Черкащина: голова Шполянської райради вийшов на стежку війни проти неугодних журналістів

На цій зустрічі я була присутня, але не брала участі в дискусіях, бо їх рівень сягав високої міри непристойностей., – пише у соцмережі «Фейсбук» головний редактор газети «Шполяночка +» Наталія Сторчак-Шелєпіна.

Вже наприкінці зустрічі я хотіла у приватній формі попросити голову райради Скорика І.І., аби той прокоментував своє звернення до Народної Ради про подальшу долю стенда “Пам’яті Героїв Небесної Сотні” в приміщенні райради і рда (невже він заважає владі?). Але його реакція була більш ніж неадекватною. При свідках він сказав наступне: “Відповідай за свої слова. Я з тобою судитися не буду. АЛЕ ТИ БУДЕШ НАКАЗАНА!” Отакі в нас керівнички з рефлексіями НКВД. Щось не по-їхньому – і расстрєл! Голова райради вийшов на стежку війни проти неугодних журналістів.

Як вже інформувала інтернет газета «Шпола онлайн», – у Шполі проведено скандальну зустріч з головою райдержадміністрації, яку на прохання місцевих підприємців ініціювала Народна Рада Шполянщини.

103 коментарі до “Черкащина: голова Шполянської райради вийшов на стежку війни проти неугодних журналістів

 • 24.04.2015 о 19:51
  Permalink

  ОГО ! А СКОРИК З КАГОРТИ НАРОДНОЇ РАДИ, І ПІШОВ ПРОТИ СВОЇХ ! О МОЛОДЕЦЬ, А НУ ДАЙ ЇМ ЗА ТЕ ЩО ТЕБЕ ДО КОРИТА ДОВЕЛИ НА МАЙДАНІ !
  ОЦЕ ПАЦАН ! ОЦЕ НАРОДНІК !

    • 25.04.2015 о 18:50
     Permalink

     Та ні це ти путаєш. А там був і Скорик, але не волав, що він супер-пупер патріот, а ходив собі тихенько (може й занадто). А коли ці гімнюки поняли, що він “попав” а не Вони, то стали волати ще дужче. Тільки питання навіть не в Скорику, а що ці “патріоти” зробили такого чудернацького, що не зробив Скорик? Нє ну звичайно Петя покрасив місток, Коваль одів комуфляж і побув 4 дні хер зна де, а піару наче він “Кіборг”, от Зачепа респект і уважуха бо він там вже реально. Так, що попутав ти.

     • 06.05.2015 о 18:34
      Permalink

      Павлов прівєт! А ти я бачу жопихан вилизуєш усім кому тілько можна! Красавєц, то на Зачепу гнав, тепер коли Зачепа в АТО лизь лизь йому між ягодиць.

     • 14.05.2015 о 11:41
      Permalink

      Попав тільки район на такого придурка.

   • 17.05.2015 о 08:26
    Permalink

    А ти ,Юрко, хотів сам головою чи струка? Вступив би в 101 раз у народну раду, там же твій кореш льончик за тебе сказав, як ти його кинув і ще скількох кинув,письменник-піда…гог!

 • 25.04.2015 о 07:51
  Permalink

  Сьогодні Скорик- маріонетка потапа. Скорик просто роздухарився за спиною у потужнішого алконавта+ Свердел та Слюсар вже рвуть жопу за потапа.

  • 25.04.2015 о 09:48
   Permalink

   ПРОСТО ПОТАПЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ – ЦЬОГО ВАРТИЙ !
   ОБ”ЄДНАВШИ БІЛЯ СЕБЕ ЛЮДЕЙ РІЗНИХ ПАРТІЙ, РЕГІЛІЙ ТА ПОГЛЯДІВ МИ БУДЕМО СИЛЬНИМИ, БУДЕМО НЕПЕРЕМОЖНИМИ ! ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ПОБУДУВАТИ СИЛЬНУ НЕЗАЛЕЖНУ ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ !
   СЛАВА УКРАЇНІ !

