Депутат Шполянської райради: не про таку Україну я мріяв

Як живеться любі українці на двадцять четвертому році незалежності? Свідомий українець відповість: «Дуже, дуже погано». Чому ж це так вже й погано? Не про таку Україну я мріяв.

Відсутня справедливість, свобода, правда. Пройшло два майдани, а люстрації не відбулось, корупція зросла, відсутні реформи. Ми ні на крок не наблизились до Європейських стандартів життя. Несвідомий українець, а таких нажаль більшість, обурюється дуже, дуже дорогою ковбасою (кишко думна нація) та хотів би, щоб як і в Росії знизили ціни на спиртне, а то й узаконили самогонні «точки», без оподаткування. Українець хотів би жити в Україні, як німець в Німеччині, француз у Франції, сусід поляк в Польщі.

В чому ж проблема? Маючи найкращі стартові можливості серед республік колишнього Союзу ми скотились на задвірки цивілізованого світу. Комуністична братія помстилась за бажання українців жити в незалежній Україні. Не входило в плани Москви та комуністів відпустити Україну в цивілізований Європейський світ. Фашистів у Німеччині посадили, а ми комуністів залишили при владі.

Влада в Україні не була і не є українською.  Що ж робити? Обрати українську владу знизу – догори.

Яким чином? Перш за все необхідно провести адміністративно – територіальну реформу, яка передбачила б будівництво гарного будинку для українців (Держави). Децентралізація не повинна привести до послаблення державності.

Мусимо пам’ятати, що особистості, партії, то все тимчасове, а Україна – вічна і Україна – понад усе!

Україна повинна бути незалежною, демократичною де вищими цінностями є свобода, демократія, Верховенство права, висока духовність та моральність. Де пануватимуть справедливість і правда.

Як достукатись до розуму та сердець українців, роз’яснити це?

Величезна роль у цьому покладається на інтелігенцію. Проблема й біда України, що діє вислів Джавахарлана Неру: «Інтелігенція вихована колонізатором, буде ворожа свого народу». Наш колонізатор був і є Москва. Кацапізм, хохляцтво і малоросійство посіяне в наше суспільство і його надзвичайно важко вибити з мізків. Ми маємо багато освічених інтелектуалів і нажаль, мало інтелігентів.

«Інтелігент – це людина, яка любить народ, серед якого живе, спілкується його мовою, розуміє національну ідею, володіє знаннями, щоб бути добрим фахівцем хоча б у одній галузі, має досить сили волі, щоб дбати про своє здоров’я» (В.Кожевніков)

Інтелігент – це громадянин, якому рівень освіченості дозволяє самостійно, незважаючи на будь-яку пропаганду й агітацію, приймати рішення в політичній, суспільній, побутовій сферах життя, не піддаватися стадному інстинкту, легко розумітися на політичній, економічній, соціальній сферах, бути самодостатнім, діяти завжди на благо народу! (В.Кожевніков).

Донести всі ідеї та думки можемо лише через ЗМІ, а вони нажаль, в руках багатіїв, або влади.

Ефективними реформи можуть бути тоді коли їх проводить влада якій довіряє населення.

Нажаль, наша центральна влада примудрилась за рік довіри в 60% розтринькати до навпаки. Місцева ж влада залишилась законсервованою. Бач правили й правлять регіонали й антимайданівці.

На моє переконання при проведенні адміністративно-територіальної реформи доцільно утворити дві громади: Шполянську (захід району) й Лебидинсько-Матусівську (схід та південний схід). Повіт обрати Звенигородський, а не Смілянський.

Вкотре жаль, що влада нічого за останні 5 років не зробила щоб довести й відстояти доцільність Шполянського повіту. Місцеві вибори проводити вже за новим територіальним устроєм й обов’язково за новою виборчою системою за відкритими партійними списками. Паралельно проводити весь комплекс галузевих реформ. Нехай ці реформи на перших порах будуть непопулярними, але щоб через 2-3роки люди відчули їх позитивний результат.

Повинні бути скасовані всілякі пільги в тому числі й в пенсійному законодавстві. Розрив в пенсії від мінімальної до максимальної повинен бути не більше ніж в 4-5разів. Держслужбовці повинні виходити на пенсію по єдиному закону, що і все населення. Як виключення може бути адресна допомога обмеженому колу осіб (діти, інваліди). Необхідно законодавчо переглянути всі пенсії по інвалідності. Держслужбовців позбавити права отримувати пенсію по інвалідності. Країну з прірви повинні витягти фізично та психічно здорові люди, що працюватимуть 12годин на добу, а люба інвалідність – це обмеження непрацездатності.

Державна мова єдина – українська.

Всі державні службовці мають обов’язково володіти державною мовою!

Ми маємо останній шанс спасти державу Україна.

Слава Україні!

Депутат Шполянської районної ради (Черкаська область)      Олексій Пірогов

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

58 коментарів до Депутат Шполянської райради: не про таку Україну я мріяв

 1. вася коментує:

  Саакашвілі – в президенти!

 2. Отець Сергій коментує:

  Пане Пірогове, а що ви зробили для Шполянщини, будучи при владі , маючи під собою ЗМІ ? Окрім того, що вирізали цукровий завод, та роздеребанили Шполянські землі !
  Зарані почали ви предвиборну агітацію пане Пірогове. Ідіть на пенсію, не персональну , сидіть дома, і без вас і вашого маразму пройдуть вибори !

  • Троль коментує:

   він зробив більше як ти піздюк письменний – як припече вже лікувати голову чи яйця то побачиш нашу лікарню, де при пірогові зроблені всі ремонти а тімоха бик всі собі ордени за це чіпляв. а заводом не тошни – питай у лазіка з французом шо вони з ним зробили і хто різав дебіл ти. ти так цій владі лижеш то розкажи як вони відновлюють цукровий завод та кондитерку – навпаки все занепало і молокозаводу і запчастям п…ц1 так шо закрий своє їбло.

   • Отець Сергій коментує:

    Місце Пірогова, дійсно в лікарні, це його хобі, ходить у білих тапочках ! Але окрім Пірогова в лікарні є ще і головний лікарь який вносить не малий вклад в збереження інфраструктури лікарні. А який внесок Пірогова в розвиток економіки району , за період перебування його на посаді? Основне його заняття було проведення круглих столів, за участю таких як він горе політиків. Принцип його роботи – не трогайте мене я вас не трону .А завод різався при Пірогову, під час його недолугого керівництва. Замість того щом сформувати сировину базу, активізувавши роботу сільгоспідприємств району, то він отримавши гонорар , сприяв вирізанню заводу !
    Троль – іб-ло,я тобі закрию, повірь мені, не будь такий борзий. Завдяки таким дебілам як ти і тобі подібним Шполянщина котиться в прірву, рушиться все що нароблено роками ! ніхто не говорить про економіку району, говорять тільки крикуни – називаючись горе політиками провсе – тільки без діла!

    • Троль коментує:

     то чого ж ти такий набожний комуняка друг гришка і ткаченка економікою не займеся1 ти ж такий умний аж усі перелякалися. де твоє діло, кроме як обсирать нормальних людей1 цукровий завод розвалив клименко бо обдурив тих хто буряк сіяв – і мене теж в тому числі через те й не стало сировини бо дебіл керував заводом і його не пірогов призначав. а коли вже настав крах то лазік з французом його захватили за безцінь і ріжуть як хочуть. ця тварина лазік сам район пограбував і на пірогова стрілки зводить. тільки прийде день і він удавиться бородата потвора. а при пірогову економіка була найкращою за всі роки. лікар уманець вже десять років на посаді, а ремонти робив чогось тільки при пірогову, при тімохі мав тільки головну біль. а зараз не пірогов повинен економіку півднімати – у нас є такі економічні генії як береза, потапенко,павлов – економіка процвітає1

     • Отець Сергій коментує:

      І повірь що у Потапенка розуму , досвіду і бажання зміцнити економіку району набагато більше ніж у Пірогова. Якщо не будуть заважати такі дурні як ти ! А що поганого для району і міста зробили Гришко і Ткаченко ?

     • Троль коментує:

      я потапенка знаю давно і краще за тебе і про його можливості тоже. тільки з ким він буде міцнити економіку – з павловим чи гребінем з його гребіночкою – не сміши людей. так як і з своїми комуняками гришком і ткаченком які успішно побудували для нас будинок культури і сп…..ли мільйони. затошнів ти ними.

