Черкаська область: у Шполі не вщухає скандал

З метою захисту прав та життя журналіста, задоволення інформаційних потреб громадян депутат Шполянської міської ради та голова районної політичної партії «Громадянська позиція» Петро Комар звернувся до керівництва УМВС. Про це стало відомо кореспонденту Інтернет газети «Шпола онлайн».

Депутат просить всебічно вивчити дії голови райради Івана Скорика та порушити кримінальну справу за фактом перешкоджанню діяльності журналіста та погроз на його адресу.

Як ми вже повідомляли, інцидент стався у приміщенні райдержадміністрації, після зустрічі, яку ініціювала Народна Рада Шполянщини.

На цій зустрічі була присутня головний редактор газети «Шполяночка +» Наталія Сторчак-Шелепіна.

Вже наприкінці зустрічі вона хотіла у приватній формі попросити голову райради Скорика І.І., аби той прокоментував своє звернення до Народної Ради про подальшу долю стенда «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» в приміщенні райради і РДА (невже він заважає владі?). Але його реакція була більш ніж неадекватною. При свідках він сказав наступне: «Відповідай за свої слова. Я з тобою судитися не буду. АЛЕ ТИ БУДЕШ НАКАЗАНА!»

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

25 коментарів до Черкаська область: у Шполі не вщухає скандал

 1. Nik Name коментує:

  Петю, коли вже твоя богопротивна пика зникне разом із своїм недолугим власником? Скільки ти ще будеш піаритись та готувати громадську думку до приходу нового мессії – П.Комара? Де тільки чимось запахло то ти ту,т як муха біля лайна. Ахахах за честь і гідність і за життя журналіста заступився, Петю не смішіть мої копита!!! Кожен будь-який випадок, Ви нешановний Комар розкручуєте своїм дзижчанням до меж всесвітнього апокаліпсису. Таке враження що в районі всі презервативи і гомосексуалісти – один Ви лицар на білому коні в сяючих обладунках. Було бажання встати на захист ображеної – згадав би давні козацькі звичаї визвав би Скорика на бій на шаблях, чи хоча б на палях і тихенько. без зайвого галасу. А так подивіться люди добрі який я Дартаньян, підпіріг під це діло міліцію, та ще й розтрубив у всі дзони. Петю народна приказка – що не комар то й сила не про тебе. А відносно тебе на думку приходить інше прислів”я – пустий казан дзвенить гучніше!!!

  • Петро Комар коментує:

   Шановний Nik Name, звернувшись до міліції з проханням розслідувати погрози в бік журналіста я не мав наміру Вас образити. У вашому коментарі повністю підтримую Ваш девіз «Не твори собі кумира».
   Я знаю, що міліція зобов`язана забезпечувати безпеку громадян, запобігати, припиняти та розкривати злочини. Саме тому згідно законодавства я звернувся до правоохоронних органів. Те, що Ви пропонуєте «тихенько без галасу» називається «беспредел», а я хочу жити в правовій державі. Я не погоджуюся і засуджую окремі дії голови райради І.Скорика, але як людині я зичу йому доброго здоров`я.
   Суспільство в якому влада затикає рот журналісту немає успішної перспективи. Послуговуючись порадою давньоримского поета Овідія «Я зробив усе, що міг; хай хто може, зробить краще» я прошу міліцію втрутитися.
   Якщо Ви зможете краще захистити права громадян на інформацію та право журналіста на діяльність, бажаю Вам успіху!

   • Форт коментує:

    Шо ти зробив краще взагалі будучи депутатом та головою бюджетної комісії міськради? В магазин свій товару добавив асортимент, чи що? Ну да ти ж депутат і маєш право по Закону (до речі ти хоч знаєш по якому Закону працюєш) звернутися до міліції. Настільки я знаю тиільки це ти й робиш, перекладаєш з больної голови на здорову.

   • Рембо коментує:

    А що ти П.Комар по життю зробив для жителів шполянщини ? То активно боровся з Мальчиком, піарився – а будівництво закінчується, то боровся з мусорниками разом з Плосконосом – а мусорники залишилися -прибирає Потапенко по всьому місту і району, то боровся з бездоріжжям в місті – скоро потрібно буде по Шполі танками іздити ! Це шкода стало журналіста, всунов свого носа – і що ?

    • ЧорнийВорон коментує:

     “прибирає Потапенко по всьому місту і району” – Ви, Рембо, маєте на увазі постійні підпали сміття, через які усі жителі Шполи дихають шкідливим димом?
     це таке “прибирання” за Потапенка Ви підтримуєте?

     • Форт коментує:

      Ворон високо зазвичай літає і бачить все своїм оком. А тут видно ворон одноглазий, а інше око запливло зранку бо не вмився. В двори позаглядй та під двори, на городи. Який Потапенко шустрий.

     • потапа на гілляку коментує:

      Прибрати потапа треба до рембо отця сургейки і сані павлова і відправить весну зустрічать об’єднаних бордюрників.

   • Alexandr коментує:

    Уважаемый Пётр!Читая Ваши комментарии,удивляюсь…И мне даже стыдно за Вас.Вы занимаетесь не тем,чем нужно заниматься депутату.Вместо того,чтобы решать проблемы города и территориальной громады,которая Вас избрала,Вы устраиваете “разборки” между собой.Это касается не только Вас,как депутата,но и других Ваших коллег,которые занимаются подобными вещами.Проблем в Шполе хватает,решайте их.А если Вы их не видите,я могу пересчитать Вам лично.Вы уже попросту всем надоели.Ребята,нужно закатывать белые рукава и работать.Устраивать “разборки”-проще всего,а результата нету.Решение проблем благоустройства города и территориальной громады должны быть для Вас,как избранных в горсовет депутатов, превыше всего.Если будет позитивный результат Вашей работы и будет видно,что Вы сделали для города и его жителей,тогда о Вас не будут плохого писать журналисты и Вам или кому-то другому не будет необходимости закрывать им рот и угрожать.ПОЭТОМУ,ЗАЙМИТЕСЬ ДЕЛОМ.А РАБОТЫ У ВАС ПРЕДОСТАТОЧНО,ПОВЕРЬТЕ!Я,как человек,который родился и вырос в Шполе,хочу видеть город,в котором каждому жителю будет жить уютно и комфортно.Работайте и решайте проблемы!

 2. Форт коментує:

  Петро Вікторович, що ти тут тулиш? Харош уже чуєш. Будеш ти міським головою заспокійся. Не боїшся тільки ти, що з туда винисуть разом з кріслом “новим”. Я ж не думаю, що ти будеш сидіти в тому кріслі, що сидить зараз Заскалета? Може в нього й не таке гарне та добротне крісло, як буде в тебе, але Заскалета – це людина (в порівнянні з тобою), а ти гімно. Тебе вже всі давно прохавали. І зніми вже того портфелика за пличима, не сміши людей – МЕР.

 3. vadim коментує:

  неможу зрозуміти, а де ж кримінал? даже якщо це так….

 4. iван коментує:

  А що зробили інші депутати міської та районної ради для жителів шполянщини ти РЕМБО можеш сказати? Навіть такі як шановний пан Мальчик, та багато інших агровиробників-депутатів, вони привласнили собі те що було створено жителями шполянщини, і вважають себе великими господарями. А депутати міської ради скільки нагребли собі нерухомості (яка колись належала громаді міста) а також землі, та ділянки під будівництво в місті. Як приклад “розумний” депутат Горбач, та інші представники різних партій, які своїм депутатством відстоюють інтереси свого бізнесу. Що стосується пана Комара то він має свій погляд на події та проблеми що відбуваються в місті та районі і говорить про них відкрито підписуючись своїм власним прізвищем. А на посаду міського голови то мітять більше шести кадидатур…так що Заскалеті В.М. не позаздриш.

  • Форт коментує:

   А Заскалеті й заздрити не має чого. Бо наврят він при такій “компашкі” захоче піти на вибори. Та й чоловік сміливо може йти на пенсійну з високо піднятою головою. В порівнянні з такими, які хотять туди попасти, тобто в мерське крісло. І не потрібно тут розказувати який відкритий пан Комар. Пише й бігає бо знає чого. А тим паче якщо не дурак то розуміє, що зараз його ніхто не троне, бо він “гімно”, а воно має якість не приємно пахнути. І голову так задирать йому не має чого бо до того ж Заскалети йому ніколи не дострибнути. Людиною потрібно залишатися.

 5. Антиіван коментує:

  Ті про кого ти пишеш не піаряться,слава Богу, на кожному кроці, як це робить Петро Комар і не дивиться чи є для когось в ньому потреба. Вони не кричать і не звенять як пустий казан.

 6. Бродяга коментує:

  Як би менше було таких Комарів то було б більше ТОЛКУ!!!!!!!!!!

 7. Правда коментує:

  Оце топ-тема! На п’яну пісю зроблений Воня Скорик щось сказав простіпомі Наті, хворій на скаженство матки і уяви і ніхто не зрозумів

 8. Фаєршоу коментує:

  Шановний редакторе сайту, надіюсь ви бачите самі що цікавість до вашого сайту зменшується в рази, публікуйте будь ласка інформацію щоб вона несла людям дійсно цікавість, мала інформативну складову , а не те що присилають вам особи для само піару. Які дійсно крім свого корита в житті нічого не зробили а балачок пустих розповсюджують як тхори сморіду. Невже на Шполянщині немає цікавих новин і ще більш цікавих особистостей? Про хання, зверніть на це увагу

 9. Правда коментує:

  Потап! Із розібраної Стеценком заготконтори Кутовий і прокурор скільки тобі дали? Скільки маєш з міліцейського кришуваання продажу наркоти? Ти своїми сліпами залитими бачиш , що робиться? Прокурор і мент на всіх поклали і вбивають наркотою і самогонкою людей. Втручайся волонтер-неадекватний!

  • fds коментує:

   Та послав прокурорчик з кутовим потапа оборонниє спаруди укрепить. Єх, дали б краще йому там посаду, він би посадки прибрав,єх!

  • Рембо коментує:

   Слухай правдивий, сміляк ти хренов, якщо ти знаїш що дають взятки Потапенку і процвітає кришування наркоділків – то піди разом із такими як сам і влови бандитів, скажи відкрито , а не обливай людину брудом, якої ти не вартий ! Прокурори в області чужі, не куплені – піди і накатай телегу, тільки відповідай за базар!

   • fds коментує:

    Ти то не клей дурня, вловили Стеценка, кожну кирпичину пощитали прокурор і міліціонер. Телегу накатать може тільки Стеценко-через те його і відпустили. Хренов Рембо, що далі?

 10. Коломбо коментує:

  А всьотаки який гарний музчинка ПЕТЯ КОМА!

  • Антипотап коментує:

   Губернатор сказав, що шполянські підприємці,хекаючи, несли гроші потапу добровільно. Отака свобода слова!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *