Черкащина: голова Шполянської райради вийшов на стежку війни проти неугодних журналістів

На цій зустрічі я була присутня, але не брала участі в дискусіях, бо їх рівень сягав високої міри непристойностей., – пише у соцмережі «Фейсбук» головний редактор газети «Шполяночка +» Наталія Сторчак-Шелєпіна.

Вже наприкінці зустрічі я хотіла у приватній формі попросити голову райради Скорика І.І., аби той прокоментував своє звернення до Народної Ради про подальшу долю стенда “Пам’яті Героїв Небесної Сотні” в приміщенні райради і рда (невже він заважає владі?). Але його реакція була більш ніж неадекватною. При свідках він сказав наступне: “Відповідай за свої слова. Я з тобою судитися не буду. АЛЕ ТИ БУДЕШ НАКАЗАНА!” Отакі в нас керівнички з рефлексіями НКВД. Щось не по-їхньому – і расстрєл! Голова райради вийшов на стежку війни проти неугодних журналістів.

Як вже інформувала інтернет газета «Шпола онлайн», – у Шполі проведено скандальну зустріч з головою райдержадміністрації, яку на прохання місцевих підприємців ініціювала Народна Рада Шполянщини.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

103 коментарі до Черкащина: голова Шполянської райради вийшов на стежку війни проти неугодних журналістів

 1. Отець Сергій коментує:

  ОГО ! А СКОРИК З КАГОРТИ НАРОДНОЇ РАДИ, І ПІШОВ ПРОТИ СВОЇХ ! О МОЛОДЕЦЬ, А НУ ДАЙ ЇМ ЗА ТЕ ЩО ТЕБЕ ДО КОРИТА ДОВЕЛИ НА МАЙДАНІ !
  ОЦЕ ПАЦАН ! ОЦЕ НАРОДНІК !

 2. Дмитро коментує:

  скорик з кагорти алкашів і до народної ради має таке відношення, як свиня до яєць.

  • Рембо коментує:

   А хто його привів до влади – Ковалі, Слюсарі, Кишіньки – та ішші крикуни з Майдану !

   • Фаєршоу коментує:

    Та ні Рембо ти щось путаєш, чи в тебе щось з памяттю, де взявся скорик?

    • Форт коментує:

     Та ні це ти путаєш. А там був і Скорик, але не волав, що він супер-пупер патріот, а ходив собі тихенько (може й занадто). А коли ці гімнюки поняли, що він “попав” а не Вони, то стали волати ще дужче. Тільки питання навіть не в Скорику, а що ці “патріоти” зробили такого чудернацького, що не зробив Скорик? Нє ну звичайно Петя покрасив місток, Коваль одів комуфляж і побув 4 дні хер зна де, а піару наче він “Кіборг”, от Зачепа респект і уважуха бо він там вже реально. Так, що попутав ти.

     • Чорний метал АВТОШКОЛИ коментує:

      Павлов прівєт! А ти я бачу жопихан вилизуєш усім кому тілько можна! Красавєц, то на Зачепу гнав, тепер коли Зачепа в АТО лизь лизь йому між ягодиць.

     • потапа на гілляку коментує:

      Попав тільки район на такого придурка.

   • Антипотап коментує:

    А ти ,Юрко, хотів сам головою чи струка? Вступив би в 101 раз у народну раду, там же твій кореш льончик за тебе сказав, як ти його кинув і ще скількох кинув,письменник-піда…гог!

 3. Коломбо коментує:

  Звіздець сторчачці однозначно!

 4. Коломбо коментує:

  Ой господи обідили бідлаху, в нору хоть не насрали?

 5. EHF коментує:

  Сьогодні Скорик- маріонетка потапа. Скорик просто роздухарився за спиною у потужнішого алконавта+ Свердел та Слюсар вже рвуть жопу за потапа.