  • вася коментує:

   Не перебільшуй піп, Пірогов про все написав правильно! Ти просто його ненавидиш, бо він тобе в свій час до влади не допустив.

 3. Коломбо коментує:

  Я б цьому горе кандидату!!! Лупарика набив би при зустрічі! За шполянський завод цукровий, за зраду попередників, за бездарність керування, за плагіат та популізм! Бездара ти пиріжок бездара!!!

 4. Сергій коментує:

  Відкочуємось назад, бо на посадах такі як Скорик. Ходить пика пропита, клепки немає, повагою не користується. І отримує зарплату, скотиняка, із нашого карману. А Павлов себе сірим кардиналом уявив, хоча він в нашому районі ніхто.

 5. віктор коментує:

  Скорик – антикваріат. Кажуть напилась свиня на день медика, і всім постійно нагадував, що він голова райради. От шизофренік, всі за чмо його тримають, а він себе так любить, що нічого не помічає.

 6. вася коментує:

  Скорик не алкоголік – ви не подумайте!

 7. Игорь коментує:

  Скорик під час застілля в туалет бігав через кожні 5 хвилин. Мабуть вже капає із всохшого кінця, а він сів у крісло голови районної ради.

  • Форт коментує:

   От такий цікавий минталітет у наших людей. Поки отакі люди будуть як Ігор будуть писать (поводячи себе при цьому як “баба-сплєтніца” бо мужик нормальний такого просто не скаже і не поведе себе так наче йому хтось дав право влазити в собисте життя людини будь то Скорик чи хтось інший) в цій державі нічого не зміниться. З себе потрібно починати якщо хочеж жити в нормальній країні. Махальщики цього ж хотіли? А якщо тебе інтересує висохший “кінець” Скорика тоді ти просто не людина а мусор який може ще більший непотріб чим сам Скорик. А для вирішення своїх наболілих психологічних проблем в цьому плані (ну шо в кого болить тей про те і каже) то підстав йому свою ротяку хай він тобі покаже та й будеш знать і ти тоді будеш спокойно хоч спать.

   • вася коментує:

    О, моральний авторитет появився – великий Форт! Якщо ти так хочеш Скорика захистить, то нехай бухає вдома а не на публіці концерти мочить то й ніхто не буде з нього прикалуваться! Ти бачу за всю підарасню заступаєшся.

   • Игорь коментує:

    Мене форт не “кінець” його цікавить, а стан речей коли відпрацьований матеріал займає посади, де потрібно вирішувати питання добробуту людей. Мається на увазі імпотент в широкому розумінні цього слова-тобто такий який нічого не може не лише в кроваті, а й в житті. А рот ти краще свій підстав, і за слова відповідай лопух.

    • Форт коментує:

     То ти прийди та зроби краще. За слова я відповідаю. А тобі якщо вже надоїла постійно відкривати свою “рота”, то звернися до своїх друзяк “майданівців” місцевого розливу. Бо вони вже через одного їх відкривають, бо хочеться ж покерувать.

 8. Петро коментує:

  Людина, яка в житті нічого не означає, постійно хоче утвердитись в очах інших. Ось чому Скорик постійно сам собі надає значення, ось чому ходить повільно, щоб всі бачили – йде голова. А всі його за засранця тримають, коротче ніхто про нього ніколи й не згадає, окрім лікаря нарколога.

 9. Степан коментує:

  Скорик – порожнє місце, хрон вонючий, от і все.

 10. Сергій коментує:

  Скорика на смітник історії, хоча ні – він вже на смітнику.

 11. Псіхатолог коментує:

  Пирогов займися краще сімєю дурню! Кожен з нас може статтю настрочити скопіювавши з вікіпедії визначення.
  Ти пирогов коли случилася революсьйон верніше до революції, в опизиції був з Павловим, коли ти падлюка був головою РДА (Шпола), ви з ним добренько намутились. Наприклад дах в бібліотеці вкритий червоним андуліном, так ремонт Зроблено при ПІРОЖКОВІ, але ж подивіться чим хата вкрита у Павлова (тей же червоний андулін), ремонт хати по часу і ремонт бібліотеки приблизно однаковий!!! Співпадіння сумнівіаюся, просто звичайнісінький зговір. Так от в той час Павлов будучи головою РРД, домовився з пиріжковим, деребан залишку андулінчика пополам. Павлов взяв товаром, бо хату нада чимось укрить, а Пірогов грошиками.
  Тож бо пане Пірогавкало, раненько ти почав передвиборчу, оскільки вона для тебе закінчилась в 2010 році!!!!!!!!!!!!!

