Черкащина: 9-річний хлопчик зі Шполянського району потрапив до лікарні

В с. Сигнаївка Шполянського району, по вул. Заводській, навпроти буд. № 138, велосипедист, 9-річний житель с. Сигнаївка, різко змінив напрямок руху та скоїв зіткнення з причепом «ПФ Фермер», автомобіля «ВАЗ 21214», під керуванням 64-річного жителя с. Матусів, який рухаючись в попутному напрямку здійснював обгін велосипедиста. Про це інформує прес-служба ДАЇ в Черкаській області.

Внаслідок пригоди велосипедист отримав СГМ. Госпіталізований до Шполянської ЦРЛ.

6 коментарів до “Черкащина: 9-річний хлопчик зі Шполянського району потрапив до лікарні

 • 09.07.2015 о 10:55
  Permalink

  Коли був скандал, що дівчину шкільного віку піймали п’яною в кафешці то всі школи заставили провести бесіди з дітьми, це в компетенції виявляється місцевої влади, а зобов’язати провести по школах району перед канікулами пару уроків по правилах дорожнього руху??? Взагалі такі уроки і нагадування мають робитись раз на півріччя, перед канікулами по школах і не погано б по підприємствах, і робити це планово 4 рази на рік. Думаю в адміністрації такі повноваження є.

  Діти наше майбутнє.

   • 09.07.2015 о 11:25
    Permalink

    Роль батьків платити податки, з яких Адмінстрація отримує зарплати. Зав’язок між зарплатою і податками помічаєте? За п’яних дівчат Адміністрація переживає, а те що діти потраплять і загинуть під колеса машини не цікаво.

    Я вже мовчу з ранку багато з сіл і шполян їдуть по наїждженому маршруту забуваючи включати поворотніки, сексуальна орієнтація їм мішає включити перед поворотом сигнальні вогні.

    • 09.07.2015 о 12:03
     Permalink

     Якщо з Ваших мислей, все звернути до заробітків, від яких відраховують податки і забути про виховання дітей, то яке майбутнє в нашої країни ? Школа повинна навчати дітей, а виховувати і контролювати і нести відповідальність за дії дітей повинні батьки !

  • 09.07.2015 о 18:21
   Permalink

   Планово вже жили в СССР. То ти хочеш повернутися до комуняк? Може ти завуальований сепаратюга?
   А такі як ти тільки й думають-гадають, а не легше відкрити та почитати закони і т.д. і т.п.. І не думати коли пишеш, а відповідати за те, що пишеш і бути впевненому, що це саме так, а не гра в пустословство.