  • Отець Сергій коментує:

   ПРОСТО ПОТАПЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ – ЦЬОГО ВАРТИЙ !
   ОБ”ЄДНАВШИ БІЛЯ СЕБЕ ЛЮДЕЙ РІЗНИХ ПАРТІЙ, РЕГІЛІЙ ТА ПОГЛЯДІВ МИ БУДЕМО СИЛЬНИМИ, БУДЕМО НЕПЕРЕМОЖНИМИ ! ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ПОБУДУВАТИ СИЛЬНУ НЕЗАЛЕЖНУ ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ !
   СЛАВА УКРАЇНІ !

 6. Петро Комар коментує:

  З метою захисту прав та життя журналіста, задоволення інформаційних потреб громадян я, як депутат Шполянської міської ради та голова районної політичної партії «Громадянська позиція», звернувся до керівництва УМВС. Прошу всебічно вивчити дії голови райради та порушити кримінальну справу за фактом перешкоджанню діяльності журналіста та погроз на його адресу.
  Наталія Віталіївна, тримайтеся і продовжуйте доносити правдиво слово вашим читачам!

  • Коломбо коментує:

   Хі яйайай який поганий! Перешкоджає діяльності. А в чому перешкода?

  • Форт коментує:

   Інформаційних потреб, яких громадян? Таких як ти?

  • Рембо коментує:

   Якщо Наталію Віталівну, обідили, то що звернутися до правоохороних органів самому слабо ? Потрібно робити шоу за участю неадекватних народників ! І в чому дійсно Скорик перешкоджає діяльності журналіста, одним що може за віком не підходить для журналіста….?!

 7. fds коментує:

  ТИ ОТЕЦЬ -ПЕРЕВЕРТЕНЬ-РЕМБО МАБУТЬ ГІМНА СВОГО НАНЮХАВСЯ! КОГО ПОТАП ЗГУРТУВАВ? ЯКІ ПАРТІЇ ТА СИЛИ ЙОГО ПІДТРИМУЮТЬ, КРІМ ПАРТІЇ БАБЛА! Безхребетний алкаш скорик, хапло павлов, береза та шпиця хочуть сидіти біля корита. А хто ще? Ти і потап ніколи не побудуєте сильну Україну, бо думаєте тільки за себе. Українці зроблять це без вас , без потапів і їх холуїв.

  • Отець Сергій коментує:

   Як можна згуртувати таких людей – як ти. А хто привів Скорика до влади ? Такі як ти дядли, які окрім гадості та балаканини нічого не можуть зробити ? Що ви побудували в районі горе руководітелі – майданівці після Гришка ? Покінчали все що можна, колгоспи, заводи, фабрики, позакривали школи, лікарні , і ще ви щось маєте до Потапенка ? В мусорники потрібно кидати тих, хто бунтує людей, а бунтують ті, хто в цьому житті нічого не вартий ! Ваш час прийде !

 8. fds коментує:

  Твій час розплати вже прийшов холуй. Скорика привели ті- кому ця бездарь треба, в т.ч. і місцевим земельним князькам, серед них і потап. Такі як я будували заводи і колгоспи, а покінчали їх дятли землевласники, холуєм яких ти рембо- отець є.

  • Форт коментує:

   Ти хоч назвись по людськи, а то не зрозуміло як до тебе звертатися. Ті хто будував заводи не будуть тут сидіти і розказувати, що вони будували, бо цті люди вже у віці такому, який мабуть їм не дозволить мати такі комп’ютерні навички щоб тут триндіти наліво і напрво. Ти ще скажи, що в тебе мозолі з тих часів позилишалися.

   • Антипотап коментує:

    Але ж ти , павлов, гвалтуєш компа! Бери за вухо патапа і наводить порядки, за все погане, що ви зробили ви до скону повинні за людьми прибирать.

  • Рембо коментує:

   Скорика до вдади привів Потапенко ? Ох і пам”ять у тебе маразматична ! А де був ти і тобі подібні коли вирізали Шполянський цукрозвод, при головуванні народніка Пірогова ?

   • потапа на гілляку коментує:

    Пірогов гнида не гірша тебе, на цей раз правда. Браво Рембон!

    • Антипотап коментує:

     Хіба ти Юра не кричав УРА льонькі пірогову, а потім всім, кому тобі було вигідно?

