.
   Пане піп Сергій, вас слід знати, що закон діє не залежно від того є чи ні в держави на нього кошти. Краще бізнесменам розкажіть, як духовно платити людям мінімалку на папері, а іншу частину в конверті, надзвичайно духовна річ.

   • Велика Реформа 20.07.2015 at 21:56

    Для нього духовна річ розказати, які комуністи класні і святі!

   • Дмитро Потапович 21.07.2015 at 14:48

    Якщо Ви не хочете брати гроші в конверті не ходіть туди де їх платять. Порадьте покинути таку роботу родичам, друзям, знайомим.

 • Коваль 22.07.2015 at 15:00

  Дмитро Потапович,а за що жити людям,як що вони покинуть роботу!!Де є офіційна робота,з великою зарплатою,???Та не має в нас такого в районі!!Треба вносити зміни до законодавства!!Спрости оформлення робітників,і збалансувати відрахування,за найманого робітника!!Тоді,як не парадоксально,збільшеться надходження в бюджет, і всі вийдуть із тіні!

 • Коваль 22.07.2015 at 15:05

  І ще добавлю,з приходом Потапенка,у Шполянському районі стали найменші зарплати,і пенсії також найменші!!А чому?Бо всі думають,якщо відчислили на якийсь фонд Потапенка,то можна і менше платить запрат!Він прикриє!!Да?