 • 25.04.2015 о 11:01
  Permalink

  З метою захисту прав та життя журналіста, задоволення інформаційних потреб громадян я, як депутат Шполянської міської ради та голова районної політичної партії «Громадянська позиція», звернувся до керівництва УМВС. Прошу всебічно вивчити дії голови райради та порушити кримінальну справу за фактом перешкоджанню діяльності журналіста та погроз на його адресу.
  Наталія Віталіївна, тримайтеся і продовжуйте доносити правдиво слово вашим читачам!

 • 25.04.2015 о 11:08
  Permalink

  ТИ ОТЕЦЬ -ПЕРЕВЕРТЕНЬ-РЕМБО МАБУТЬ ГІМНА СВОГО НАНЮХАВСЯ! КОГО ПОТАП ЗГУРТУВАВ? ЯКІ ПАРТІЇ ТА СИЛИ ЙОГО ПІДТРИМУЮТЬ, КРІМ ПАРТІЇ БАБЛА! Безхребетний алкаш скорик, хапло павлов, береза та шпиця хочуть сидіти біля корита. А хто ще? Ти і потап ніколи не побудуєте сильну Україну, бо думаєте тільки за себе. Українці зроблять це без вас , без потапів і їх холуїв.

  • 25.04.2015 о 12:43
   Permalink

   Як можна згуртувати таких людей – як ти. А хто привів Скорика до влади ? Такі як ти дядли, які окрім гадості та балаканини нічого не можуть зробити ? Що ви побудували в районі горе руководітелі – майданівці після Гришка ? Покінчали все що можна, колгоспи, заводи, фабрики, позакривали школи, лікарні , і ще ви щось маєте до Потапенка ? В мусорники потрібно кидати тих, хто бунтує людей, а бунтують ті, хто в цьому житті нічого не вартий ! Ваш час прийде !

 • 25.04.2015 о 14:30
  Permalink

  Твій час розплати вже прийшов холуй. Скорика привели ті- кому ця бездарь треба, в т.ч. і місцевим земельним князькам, серед них і потап. Такі як я будували заводи і колгоспи, а покінчали їх дятли землевласники, холуєм яких ти рембо- отець є.

  • 25.04.2015 о 19:05
   Permalink

   Ти хоч назвись по людськи, а то не зрозуміло як до тебе звертатися. Ті хто будував заводи не будуть тут сидіти і розказувати, що вони будували, бо цті люди вже у віці такому, який мабуть їм не дозволить мати такі комп’ютерні навички щоб тут триндіти наліво і напрво. Ти ще скажи, що в тебе мозолі з тих часів позилишалися.

   • 17.05.2015 о 08:34
    Permalink

    Але ж ти , павлов, гвалтуєш компа! Бери за вухо патапа і наводить порядки, за все погане, що ви зробили ви до скону повинні за людьми прибирать.

  • 25.04.2015 о 23:31
   Permalink

   Скорика до вдади привів Потапенко ? Ох і пам”ять у тебе маразматична ! А де був ти і тобі подібні коли вирізали Шполянський цукрозвод, при головуванні народніка Пірогова ?

 • 26.04.2015 о 01:39
  Permalink

  Нарешті ти обізвався, хоча ти теж не молодий -правда? Скоро побачимось-побачиш мозолі. Таким,як ти, потап не треба розказувать,вас треба знищувати, як пухлину, що поглинула десятиліття чесної, важкої праці шполян.Картоплю посадив,чмо? Думаєш не знаємо хто ти? Не довго вже, мразі, вам царьовати,дєржателі недороблені.,

 • 26.04.2015 о 09:35
  Permalink

  Скорик абсолютно порожнє місце, він тіні потапа боїться. Все зло від потапенків,кравченків,павлових і камаріл’ї. Це їм треба скорики,щоб далі грабити район. Ось у чому правда і наша біда, бо ми це терпим, а скоро вибори.

 • 26.04.2015 о 09:38
  Permalink

  Скорик абсолютно порожнє місце, він тіні потапа боїться. Все зло від потапенків,кравченків,павлових і камаріл’ї. Це їм треба скорики,щоб далі грабити район. Ось у чому правда і наша біда, бо ми це терпим, а скоро вибори.

