Черкащина: мешканців Шполи закликали тиснути на міську владу

08.06.2015

Якщо міська влада Шполи не зверне увагу на використання ставків, то в найближчій перспективі зіткнеться з питанням водозабезпечення шполян. Використання Червоного ставка річкою Шполкою пов’язане із Ждановським.

Але проблеми ставків різняться масштабами. Питання благоустрою Червоного ставка легко може вирішити міськвиконком. Необхідно лише захотіти. Сьогодні за ставком доглядає спілка рибаків. Спілка прибирала територію, допомогла у ремонті дамби, зарибнила.

У мешканців Шполи до спілки були претензії. Не дозволяли ловити там де хотілося, не якісно підтримували благоустрій, не має де відпочити. Перед травневою сесією мені на фейсбук прислали фото, де вказано дуже забруднене узбережжя Я звернуся до міського голови з проханням перевірити. Фото підтвердилося. Саме тому депутати засумнівалися у доцільності продовжувати співпрацю із рибаками. На засіданні були присутні члени спілки які вказали, що забруднює ставок найближчий ресторан та запевнили, що наведуть порядок. Міськвиконком не надав пропозиції як правильно підтримувати ставок у чистоті, тому депутати вирішили відкласти передачу ставка. Хто має бачення як краще для громади використати ставок прошу написати мені або на сайт міськради.

Відносно Жданівського ставка. Питання так легко не вирішиться. Вода яку викачують із ставка на поля може подвоювати урожай кукурудзи. А подвійний урожай кукурудзи як ви догадуєтесь приносить колосальний прибуток. А де великі прибутки там важко вирішуються проблеми. Депутат Кишінько ініціював на останній сесії розгляд звернення про забезпечення водою жителів вулиць району Червоного ставка. Рівень води в криницях впав також у районі автостанції. Прикро, що міськвиконком тільки зміг запросити пана Богача М.П на сесію. Саму проблему не вивчив і шляхів вирішення не запропонував, а можливо вивчив та не бажав вирішувати. Здалося, що місцевий уряд радий би був спихнути проблему на райдержадміністрацію, черкаську інспекція, тільки, щоб не займатися самому. Але ж у Шполі проживають наші жителі. Підчас розгляду питання пан Богач документи на використання ставка не показав, тільки засвідчив, що вони є та ставок він використає законно. Я вважаю поки не доведено зворотнє не треба звинувачувати бізнесмена.

Для розслідування порушень в державі існує прокуратура. Саме тому, щоб передчасно не звинувачувати один одного в гріхах я запропонував сесії підтримати звернення депутата Кишінько до прокуратури. З першої спроби звернення не набрало голосів. Прикро, що керівництво міста та окремі депутати замість підтримати шполян та депутата В.Кишінько почали заявляти йому буквально наступне. «Ти має право сам звернутися до прокуратури, причому тут міська рада. Ти хочеш це вирішувати вирішуй сам». Тільки після того як депутат О.Присяжненко заявив, що на сходці жителів вулиць він запросить міського голову та звернется до журналістів опублікувати прізвище тих хто не підтримував останні передумали. Рішення звернутися до прокуратури підтримано міським головою та більшістю депутатів. Звернення депутатів це малесенький крок у вирішенні проблеми. Проблему міг би розв’язати пан Богач, якщо він справжній орендар ставка та власник вирощеної кукурудзи і не збирається переїздити із Шполу у більш благополучні країни. Для вирішення питань
шполянам необхідно звертатися та «тиснути» на міську владу. Громада не проти, щоб хтось гарно заробляв, але не потрібно погіршувати становище інших. Гроші можна заробляти не порушуючи екосистему та не створюючи проблем землякам.