 9. EHF коментує:

  Нарешті ти обізвався, хоча ти теж не молодий -правда? Скоро побачимось-побачиш мозолі. Таким,як ти, потап не треба розказувать,вас треба знищувати, як пухлину, що поглинула десятиліття чесної, важкої праці шполян.Картоплю посадив,чмо? Думаєш не знаємо хто ти? Не довго вже, мразі, вам царьовати,дєржателі недороблені.,

 10. kkk коментує:

  Скорик абсолютно порожнє місце, він тіні потапа боїться. Все зло від потапенків,кравченків,павлових і камаріл’ї. Це їм треба скорики,щоб далі грабити район. Ось у чому правда і наша біда, бо ми це терпим, а скоро вибори.

 11. sss коментує:

  Скорик абсолютно порожнє місце, він тіні потапа боїться. Все зло від потапенків,кравченків,павлових і камаріл’ї. Це їм треба скорики,щоб далі грабити район. Ось у чому правда і наша біда, бо ми це терпим, а скоро вибори.

  • Форт коментує:

   Ви хоч якось оригінальніше звіться, а то як не ккк, ссс, ппп, фсд, мрм і так далі…. І після цього Вас недоумків слухати чи кудись продвинути. Та тоді територія Шполянського району стане “Шевченковим” тільки великим

   • Правда коментує:

    Вони нехай звуться як хотять, бо здається, що брешете ви, не не вони, пане Форте.А чому вони недоумки? Бо не співають оди чинній владі? Скажу чесно-вона, ця влада,не така, яку ждали люди і нічого доброго для людей не несе, хіба трохи прибрали. Зате скільки фото і вереску за себе.

    • Форт коментує:

     Та хоч прибирали в той час як ти тут сидів та воняв

     • fds коментує:

      Вонь від тебе,Саня!

     • Антипотап коментує:

      Юра-Юра! Як хатинка в Черкасах? Ти у нас бувший рембо повідмиванню грошей!

   • потапа на гілляку коментує:

    Сань, ми- недоумки ще без тебе “ПРОДВИНЕМОСЬ”, коли буде треба.

    • Рембо коментує:

     Тут ти чітко визначився кого ти представляєш – НЕДОУМКІВ, а куди ви продвинетеся – в нікуда, туди куди двигалися , при керівництві – народної ради та крикунів майдану !

     • Антипотап коментує:

      Я- то давно визначився, що таких як ти під нари продвигають-на твоє місце Ти готовий?

     • потапа на гілляку коментує:

      Я себе представляю, а потапик кого: краченка,ткаченка! Є х,чмирик-біли бордюри, сапай город.

 12. Коваль коментує:

  ДА,ПОТАПЕНКО ОБ”ЄДНАВ БІЛЯ СЕБЕ ВСИХ!ЦЕ ТІТУШКИ,БИВШІ РИГОНАЛИ,УЧАСНИКИ АНТИМАЙДАНУ,ФІНАНСИСТИ АНТИМАЙДАНУ!ДА ДАЛЕКО МОЖНА ЗАЙТИ З ТАКОЮ “ПІДТРИМКОЮ”!ЦЕ ЛЮДИ,ЯКИМ БЕЗ РІЗНИЦІ КОГО ПІДТРИМУВАТИ,БУВ БИ ДРУГИЙ ХТОСЬ,ЛИЗАЛИ Б ДРУГОМУ,,,

 13. Cамотній вовк коментує:

  Не смішіть людей. Сприймати слова Скорика як погрозу просто смішно. Ну не та в чоловіка освіта, не те виховання. Випадково попав у владу, “на партійній хвилі”. Так само як і редактор “Шполяночки+”. Схоже на самопіар Сторчак-Шелепіної.

 14. Антиіван коментує:

  Територія Шполянського району і так схожа на дурдом: Скорики з Потапенками при владі,а тим, що тут коментують пора терміново в лікарню.