  • 26.04.2015 о 10:13
   Permalink

   Ви хоч якось оригінальніше звіться, а то як не ккк, ссс, ппп, фсд, мрм і так далі…. І після цього Вас недоумків слухати чи кудись продвинути. Та тоді територія Шполянського району стане “Шевченковим” тільки великим

   • 04.05.2015 о 17:28
    Permalink

    Вони нехай звуться як хотять, бо здається, що брешете ви, не не вони, пане Форте.А чому вони недоумки? Бо не співають оди чинній владі? Скажу чесно-вона, ця влада,не така, яку ждали люди і нічого доброго для людей не несе, хіба трохи прибрали. Зате скільки фото і вереску за себе.

     • 08.05.2015 о 11:14
      Permalink

      Вонь від тебе,Саня!

     • 16.05.2015 о 06:53
      Permalink

      Юра-Юра! Як хатинка в Черкасах? Ти у нас бувший рембо повідмиванню грошей!

    • 12.05.2015 о 00:02
     Permalink

     Тут ти чітко визначився кого ти представляєш – НЕДОУМКІВ, а куди ви продвинетеся – в нікуда, туди куди двигалися , при керівництві – народної ради та крикунів майдану !

     • 14.05.2015 о 05:44
      Permalink

      Я- то давно визначився, що таких як ти під нари продвигають-на твоє місце Ти готовий?

     • 14.05.2015 о 08:07
      Permalink

      Я себе представляю, а потапик кого: краченка,ткаченка! Є х,чмирик-біли бордюри, сапай город.

 • 27.04.2015 о 10:12
  Permalink

  ДА,ПОТАПЕНКО ОБ”ЄДНАВ БІЛЯ СЕБЕ ВСИХ!ЦЕ ТІТУШКИ,БИВШІ РИГОНАЛИ,УЧАСНИКИ АНТИМАЙДАНУ,ФІНАНСИСТИ АНТИМАЙДАНУ!ДА ДАЛЕКО МОЖНА ЗАЙТИ З ТАКОЮ “ПІДТРИМКОЮ”!ЦЕ ЛЮДИ,ЯКИМ БЕЗ РІЗНИЦІ КОГО ПІДТРИМУВАТИ,БУВ БИ ДРУГИЙ ХТОСЬ,ЛИЗАЛИ Б ДРУГОМУ,,,

 • 29.04.2015 о 08:13
  Permalink

  Не смішіть людей. Сприймати слова Скорика як погрозу просто смішно. Ну не та в чоловіка освіта, не те виховання. Випадково попав у владу, “на партійній хвилі”. Так само як і редактор “Шполяночки+”. Схоже на самопіар Сторчак-Шелепіної.

 • 04.05.2015 о 12:39
  Permalink

  А ти що досі не зрозумів що певні особи роблять з района зону Шевченково? Коли депутати обирають скорика головою райради хіба це не крок назад, кли у владних кабінетах сидять вчорашні які тупо ходять на роботу щоб отримати 1500- 2000 грн зарплати і нічого при цьому робити не можуть і головне не хочуть. Коли і сьогодні посадовці району заглядають у жменю підприємця щоб щось і собі перепало від кошторису на ремонт даху, котельні, закупки фарби і таке інше. Ганьба, коли вже почнуть говорити і робити щоб ці два слова співпадали, коли буде можливість молодим працювати в школі ,лікарні, та в інших сферах де позасідали особи які досягли Граничного віку перебування на посаді. Які отримують з бюджету два платежі а молода особа немає досвіду. Можливо і це так іє нас зіштовхують лобами щоб потім знас глузувати тарифами та курсом доллара. Реальність , давайте про це будемо говорити як завтра буде нашим дітям, і що ми їм залишимо щоб вони нас згадали не злим тихим словом.

 • 05.05.2015 о 06:57
  Permalink

  І ще. Всім відомо, що точки самогоноваріння, таксисти віддають мзду в райвідділ міліції. Водії таксі керують авто під впливом наркотичних і токсичних речовин. Все це відбувається під пильним оком Вадима Кутового. Як ви думаєте: потап у долі? Якщо ні чому бордюри білить замість наведення ладу? А районного прокурора за що жінка вигнала? Він теж чесний? А може їм з Кутовим просто наплювати на потапа?

 • 07.05.2015 о 08:59
  Permalink

  А прокурорчик. що пользує б/у Мирославу, що йому залишив Танцюра після аварії в людському тину, він від Народу?Нехай скаже чи дав “половий ганстер” Стеценкові гроші потапу за заготконтору, чи спустив на Мирославу.

  • 08.05.2015 о 23:42
   Permalink

   прокурорчик прижав банду тітушок-наркоманів серьожі банькатого от він і сере тут на сайті от і вся мирослава.

  • 12.05.2015 о 10:55
   Permalink

   Да ти жиган-лімон тваріще якого тут ще не було. Ти може зіри на шворкі труси тої про кого пишеш та залиш собі на пам’ять. Якщо ти мужик по соїй природі то по натурі ти не мужик, а тряпка і мразь. Любиш покопатися в особистих справах людей? Чи своє пристороїти не можеш?

   • 14.05.2015 о 08:11
    Permalink

    Хе-хе! На Миросю стоїть тільки в кравченка і танцюри! Нехай краще її старці палицями мають, прокураторську-колишню.

     • 15.05.2015 о 14:48
      Permalink

      В принципі дотепно.

     • 16.05.2015 о 06:56
      Permalink

      Мирося жінка загальнодоступна! Там пів- села не хватить. А копирсаємось, бо смердить від неї немитої і від кравченка тепер теж. Сам винний!

     • 16.05.2015 о 10:24
      Permalink

      Це ж як когось зачепило…Мені, наприклад , байдуже що в чужому ліжку робиться … аби в своєму тепло було.

 • 09.05.2015 о 10:20
  Permalink

  Прокурорчик багато кого прижав. То ще й не таке напишуть і не так обісруть. Хто хоч уявлення має про те що в районі робиться-таку гидоту і читати не буде.

 • 09.05.2015 о 16:03
  Permalink

  Підприємці Шполянщини вкрай здивувалися заяві, що вони нібито проти голови РДА Володимира Потапенка, інформують у Шполянській РДА. Напередодні на веб-сайті «Дзвін» з’явилася стаття «Шполянські підприємці просять Порошенка «розібратись» із Потапенком і Ткаченком». Вона й обурила більшість місцевих підприємців. Серед них – Павло Мальчик, Володимир Плохута, Анатолій Рябоконь, Віктор Артеменко, Світлана Плахотнюк та ін. У цій статті очільника району звинувачують у примусі підприємців перерахувати кошти до обласного Центру допомоги армії і що він нібито діє за вказівкою голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

  Одна з найдосвідченіших приватних підприємниць району Світлана Плахотнюк упевнена, що кожен громадянин України, який має можливість, повинен допомагати армії та країні в цілому.

  – Я і мій колектив, відповідно до законодавства України, щомісяця сплачуємо податки до державного та міського бюджетів, – розповідає підприємниця. – Крім того, ніколи не відмовляю в допомозі коштами на підтримку АТО, на соціальні проекти тощо.

  Погоджується з такою позицією і приватний підприємець Володимир Плохута. Він теж допомагає армії та зауважує, що скоординованість дій у допомозі армії та родинам бійців на сьогодні є дуже важливою.

  Водночас голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко вкотре дякує приватним підприємцям, сільгосптоваровиробникам Шполянщини за підтримку, за розуміння проблем армії та родин бійців.

  – У консолідованості та згуртованості – наша сила, – наголошує районний керівник. – А розбрат перемоги нам не принесе. А щодо закидів і звинувачень у «рекеті», то свою позицію не змінюю: й надалі в районі допомагатимемо армії, родинам бійців і робитимемо все, аби наші земляки почувалися захищеними в зоні АТО, а їхні родини в мирі та благополуччі вдома чекали на повернення захисників.