Петро Комар

 

18 Comments

 • Фаєршоу 08.06.2015 at 22:49

  Петя , ти не розібравшись в ситуації лізеш захищати біляша який тупий як пеньок. !1 річка між Ждан ставом і Червон ставом висохла ще років 10 тому, коли там ще не було ніяких поливів . 2. кеша хотів із своїми братанами пожарити шашликів, а їм сказали що не можна, і пояснювали чому, а вони не можуть зрозуміти що перш ніж зайти на орендовану територію необхідно про це запитати , тому що там відбувається певне виробництво, і жарити шашлики є інші місця. 3. Пан Комар не позорся, у тебе ще є мозги?, бо у біляша їх уже нема, там одна оліфа.

 • Фаєршоу 08.06.2015 at 22:51

  А почистити Червоний ставок треба, і є кому от і займися і люди до тебе потянуться.

 • drakosha 09.06.2015 at 08:44

  В цій ситуації має зміст розібратись, депутатів не цікавлять проблеми власної громади і власного міста? Зрозуміло що звернення від міста і громади має більше вагу в нашій державі ніж звернення приватної особи. (На жаль, так) Тому дивує така незацікавленість депутатів у з’ясуванні причин проблеми з якими зіткнулась Шполянська громада. Може там вилізуть проблеми до яких причетні інші депутати???

 • Форт 09.06.2015 at 11:05

  Петро Вікторович, а ти друже часом не представник міської влади? Що ти всім нав’язуєш, що кому робити? Ти сам піди розберись, чи духу не хватить? Чи ти може зі Славіком хотів шашлі пожарить?
  А перед тим, як робити висноки (необгрунтовані) звернись до відповідних служб, які мають відповідну освіту і можуть визначити, провівши відповідні досліди, пов’язане одне з другим чи ні.
  Іди вже за своєю повісткою, яку тобі носять та найти тебе сердешного патріота не можуть, та хоч може дурь твою з голови виб’ють. Ви з Славоном просрали вже свою парафію. І ти подумай перш ніж лізти туди куди не влазить твоя “розумна” голова чи потріно це тобі, бо ти реально не потянеш. Займайся собі магазинчиком своїм, вимий свою “чесно зароблену машину”(ну ти ж чесний, правельний) і крась містки бо це і є те на, що ти здатний.
  І ще після цих слів хтось буде казати, що це не Петра Вікторовича сайт!!! Удачі Вам та Вашому сайту Петро Вікторовиче у Ваших “добрих” починаннях.

  • Кунець 09.06.2015 at 13:00

   Саша, ти такий умний аж всім страшно, заткни вже своє хавало і сам іди в АТО – чи очко жим-жим? Чого сидиш у Шполі і партачиш повітря? Тобі Петя жить не дає? Звернись до лікарів, щоб помогли тобі мозок розциклити.

   • Форт 09.06.2015 at 23:57

    А ти де з’явився пропажа? Чи може як раз з відти приїхав? А до лікарів мені не потрібно. Це пітрібно таким як ти просто до бабки з’їздить щоб відробила, а то пелина затьмарила ваші очі та розум.

    • Кунець 11.06.2015 at 09:45

     Я пропажа? Ти що мене виглядаєш? Видно, що ти Саша тут живеш в онлайні. Нікому нічого писать тут крім тебе розумаки не можна – всі такі дурні, один ти крутий податківець невдаха по життю гігант думки.

   • Отець Сергій 10.06.2015 at 06:50

    Кунець ти такий самий як Петрик Комар.Забув як бігав Кунчику по адміністрації в Черкасах, оббивав пороги у Ткаченка. Забув як писав про Шполянські смітники, а зараз хаєте голову РДА Потапенка В.М., який наводить порядок ? Ти просто ніхто, і звати тебе ніяк, маючи військову освіту іди в АТО, а не ховаєся за спиною Шполян, прикриваючись партією УДАР !

    • Кунець 11.06.2015 at 09:46

     Отець Сергій Рембо! У тебе біла гарячка.

    • офицер 14.06.2015 at 13:22

     Хтось хоче поговорити про ПП”УДАР”, можу дати свій номер телефона 0634361572, а до своїх грязних ігор нас не притягуйте, ми не співпрацювали і не будемо співпрацювати ні з “Народною Радою”, а не з Сверделом зі Шандруком…. А голову Шполянської адміністрації ми підтримуємо і співпрацюємо, бо у нас єсть своя позиція. А якщо хочете написати мені, то пишіть на “офіцер”. З повагою Ю.Плосконос.

 • Осиновий кіл 09.06.2015 at 13:04

  В ставку собаки дохлі, а фортам наравитться! Тільки б Петя Комар не ворушив нічого і пішов на войну як Зачепа, Коваль, Попречний. Ну й падлодром у нашій Шполі! Фортами смердить.

  • Форт 09.06.2015 at 23:54

   Ти по факту скажи, а не базар тут пустий розводиш. Якщо тобі не подобається пишучий коментарі, а більше відповісти в тебе просто не хватає “ума”, то тоді звичайно Петя класний мужик. Ну впринципі як і ти – пустомелі. Які окрім “Я да Я” нічого більше не знають та й в принципі не вміють.

   • Осиновий кіл 11.06.2015 at 09:48

    Які тобі факти, придурок – собака дохла в ставку на фотографії – іди й нюхай, кретин.

  • Фокс 10.06.2015 at 09:03

   Хай Коваль із Зачепою були чи є в АТО, а яким чином ти клоун рівняєш Поперечного до АТО. По перше – там красти нічого, по друге – можна по голові чимось получити, по третє – коньяку там по півтори літри на рило ніхто йому наливати не буде! А по четверте – а чи не сам Поперечний-придурок це і є Осиновий Кіл, і таким чином хотів про себе нагадати? І не чіпляйте уманську приблуду до шполян! На мебельній хай прапори, куплені за людські гроші, позабирає та причепить на побиту по-пяні машину!

 • Отець Сергій 09.06.2015 at 17:13

  Петя Комар, де не посій там і вродить !
  Якщо, ти активний депутат, то де твої конкретні справи в місті ! Скрізь ти суєш носа, а де справи. Скори вибори, і таких як ти народ відсіє !

 • офицер 14.06.2015 at 13:49

  І ще хлопці, хватить піаритися. закачуйте рукава і починайте щось робити. Почніть кожен з себе.А якщо і зробили щось добре то народ це побачить і сам вам віддячить.Якщо захочете узнати що зробив “УДАР” Шполянщини за цей час…будь ласка при зустрічі я вам все розповім, що у нас получилося, що ні. А про співпрацю я вам давно говорив……але бачив тільки амбіції. Але ми до неї готові, якщо ви також готові, тож давайте щось міняти, але мінятись потрібно із себе також.

 • Отець Сергій 17.06.2015 at 14:04

  Шполянщина найкраще впоралася з моделюванням громад-об’єднавців

  Зустрічі по селах, максимум інформації та ретельне моделювання. На Шполянщині до прийдешньої адмінреформи поставилися найвідповідальніше. У цьому переконався голова Черкаської ОДА, будучи в районі з робочою поїздкою.

 • Солдат 29.06.2015 at 15:25

  Чому ти, писака, не пишеш, що Кишінько з Присяжненком у Богача землю хочуть віджати, тому і активізувались, а ти їм просто допомагаєш. Чому не пишеш як настрочив кляузу на Потапенка в МВС та в СБУ, в армію не хочеш, борець за справедливість. Кишінько хоч вибори і не виграє, але в армію не піде, а ти Заскалеті вибори програєш і в армію загремиш. Бо Заскалета грамотна людина і ти підла паскуда. Комарику, схаменись і заховайся, не паскудь людей бо тобі напишуть перед виборами (якщо раніше в армію не попадеш) як ти комунальне майно вкрав за допомогою ЧУМИченко…
  Побійся БОГА, Людей і виборів, бо хтось візьме і розповість всю правду про тебе.