Черкащина: до ставків у Шполі не пускають дітей та дорослих

04.06.2015

До депутата Шполянської міської  ради від ВО «Свобода» Кишінько Вячеслава звернулися жителі вулиць Невського, Берегова, Енгельса. Автори звернення повідомили про те, що у місті Шпола  другий рік поспіль викачують воду з Ждановського та Перерваного ставків на полив полів, для вирощування сортової кукурудзи.

Ці два ставки опинились під загрозою знищення.

Річка Шполка, яка текла від Червоного ставка до Ждановського засохла, як тільки розпочали викачувати воду. Знищено рослинність поблизу річки. У криницях мешканців трьох вулиць Шполи на два метри впав рівень води.

Після відвідин Ждановського ставка, стало відомо, що орендує його Богач М.П. Воду викачують чотири насоси,  для збільшення врожайності посівів кукурудзи. Територію огородили бетонними брилами та шлагбаумом, для того, щоб ніхто не заходив на територію.

Орендар Богач пояснив депутату, що всі дозвільні документи на ставок та на викачку води має. Заявив, що перебувати на ставку та поблизу категорично заборонено.

Депутат звернувся до державної екологічної інспекції та державної служби геології та надр України стосовно законності дій з викачки води, що призводить до змін та руйнації  навколишнього природнього середовище. Він прохає розглянути дане питання на сесії Шполянської міської ради.

https://www.youtube.com/watch?v=b2Qw8oymXM8&feature=youtu.be

7 Comments

 • drakosha 05.06.2015 at 09:16

  Питання на засипку, а хто надав усі дозволи і чиї підписи під документами??? І ще одне контрольне питання на яких умовах надавався ставок в оренду якщо це мало місце?

 • оля 05.06.2015 at 12:33

  Якщо мені не підводить память, то орендуати можна ставок, не береги коло нього. Доступ до ставків закривати незаконно.

 • оля 05.06.2015 at 12:35

  У нас давно твориться безлад по ставкам. В Кримках попереорювали береги, щоб не можна було ні заіхати ні дойти до водойми, на всіх ставках відсутні нормальні пляжі, діти і іх оздоровлення нікому не потрібні.

  • Форт 09.06.2015 at 10:53

   Цікаво, що це затака рибачка “Соня”, яку хвилює виристання ставкі в районі? Чи може це Петя щоб не йти в армію за 5 днів змінив пол? Петя прекращай буксувать.

 • Северний холоднояєць 08.06.2015 at 00:11

  Кешмон, біляшик, а ти по молодосі не курив наркоту? і не бухав по барах?

 • Коломбо 08.06.2015 at 19:44

  Кешмандос понос!