У Шполі влада рекетує підприємців: призначені суми «добровільних» внесків

8 – 9 квітня голова Шполянської РДА (Черкаська область) В. Потапенко викликав до себе в кабінет підприємців та вручав їм листи. В них вписували суму грошей де підприємці добровільно-примусово повинні перерахувати кошти на благодійну організацію «Центр допомоги армії». Виникає запитання: чому голова Шполянської РДА взявся допомагати Черкаській благодійній організації замість того щоб співпрацювати з нашими шполянськими волонтерами?

До кожного підприємця очільник адміністрації проявив індивідуальний підхід. Кому тисячу призначив, кому дві, а кого й трьома «порадував».

Цікаво за чиїми розрахунками вписували суми грошей, якими користувалися критеріями та підходами?

Підходи певно залишилися з часів Тулуба-Черевка.

Замість того щоб рятувати від закриття та дерибану завод запасних частин, молокозавод, вирішувати проблеми вчителів, лікарів, харчування дітей у школах та багато інших проблем району В. Потапенко разом з керівництвом міліції,податкової, комісаром для повної картини не було тільки чекістів з гвинтівками біля дверей), по одному «шугає» підприємців вимагаючи гроші. Підприємці сплативши кошти повинні принести квитанцію в РДА для свого спокою. Для незговірливих будуть шукати інші методи переконання.

За короткий період правління пан Потапенко переплюнув навіть своїх попередників регіоналів Черевка-Тимошенка вони за час свого володарювання з дрібних підприємців «дань» не збирали.

Справа наче й добра, але схожа на рекет у виконанні голови РДА.

Як видно з практики міліція не врятувала Тулуба, а тим більше Черевка. Останній врятувався від народного гніву заховавшись у пожежну машину, а голова райради М. Тимошенко «мужньо» пройшов коридором ганьби.

З такими підходами Потапенку треба вже сьогодні думати в які двері тікати і яка служба врятує їх від людського гніву.

P.S. Нині волонтери  збирають у простих людей по копійці, звертаються по допомогу і до підприємців, і отримують її. Для  наших захисників не шкода грошей. Де прозорість, програми, врешті решт держава?

Спілка підприємців Шполи

128 коментарів до “У Шполі влада рекетує підприємців: призначені суми «добровільних» внесків

 • 09.04.2015 о 13:36
  Permalink

  навіщо на Черкаси перечислять кошти, якщо наш район сам забезпечує своїх? щоб допомогти районам які нічого не роблять? потапенку пора в Ярославку на пмж

 • 09.04.2015 о 13:52
  Permalink

  Автор статі напевно поперечний, гроші стали його минать меньше може вкрасти ,мудак горе волонтер бідні підприемці по тисячі з них вимагають хай ідуть в ато а не ховаються по погрібах меньше часу буде на писанину привикли в одну харю жрать хай платять нормальні налоги а не копійки тоді буде армія забеспечена

  • 09.04.2015 о 15:48
   Permalink

   Поперечний і писать толком не вміє, а вміє тіки гарно скриньки трусити. А коли скриньки в нього трохи позабирали, то він Потапенку навєрно цього листа з черкас і притаранив. Будуть разом з ощадбанку грошики знімать. Тим більше, ганяв позавчора одноокий по селах, крашанки збирав.

 • 09.04.2015 о 14:20
  Permalink

  Що ж тут дивуватися, коли хто при владі нашій районній? – одні регіонали і колишні есдеки. Жодного майданівця не призначили, то тепер їмо те, що нам навязали. Оце їх методи оце такі вони професіонали – інакше вони не вміють.

 • 09.04.2015 о 15:06
  Permalink

  Помагати армії це добре, але чому був приватний прийом для кожного? Може скажу не гарну річ але інкли треба і примус, але примус після того як по дорброму не вийшло, тут навіть не намагались по доброму, зібрати всіх разом і показати, що треба армії.

 • 09.04.2015 о 15:08
  Permalink

  Дуже “резонансна” стаття). Рекетирство (рекет – вимагання, яке зазвичай має форму організованої злочинності із застосуванням погроз, жорстокого насильства, взяття заручників) на користь армії України – вельми цікава постановка питання, поставлене місцевою “спілкою підприємців”. В чому саме полягала примусовість збору коштів. Де прізвища зляканих можливими “репресіями” підприємців, де конкретні суми і конкретні прізвища? А якби Потапенко “вимагав” ці гроші на користь шполянських волонерів, то, здається, і статті б даної не було))) Прекрасна спроба, місцеві волонтери). Здається, мета даного дійства – допомога армії. Чому у нас завжди шукається “винуватець у всьому”, замість того, щоб виконувати кожен свою функцію для народу і рідної землі.

  • 27.04.2015 о 00:40
   Permalink

   як гарно дехто вміє прикриватись”народом і рідною землею” На мою думку, владу завжди треба критикувати і контролювати, а не лизати їй зад.

  • 09.04.2015 о 17:23
   Permalink

   Просто Потапенка Володимира Миколайовича підставила місцева “еліта” з районної ради. Винуватець Потапенко , а їх імен ні в статті ні в коментах не видно. А на прийомі то, були…

 • 09.04.2015 о 15:24
  Permalink

  А що заважає тим підприємцям, що прийшли, піджавши хвости, запропонувати Потапенку піти на… Ярославку або у … фонд і самому оплатити рахунки. Допомога тому і добровільна, бо людина -підприємець сама обирає волонтера, якому довіряє.

  • 10.04.2015 о 08:15
   Permalink

   Якою корупцією? Ви не думайте, що всі такі дурні як і ти. Хто таке б робив зараз відкрито? То просто на скільки в кого хватає ума щоб придумувать різну херню. Хто б з підприємців не хотів то й не прийшов би. А так і “виі….бнулися” і обсрали одне одного.

 • 09.04.2015 о 20:55
  Permalink

  Підхід не з часів Тулуба-Черевка ,а ще з часів Мішки Япончика.Той теж “налогом” обклав багатіїв,та тільки про бідних не забував.

 • 09.04.2015 о 22:12
  Permalink

  У тому то і справа. Кожен сам вибирає волонтера або когось із знайомих , щоб допомогти. Я ,наприклад, дуже добре подумала би перш ніж дати грошей нашій владі. Краще знайти певного солдата і допомогти йому особисто , або його близьким. Чи передати через людей, до яких є довіра.

 • 09.04.2015 о 22:28
  Permalink

  Ви поцікавтесь хто такий Черниш і одразу все зрозумієте. Сто відсотків лохотрон, і в ньому бере участь влада, на жаль.

 • 10.04.2015 о 08:27
  Permalink

  Наші підприємці і так допомагають армії, і дають вони гроші тим волонтерам, яким довіряють і знають, що все дійде до місця призначення. А тут кіно виходить – визвали в кабінет до великого начальства і давай моралі читать – армії ж треба помагать – гони гроші на рахунок якоїйсь організайції в Черкасах, а потім ні кози ні квитанції. Що це за метод керування, пан Потапенко? Скажіть, хто вас надоумив на таку дурню? Ви хіба своїм авторитетом не могли домовитись нормально з підприємцями – навіщо було таке для них влаштовувати? Прізвища всіх цих підприємців ще будуть, вони вже збираються організовувати до вас великий похїід. Чекайте в гості. Вони вас навчать, як треба армії помагати.

 • 10.04.2015 о 10:10
  Permalink

  А що ж трапилось? Грошi тепер не волонтерам в кармани йдуть, а на справу! А саме на будiвлю захисних споруд на сходi держави! А тi хто зараз проти цього, бажають будувати цi споруди у нас?!!

 • 10.04.2015 о 10:15
  Permalink

  I я завжди казав, хто може зробити краще, хай стане та зробить! А не розповiдати нам, що влада не така!!! Дехто навiть взагалi нiкуди кошти не перераховував, тому всiх залучають!!!!

 • 10.04.2015 о 13:25
  Permalink

  Шановні підприємці, збираймося на шполянський майдан на захист демократії, законності та своїх прав о 9-00 годині ранку 13.04.2015р. ( в понеділок ). Наша група вже готова прийти.

 • 10.04.2015 о 17:36
  Permalink

  А чому шановний Володимир Миколайович, проводивши співбесіду з підприємцями , не запитав чому вони не платять з повна налоги, не платять прозоро людям заробітну плату., деручи на базарах за три шкури навіть за товар який вирощений на людських подвірьях ! І коли б розпочалася розмова на цій ноті, то він і не був би корупціонером ! Нехай збираються на площі підприємці і прозвітуються , хто скільки набив кармани на людях, і на яких вони приїдуть авто ! Ох і зацепив ти їх Вовчику !
  Але час наводити порядок в районі , і дивлячись що зроблено ти на правильному шляху ! Ніхто добровільно не віддасть вкрадене ! На то і влада, щоб наводити порядок ! А тих крис з районної ради які тебе підставляють Павлови, Гребінюченки, Скорики, гони їх мітлою ! Бог все Бачить !

 • 10.04.2015 о 19:30
  Permalink

  Голова РДА Потапенко В.М., немаючи досвіду державного управління допускає помилки з перших днів своєї робити. Запросивши Шполянських горе бізнесменів на співбесіду потрібно перш за все запитати їх чому вони сповна не сплачують податки, чому виплачують приховану заробітну плату, чим самим не сплачуючи відрахування на утримання армії. І тоді він не був би корупціонером ! Він залишився один корупціонером, тому що ті хто за це повинен в районі відпвідати Скорики, Павлови, Гребінюченки, похалися як криси ! Гонити їх треба Володимире Миколайовичу, мітлою.
  Бізнесменів – питати і контролювати постійно, і тоді вони не мітинги будуть збирати, а самі будуть запитувати Вас , чим допомогти у відбудові економіки району, яку самі розрушили і розтаскали по своїх карманах !

  • 11.04.2015 о 19:19
   Permalink

   Потапенко не буде питати за податки тому, що сам не платить. Сам-мультимільонер. Він заставляв людей платити внески черкащанам, а не податки. Податки збирати не вигідно підуть йдуть у казну, а вкрасти волонтерські гроші зможе швидко.

