«Покращення» в Черкаській області: найнижчий рівень заробітної плати зафіксовано у Шполянському районі

Ще чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують найманих робітників працювати на невелику зарплату, а часом зовсім не декларуючи оплату їхньої праці. На Черкащині у всіх містах обласного значення та районах, щоб запобігти цьому явищу,створені робочі групи з легалізації тіньової зайнятості. Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.

З початку цього року проведено 124 засідання, на яких заслухали 967 керівників підприємств.

За січень-березень 2015 року найнижчий рівень заробітної плати мали місто Ватутіне (2348 грн.), Шполянський – 2257 грн., Лисянський – 2278 грн., Тальнівський – 2318 грн. та Драбівський – 2332 грн. райони. Середня заробітна плата в області за цей період становила 2847 грн. (за 5 місяців 2015 року – 3029 грн.).

Крім того, з початку року фахівцям головного управління державної фіскальної служби в області прозвітували керівники 352 підприємств, що виплачували заробітну плату працівникам нижчу або на рівні законодавчо встановленої мінімальної. У результаті проведеної роз’яснювальної роботи, 267 підприємств підвищили рівень заробітної плати працівників, до бюджету додатково надійшло 199,4 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.

http://www.siogodennya.org.ua

1 коментар до “«Покращення» в Черкаській області: найнижчий рівень заробітної плати зафіксовано у Шполянському районі

  • 09.07.2015 о 10:35
    Permalink

    Щось це завищенні зарплати, В Шполянському районі і зайнятість низька, за рахунок громадських робіт по місту тільки піднімають статистику. За те місто стало чистішим.