 15. Фаєршоу коментує:

  А ти що досі не зрозумів що певні особи роблять з района зону Шевченково? Коли депутати обирають скорика головою райради хіба це не крок назад, кли у владних кабінетах сидять вчорашні які тупо ходять на роботу щоб отримати 1500- 2000 грн зарплати і нічого при цьому робити не можуть і головне не хочуть. Коли і сьогодні посадовці району заглядають у жменю підприємця щоб щось і собі перепало від кошторису на ремонт даху, котельні, закупки фарби і таке інше. Ганьба, коли вже почнуть говорити і робити щоб ці два слова співпадали, коли буде можливість молодим працювати в школі ,лікарні, та в інших сферах де позасідали особи які досягли Граничного віку перебування на посаді. Які отримують з бюджету два платежі а молода особа немає досвіду. Можливо і це так іє нас зіштовхують лобами щоб потім знас глузувати тарифами та курсом доллара. Реальність , давайте про це будемо говорити як завтра буде нашим дітям, і що ми їм залишимо щоб вони нас згадали не злим тихим словом.

 16. Правда коментує:

  І ще. Всім відомо, що точки самогоноваріння, таксисти віддають мзду в райвідділ міліції. Водії таксі керують авто під впливом наркотичних і токсичних речовин. Все це відбувається під пильним оком Вадима Кутового. Як ви думаєте: потап у долі? Якщо ні чому бордюри білить замість наведення ладу? А районного прокурора за що жінка вигнала? Він теж чесний? А може їм з Кутовим просто наплювати на потапа?

 17. fds коментує:

  А прокурорчик. що пользує б/у Мирославу, що йому залишив Танцюра після аварії в людському тину, він від Народу?Нехай скаже чи дав “половий ганстер” Стеценкові гроші потапу за заготконтору, чи спустив на Мирославу.

  • Троль коментує:

   прокурорчик прижав банду тітушок-наркоманів серьожі банькатого от він і сере тут на сайті от і вся мирослава.

  • Форт коментує:

   Да ти жиган-лімон тваріще якого тут ще не було. Ти може зіри на шворкі труси тої про кого пишеш та залиш собі на пам’ять. Якщо ти мужик по соїй природі то по натурі ти не мужик, а тряпка і мразь. Любиш покопатися в особистих справах людей? Чи своє пристороїти не можеш?

   • Антипотап коментує:

    Оце точно до Пірогова! А на Мирославку,крім прокурорчика, вряд чи хто,хоч в трусах блядюга,хоч без.

   • потапа на гілляку коментує:

    Хе-хе! На Миросю стоїть тільки в кравченка і танцюри! Нехай краще її старці палицями мають, прокураторську-колишню.

    • Viv коментує:

     поки ви так ретельно копирсаєтесь в житті чужих жінок, ваших тихо за углом пів села натягує. хе-хе!!!!!!

     • потапа на гілляку коментує:

      В принципі дотепно.

     • Антипотап коментує:

      Мирося жінка загальнодоступна! Там пів- села не хватить. А копирсаємось, бо смердить від неї немитої і від кравченка тепер теж. Сам винний!

     • Viv коментує:

      Це ж як когось зачепило…Мені, наприклад , байдуже що в чужому ліжку робиться … аби в своєму тепло було.

 18. Viv коментує:

  Прокурорчик багато кого прижав. То ще й не таке напишуть і не так обісруть. Хто хоч уявлення має про те що в районі робиться-таку гидоту і читати не буде.

  • Антипотап коментує:

   А кого ж він прижав,крім блядюги Мирослави?Та Нелька спалила шалену пристрасть.І що ж в районі відбувається?!!

  • потапа на гілляку коментує:

   Нікого той дурік не злякає, а робиться безлад.

  • Лікар коментує:

   Чого тебе так хвилює прокурор? Дивись за своїм ліжком і там буде тепло, а про Миросю не думай.

