Черкащина: у Шполі зростає невдоволення

08.07.2015

Як вже інформувала газета «Шпола онлайн», до депутата Шполянської міської ради від ВО «Свобода» Кишінько Вячеслава звернулись жителі вулиць Невського, Берегова, Енгельса.

За даними місцевих жителів, – в місті Шпола другий рік підряд викачують воду з Ждановського та Перерваного ставу на полив полів, для вирощування сортової кукурудзи,ці два стави опинились під загрозою знищення. Річка Шполка, яка текла від Червоного ставу до Ждановського ставка засохла, як тільки почали викачувати воду. Знищено рослинність поблизу річки, в криницях у людей на два метри впав рівень води.

Шполянська районна державна адміністрація надала відповідь в якій вказує, що дозвіл на спеціальне водокористування на Ждановському ставі, наданий ТОВ «Маяк-Агро». Термін дії до 2016р для зрошення сільськогосподарських угідь, які орендує Богач М.П. Ліміти забору води на ставі суворо дотримуються. Про причини падіння води в криницях не відомо.

Пройшовши по притоці річки Шполка з депутатом міської ради Присяжненко О.О, дізнались як зникає вода: перекрита протока, розкриті джерела по довжині річки, вода стікає в спеціально виритий котлован. Зі встановленої площадки насосами викачували джерельну воду на полив кукурудзи.

Дежавним управлінням охорони навколишнього природнього середовища в Черкаській області встановлені граничні норми

викачування води на ставку,вже давно перескочив орендар Богач (вода впала до найнищого рівня). Виривати котловани, бурити скважини,та викачувати джерельну воду біля притоки ніхто не давав.

https://www.youtube.com/watch?v=kQLOlCp33js

Депутат Шполянської міської ради Кишінько В.Л

Попередні матеріали:

www.youtube.com/watch?v=b2Qw8oymXM8

14 Comments

 • Велика Реформа 08.07.2015 at 23:53

  Такі пристрасті! У Європі вже давнго б на цьому місці зібралися люди, депутати, сенатори і розбирались би, чи справді це так, як пишуть ці депутати. Вони що там одні? А де ж активна громада, де загальна ренакція? А може все зовсім не так, як виклали проблему? Хата у кожного на краю села…

 • drakosha 09.07.2015 at 10:31

  Якраз так як виклали депутати, а що владі мішає замовити експертизу???

 • Фаєршоу 09.07.2015 at 17:44

  Ці умніки зі свободи в своєму житті нічого путнього для людей і громади не зробили’ вміють тільки жарить біляші і травити ними людей. Зняли кіно про доглянутий куточок нашої держави , а в кадр попадає свалка яка горить і травить весь Шполянський район. То відвідати свалку і визначити причину її загорання у них не хватає мозгів. А де ж вони в них візмуться якщо вони тільки думають про шашлики де пожарити. А відомо що ми складаємось з того що їмо. Отже шановні свободівці займіться свалками повірте буде більше користі і умнічать перестанете. А от як приберете якусь територію поставите там мангал та й будете там жарити свої шашлики разом з біляшами.

 • Катюша 12.07.2015 at 23:41

  Фаєршоу,
  Ви вважаєте що знищувати ставки, спустошувати води Шполянщини це так правильно??????

  • Фаєршоу 18.07.2015 at 14:18

   Сам термін “ставок” говорить про те що це штучна споруда яка створена людиною або для вирощування риби або для створення умов для поливу с.г. культур. Отже якщо жданівський ставок будувався під поливну систему (яка доречі в свій час працювала) то сьогодні він використовується за прямим призначенням даючи великій кількості людей робочі місця і заробіток. І ні про яке нищення природніх ресурсів не йдеться навпаки людська праця направлена на благоустрій території. А щодо колодязів то чому ніхто не звертає увагу на те що в кожній(майже) криниці насос який безконтрольно викачує воду : для пральних машин, бойлері, полив грядок біля житлових будинків. То цей фактор ми не бачимо? І що ці свободівці взагалі спроможні аналізувати , як виконувати чиїсь забаганки, вони навіть пропіаритись по людськи не варті.

 • Людмила Бодаш 13.07.2015 at 22:03

  А Ви пане Олександре вважаєте, що Вашими незаконними діями Ви можете чогось досягнути? Спочатку потрібно вивчити всі документи а потім випускати всі відеоролики та піаритись в онлайні.Ваша “Свобода” вже так пропахла періжками, що далі нікуди. А Ви тепер вирішили спробувати свої сили в судових засіданнях, це смішно)))))

 • Волонтер 17.07.2015 at 16:45

  Тяжко спілкуватися з людиною яка дуже далека від права, але амбіцій там достатньо. Тяжко буде суддям і адвокатам.

 • Волонтер 18.07.2015 at 13:37

  Що О.О.в Вшій партій закінчилися доводи. Знаючи хто представляє інтереси Вашого опонента скажу Вам, що в цих питаннях ця людина досвідчена. Я сам звертався до неї за допомогою. Оця людина Вам Доведе, хто Ви є. Отримуйте задоволення від процесу.

 • Коваль 22.07.2015 at 14:38

  Чому ви все зразу прив”язуєте до “Свободи”??Є проблема,її треба вивчити,надати відповідь людям,і все!!Для чого обливати брудом один одного!?

  • Волонтер 23.07.2015 at 08:13

   Обливання брудом зазвичай іде від представників ВО “Свобода”. Все, що їх невлаштовує то є неправильно. Можливо мене невлаштовує “Свобода” а вірніше її представники які себе вже практично в лік святих приписали., народні херої яких ніхто не просить втручатися в якісь справи.

 • Коваль 29.07.2015 at 09:33

  Вони являються депутатами міської ради,і втручання їхнє,це і є їхня робота!А влада повинна відреагувати,і надати відповідь громаді!

 • Алексей Змеев 17.08.2015 at 22:58

  Ну, що САШКО зустівся з опонетом, крові то Вам він попє, шкуру з тебе зніме, на особливому рахунку ти в Нього, цей вигрезе, тримайся САШКО)))))

 • Людмила Бодаш 02.09.2015 at 18:23

  А, що Олександре, Ваша свобода вже за гранати взялася, можливо й Ви на суд гранати принесете, ну щоб БАРАНІВ поменшало))))

 • Людмила Бодаш 04.09.2015 at 18:37

  Агов СВОБОДА, що злякалися судів?))), чи барани миють своє руно в чорному морі?)))