   • 14.04.2015 о 11:12
    Permalink

    Кожен судить сам по собі. То тобе зачіпає, що Потапенко податки не платить? Чи те, що він мультимільйонер? Не сиди не пиши тут а йди заробляй гроші. А шо ти наскільки освідомлений, щор знаєш, що Потапенко податки не платить? Як Ви вже “стіхопльоти” задрали своїм тупим, безпідставним (недоказаним) письмом. Є факти пиши. Не має не пиши. А йди заробляй гроші щоб не завидувати тим хто їх може зароблять.

    • 15.04.2015 о 12:24
     Permalink

     Ти поради жінці давай, урод. Мене не хвилює, що потап мільйонер. Нехай жирує.- скоро кінець. Бо ті гроші-людські сльози, Чого ж це сраний господарник, що не сидів в інтернеті раптом злив господарство і поперся рилом світить у вікторукову газету, на посаді в якій не тямить. На жаль, для нього, свиснуть не вийде землі запасу, а сраколизів скоро біля нього не стане. Піди бухла купи ГАСПАДАРНИКУ, щоб в нього очко не рипіло.

    • 27.04.2015 о 00:48
     Permalink

     Огидно читати такі коментарі. Владу треба контролювати, кожен крок. Одніх покидьків поки-що бачили. І якщо потапенко такий чесний – хай мовчки працює і довго заробляє авторитет. І одгрібає, в тому числі і за всіх попередників.

   • 14.04.2015 о 14:57
    Permalink

    Давай свій телефон шістка. Я наберу тебе урода-сраколиза і побачимо чи допоможе тобі “сила спілкування і дій потапа”.

    • 14.04.2015 о 19:41
     Permalink

     Хто ж ти такий по життю , щоб тебе боялися ? Що ти зробив для Шполянщини, що так борзо себе ведеш ? Ти просто ніхто, і звати тебе ніяк ! Наберися смілості , зайди в кабінет і поспілкуйся з Потапенком, запитай у нього, про все що пишеш, він тобі розповість

     • 14.04.2015 о 21:50
      Permalink

      Я зайшов би до тебе,урод, але дай координати. Кабінет стручка чи тепер потапа менет не лякає, Дай знать де тебе знайти, чи ти потап, тоді прийду… додому до потапа.

 • 11.04.2015 о 14:17
  Permalink

  От читаю я цю прекрасну, викриваючу статтю про Потапенка, всі ці коментарії і стає зрозумілим те, шо кричать і обурюються “страшним” злочином Потапенка ті, хто перечисливши (і то, це в крайньому випадку) 5 гривен по мобільному, вважає, шо він вніс ВАГОМИЙ вклад у підтримку наших хлопців в АТО….. Смішно….Ніхто не ставить під сумнів роботу наших волонтерів, які збирають по копійчинах по школах, по простих жителях Шполянщини. Вони-молодці. Але…Є одне АЛЕ.. Ті, хто дійсно допомагає нашій армії з перших днів війни цим не хизується і не кричить на всих поворотах. Але є і ті, так сказать, супер -підприємці, які живуть по принципу, “моя хата з краю”…І таких, на жаль, переважна більшість у нашому місті. Так от, я впевненний, що метою, так сказать ,СТРАШНОГО РЕКЕТИРСТВА з боку нашого нового голови шполянського РДА, є саме розворушить таких підпільних Корейко. Так шо, шановні, гидко читати ваші бла-бла-бла… Правильно!!! Краще ж сісти за комп та написати своє щире, безграмотно написане незадоволення керівництвом, сказать, шо Потапенко -обіср….ся, і відчути себе героєм, чим підняти свою ж дупу і зробити хоч шось для міста і хлопців в АТО. І до речі, на війні немає ваших і наших, є військовослужбовці, які несуть свою службу, шоб нам з вами спокійно спалось…Все.

  • 12.04.2015 о 09:44
   Permalink

   Так про це ж мова, що кожен хто хоче допомогти, має право обирати волонтера якому довіряє. А за вашими гучними лозунгами допомогти військовим стоїть корупція. Ви шановний знаєте хто такий Черниш? Впевнений, що не знаєте. Все потрібно робити правильно і щоб розворушити тих у кого хата скраю, не потрібно застосовувати методи Тулуба-Тимошенка. Це дуже велика помилка Потапенка, який ще може реанімувати свій імідж будучи ефективним а не тупим ( як у цьому випадку ) керівником.

  • 16.04.2015 о 09:25
   Permalink

   Точно , що ТВОГО голови, бо крім вас він нікому на хрен не треба. Забили на нього,урода, відразу. Одна шістка скорик другу представляла, голову вашого сраного

 • 11.04.2015 о 21:21
  Permalink

  Це яскравий приклад роботи бездаря, якого Лебедин спочатку поглинув, а потім купив кермо. Треба Потапенку не бути слугою губернатора, а пробувати працювати для людей не показушно, а на справді.