 19. Рембо коментує:

  Підприємці Шполянщини вкрай здивувалися заяві, що вони нібито проти голови РДА Володимира Потапенка, інформують у Шполянській РДА. Напередодні на веб-сайті «Дзвін» з’явилася стаття «Шполянські підприємці просять Порошенка «розібратись» із Потапенком і Ткаченком». Вона й обурила більшість місцевих підприємців. Серед них – Павло Мальчик, Володимир Плохута, Анатолій Рябоконь, Віктор Артеменко, Світлана Плахотнюк та ін. У цій статті очільника району звинувачують у примусі підприємців перерахувати кошти до обласного Центру допомоги армії і що він нібито діє за вказівкою голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

  Одна з найдосвідченіших приватних підприємниць району Світлана Плахотнюк упевнена, що кожен громадянин України, який має можливість, повинен допомагати армії та країні в цілому.

  – Я і мій колектив, відповідно до законодавства України, щомісяця сплачуємо податки до державного та міського бюджетів, – розповідає підприємниця. – Крім того, ніколи не відмовляю в допомозі коштами на підтримку АТО, на соціальні проекти тощо.

  Погоджується з такою позицією і приватний підприємець Володимир Плохута. Він теж допомагає армії та зауважує, що скоординованість дій у допомозі армії та родинам бійців на сьогодні є дуже важливою.

  Водночас голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко вкотре дякує приватним підприємцям, сільгосптоваровиробникам Шполянщини за підтримку, за розуміння проблем армії та родин бійців.

  – У консолідованості та згуртованості – наша сила, – наголошує районний керівник. – А розбрат перемоги нам не принесе. А щодо закидів і звинувачень у «рекеті», то свою позицію не змінюю: й надалі в районі допомагатимемо армії, родинам бійців і робитимемо все, аби наші земляки почувалися захищеними в зоні АТО, а їхні родини в мирі та благополуччі вдома чекали на повернення захисників.

  • потапа на гілляку коментує:

   Дурімаре, Рембус! Біжи терміново до Пірогова і вивчите разом твою писанину!

   • Рембо коментує:

    Дурню, ці люди чогось варті в районі, на від міну від тих, хто так яро нехоче Потапенка Володимира Миколайовича !

    • Антипотап коментує:

     Впевнений, що ті хто не хоче-достойні люди. А хаплам просто насрать,Рембон!

    • потапа на гілляку коментує:

     Люди – то варті. це потап не розуміє, що над ним сміються вже, над собіратєлєм!

   • Антипотап коментує:

    Юрко! Біжи дивись чи в Черкасах у хатинку півня не пустили! Рембончик ти наш терешківський!

  • Люди проти потапа коментує:

   Гидко було дивитись як під час Революції Гідності у Шполі перд РДА трусили мудями “уніженниє і опущєнниє”: Струк,Дятченко,Шорубалко. Як же вони хотіли у Народну раду, як льоня пірогов там бредив. В Шполі життя-наче дежавю. Тепер вони пишуть, з комбінатором павловим розумнічають. Плани будують,уроди. Сидіть краще тихо,суки!

 20. Антипотап коментує:

  Оці всі підприємці будуть підтримувати будь-яку владу. Для Мальчика, що Черевко,що потап-один дурак. І,не сумнівайся, поважає він потапа не дуже. Скоро вова-штопорок назад в Ярославку.

 21. Фаєршоу коментує:

  Складається таке враження що у нас на шполянщині скільки вилито гі…на одне на одного що вже кожен позабували свої імена і називаються в цьому обговоренні будь чим аби не своїм ім’ям, А керувати таким районом взагалі остання справа, кожен собі голова зі своїм особистим баченням. А це буде до тієї пори , коли в районі відбудеться деолігархізація, коли кожна багата людина визначиться (якщо звісно в неї є совість) скільки їй треба. а до цього уви.

  • потапа на гілляку коментує:

   А ним ніхто не керує! Собіратєль, він же білильник, очищувач насаджень-це 0!кравченка,ткаченка 6!За скорика мовчу. Ірочка ,щось підмальовує в цифрах, Павлов щось краде і пише в інтернеті, а олігархи КАЙФУЮТЬ!

   • Рембо коментує:

    А чим ти дурню займаєся ?

    • Антипотап коментує:

     Юра-тобі відповідаю.