  • Кунець коментує:

   Ти, псіх, тебе Пірогов недолікував мабуть. Тільки дебіл може таке написать: Павлов украв ундулін, а Пірогов винуватий.

 12. Троль коментує:

  Я бачу цей алкаш до виборів не досидить. Його чекає доля Тімохи, а може й гірше.

  • Форт коментує:

   Скільки в нас тролів з’явилося. Ви там шо плодитесь с сумашедшою швидкістю?

 13. Фаєршоу коментує:

  Вам пане Скорик, написати заяву та зробити мужній поступок,може і зауважають але ви на це не здатні, бо для цього треба мати мізки,яких у вас нажаль немає. А Олексій Іванович правий на 100%, нам ще потрібно багато часу щоб такі як скорик і інші подібні шарікови хоть щось могли зрозуміти, а поки що працюємо на кишківник. але скорикам всерівно прийде кінець і буде свято і на нашій вулиці. Слава Україні!

  • вася коментує:

   Шарікові мають більшість, так що не в цьому житті українцям буде добре жити.

  • Форт коментує:

   Ви попитайте шановні перш ніж писати такі речі у пана Пірогова як він відстояв кондитерську фабрику коли там вирізали всі технологіїхто його послав оттуда а він розвернувся та й пішов (не сам доречі він там був так що люди ще помнять як він примножив нашу кондитерку). Так що не потрібно тут розказувати. Ні Пірогов ні будь-хто з інших його попередників та й прийдешніх керманичів- не зміг зберегти те чого вже не має. І не вони в цьому винуваті бо це все,що робилося за часи незалежності України, робилося тими для кого такі як Пірогов і інші його екс-колеги просто мошкара, яка нічого навіть не значить як людина (в їх понятті). Отак от.

   • вася коментує:

    А як ти Форт будучи в податковій відстоював підприємства? Ану розкажи скільки ти добра для Шполянщини зробив разом з Лазаренком.

    • Форт коментує:

     То було за податковою, не в податковій. Ти ідіот фанатик не зрозуміло чого.

     • Кунець коментує:

      Ти відповідай на запитання, а не оправдання шукаєш – де ж добро від Форта на благо Шполянщини?

     • Форт коментує:

      Там де й від тебе. Чи ти вирішив, що саме від мене повинно бути кучі добра на Шполянщині? Добре. Тоді поділись з нами своїми переживаннями за нашу Неньку Україну, та розплачся скільки добра зробив ти, а ми тим часом будемо конспектувати, для того щоб визначити, яку тобі медаль розміром вирізати.

 14. віктор коментує:

  Скорик вже раз писав заяву, та Лазік йому пику начистив. Тепер він самостійно нічого не робить, хіба що сто грамів може накотити без дозволу своїх ставлеників.

 15. Отець Сергій коментує:

  Скорик дійсно заслуговує те що про нього пишуть ! Але хто його привів на престол на Шполянському майдані ? І не без участі шанованого Пірогова і йому подібних !

  • вася коментує:

   А може і за твоєї участі – подумай хорошенько! Ти що збоку стояв? Чого не настояв, щоб економісти прийшли до влади?

 16. віктор коментує:

  Шполянський майдан Скорика не прийняв, але цей алканавт свою совість давно вже пропив тому знехтував думкою громади. І за це його тепер всі вважають шматком лайна. Та й тумаків від Лазіка отримав вчасно.

 17. В'ячеслав коментує:

  Павлову такий порожняк як Скорик потрібний. П’яницею легко маніпулювати. А сам Павлов і справді нічого не означає в районі. Вибори мера в 2010 році він вже раз “виграв”, хай лопушара піде по мажоритарці і зрозуміє який в нього авторитет, шансів нуль.