 • 12.04.2015 о 12:48
  Permalink

  Жалюгiдне чудовище,коли залежна вiд алкоголю ,психiчно неврiвноважена людина уявила себе чи то Бонапартом, чи великим борцем за справедливiсть. Будинок над ставком, iнкубатор, “Ангус”,сауни в Ярославкi та “Ангусi”,квартири-це праця людей Ярославки та яку не провозили на закордоннi курорти i не прокурив Потап травою iз кал’яну.Ти бiйся Вовчик, бо люди вже не стадо. Сьогоднi ти шнирик у Дiми, а завтра у смiттi.

  • 14.04.2015 о 13:44
   Permalink

   Чому ви терпіли Потапенка скільки років, який вивів Ярославку з смітника у передове господарство ! Зробив усе щоб ви не були забуті Богом і людьми !
   Хто в Шполянському районі з керівників не був алкоголіком, або бандитом ?
   Скорики, Павлови, Гребінюченки – вже не бандити і алкаші – взялися за Потапенка, який керує районом три дні і трошки ! Злякалися !

    • 14.04.2015 о 17:25
     Permalink

     Скільки тобі років від роду, ти хоть трошки знаїш історію району, і вклад кожного керівника в розвиток господарств. Жителі Ярославки вдячні Потапенку, окрім деяких уродів, яких він заставляв працювати не для себе а для кожного, зберігши господарство !

     • 14.04.2015 о 17:51
      Permalink

      Малошановний пане. Історію району.переконаний, знаю не погано, але навіть справжні господарники: Шемет, Борозняк не розвивали господарства самостійно. Гугленко повіз Потапенка, тоді ще молодого,заставив людей вибрати його, бо ніхто там не приживався. Потапенко не великий господарник, люди тоді підтримали його, керівництво району дуже допомогло, а от вдячні йому .в основному, уроди.

     • 14.04.2015 о 19:55
      Permalink

      А чому ” АТО ” тебе Гугленко не повіз і не заставив людей вибрати керівником господарства ? Поїдь у Ярославку і розпитай людей, що за роки господарювання зробив у селі Потапенко ! Він не сидів і не писав Х…ні в інтернеті, і не обливав грязю керівників, те саме не робили ні Борис Щемет ні Михайло Борозняк. Вони просто робили разом з людьми роботу, піднімали колгоспи, які такі дятли як ти розвалили.

     • 15.04.2015 о 09:21
      Permalink

      А чого в Ярославці ніхто не придбав інкубатор, ангус через анус люлькин, бо не вкрав більше потапа ніхто. Чи може біля потапека хати односельчан!!! Піди рембо подивись.

     • 15.04.2015 о 12:31
      Permalink

      Путаєте хлопці ви заробив і вкрав ! Немає свого розуму і таланту зробити для людей і заробити для себе, от і давить вас всих жаба !
      Бажаєте повернутися у минуле, так навіщо було рушити напрацьоване дідами і батьками !
      Розрушили систему, розруйнували , розпродали, розікрали заводи і фабрики, розбомбили колгоспи, захотіли приватної власності – і чому зараз називаємо власників приватних господарств – міліонерами, бандитами ! Ми самі це зробили ! відповідно повинні приймати за належне ! Зробити це могли окремі, сильніші , розумніші, настирливіші ! Є закони в державі, є контролюючі органи в державі – відповідно вони повинні виносити рішення – бандити чи не бандити бізнесмени ! Претензії повинні бути до контролюючих органів, до системи в державі ,яку потрібно дорінно змінювати ! Якщо Потапенко викупив підприємства і побудував сауни, несплачує податки – законність його дій на сьогодні легко перевірити. Країна змінюється. Зробити людину алкоголіком і міліонером це просто не сумістимо , такого не буває в природі ! Кричати тільки може той , хто заздрить Потапенку, хто не зміг досягти того , чого досягнув Потапенко. Проїдьте районом і подивіться, що зроблено за період невеличкої каденції Потапенка ! Шполянщина дійсно зустрічає весну ! Шполянщина розквітає ! На Шполянщині буде порядок ! Майдани,щоденна зміна керманичів району, через забаганки деяких неадекватів до добора недоведе ! Тільки спільно об”єднавшись, знайшовши компроміси, ми зможемо розбудовувати економіку , відповідно кожен буде збагачуватися ! На Майдані можна заробити одноразово, від організатора 20-30 грн., і що дальше !

     • 15.04.2015 о 14:08
      Permalink

      Кого ти лікуєш? Ти наче і правильні речі пишеш, але не щиро, бо намаєшся лизнуть потапу руку. Дурню, ніхто йому не заздрить. Ніколо хапло не згуртує людей, хіба таких хаплів як і сам. Кожен надбав, що зміг, але одні своїм горбом-їх більшість. Другі- за рахунок людей! Весна і справді йде- це сила природи. А в силах людей очистить нашу землю від гасПІДАРНИКІВ-адміністраторів.

