У Шполі говорили про примирення: круглий стіл

У Шполянській центральній бібліотеці (Черкаська область) відбувся круглий стіл з нагоди Дня пам’яті та примирення. Ініціатором заходу став  голова Шполянської районної партійної організації «Свобода» Вячеслав Кишінько, – повідомляє кореспондент «Шпола онлайн».

В заході брали участь ветерани другої світової війни, ветерани афганці та бійці АТО.

Також були присутні діти 1-5класів Шполянської НВК ЗОШ 1-3 ст. №2 ліцей, які намалювали малюнки  присв’ячені цій події, а юний бандурист Ткаченко Платон виконав твір Шевченка «В степовім краю».

https://www.youtube.com/watch?v=UtgKqmV8HVo&feature=youtu.be

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

35 коментарів до У Шполі говорили про примирення: круглий стіл

 1. Правда коментує:

  Славі,з його інтелектом і життєвою позицією, гріх стояти навіть біля ветеранів.

 2. Правда коментує:

  А мразь біля нього- то потап певно?

 3. Коваль коментує:

  Я не розумію з ким примирюватись,з Потапенком,з Березою,чи Шпицьою!А з другими ми не сердились!!Що за примирення,що за дешевий піар?на кого він розрахований?

  • Отець Сергій коментує:

   Це захід районного масштабу, в якому брали участь політичні сили, діти, ветерани ВВВ, які тобі дали життя, причому тут примирення Потапенка з такими дурнями як ти ! Радудуйтесь, що вас кличуть на круглий стіл, за ради миру в Україні ! Захід був організований не РДА, а політичною силою “Свобода”, і вів захід не Потапенко, а Кишінька, який запросив до слова Потапенка. Потапенко дійсно взяв відповідальність на себе за те що твориться в районі, всигає скрізь і бійців АТО провідує на передовій, і бордюри білить, які ви обладжували роками, і посадки чистить які також захаращенні вами ! З приходом до керівництва районном Володимира Потапенка, на Шполянщину прийшла дійсно весна, а скоро прийде мир і злагода, що принесе людям добро і благополуччя !

   • Правда коментує:

    Не шановані людьми павлово-форти та отці с-ремби з Терешок! потап і слава біляш перед ветеранами ВВВ, воїнами АТО мають право тільки на колінах просить вибачення! Якщо скорик просто пусте місце то з приходом потапа у район прийшов безлад і його пустий піар! Він надута пухлина, яку скоро-скоро буде видалено.

    • Форт коментує:

     Чуєш ти чмо правдиве. А шановні хто? Ти – Правда? Яка правда? Якщо ти просто звешся правда. То ти назвись сирун а не правда. Чи може Слюсар з Комаром і Сверделом з Зачепою шановні? Такі писаки як ти на відміну від того самого Потапа і щітку в руках держать не вміє щоб бордюру побілити. А пи…..діти як відомо не мішки носити. Ти дивись щоб від твого великого розуму у тебе щось не луснуло.

     • потапа на гілляку коментує:

      А що штопор у руках держить, Сань?

   • Антипотап коментує:

    Ага! Коли на кешин захід районного масштабу, підготовлений напіввідділом внутрішньої політики Шполянської РДА, прийшла весна її побачили:КЕША,ПОТАП,ОТЕЦЬ СЕРЖ І ЇХ ЛІКАР ПІРОГОВ О.І,Вони ї возрадувались.

   • Антипотап коментує:

    Кому цікаво прийшла весна: Ірочці Березихі чи Шпиці? А може скорику,якщо він її бачить. потапчику, в господарстві міг, а районом не можеш, собіратєль? Нема чого пхати свій зад туди-де не тямиш.Крутіше тебе посміховисько у владі тільки кіллер скорик!

  • Форт коментує:

   А хто такі ми? І не Шпицьою, а Шпицею.

   • fds коментує:

    Не треба поганих слів, Саша-Форт, тобі це не личить! Не злись на правдоньку, ой не треба!

    • Форт коментує:

     Зато тобі личить Вась.

     • Антипотап коментує:

      Павлов-подивись на рибака! Для чого тобі розбита морда. Клепай бізнес в автошколі-живи поки. Хіба ти письменник?

 4. Фаєршоу коментує:

  шановний модераторе я вже звертався до Вас з пропозицією не транслювати пусті піар акції. при чому тут кишінько. день примирення започатковано президентом а у нас у районі він започатковано ще 2011 року. о 20 00 в парку Слави мешканці міста , гості запалювали лампадки, учні старших класів промовляють вірші реквієм і всі присутні схиляють голову щоб памянути воїнів які загинули за свободу і світле майбутне, а тут взявся якийсь кишінько і піариться, вибачте але гидко, і стаття повне фуфло.

 5. drakosha коментує:

  Надіюсь що цього разу, в місті прочитають імена усіх загиблих з району у тій війни, якщо ми їх пам’ятаємо і з ними примиряємось, то чого не пам’ятаємо їх імен?

 6. fds коментує:

  Треба у славка хот-піцци спитать. Він же у самого потапа мудератор. Може потап його вмєсто іри берези єто?

  • Антипотап коментує:

   Єто Березу-С.В! потап тільки хоче.Замінити її намагаються скорик з кешею, але мабуть потапа їх харі не збуджують.

 7. За правду коментує:

  ?

 8. Антипотап коментує:

  Курив би кеша краще далі траву і клепав дітей.

 9. потапа на гілляку коментує:

  Зайшов потап і в обкурену кешину голову прийшла весна. А далівони разом підуть миритися на фронт.

 10. Люди проти потапа коментує:

  Як же все-таки гидко і соромно за нас. що перед ветеранами війни, перед воїнами АТО після революції Гідності сидять Кеша-косяк і вова-штопор. Важко це бачити і соромно.

  • Рембо коментує:

   А чому тебе дурню тебе туди не запросили ?

   • Люди проти потапа коментує:

    Юра! Ти одлигав? Знов зарембився? Держись хати ,як воша кохуха, бо запрошу тебе… буде болюче ,Юрко!

    • Фаєршоу коментує:

     Що це за люди проти потапа, одне хуй…ло, ще й грозяться, дивіться люди а то по одному в черзі за пиздю….ліною будете стояти.

     • Люди проти потапа коментує:

      Черга буде потапу в рило дать, а хто сміливий ждемс.Хочте у Дятла вдома,у Павлова, у Струка?

    • Рембо коментує:

     Куди ти дурню можеш запросити, кого ти лякаєш ? Що ти можеш зробити кроме того що пиз….ти.! Як ти можеш ображати людей , які хоть щось зробили для району, а ти бидлюга, окрім писанини що зробив ? Сядь у машину, правда якщо вона в тебе є, проїдь подивися трасу від Черкас до Умані, оцінеш роботу голів РДА, поїдь по селах подивися , як в Товмачі в школі, повне подвірря бутилок з під горілки і пива, що не бачить цього голова села Коваль, зате кожен день красується в Черкасах з обіженим горе депутатом Даценком, тіпа слуги народу – а мета одному повернутися в крісло народного депутата по трупах, а другому добитися до районного корита ! Злопці наведіть порядок під носом, а потом зазіхайте на більше ! Критикувати легко, робити щось треба, а вам цього не дано з матиринським молоком. У вас закладено – незнею як, але все не так !

     • Фаєршоу коментує:

      Слиш люди ти якщо дибіл то напиши що я дибіл, а якщо ти себе не контролюєш то лічися.

 11. Люди проти потапа коментує:

  Полюбому зробимо,щоб вами ,Дятченками, не смерділо! Хіба це подвиг, що сільгосптоваровиробники посадки прибрали! Дятел-машини у нас є!

  • Отець Сергій коментує:

   Це не подвиг, а обов”язок навести лад у своїй хаті. Відповіднощо наведемо лад у своїй хаті, то зможемо організуватися на інші справи. Причому тут Дядченки, відстали від Потапенка переключилися на Дядченка. Пишіть про себе дурні, як своїми діями розісрали нароблене батьками ! Хочете до корита, а Х…! вам на воротнік щоб голова не шаталася !

   • Люди проти потапа коментує:

    Що ж тебе, отченька, так розсердила правда, що ви безпомічні і смішні, Ви не зможете нашкодить, бо силушки немає. Ваша силушка- три курки в адміністрації і куплена посада. Але все колись закінчується! Не треба сердитись, візьми себе в руки!

 12. Лікар коментує:

  Сурженька, ти чого знервований, бо знов треба гроші кудись збирать? Чогось потап не пихтить до останнього дзвінка? Може відчуває, що він останній для нього.

 13. Люди проти потапа коментує:

  А взагалі кеша шірінька і потап-це еротично. Тому такий дебілізм пишуть сурьожі. Але є пристрасть, сила слова, тренуйся далі, сіренька.

 14. Люди проти потапа коментує:

  Дует потапа і бідового скорика “Про кешу”:ШІРІНЬКА,ШІРІНЬКА,ШІРІНЬКА МОЯ!ДАВАЙ ВИСТУПИ ШІРІНЬКА МОЯ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *