Черкащина: у Шполі зростає невдоволення

Як вже інформувала газета «Шпола онлайн», до депутата Шполянської міської ради від ВО «Свобода» Кишінько Вячеслава звернулись жителі вулиць Невського, Берегова, Енгельса.

За даними місцевих жителів, – в місті Шпола другий рік підряд викачують воду з Ждановського та Перерваного ставу на полив полів, для вирощування сортової кукурудзи,ці два стави опинились під загрозою знищення. Річка Шполка, яка текла від Червоного ставу до Ждановського ставка засохла, як тільки почали викачувати воду. Знищено рослинність поблизу річки, в криницях у людей на два метри впав рівень води.

Шполянська районна державна адміністрація надала відповідь в якій вказує, що дозвіл на спеціальне водокористування на Ждановському ставі, наданий ТОВ «Маяк-Агро». Термін дії до 2016р для зрошення сільськогосподарських угідь, які орендує Богач М.П. Ліміти забору води на ставі суворо дотримуються. Про причини падіння води в криницях не відомо.

Пройшовши по притоці річки Шполка з депутатом міської ради Присяжненко О.О, дізнались як зникає вода: перекрита протока, розкриті джерела по довжині річки, вода стікає в спеціально виритий котлован. Зі встановленої площадки насосами викачували джерельну воду на полив кукурудзи.

Дежавним управлінням охорони навколишнього природнього середовища в Черкаській області встановлені граничні норми

викачування води на ставку,вже давно перескочив орендар Богач (вода впала до найнищого рівня). Виривати котловани, бурити скважини,та викачувати джерельну воду біля притоки ніхто не давав.

https://www.youtube.com/watch?v=kQLOlCp33js

Депутат Шполянської міської ради Кишінько В.Л

Попередні матеріали:

www.youtube.com/watch?v=b2Qw8oymXM8

14 коментарів до “Черкащина: у Шполі зростає невдоволення

 • 08.07.2015 о 23:53
  Permalink

  Такі пристрасті! У Європі вже давнго б на цьому місці зібралися люди, депутати, сенатори і розбирались би, чи справді це так, як пишуть ці депутати. Вони що там одні? А де ж активна громада, де загальна ренакція? А може все зовсім не так, як виклали проблему? Хата у кожного на краю села…

 • 09.07.2015 о 17:44
  Permalink

  Ці умніки зі свободи в своєму житті нічого путнього для людей і громади не зробили’ вміють тільки жарить біляші і травити ними людей. Зняли кіно про доглянутий куточок нашої держави , а в кадр попадає свалка яка горить і травить весь Шполянський район. То відвідати свалку і визначити причину її загорання у них не хватає мозгів. А де ж вони в них візмуться якщо вони тільки думають про шашлики де пожарити. А відомо що ми складаємось з того що їмо. Отже шановні свободівці займіться свалками повірте буде більше користі і умнічать перестанете. А от як приберете якусь територію поставите там мангал та й будете там жарити свої шашлики разом з біляшами.

  • 18.07.2015 о 14:18
   Permalink

   Сам термін “ставок” говорить про те що це штучна споруда яка створена людиною або для вирощування риби або для створення умов для поливу с.г. культур. Отже якщо жданівський ставок будувався під поливну систему (яка доречі в свій час працювала) то сьогодні він використовується за прямим призначенням даючи великій кількості людей робочі місця і заробіток. І ні про яке нищення природніх ресурсів не йдеться навпаки людська праця направлена на благоустрій території. А щодо колодязів то чому ніхто не звертає увагу на те що в кожній(майже) криниці насос який безконтрольно викачує воду : для пральних машин, бойлері, полив грядок біля житлових будинків. То цей фактор ми не бачимо? І що ці свободівці взагалі спроможні аналізувати , як виконувати чиїсь забаганки, вони навіть пропіаритись по людськи не варті.

 • 13.07.2015 о 22:03
  Permalink

  А Ви пане Олександре вважаєте, що Вашими незаконними діями Ви можете чогось досягнути? Спочатку потрібно вивчити всі документи а потім випускати всі відеоролики та піаритись в онлайні.Ваша “Свобода” вже так пропахла періжками, що далі нікуди. А Ви тепер вирішили спробувати свої сили в судових засіданнях, це смішно)))))

 • 18.07.2015 о 13:37
  Permalink

  Що О.О.в Вшій партій закінчилися доводи. Знаючи хто представляє інтереси Вашого опонента скажу Вам, що в цих питаннях ця людина досвідчена. Я сам звертався до неї за допомогою. Оця людина Вам Доведе, хто Ви є. Отримуйте задоволення від процесу.

 • 22.07.2015 о 14:38
  Permalink

  Чому ви все зразу прив”язуєте до “Свободи”??Є проблема,її треба вивчити,надати відповідь людям,і все!!Для чого обливати брудом один одного!?

  • 23.07.2015 о 08:13
   Permalink

   Обливання брудом зазвичай іде від представників ВО “Свобода”. Все, що їх невлаштовує то є неправильно. Можливо мене невлаштовує “Свобода” а вірніше її представники які себе вже практично в лік святих приписали., народні херої яких ніхто не просить втручатися в якісь справи.

 • 29.07.2015 о 09:33
  Permalink

  Вони являються депутатами міської ради,і втручання їхнє,це і є їхня робота!А влада повинна відреагувати,і надати відповідь громаді!