     • 15.04.2015 о 15:20
      Permalink

      Та невже! Який повчальний спіч отця Сергія! І де ж та консолідація від твого Потапенка? Та його послухаїш по телебеченню, аж стидно – як він з такою зневажливою ухмилкою говорииь про безсовісних підприємців, як він обзиває майданутими всіх, хто постійно питає владу. А що він хотів? Після Революції Гідності думав, що всі знов позасинають, а він великий голова буде царювати? Продав і злив Майдан і всіх загинувших твій Потпанеко – він відшив усіх активістів, які за Україну боролись і сьогодні під кулями її захищають. Його команда – старі кадри Януковича – все з ним ясно і не розказуй про розквітлу Шполу за його каденцію, все як і раніше – де люди прибирають – там і красота. Не треба облизувать цього недалекого госпідарника, його місце на фермі. з людьми він не вміє працювать.

     • 15.04.2015 о 22:15
      Permalink

      Отець Сергій не смішіть і не путайте людей. Після вашої правдивої проповиді, що за невеличкої каденції Потапенка Шполянщина дійсно зустрічає весну ! Шполянщина розквітає! Говоріть правду далі. Скоро, без вказівки Потапенка, в Шполі, сонце не сходитиме і не сідатиме!

    • 16.04.2015 о 12:47
     Permalink

     На жаль при всій повазі до людей, якби не було такого дурня небулоб вже Ярославки. І ви Ярославчани повинні йому дякувати і підтримувати а не так як деякі пи…ть.

     • 17.04.2015 о 13:01
      Permalink

      Нікуди не дінеться Шпола від весни.Та прикро, що прихід її видно тільки по побіляних кривих та щербатих бордюрах та деревцях і то не скрізь.А грошей спише ваш вельмишанований Потап на уборку більше ніж треба.

 • 13.04.2015 о 08:15
  Permalink

  Прийшов час спитати у ” Вовчика-штопора” скільки податків він планує сплатити до місцевих бюджетів зі свого нерухомого майна: інкубатора, саун, “АНГУСІВ”,маєтків згідно квадратури, скільки земельних податків сплатив, Нехай прозвітує чи втручається у роботу свого сільгосптовариства і чи буває там. Час йому вже вийти до громади і прозвітувати, що зробив та у який спосіб чесно пройдуть вибори . Пора сказати ” ЧАО, ВОВА!”

 • 13.04.2015 о 08:35
  Permalink

  Збираймося, щоб вигнати цю неадекватну істоту. Уявіть , що він робитиме для перемоги скоро на виборах. Алкаш спутав господарювання у сільгосптоваристві і державну службу, себе бачить телезіркою. ПІШОВ ДОДОМУ,КОЗЕЛ!!!

 • 14.04.2015 о 09:46
  Permalink

  Як би, ці гроші збирались для району,відкрито,прозоро,то була б зовсім друга справа!!А так збивають різні суми,про які ніхто не знає,і відсилаються в область під контроль Ткаченка!!А наші волонтери ходять побираються по району,щоб допомогти нашим солдатам!!Чим ,ці методити ,відрізняються від Тулуба,і Черевка?Нічим!!

 • 14.04.2015 о 18:55
  Permalink

  У четвер 14 квітня – на 14.00 – на Площі Героїв Майдану відбудеться МАЙДАН!!! Районних горе-керівників – геть!!! Ганьба колорадам в шполянських ладних кріслах! В смітник цих недолугиг “профффесіоналів”!

  • 14.04.2015 о 19:34
   Permalink

   І що дальше ? Ви кричали що поміняєте владу до приходу Потапенка ! І чому не поміняли Павлових, Гребінюченків, Вербінських, Скориків ? Тому що крім крику, потрібно розум мати ! Кричать ті, кого не допустили до корита !

    • 15.04.2015 о 09:03
     Permalink

     Ви вже до майданилися. Рівень життя впав кардинально, це констатують навіть міжнародні лідери та організації. Війна не відступає. Ви людей нарівні з тим самим, і продовжуючи його традиції Яником поставили людей на коліна. Іди воюй, а не філософією тут займаєшся. Кричать тільки вмієте але путнього сказать ніхто не може, бо не знає “а шо ж робить далі”? Тому не воняй, а собири тих з ким ти тут так сміливо кричиш і йди роби шось чи воювать піди. Наша наія не переможна, але поки бдуть гавкать такі безмозглі уроди як ти то вона ніколи не підніметься з колін.

     • 15.04.2015 о 09:18
      Permalink

      Нічого сука, тебе відлупцюєм, то не будеш гнать на Майдан. Далі треба потапів вигнать і працювати.

     • 15.04.2015 о 15:23
      Permalink

      А що ти вмієш, падла ти ригівська! Забіжи звідси морда твоя продажна

     • 15.04.2015 о 15:32
      Permalink

      Антиіане – придурку. Кого тебе? А шо на війну всрався? Чи на майдан? Судячи з усьго ти стояв десь на ничку на майдані соплі заховав, а про війну я вже й не кажу…

     • 15.04.2015 о 17:48
      Permalink

      А де ти був , падаль. Давай телефон- в очі скажи за соплі!

     • 15.04.2015 о 20:50
      Permalink

      Піди купи собі телефон. А то попривикали “ДАВАЙ”. Зароби.

   • 15.04.2015 о 20:14
    Permalink

    Вперед брати до світлої мети ! Не можете заробити розумом, то йдіть на майдан – нехай вам дадуть подачку 30 грн., корміть хоч цим свої родини !

   • 15.04.2015 о 20:49
    Permalink

    Бухий писав? Чи що? Ви тут дні плутаєте а хочете районом керувать!? Вам на велосипед права треба видавати і велик під розписку…

   • 16.04.2015 о 17:42
    Permalink

    Де ж ваш мітинг всрані мітингарі ? Тільки на словах, а далі діарея ! Сцикуни ви АТО, голос ЛНЗ – ви всі ягоди одного поля – просто – розпі…ї, яким немає чого робити, колотите людьми.
    Але черга на вас прийде. Країна не може так розвиватися,з такими дятлами як ви ! Люди чекають конкретних дій, а не ля-ля, запиз…..ся хлопці, садіть картоплю, та корміть сім”ї, майдан вас не прокормить !

 • 14.04.2015 о 20:06
  Permalink

  Друзі є нова цікава новина.Дмитро Вовк пішов на пенсію. Отже, на носі конкурс нового очільника культуристів. Бажано контролювати це, щоб не був новий прихвостень по тітушках.

  • 15.04.2015 о 20:54
   Permalink

   Предлагаю якогось безробітного інженера чи слюсара з ШЗЗЧ поставити директором ДК! А ті хто пропрацював в ДК 15 і більше років не сприймати як реальних кандидатів!!! ВАСЯ ПІДИ КРАЩЕ НА ЖОПІ ПРИЩИКИ ПОДАВИ!

 • 14.04.2015 о 21:03
  Permalink

  Чомусь не задоволені Потапенком ті хто піариться на волонтерстві, та ті підприємці які уникають сплати податків. Якщо все робите згідно закону то ніхто не буде нічого вимагати. ” А чому шановний Володимир Миколайович, проводивши співбесіду з підприємцями , не запитав чому вони не платять з повна налоги, не платять прозоро людям заробітну плату., деручи на базарах за три шкури навіть за товар який вирощений на людських подвірьях “…

   • 15.04.2015 о 17:51
    Permalink

    Гнида! Ти не повіриш-але мені не платять! Це не ангус, інкубатор,ваш розум не пойме, що люди можуть жить не так і цінності не такі! В баку твій потап все пойме, час прийде.

    • 15.04.2015 о 20:53
     Permalink

     Прям сучасний РОБІН ГУД. Цінності у нього, бачите Ви… Ти всього навсього завистлива с…ука. Жадібність і алочність якої затьмарило якісь там цінності твої.

     • 16.04.2015 о 04:15
      Permalink

      Та немає жадібності-ми не ви. А потап поцілує скорика у баку чи навпаки!!! Ти як думаєш?

     • 16.04.2015 о 18:53
      Permalink

      Я думаю Ви будете цілувать один одного рилом в жопу коли вас будуть ганять люди по площі за те, що ви уроди чудите. А гнать будуть, чиїх синів Ви тварі погнали на війну, а самі сидите тут підписуючись назвою АТО – тільки в комп’ютері. Не має жадібності? Та ви ще хуже Яникових прихвостнів. Підписуючись псевдонімом АТО – підтверджується, що до цього ти діла не маєш жодного, бо той хто там був так як і в Афгані не ходять – і не кричать на кожному вуглі, що він там був. А в тебе немає ні совісті, ні честі після цього. А ти кажеш не має жадібності. Та Ви їздили сьогодні по площі ім. Героїв небесної сотні, що у м. Шпола машиною. То це Ви не осквернили пам’ять тих, за яких Ви голосували щоби так ту площу назвати. Ви вандали, жадібні і ледачі шакали.

 • 15.04.2015 о 20:44
  Permalink

  Уже і Потапенко не такий угомоніться Гидоли! Те що не допустили до влади вашого лозуватського слюньтяя вже показник! Та те що ваш Зачепа не при кориті теж гарна звістка. Та + до всього Потапенко недавно був в АТО з візитом, порозпитував хлопців – земляків про допомогу волонтерів Ліляхи, Криси і тд. Залишився не дуже мяко кажучи задоволений почутим! От і було прийнято таке рішення! Начавайся Лілямба ой начувайся!!!

  • 15.04.2015 о 22:35
   Permalink

   Проїдьте районом і подивіться, що зроблено за період невеличкої каденції Потапенка ! Заготконтору розбомбили, ВЖКГ за безцінь продали, запчастини стоять, молокозавод з речами на вихід. За такий короткий період скільки “користі” не зробив жодний голова. Потапенко суперпрофесіонал! Потапенко-ум, честь и совесть шполянського району!

   • 16.04.2015 о 18:58
    Permalink

    Завод запчастин став ще до Потапенка. А зупинили його Шандрик разом з тічкою придурків так як Слюсар, Свердел, Слава біляш, Комар (самий мудрий чоловік), Зачепа і т.д. ВУЖКГ – власність міста і повинно було це відбутися тільки за допомогою міських депутатів на сесії. Хто депутати в міській раді? Комар, Комарева – рабиня- продавчиня,Слава біляш, Присяжненко і т.д.
    Так що від Вас користь не більша.

   • 16.04.2015 о 06:57
    Permalink

    Дурачок ти АТО. Скількох ти виніс на вилах? Діарея напала після того як до влади прийшов нормальнй мужик -господарник. Хочу бачити твої дії – сьогодні, крім неадекватної писанини в інтернеті. Якщо мужик спілкуйтеся як мужики, є тереторія приходьте і спілкуйтеся. Але для цього потрібні реальні аргументи, а не віртуально придумані нісенітниці. Тей хто не пьє, або хворий або падлюка ! Алкоголік не може бути міліонером ! Оприділіться що будете кричати на майдані !
    А найкраще піди в комнду до психіатра Пірогова, покатаєтеся на лісапеті, заспокоєтеся, прийдеш до дому, візьми вила та посади картоллю ДУРНЮ бо зголоду здохнеш, і знову ьуде виноватий Потапенко !

    • 16.04.2015 о 14:24
     Permalink

     Ти за себе переживай, лошара! А що ти побачити хочеш- жінці розказуй, якщо хтось живе з таким як ти ушльопком. А коль немає попроси у потапа козу або кобилу.

     • 16.04.2015 о 16:24
      Permalink

      Отакі , як ти лошаки ведуть Україну в прірву !
      Діагноз “Дебілізм” – не захворювання, воно передається з материнським молоком,при народжені і не виліковується ! Державу потрібно змінювати цивілізованим шляхом, а не неадекватними діями окремих дебілів.
      П”яні матроси в 1917 році зробили революцію з проплаченим німцями Леніном і що ми мали !
      А тепер ідемо таким же шляхом !

     • 18.04.2015 о 14:17
      Permalink

      А тебе умнік, нехай ї..ть старці палицями !

 • 15.04.2015 о 22:44
  Permalink

  Народ чого ви до Потапенка неравнодушны. Що ви бідненькі робитимите без нього? По литвиновским мудрым заветам
  Нас Потапенко к счастью ведет.
  И павловой думой согреты
  Район и шполянский народ.

  • 16.04.2015 о 06:57
   Permalink

   потап насправді тремтить і боїться людей, більше не дамо йому шансів-тільки сміттєвий бак. Один алкашик скорик написав був заяву-але одлигав.Йому навіть доленосну місію дали- представить другу пьянь-потапа.На нього в Черкасах всі забили, бо ДУЖЖЕ ПОВАЖАЮТЬ ПРОФЕСІНАПЛА. Напише у смітті і другий суперпрофффесіонал по стакану-потап.Рано чи пізно проженем обидві тварі. Тоді справді прийде весна, а в район зміни. Ярославка жди керманича- нехай допродасть вже кравченку все та бігом на курорт-курить бамбук.

  • 16.04.2015 о 08:47
   Permalink

   Алкашів потапа і скорика на коліна перед смітником. За завод запасних частин, молокозавод, розібрану заготконтору, дороги, борги по зарплаті, відсутність змін. А далі на гімновоз і в Ярославку обох гнид, жити по-новому.

 • 16.04.2015 о 09:08
  Permalink

  За те, що потап обісрався на суперпосаді треба опустить його до рівня скорика і водить з табличкою КОЗЕЛ. На відміну від стручка посаду на ЛНЗ не отримає , а буде збирати по Ярославці гроші на фонд губернатора, до скону. Одна біда- не буде його рила в газеті!

  • 16.04.2015 о 13:04
   Permalink

   Дурачки ! Скількох ви винесли на вилах? Діарея напала після того як до влади прийшов нормальнй мужик -господарник. Хочу бачити ВАШІ дії — сьогодні, крім неадекватної писанини в інтернеті. Якщо мужик спілкуйтеся як мужики, є тереторія приходьте і спілкуйтеся. Але для цього потрібні реальні аргументи, а не віртуально придумані нісенітниці. Тей хто не пьє, або хворий або падлюка ! Алкоголік не може бути міліонером ! Оприділіться що будете кричати на майдані !
   А найкраще підіть в команду до психіатра Пірогова, покатаєтеся на лісапеті, заспокоєтеся, прийдеш до дому, візьміть вила та посадіть картоллю ДУРНІ бо зголоду здохнете, і знову буде виноватий Потапенко !

   • 17.04.2015 о 13:15
    Permalink

    Цікаво,що буде далі?Прямо словесно-поносна Санта-Барбара.Прекрасний метод вирішення шполянських проблем,самі “уми” зібралися і слинявлять.Фу! гидота.Навіть бракує слів добрати до ваших кометів.

 • 27.04.2015 о 00:59
  Permalink

  Комунальне підприємство у Шполі просрали, скорик внаглу краде дерева з посадок і пускає на дошки, грішми ділиться і з потапом, і з іншими покидьками, і ще ми багато чого не знаємо про цих горе-керівників. Так що не треба розказувати, зовсім не тим вони займаются. У них совісті і не засівалось.

 • 05.05.2015 о 06:47
  Permalink

  А далі з потапа потроху виходить переляк і вже” царь без досвіду” планує вигравати вибори. Ще ні при одному керівнику РДА не було такої колотнечі, безладу в районі. Де вирішення питання по заготконторі? Чи правда, що розібрав її Стеценко, а гроші віддав начальнику районної міліції і районному прокурору? Хто організовує безлад на заволі запасних частин? Я кий(грошовий) інтерес потапа? Чи правда, що всі самооборони Черщащини таки збираються вмостити потапа в сміттєвий бак?

 • 06.05.2015 о 10:27
  Permalink

  Зараз Потапенко занятий іншою справою,він пристроївся волонтером,то бордюри білить!!Хоче заробити дивіденти,на вибори!!”Бачте який,я става хороший”!А де ви були в той час як був Майдан?Возили бабло Тулубам!В районні раді голосували разом з ригооналами!А зараз стали Патріотами?Ні,нутро людини не міняється,яку б красиву картинку з вас не робили,середина залишається гнилою!!І те що ЛНЗ,поставило на Потапенка,це їх не красить!

  • 08.05.2015 о 18:10
   Permalink

   Не був потап з тобою Сергію, бо душею він з тими кого ти виганяв з крісел. А ЛНЗ таке саме, бо бізнес там із сином сам знаєш чиїм! А у волонтера-білильника заберуть остатки землі, він слуга і Краченка, і Ткаченка! Але ще не все закінчено. Попереду вибори! Треба думать!

 • 09.05.2015 о 16:04
  Permalink

  Підприємці Шполянщини вкрай здивувалися заяві, що вони нібито проти голови РДА Володимира Потапенка, інформують у Шполянській РДА. Напередодні на веб-сайті «Дзвін» з’явилася стаття «Шполянські підприємці просять Порошенка «розібратись» із Потапенком і Ткаченком». Вона й обурила більшість місцевих підприємців. Серед них – Павло Мальчик, Володимир Плохута, Анатолій Рябоконь, Віктор Артеменко, Світлана Плахотнюк та ін. У цій статті очільника району звинувачують у примусі підприємців перерахувати кошти до обласного Центру допомоги армії і що він нібито діє за вказівкою голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

  Одна з найдосвідченіших приватних підприємниць району Світлана Плахотнюк упевнена, що кожен громадянин України, який має можливість, повинен допомагати армії та країні в цілому.

  – Я і мій колектив, відповідно до законодавства України, щомісяця сплачуємо податки до державного та міського бюджетів, – розповідає підприємниця. – Крім того, ніколи не відмовляю в допомозі коштами на підтримку АТО, на соціальні проекти тощо.

  Погоджується з такою позицією і приватний підприємець Володимир Плохута. Він теж допомагає армії та зауважує, що скоординованість дій у допомозі армії та родинам бійців на сьогодні є дуже важливою.

  Водночас голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко вкотре дякує приватним підприємцям, сільгосптоваровиробникам Шполянщини за підтримку, за розуміння проблем армії та родин бійців.

  – У консолідованості та згуртованості – наша сила, – наголошує районний керівник. – А розбрат перемоги нам не принесе. А щодо закидів і звинувачень у «рекеті», то свою позицію не змінюю: й надалі в районі допомагатимемо армії, родинам бійців і робитимемо все, аби наші земляки почувалися захищеними в зоні АТО, а їхні родини в мирі та благополуччі вдома чекали на повернення захисників.

  • 11.05.2015 о 07:45
   Permalink

   Як написано-мабуть передрав. Рембо! Твій Мальчик клав на потапа разом з тими підприємцями. І це розуміє навіть потап.

  • 11.05.2015 о 07:04
   Permalink

   Так,Миколка, вона приватна, але чого там потап і скорик бігали. На другий день круглий стіл робили, на ньому потап ротом пукав, терміни давав. Гроші забрав кутовий та прокурор, хваляться, що лазіка відігнали.Бордюрник по очистці зелених насаджень міг би нікого не напрягать, так курликпає далі. Газета про виконання бюджета пише. Бо Ірочка Береза підмалювала цифри і волонтер звітує.

 • 11.05.2015 о 04:28
  Permalink

  Рембо! Коментар відповідає твоєму розвитку! Хіба коли-небудь Мальчик не підтримував діючу владу. Починаючи від комуністів. А Плохута де візьме замовлення на будроботи? Ти думаєш всі такі дурні, як ти?

 • 11.05.2015 о 07:43
  Permalink

  Розумник Коля! потап прі том, що в районі треба не піар робить, а лад наводити. заготконтору, якщо вона приватна, нехай би обходив і скорику сказав.

 • 12.05.2015 о 17:04
  Permalink

  А ти що Рембо адвокатом у підприємців,чи як?Чи Потапенкові зад заносиш?Я розумію,що підприємцям однаково кому давати гроші,чи Черевково Тулубовські братії на антимайдан,чи нові владі!!Говориться,як що ви добре прочитали,про методи,якими збирають кошти!Арміє допомогати треба обов”язково,і підприємці допомоггають!Але названі VIP підприємці,вам що подобаються такі методи?Чи вам без різниці,як би тільки Вас не зачіпали?!А де ж гордість?!