    • Лікар коментує:

     Юрочок! Дурень-це ти! Бо просрав посаду, переоцінив себе-терешківська еліта. Заткнись письменник-бо прооперую.

     • Отець Сергій коментує:

      Доктор, припиши собі обстеження на адекватність, або візьми собі консультацію у лікаря Пірогова.

 22. Коваль коментує:

  Щось ,не зрозуміло!!Голова РДА дякує підприємцям,через Ремба!!То рембо ,це голос Потапенка,чи голос всього району!!Як ти Ремба все знаїш?Чи до тебе ідуть жалітись Потапенко з підприємцями?Чи Рембо і є Потапенко!?Ми кажем Рембо підозрюєм Потапенко,ми кажем Потапенко підозрюєм Рембо…………

  • Зима коментує:

   Рембо – це Юрик Дядченко , бувший зав осв.

   • Рембо коментує:

    Не трогайте Дядченка. Юрій Олександрович, на від міну від Вас порядна, адекватна людина. Спокійно працює на освітянській ниві ! Мав і має свою думку, яку говорить в очі, маючи мандат депутата !

    • Viv коментує:

     Да-да, Дядченко святий! та таких як він “порядних і чесних” пів района. То чого ж так гімняно живемо?

    • Антипотап коментує:

     Не трогайте крадуна – правдолюбця, члена 100 партій Юру-дятлика. А чого потап тебе на роботу не візьме,генія недооціненого?

     • Рембо коментує:

      Куди курупцінеру Дядченку – освітянами сьогодні керує порядний менеджер від народу Вербіцький !

    • Люди проти потапа коментує:

     Думка твоя гнила, Юра Рембович, як ти сам!

    • Лікар коментує:

     Хіба адекватний буде таке писати. НА ГОРОД,СУКА!

   • Люди проти потапа коментує:

    Юра змирись. Ти не краще Павла. а гімна в тобі не міряно!

 23. потапа на гілляку коментує:

  Юрко! ти+павлов+струк+ скорик-дурік= потапова рать від якої будуть “срать стоя”.Ви люди позавчорашнього дня і всі ваші плани-пшик! Який ти порядний, Юра? Біли бордюри, сади город,провідай льонку пірогова!

 24. iван коментує:

  Володимир Пустовіт очолив раду ветеранів Шполянщини… (Шполяночка плюс 8 травня 2015 № 19) Ця організація налічує більше 15 тисяч осіб, з них близько 10 тисяч ветеранів праці, та близько 5 тисяч дітей війни (автор статті Наталія Сторчак). Я запитав в своїх родичів які все життя працювали і мають трудовий стаж 43 і 46 років, а також і медалі і пенсію в 1200 гривнів чи входять вони в цю організацію яку нині очолює “фінансовий геній і знаток різних схем” Пустовіт, вони відповіли що в таку організацію вони НЕ входять, і ні про який соціальний захист чи матерільну підтримку з цієї організації вони не чули і не отримували. Хотілось би дізнатись для яких саме таких ветеранів виділялись кошти з районного бюджету, та за яким принципом вони розприділялись і кому? Яка зарплата в голови цієї організації та його заступника і ЗА ЩО вони її отримують? Чи отримує він грошові винагороди за консультації голови РДА? Який в нього трудовий стаж і яку він отримує пенсію? Також 1200 гривнів? Дуже вдячні будемо Наталії Сторчак за відповіді саме на ці питання на сторінках газети Шполяночка плюс.

  • Люди проти потапа коментує:

   А що напише Наташа після поїздки з потапом? Що замом до пустобреха після виборів піде скорик, а головою наглядової ради-потап без Іри!

 25. Северний холоднояєць коментує:

  Наталка Гарно робить рондо?

  • Лікар коментує:

   Треба спитать у лілі і потапа. Вони разом воювали. Чи рондо,чи мінует,чи гімном…. стань.

 26. Кунець коментує:

  Запитайте краще про цих ветеранів у Тимошенка Колі! Він молодець – вигнав їх нахер з комнати в бібліотеці і зробив там штаб партії регіонів. Але що ж то за ветерани – бивші партійні боси, які тепер отримують найвищі пенсії, серуть Україну і досі виконують вказівки сімонєніна – кремлівської проститутки. сьогодні вони ходять бухають з ціанознмими мордами, а Минька став їх босом. Це антиукраїнська хунта, якій Потапенко дозволив з червоним комуністичним прапором козирять серед Шполи на 9 травня. Через те не було воїнів АТО на параді.

  • Отець Сергій коментує:

   Кунцю, а хто тобі дав життя, як не ці ветерани ! Задай питання своїм батькам, коли їм жилося краще ? Ви суки розісрали, все що було побудовано нашими батьками, а зараз хаєте ветеранів ! Що ви зробили для Шполянщини, окрім того, що обгадили на всю Україну ? В країні дійсно потрібні зміни, але не таким шляхом, і не з такими маразматиками, які окрім негативу і бажань добитися до корита більше не бачать позитиву.

   • Троль коментує:

    які нах ветерани життя нам дали? здор, байбуз, жданов – оці хрони – ветерани? чи може пустовіт ветеран строїв комунізм!мій батько калікою з війни вернувся, а потім пахав з матір’ю все життя, а ти чмо довбене, яке все й розісрало й розікрало будеш тут нотації розказувать! розвелося гнилі

    • Отець Сергій коментує:

     А що ви особисто зробили, щоб вашим батькам жилося краще, окрім того що кричите, а такі як Кунець тягнуться до корита ! Нормальні підприємці будуть бізнес, наповнюють бюджет району, утримуючи соціальну сферу району ! А ви обливавєте всих брудом, не роблячи нічого для зміцнення економіки району 1

   • Кунець коментує:

    Батюшка, мені твоє корито аж потуда, це ти мабуть ним мариш, а мені до нижніх двох половин ваші баталії. Тільки ти розділи гівно від вівса – хто ті ветерани в раді Мині? Колишні партноменклатурщики а сьогоднішні кончана п’янь! Вони до ветеранів справжніх мають таке відношення як свиня до біблії. І ти ще будеш мені казать, що вони мені життя дали! Ти якого патріархату, батюшка? Точно московського!

    • Отець Сергій коментує:

     А чого ти бігав Кунчику по адміністрації в Черкасах, оббивав пороги у Ткаченка. Забув ? Забув як писав про Шполянські смітники, а зараз хаєте голову РДА Потапенка В.М., який наводить порядок ? Ти просто ніхто, і звати тебе ніяк, маючи військову освіту іди в АТО, а не ховаєся за спиною Шполян, прикриваючись партією УДАР !

  • Лікар коментує:

   100%

 27. Троль коментує:

  скільки розумників у нас прямо є з ким у європу йти – одні шизіки, пірогов тут безсилий. я в ахуї – всі в нас суки тіьки коля тимошенко молодець і його блядь-шмара сіньоглазка, яку тягали всі хто не лінився це всі помнять. а тепер вони нажерті ходять як нічого й не бувало ше й молодці. і саша їх полудебіл.

  • Лікар коментує:

   Отченька! Напиши про щось без облизування Потапенка! У тебе є свої думки? Напиши як армяни в шполі роблять дороги за твої,дурню,гроші. Напиши який це якісний ремонт, напиши, що дороги такі як Заскалета і Потапенко разом!

   • Отець Сергій коментує:

    Якщо ти маєш розум і вміння то піди до Заскалети і Потапенка і запропонуй свої послуги. Що слабо ! Вести базар – не відповідаючи за нього, це не по кінтовскі, не по людському !

    • Лікар коментує:

     А ти знаєш як відповідать? Всіх вилікуєм. А до Пірогова Потапенко бігав з піджатим хвостом! Я,мразь,не бігаю, а спокійно ходжу!Буде потрібно,прийду до Заскалети і не дай тобі бог- до тебе!

     • Троль коментує:

      ха-ха а таких лікарів можна вилікувати чи це назавжди

 28. Люди проти потапа коментує:

  А ти спробуй і дізнаєшся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *