Черкащина: у Шполі відбувся благодійний концерт на підтримку воїнів АТО

Сьогодні вся Україна намагається підтримати наших вояків, що боронять кордони рідної держави. Шполянщина не є винятком. Ми також допомагаємо тим, хто виконує свій військовий обов’язок у зоні АТО, бо розуміємо, що це не просто військові – це наші родичі, сусіди, однокласники, колеги по роботі.

З травня місяця учасники гурту «Шанс», міського Будинку культури розпочали тур благодійних концертів, при підтримці громадського формування «Оберіг» (голова Сергій Кепша), яке існує при Шполянській міській раді. Мистецькі аматори відвідали майже всі населені пункти району, побували і за його межами, зокрема в містах Ватутіне та Городище.

В кінотеатрі «Космос» міста Шполи відбувся такий концерт. В ньому взяли участь учні дитячої школи мистецтв та Будинку школяра – ансамбль «Сузір’я» (керівник Оксана Присяжна). Для глядачів пролунали чудові пісні від Софії Домчук – лауреата обласних та республіканських конкурсів, Олени Степаненко, солістів гурту «Шанс» Максима Цимбаленко, Володимира Слободяника, лауреата всеукраїнського конкурсу «Пісенні вітрила» Світлани Бабенко та інших.

Серед присутніх в залі були голова райдержадміністрації Володимир Потапенко та працівники структурних підрозділів РДА.

В підтримці доброчинної акції сприяли: Шполянська райдержадміністрація, громадське формування «Оберіг», інформаційне забезпечення від Шполянського радіо «Екватор ФМ», чудове освітлення організував Андрій Павлов, а в транспортному перевезенні допомагав Петро Колос. Спонсорську допомогу надали: Юрій Шарапа, Юрій Ляшенко – СПОП «Відродження», Олександр Грицієнко, Вадим Логвінов, Анатолій Ткаченко та Дмитро Кравченко – «ЛНЗ АГРО, сільськогосподарське ТОВ», Павло Мальчик, Леонід та Світлана Плахотнюк. За період проведення туру, працівниками міського Будинку культури було зібрано близько 11 тисяч гривень, кошти передадуть на рахунок громадського формування «Оберіг», звідти вони будуть використані на потреби наших героїв-захисників в зоні проведення антитерористичної операції. Крім того, сьогодні талановиті учасники гурту «Шанс» вирушають з благодійною акцією «А на Україні» до міста Слав’янська що на Донеччині.

http://shpola.gov.ua

10 коментарів до “Черкащина: у Шполі відбувся благодійний концерт на підтримку воїнів АТО

 • 06.07.2015 о 15:04
  Permalink

  Приємно, що в заході приймав участь особисто голова РДА Потапенко В.М., залучивши до заходу спонсорів, відповідно він на правильному шляху ! Міняти націю потрібно з молоді !

 • 06.07.2015 о 19:53
  Permalink

  Але ж гроші йдуть не на ато, а на рахунок Кепші. Хто далі буде контролювати цього афериста? Ой біда з нашими горе-волонтерами.

  • 06.07.2015 о 22:41
   Permalink

   О! Вже й Кепша гамном оказався. Такі всі як Кепша і ти Ігоре лицеміри і продажні моральні уроди. Бо той самий Павлов чи Скорик чи Черевко чи всі ті кого Ви поливаєте багном, не працювали міняючи свої настрої в угоду тому чи іншому. А Ви суки готові продаться тільки щоби сісти в крісло і ділить тіж гроші як і ті хто назвині вище. Але питання не втому, а питання в тому, що ваша межа- це типова “жовта бульварщина”, а робить не хоче ніхто з вас. Бо Ви привикли, що ви обездолені та бідні і вам хтось щось повинен дати. Лопати в руки і копать або хоча б порядки по місту та району наводити. Щось не замітив що хтось хоч один кричащий приніс пользу району. Ну звичайно за виключенням Комаря, який став патріотом вчасно і покрасив місток у кольри Державного прапора. А що в магазині краска скінчилася? Чи містків більше не має. Харош тут “целок” з себе корчить. І Вас в свій час поведуть по коридору позору як гнали в свій час Тимошенка. Тільки в порівняні з Тимошенком, такі як Комар без крил залишаться, бо їм їх пообривають. Ви вже всіх дістали, мені цікаво чи самі себе своєю брендятіною і тупізною Ви не дістали?

   • 08.07.2015 о 15:44
    Permalink

    Сансанич, а тобі самому не набридло постійно висіти в онлайні і захищати класних пацанів з колорадськими поглядами і таких дебілів як Скорик? В тебе мабуть якийсь розвинений синдром неповноцінності, не можеш собі діла в житті найти.

    • 08.07.2015 о 15:49
     Permalink

     А Кепша не гімно, гімно – це ти Саньок, ти ж нікчема, що ти для нашого району зробив харошого чи може бійцям чим поміг, сепар тупорилий? Затули свою дурну пельку, бо засрав увесь сайт. Ти ніколи повагою не користувався і ніколи не заробиш на добре слово в Шполянському районі. Радій, що Тулуб тебе викинув з адміністрації раніше Майдану, бо коридор ганьби для тебе був би обовязковий.

     • 08.07.2015 о 21:41
      Permalink

      Я не можу зрозуміти й досі, ти до кого звертаєшся? До пана Павлова? То попробуй пиши саме йому. Чи ти може син Дон Кіхота?

    • 08.07.2015 о 21:38
     Permalink

     Неповноцінний ти, якщо в тебе є час слідкувати хто скільки свого часу проводить на сайті!!! Що значить колорадські погляди? Це які, чи це ти вирішив “випендриться” (тіпа – я придумав нову крилату фразу, та за це посадіть мене, в яке із крісел ти хочеш? в принципі зараз кожен має право. Тому ти знаєш може ти вже й не такий неповноцінний як здаєшся. Ти тупо продуманий “чудак сучасності”.

 • 22.07.2015 о 14:47
  Permalink

  Як би хто не будь,з писак хоть частину зробив з того ,що робить Кепша,тоді б гавкали!!А Я дійсно знаю,скільки зібрано,і відправлено в зону АТО,допомоги,це один десяток тон!!Разом з Громадською організацією “Оберіг”,вони збирали і відправляли на Схід все,що потрібне нашим хлопцям!!До речі,колектив “Шанс”,був у зоні АТО,де дав чудові концерти!!Хлопці до цього часу дякують,і передають привіт всьому колективу,а особливо дівчатам!!Дякую за все ,що ви робите!!