Черкащина: травневі свята волонтери зі Шполи провели в зоні АТО

18.05.2015

Цього року травневі свята ми провели разом з нашими героїчними земляками в АТО. Замість шашликів-бутерброди, замість походу в ліс- поїздка вздовж фронту тривалістю майже 4 доби… це були особливі травневі свята: блокпости і таблички: «міни», позиції зі знаками «стоп» і «дороги далі нема», сонце і дощ, веселка над нашим Донбасом… Вперше з нами в АТО поїхали голова РДА Потапенко В.М., редактор «Шполяночки» Сторчак Н.В., працівник РДА Черевко О., водій Микола.

Ми проїхали від Сватово до Станице-Луганського району, від Старобільська до Артемівська і Констянтинівки, Димитрова і Авдіївки, Первомайська і Маріуполя, Волновахи. Відвідали земляків, які перебувають і в тилу, і на передовій. Передали передачі від рідних і привезли форму, берци, генератори, тощо.

Крім цього ми надали допомогу славетній 128 бригаді, де служать 6 наших земляків. Їм ми передали генератор, водяну помпу, дрель, болгарку, бронежилети. Наші герої, відвоювавши у Дебальцево, відпочивши кілька тижнів в колі рідних, вже пройшли повторне злагодження у Мукачево і повертаються на передову.

В здійсненні нашої поїздки та підтримці 128 бригади нам допомогли:
1. ЛНЗ, і особисто Д.В.Кравченко-41 комплект літньої форми, 7 тактичних очків-масок, печатки, спальні мішки і каремати, кепки і балаклави, футболки, генератор, 3 бензопили, водяна помпа, 2 дрелі, болгарка, 30м кабелю, гвозді, кава, чай, сигарети, вода і пальне
2. З рахунку Червоного Хреста- 32 пари берц на суму 12.960грн
3. НіК- 10 розгрузок на суму 3,500грн
4. Погосян Армен-1 тис грн.
5. Манукян Хорен-1 тис грн.
6. Абраамян Фрунз- 1тис грн.
7. Доценко М.- миючі засоби, туалетний папір, бачок для душу
8. Плахотнюк С.М.- монтажна піна
9. ПП Мальчик-3 пачки паперу А-4, електроди
10. Карбівничий М.- балон
11. Вареник В.І.- барана, 80кг круп, 20 кг макарон, 20 кг ковбаси
12. Лозовий Ю.-400грн
13. Самооборона Майдану-30 кг цукру
14. Продтовари і особисто Кошовий- гречка, диски, гвозді, чіпси, солодощі
15. громада с. Матусів- 381грн
16. Хлібзавод- 48 хлібин, 48 булок
17. А.Бортніков-сухі борщі
18. ГО «За Україну, її славу і волю»- малюнки, святковий торт, пироги, малюнки, обереги
19. Струк С.М.-150грн
20. Степові М.О. і В.М.-100грн
21. Саламатін Р.-700грн
22. Комар П.В.-6 карток поповнення на 40 грн
23. Кримківський НВК- продукти, носки, засоби гігієни, листи, малюнки,
24. Васильківська школа- передачі для земляків, малюнки, листи
25. Закревська І.- цукор, малюнки(з дитсадка)
26. Козленко В.- ящик яблук, продукти
27. Андрійченко В.- 20 банок закатки
28. В.Лога- 20 кг копченого сала(частину зібрали мясники)
29. Н.Лога і її мама- спекли піцу
30. жителі, що не назвались-50 грн

Нашим землякам було приємно крім передач від рідних, необхідних речей, отримувати по палці копченої ковбаси від В.І.Вареника, по шматку копченого сала В.Логи, чіпси і халву від «Жайвора», запашний шполянський хліб, і звичайно- дитячі малюнки і листи!!!

А під Горлівкою хлопці дякували за смачну піцу і просили номери телефонів наших господинь, щоб і наступного замовити ще такої смакоти!!!

Тож найщиріші слова вдячності всім тим, хто допомагає нашим землякам, ділиться своїм добром і теплом! Разом ми сила ! І перемога буде за нами!!!

Повертаючись з АТО, ми вже знали, що будемо робити далі. Міста, які знаходяться за 10-15 км від передової всі майорять жовто-блакитними кольорами. Тож 8 травня я і Наталя Сторчак організували акцію «Памятаємо! Єднаємось! Перемагаємо!», в якій взяли участь більше 30-ти жителів нашого міста. Серед них були і дружини учасників АТО, і їх діти. Всі ми разом пофарбували і побілили стовпи на центральній вулиці. Нас підтримали голова РДА Потапенко В.М. і мер міста Заскалета В.М., начальник відділу освіти Вербівський П.Є., фарбу і щітки придбав ЛНЗ і Д.В.Кравченко, рукавички- Віта Нечай, а по закінченні всіх дітей пригостили тістечками і коктейлями Потапенко В.М. і Головкін Віктор з Антонівки.

Запрошуємо всіх жителів Шполи і кожного села приєдатись до нашої акції і розфарбувати всі стовпи в патріотичні кольори, адже якщо це можуть зробити жителі прифронтових міст, то що заважає нам?

Вже за кілька днів ми знову збираємось в АТО. Будемо вдячні за найменшу допомогу і підтримку. Кілька рядків для наших героїв, дитячий малюнок, пара носків і пачка чаю- цього достатньо, щоб зробити свій внесок в нашу спільну величну перемогу. Адже пройде час, і наші діти і онуки спитають нас, що ми зробили для перемоги? Що ми робили, коли солдати захищали нашу землю?

Долучайтесь і ви.

Волонтери Лілія Усик, Галина Лоцман
Тел.:0982257512

 

28 Comments

 • Северний холоднояєць 18.05.2015 at 22:02

  А ліляха вже бухать перестала?

 • Люди проти потапа 19.05.2015 at 06:45

  Екіпаж був “Достойний”. Гірко та боляче. Невже немає більш на чому робити собі рекламу.

 • Лікар 19.05.2015 at 09:43

  Біля знаку Донецької області фотографувались,щоб не спутать з кущами Шполянщини. Яка наруга над воїнами ці морди,що роздають чіпси. Чи не плечах цих людей Потапенко хоче виграти вибори? НІКОЛИ,ЗАТЯМ!
  Чого не чути отця Сургейка! А-ну оближи цим персонажам!

 • Отець Сергій 19.05.2015 at 11:00

  Доктор, а чому ви не разом з людьми, які разом з воїнами АТО !
  Чому ви, не знайшли часу для віддання шани людям, які захищають Україну, і таких аболтусів як ти ? Потапенко В.М. не прийшов до влади вигравати вибори, а прийшов навести порядок з такими як ви ! Вибір зроблять Шполяни по справах, а не по неадекватних заявах таких як ти крикунів ! Ганьба тим, хто ховається за спинами, критикуючи тих хто робить добру справу для людей які виконують св”ятий обов”язок захищаючи країну ! Потапенко В.М. – робить все, для того щоб був мир в державі, і жителі Шполянщини змогли реалізувати себе в розвитку економіки району ! Такі крикуни як ти йому не заважають, він просто робить свою справу, виконує свої обов”язки покладені на голову РДА !

  • Лікар 19.05.2015 at 12:41

   Потапенко робив все для миру коли давав гроші на антимайдан, годив Черевку, а зараз канючить перед Ткаченком. Свій 0 авторитет намагається підняти за рахунок воїнів АТО, Лілі, Наташі! Погано лижеш ,отченька, не переконливо для сана. Тренуйся, сину!
   А твого Потапа за вибори ніхто не питатиме, йому поставлена задача і він,цуцик, намагається її виконати, як може. А розумові здібності у нього поганенькі, як і в тебе! Тренуйся,чучело.

   • Отець Сергій 19.05.2015 at 13:09

    Ти дурню піди на обстеження до Пірогова ! В нас вистачить сил і енергії переконати людей, що через таких горе – крикунів, з кожним днем їм стає жити важче !

 • Кунець 19.05.2015 at 13:07

  Ліля, ти молодець, не зважай на важкохворих на голову писунів, тебе багато людей поважає і окрема купка мерзотників ненавидить до твоєї честі.

 • Лікар 19.05.2015 at 17:03

  Отченька! Давай я тебе обстежу-але для тебе це буде кінець.

 • Троль 20.05.2015 at 06:45

  ліля спасибі за твою роботу. ти дійсно варта великої поваги

 • тоха 20.05.2015 at 09:19

  допомога в зону АТО-ЦЕ ДОБРЕ!!!АЛЕ НЕ СЛіД ЗАБУВАТИ ПРО РОЗВИТОК РАЙОНУ -ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ РОБОТОЮ БЕЗРОБІТНИХ ШПОЛЯН… ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА ПОВЕРНУЛА У ВЛАСНІСТЬ УКРАІНИ-ЗАВОД ЗАПЧАСТИН(КОНЦЕРН ОБОРОНПРОМ ШУКАЕ ПІДПРИЕМСТВА НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД ФОРМИ ВЛАСНОСТІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ДЕТАЛЕЙ ДЛЯ ВІДНОЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОІ ТЕХНІКИ З ЗОНИ АТО.ДЕ ЯКІ ДЕТАЛІ ПЕРЕСТАЛИ КУПУВАТИ В РОСІІ- ТОЖ Е ШАНС ЗАПУСТИТИ В РОБОТУ ШЗЗЧ).ТО ЧОМУ Б НЕ ОБЕДИНИТИСЯ ПОЛІТИЧНИМ ПАРТІЯМ РАЙОНУ І КЕРІВНИЦТВУ РДА ЩО ДО ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ЗАВОДУ ЗАПЧАСТИН

 • Бродяга 20.05.2015 at 15:47

  ЯК ВИ ДІСТАЛИ!!!!!!! СКРІЗЬ ОДНІ НИТІКИ! ВИ ВЖЕ ДІСТАЛИ ПАТЯКАТЬ ВСЯКУ ХРІНЬ І ПОЛИВАТИ БРУДОМ ЛЮДЕЙ, ЯКІ РОБЛЯТЬ КОРИСНІ СПРАВИ НАВІДМІНУ ВІД ВАС ПОГАНЕЙ!!! В ЦІЙ КРАЇНІ НІКОЛИ НЕ БУДЕ ПОРЯДКУ ДОКИ ТАКІ ШАВКИ БУДУТЬ ГАВКАТЬ!!!!! РОБИШ ЩОСЬ КОРИСНЕ – ПОГАНИЙ!! НІЧОГО НЕ РОБИШ ПОГАНИЙ!!!!! ВИ ШАНОВНІ ОПРИДІЛЯЙТЕСЬ ВЖЕ В ЦЬОМУ ЖИТТІ!!!!!!! АЛЕ, ЩО Я ХОЧУ СКАЗАТИ – “СОБАКА ЛАЄ, А КАРАВАН ІДЕ”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Рембо 20.05.2015 at 20:00

  Повністю підтримую – ТОХУ, що навколо економіки району, зокрема заводу запчастин потрібно об”єднати зусилля всих політичних партій, депутатів усих рівнів, на відродження роботи заводу, а не доведення до банкрутства та продажу за безцінь, з вирізанням на металолом ! Спеціалізація заводу, актуальна на сьогодні.Кадри є. Потрібен керівник, який зможе організувати роботу колективу. Основним завданням є на сьогодні визначити форму власності заводу, та заведення інвестицій на підприємство. Тут є широке поле діяльності для РДА.

  • Люди проти потапа 21.05.2015 at 05:13

   Ура! Юра Дятел -директор ШЗЗЧ! Хто буде об’єднувати? Написав, Юра, за Тоху! Ну, берись до справи, тільки виключай велику букву! Пірогов тобі і потапу в голову придумав весну!

  • Рембо 21.05.2015 at 21:29

   Антуан де Ривароль
   Где армия зависит от народа, там рано или поздно оказывается, что правительство зависит от армии

 • Лікар 23.05.2015 at 13:16

  Юра! Не видумуй! Потапенко спечена людина, ти позавчорашній! Люди згуртуються точно не навколо вас. А шпола була і буде. дятли!

 • Фаєршоу 24.05.2015 at 13:28

  Дятел лікар, Шпола була і буде, а ви дятли лікарі і прочі писаки дрочіть, люди самі розберуться без вас. У нас що опозиція ,що влада сьогодні, недобігають. Тому люди вже починають відчувати різницю.А що до Дядченка то ви писаки його підошви не варті.

 • Лікар 25.05.2015 at 12:48

  Та невже. Я тобою, Юра, жопу витру. Дятел-це Дятченко!А писати матюки такому піда….гогу,як ти не чемно.

  • Отець Сергій 25.05.2015 at 16:10

   Щось у тебе доктор, всі Юрії Дядченки. Чому ти його так боїся ? Ти дурню припиши собі ліки та успокойся, поки тебе не успокоїли , накинувши усмірітільну рубашку !

  • Отець Сергій 25.05.2015 at 16:28

   Ви дурки, не варті дійсно підошви Потапена і Дядченка ! У Вас всі не такі, а що ви зробили в своєму житті , щоб обливати брудом людей, які дійсно вклали в розвиток Шполянщини силу і енергію. Порядні люди, це цінують, а такі дебіли як ви хають !

  • Отець Сергій 25.05.2015 at 16:31

   Твою жопу доктор – порвуть на німецький хрест ! Лікуйся дурню, за тобою псіхушка плаче !

   • Люди проти потапа 26.05.2015 at 10:47

    А хто ж порве? Ти оченька не зможеш-сам же знаєш Не нервуй так! Біли бордюри, сапай город!

  • Фаєршоу 04.06.2015 at 13:47

   ти хоть би назвався простіше а то лікар, не ганьби це слово , чудо, тобі з твоїми мозгами судячи по фразах треба тихенько сидіти у підвалі, і не висовуватись.

 • Троль 26.05.2015 at 06:28

  та він з псіхушки і не виписувався – видно ж шо параноїк назвав себе навіть не наполеоном а самим лікарем бо дістав його уколами – але таке як в нього мабуть не лікується бідняга бредить дядченком прямо в нього дядченкофобія.

 • Лікар 26.05.2015 at 16:34

  Три такі потужні виступи. Але оцінка-1. Ти і писать не здатен, отченька, а хочеш, щоб вас боялися.

 • Люди проти потапа 28.05.2015 at 05:17

  Нашій Серьожі треба романи та оди писати ….про потапа.Яка пристрасть, яке слово, коли без матюків. Одне слово-УЙО…тобто ТАЛАНТІЩЕ!

 • Лікар 28.05.2015 at 07:46

  Сфоткався потап урод бордюрович і завдяки йому у Шполянський район в неділю прийде Трійця! Ура колгоспники! При цьому окремо блєють ура дятел-РЕМБОН-Отченька СІРЕНЬКА і павлов-ФОРТЕЛЬ! Гроза журналістів скорик радісно плескає руками і промовля АЛІЛУЙЯ!