  • 17.05.2015 о 11:18
   Permalink

   Гидко було дивитись як під час Революції Гідності у Шполі перд РДА трусили мудями “уніженниє і опущєнниє”: Струк,Дятченко,Шорубалко. Як же вони хотіли у Народну раду, як льоня пірогов там бредив. В Шполі життя-наче дежавю. Тепер вони пишуть, з комбінатором павловим розумнічають. Плани будують,уроди. Сидіть краще тихо,суки!

 • 11.05.2015 о 04:32
  Permalink

  Оці всі підприємці будуть підтримувати будь-яку владу. Для Мальчика, що Черевко,що потап-один дурак. І,не сумнівайся, поважає він потапа не дуже. Скоро вова-штопорок назад в Ярославку.

 • 12.05.2015 о 09:41
  Permalink

  Складається таке враження що у нас на шполянщині скільки вилито гі…на одне на одного що вже кожен позабували свої імена і називаються в цьому обговоренні будь чим аби не своїм ім’ям, А керувати таким районом взагалі остання справа, кожен собі голова зі своїм особистим баченням. А це буде до тієї пори , коли в районі відбудеться деолігархізація, коли кожна багата людина визначиться (якщо звісно в неї є совість) скільки їй треба. а до цього уви.

  • 14.05.2015 о 08:15
   Permalink

   А ним ніхто не керує! Собіратєль, він же білильник, очищувач насаджень-це 0!кравченка,ткаченка 6!За скорика мовчу. Ірочка ,щось підмальовує в цифрах, Павлов щось краде і пише в інтернеті, а олігархи КАЙФУЮТЬ!

 • 12.05.2015 о 17:11
  Permalink

  Щось ,не зрозуміло!!Голова РДА дякує підприємцям,через Ремба!!То рембо ,це голос Потапенка,чи голос всього району!!Як ти Ремба все знаїш?Чи до тебе ідуть жалітись Потапенко з підприємцями?Чи Рембо і є Потапенко!?Ми кажем Рембо підозрюєм Потапенко,ми кажем Потапенко підозрюєм Рембо…………

 • 15.05.2015 о 08:13
  Permalink

  Юрко! ти+павлов+струк+ скорик-дурік= потапова рать від якої будуть “срать стоя”.Ви люди позавчорашнього дня і всі ваші плани-пшик! Який ти порядний, Юра? Біли бордюри, сади город,провідай льонку пірогова!

 • 17.05.2015 о 00:57
  Permalink

  Володимир Пустовіт очолив раду ветеранів Шполянщини… (Шполяночка плюс 8 травня 2015 № 19) Ця організація налічує більше 15 тисяч осіб, з них близько 10 тисяч ветеранів праці, та близько 5 тисяч дітей війни (автор статті Наталія Сторчак). Я запитав в своїх родичів які все життя працювали і мають трудовий стаж 43 і 46 років, а також і медалі і пенсію в 1200 гривнів чи входять вони в цю організацію яку нині очолює “фінансовий геній і знаток різних схем” Пустовіт, вони відповіли що в таку організацію вони НЕ входять, і ні про який соціальний захист чи матерільну підтримку з цієї організації вони не чули і не отримували. Хотілось би дізнатись для яких саме таких ветеранів виділялись кошти з районного бюджету, та за яким принципом вони розприділялись і кому? Яка зарплата в голови цієї організації та його заступника і ЗА ЩО вони її отримують? Чи отримує він грошові винагороди за консультації голови РДА? Який в нього трудовий стаж і яку він отримує пенсію? Також 1200 гривнів? Дуже вдячні будемо Наталії Сторчак за відповіді саме на ці питання на сторінках газети Шполяночка плюс.

  • 17.05.2015 о 11:24
   Permalink

   А що напише Наташа після поїздки з потапом? Що замом до пустобреха після виборів піде скорик, а головою наглядової ради-потап без Іри!

 • 18.05.2015 о 08:45
  Permalink

  Запитайте краще про цих ветеранів у Тимошенка Колі! Він молодець – вигнав їх нахер з комнати в бібліотеці і зробив там штаб партії регіонів. Але що ж то за ветерани – бивші партійні боси, які тепер отримують найвищі пенсії, серуть Україну і досі виконують вказівки сімонєніна – кремлівської проститутки. сьогодні вони ходять бухають з ціанознмими мордами, а Минька став їх босом. Це антиукраїнська хунта, якій Потапенко дозволив з червоним комуністичним прапором козирять серед Шполи на 9 травня. Через те не було воїнів АТО на параді.

  • 18.05.2015 о 14:34
   Permalink

   Кунцю, а хто тобі дав життя, як не ці ветерани ! Задай питання своїм батькам, коли їм жилося краще ? Ви суки розісрали, все що було побудовано нашими батьками, а зараз хаєте ветеранів ! Що ви зробили для Шполянщини, окрім того, що обгадили на всю Україну ? В країні дійсно потрібні зміни, але не таким шляхом, і не з такими маразматиками, які окрім негативу і бажань добитися до корита більше не бачать позитиву.

   • 18.05.2015 о 21:15
    Permalink

    які нах ветерани життя нам дали? здор, байбуз, жданов – оці хрони – ветерани? чи може пустовіт ветеран строїв комунізм!мій батько калікою з війни вернувся, а потім пахав з матір’ю все життя, а ти чмо довбене, яке все й розісрало й розікрало будеш тут нотації розказувать! розвелося гнилі

    • 19.05.2015 о 10:11
     Permalink

     А що ви особисто зробили, щоб вашим батькам жилося краще, окрім того що кричите, а такі як Кунець тягнуться до корита ! Нормальні підприємці будуть бізнес, наповнюють бюджет району, утримуючи соціальну сферу району ! А ви обливавєте всих брудом, не роблячи нічого для зміцнення економіки району 1

   • 19.05.2015 о 08:15
    Permalink

    Батюшка, мені твоє корито аж потуда, це ти мабуть ним мариш, а мені до нижніх двох половин ваші баталії. Тільки ти розділи гівно від вівса – хто ті ветерани в раді Мині? Колишні партноменклатурщики а сьогоднішні кончана п’янь! Вони до ветеранів справжніх мають таке відношення як свиня до біблії. І ти ще будеш мені казать, що вони мені життя дали! Ти якого патріархату, батюшка? Точно московського!

    • 19.05.2015 о 10:24
     Permalink

     А чого ти бігав Кунчику по адміністрації в Черкасах, оббивав пороги у Ткаченка. Забув ? Забув як писав про Шполянські смітники, а зараз хаєте голову РДА Потапенка В.М., який наводить порядок ? Ти просто ніхто, і звати тебе ніяк, маючи військову освіту іди в АТО, а не ховаєся за спиною Шполян, прикриваючись партією УДАР !

 • 18.05.2015 о 21:21
  Permalink

  скільки розумників у нас прямо є з ким у європу йти – одні шизіки, пірогов тут безсилий. я в ахуї – всі в нас суки тіьки коля тимошенко молодець і його блядь-шмара сіньоглазка, яку тягали всі хто не лінився це всі помнять. а тепер вони нажерті ходять як нічого й не бувало ше й молодці. і саша їх полудебіл.

  • 19.05.2015 о 12:55
   Permalink

   Отченька! Напиши про щось без облизування Потапенка! У тебе є свої думки? Напиши як армяни в шполі роблять дороги за твої,дурню,гроші. Напиши який це якісний ремонт, напиши, що дороги такі як Заскалета і Потапенко разом!

   • 19.05.2015 о 13:13
    Permalink

    Якщо ти маєш розум і вміння то піди до Заскалети і Потапенка і запропонуй свої послуги. Що слабо ! Вести базар – не відповідаючи за нього, це не по кінтовскі, не по людському !

    • 19.05.2015 о 17:01
     Permalink

     А ти знаєш як відповідать? Всіх вилікуєм. А до Пірогова Потапенко бігав з піджатим хвостом! Я,мразь,не бігаю, а спокійно ходжу!Буде потрібно,прийду до Заскалети і не дай тобі бог- до тебе!

     • 21.05.2015 о 10:56
      Permalink

      ха-ха а таких лікарів можна вилікувати чи це назавжди