 18. Троль коментує:

  на скорикове табло достатньо тільки глянуть – кретинізм і алкогольний абзац – чудовий матеріал для сидоренка сергія ще не пізно захистить професорську дисертацію. не дарма ж іменно він наливав скорику на день медика – експеримент на живому тілі проводив.

 19. вася коментує:

  А хто знає, чого це депутати не схотіли скорика слухать на сесії, коли він хотів прозвітувати про свою бурну діяльність?

 20. Северний холоднояєць коментує:

  так що пацани мітите на посаду замість скорика Пірогова??? а хуху нє хохо ??? А Пану потапенку вже пора визначитись за кого він за білих чи за красних, бо не визначеніть курсу це повна хер…ня! Раніше була думка шо кукуруза політична простітутка потап його переплюнув!!!

 21. Северний холоднояєць коментує:

  чекайте напишу про ставки павлова в кримках!

  • Троль коментує:

   не забудь написать головне – як цей підарас на той світ ананійовича одправив разом з тімохою ублюдком і обібрав його і його дітей.

 22. Cамотній вовк коментує:

  А соратниця О. І. Пірогова точно знає, що треба робить. І вже дає поради не тільки Потапенку, а й голові ОДА Ткаченку на фейсбуці.
  Нічого собі Дмитро Кравченко позволяє своїй редакторші! І в народну раду затесалась, і на фронт їздить, і голові РДА допомагає. От ще б навчить її грамотно писать, ціни б їй не було.
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100008140233696&fref=hovercard
  Наталія Сторчак-Шелєпіна: Юрію Олеговичу, дякую, що знаходите час для спілкування з пересічними жителями Черкащини. Багатьом із нас далеко не байдуже, як ми житимемо далі. Особисто я Вас завжди поважала, ще з часів нашого з Вами перебування в “Нашій Україні” і тепер бажаю Вам успіху у роботі. Тоді справді були набагато кращі часи – землею розпоряджалися на місцях, ПДФО йшло у місцеві бюджети, казначейство не блокувало наші плани в соціально-господарській сфері, тому було багато зроблено. Після керування Януковича-Тулуба по нас наче танком пройшлися – особливо по честі й гідності. Щодо Шполянщини. Ви призначили на посаду голови РДА чудову людину, яка користується авторитетом, на його рахунку – успішне господарювання у сфері сільського господарства. Але оті протести біля ОДА, напевно, не на порожньому місці розгоряються. Чомусь наш голова не сформував собі нової команди – його заступники, зовсім далекі від української національної ідеї, справді організовували поїздки на антимайдани, особисто мене змушували писати заяву в ПР, лишали премії за мої націоналістичні переконання, навіть грамоту колись вручили за вуглом, а не на сцені, щоб Тулуб не бачив і не насварив їх. Та це дрібниці. Головне, що в нас нема патріотичного рушія у районній владі, в райраді – то взагалі регіональне кубло засіло і мізкують, як би його у “Солідарність” чи “УДАР” затесатися, щоб знову пройти в раду. А голова райради – то взагалі ганьбище, не заслуговує, щоб і згадували про нього!!! Наші активісти з Народного фронту не знають, що робити, бо їм зверху йде вказівка тісно співпрацювати із “Солідарністю”, а це неможливо – вона сформована з учорашніх регіоналів. Тому Яценюкова партія в нашому районі – в опозиції до місцевої влади. (Я ж так і лишаюся в лавах “Нашої України”, хоч перед моїм звільненням з рда у 2013 році мені таки виписали синій квиточок, який я викинула). Щоб Ви краще орієнтувалися в ситуації на місцях, я загалом, зі своєї точки зору, як місцева людина, кажу: на ключових посадах в районі нам не вистачає справжніх патріотів, за якими підуть люди. Таких патріотів бракує, балом правлять нафталінові проффесіонали. Чи можете Ви вплинути? Не знаю. Я зі свого боку роблю, що в моїх силах – допомагаю голові рда. І багато в чому на Вас розраховую – нам конче необхідна підтримка і допомога у відновленні виробництава на заводі запасних чкастин, я сподіваюся, Ви не забули нашу розмову і найближчим часом на рівні ОДА проведемо круглий стіл. Дякую за увагу! На зв’язку!

  • Северний холоднояєць коментує:

   Знову Наталочка плечико підставляє, Дивись потап щоб не було з тобою теж сама як з попередніми операчами на те плече!

  • Кунець коментує:

   Клас! Поважаю Пірогова і всіх його соратників. Все написано в яблучко про все наше шакальйо, яке підводить Потапенка ! Краще ніхто не напише, а в Самотнього вовка горить уже шапка на голові.

  • Троль коментує:

   соратниця пірогова сторчачка ще вишиває хрестиком співає в хорі пише книжки і працює на українські спецслужби. і ложить х на всяку підарасню. молодець – так вважає не лтільки вона а й весь район тільки всі ссють відкрито сказать.

 23. Коломбо коментує:

  Пірогов чмо!

 24. Свобода коментує:

  хто буде голосувати за мера,є три кандидати, я бачу врівноважену справедливу людину

  • Кунець коментує:

   То кажи, хто ця людина, нехай Форт, Коломбо і підар з примороженими яйцями його охарактеризують.

   • Форт коментує:

    Чуєш чумаход! Це Ви чесні та правельні всіх обсосуєте. Чомусь Вас лише цікавлять висохші кінці Скорика та приморожені яйця чіїсь. Може Ви неповнноцінні чи у Вас з цим проблеми? То сходіть до однодумця (Домчука, який в порівнянні з тим оточенням в яке Він втрапив більш-менш порядна, розсудлива та вихована людина) хай Вас полічить. Можливо “гемор мозковий” витягне через Ваші дупи, та у Вас нарешті розвидниться і Ви станете адекватними людьми, з нормальними людськими мріями про світле майбутнє.

    • Кунець коментує:

     Сашко, харош умняка з себе строїти, заглянь в дзеркало і подивись на себе – ти повне х”йло, слимак податківський, не лічи нікого, бо тобі найбільше за всіх треба допомога не тільки Домчука, а й Пірогова, Сидоренка і Шарапи.

     • Форт коментує:

      Хороші врачі? Проходив курси реабілітації? Чесно кажучи тобі це не допомогло.

     • Кунець коментує:

      Як люди – хороші, а як лікарі – тобі вирішувати, бо в тебе букет, а не в мене.

 25. Велика Реформа коментує:

  В країні повний аврал, всі знають, що бюджет розкрадається і що крадії – це ті, хто на найвищих посадах. У Шполі ці крадії як були з 1980-початку 90х то так і залишаються на місцях. Ми колись кров поміняємо чи знову одні й ті ж фігуранти в жовтні прийдуть до влади і продовжать красти по накатаній – системі ВЕЛИКИХ ОТКАТІВ?

 26. Чорногор коментує:

  Кров поміняємо лише тоді коли кров буде пролита,але це має бути кров шакалів,кров вовків вже пролито!!!Коли кишки лазіків,потапів,павлових,скориків та інших виродків будуть висіти на гіляках,а їхніми головами будуть гратися діти у футбол!Коли замість хабаря мєнт,прокурор,лікар,чинуша та інші отримають сокирою по голові!Коли по горолянці лезом ножа буде отримувати кожен професійний пристосуванець,який вправно примикає до будь якої нової влади з намірами знову збагатитись не чесним шляхом!Жорстоко?Не гуманно?Подивіться навколо!Ви десь бачите доброту і гуманність?…… ХРИСТОС АКБАР!ХРИСТОС АКБАР!ХРИСТОС АКБАР!

 27. Катюша коментує:

  А в нашому місті продовжується безлад: депутати та чиновники, як завжди, воюють; алкозалежні вживають спиртне, яке хоч і подорожчало; наркомани купують цілодобово в цілодобовій аптеці купують шприци для своєї дози!
  А розумні та щирі патріоти перебувають в зоні АТО. Невже в Україні не припиниться цей безлад? Коли це все закінчиться!

  Навіщо нам в нашому прекрасному місті наркопритон, який знаходиться в квартирному домі ПМК. Я не знаю в якій точно квартирі але постійні відвідувачі аптеки мене дуже непокоять! Адже там досить пристойні і здорові хлопці! Чого їх не забрати в АТО !?

  Хочу звернутися до Вас, наші високопосадовці, депутати, та інші впливові люди!
  ДАВАЙТЕ ЩОСЬ МІНЯТИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *