У Шполі влада рекетує підприємців: призначені суми «добровільних» внесків

09.04.2015

8 – 9 квітня голова Шполянської РДА (Черкаська область) В. Потапенко викликав до себе в кабінет підприємців та вручав їм листи. В них вписували суму грошей де підприємці добровільно-примусово повинні перерахувати кошти на благодійну організацію «Центр допомоги армії». Виникає запитання: чому голова Шполянської РДА взявся допомагати Черкаській благодійній організації замість того щоб співпрацювати з нашими шполянськими волонтерами?

До кожного підприємця очільник адміністрації проявив індивідуальний підхід. Кому тисячу призначив, кому дві, а кого й трьома «порадував».

Цікаво за чиїми розрахунками вписували суми грошей, якими користувалися критеріями та підходами?

Підходи певно залишилися з часів Тулуба-Черевка.

Замість того щоб рятувати від закриття та дерибану завод запасних частин, молокозавод, вирішувати проблеми вчителів, лікарів, харчування дітей у школах та багато інших проблем району В. Потапенко разом з керівництвом міліції,податкової, комісаром для повної картини не було тільки чекістів з гвинтівками біля дверей), по одному «шугає» підприємців вимагаючи гроші. Підприємці сплативши кошти повинні принести квитанцію в РДА для свого спокою. Для незговірливих будуть шукати інші методи переконання.

За короткий період правління пан Потапенко переплюнув навіть своїх попередників регіоналів Черевка-Тимошенка вони за час свого володарювання з дрібних підприємців «дань» не збирали.

Справа наче й добра, але схожа на рекет у виконанні голови РДА.

Як видно з практики міліція не врятувала Тулуба, а тим більше Черевка. Останній врятувався від народного гніву заховавшись у пожежну машину, а голова райради М. Тимошенко «мужньо» пройшов коридором ганьби.

З такими підходами Потапенку треба вже сьогодні думати в які двері тікати і яка служба врятує їх від людського гніву.

P.S. Нині волонтери  збирають у простих людей по копійці, звертаються по допомогу і до підприємців, і отримують її. Для  наших захисників не шкода грошей. Де прозорість, програми, врешті решт держава?

Спілка підприємців Шполи

128 Comments

 • диваннимпатріотам 09.04.2015 at 13:36

  навіщо на Черкаси перечислять кошти, якщо наш район сам забезпечує своїх? щоб допомогти районам які нічого не роблять? потапенку пора в Ярославку на пмж

 • коля 09.04.2015 at 13:52

  Автор статі напевно поперечний, гроші стали його минать меньше може вкрасти ,мудак горе волонтер бідні підприемці по тисячі з них вимагають хай ідуть в ато а не ховаються по погрібах меньше часу буде на писанину привикли в одну харю жрать хай платять нормальні налоги а не копійки тоді буде армія забеспечена

  • кореспондент 09.04.2015 at 15:48

   Поперечний і писать толком не вміє, а вміє тіки гарно скриньки трусити. А коли скриньки в нього трохи позабирали, то він Потапенку навєрно цього листа з черкас і притаранив. Будуть разом з ощадбанку грошики знімать. Тим більше, ганяв позавчора одноокий по селах, крашанки збирав.

 • Степан Бандера 09.04.2015 at 14:20

  Що ж тут дивуватися, коли хто при владі нашій районній? – одні регіонали і колишні есдеки. Жодного майданівця не призначили, то тепер їмо те, що нам навязали. Оце їх методи оце такі вони професіонали – інакше вони не вміють.

 • Степан Бандера 09.04.2015 at 14:21

  Схоже на афери Базіліо і Аліси.

 • drakosha 09.04.2015 at 15:06

  Помагати армії це добре, але чому був приватний прийом для кожного? Може скажу не гарну річ але інкли треба і примус, але примус після того як по дорброму не вийшло, тут навіть не намагались по доброму, зібрати всіх разом і показати, що треба армії.

 • s1936 09.04.2015 at 15:08

  Дуже “резонансна” стаття). Рекетирство (рекет – вимагання, яке зазвичай має форму організованої злочинності із застосуванням погроз, жорстокого насильства, взяття заручників) на користь армії України – вельми цікава постановка питання, поставлене місцевою “спілкою підприємців”. В чому саме полягала примусовість збору коштів. Де прізвища зляканих можливими “репресіями” підприємців, де конкретні суми і конкретні прізвища? А якби Потапенко “вимагав” ці гроші на користь шполянських волонерів, то, здається, і статті б даної не було))) Прекрасна спроба, місцеві волонтери). Здається, мета даного дійства – допомога армії. Чому у нас завжди шукається “винуватець у всьому”, замість того, щоб виконувати кожен свою функцію для народу і рідної землі.

  • саня 27.04.2015 at 00:40

   як гарно дехто вміє прикриватись”народом і рідною землею” На мою думку, владу завжди треба критикувати і контролювати, а не лизати їй зад.

 • Сергій 09.04.2015 at 15:21

  Да ааааааааа! Блін…

  • Сергій 09.04.2015 at 17:23

   Просто Потапенка Володимира Миколайовича підставила місцева “еліта” з районної ради. Винуватець Потапенко , а їх імен ні в статті ні в коментах не видно. А на прийомі то, були…

 • Саша 09.04.2015 at 15:24

  А що заважає тим підприємцям, що прийшли, піджавши хвости, запропонувати Потапенку піти на… Ярославку або у … фонд і самому оплатити рахунки. Допомога тому і добровільна, бо людина -підприємець сама обирає волонтера, якому довіряє.

 • Фаєршоу 09.04.2015 at 17:26

  А в загалі, цікаво, тут і корупцією попахує.

  • Форт 10.04.2015 at 08:15

   Якою корупцією? Ви не думайте, що всі такі дурні як і ти. Хто таке б робив зараз відкрито? То просто на скільки в кого хватає ума щоб придумувать різну херню. Хто б з підприємців не хотів то й не прийшов би. А так і “виі….бнулися” і обсрали одне одного.

 • osa 09.04.2015 at 20:55

  Підхід не з часів Тулуба-Черевка ,а ще з часів Мішки Япончика.Той теж “налогом” обклав багатіїв,та тільки про бідних не забував.

 • Рембо 09.04.2015 at 21:27

  Почалося !!!!

 • оля 09.04.2015 at 22:12

  У тому то і справа. Кожен сам вибирає волонтера або когось із знайомих , щоб допомогти. Я ,наприклад, дуже добре подумала би перш ніж дати грошей нашій владі. Краще знайти певного солдата і допомогти йому особисто , або його близьким. Чи передати через людей, до яких є довіра.

 • Сергій 09.04.2015 at 22:28

  Ви поцікавтесь хто такий Черниш і одразу все зрозумієте. Сто відсотків лохотрон, і в ньому бере участь влада, на жаль.

 • Псих 09.04.2015 at 22:31

  капець

 • Степан Бандера 10.04.2015 at 08:27

  Наші підприємці і так допомагають армії, і дають вони гроші тим волонтерам, яким довіряють і знають, що все дійде до місця призначення. А тут кіно виходить – визвали в кабінет до великого начальства і давай моралі читать – армії ж треба помагать – гони гроші на рахунок якоїйсь організайції в Черкасах, а потім ні кози ні квитанції. Що це за метод керування, пан Потапенко? Скажіть, хто вас надоумив на таку дурню? Ви хіба своїм авторитетом не могли домовитись нормально з підприємцями – навіщо було таке для них влаштовувати? Прізвища всіх цих підприємців ще будуть, вони вже збираються організовувати до вас великий похїід. Чекайте в гості. Вони вас навчать, як треба армії помагати.

 • Данило 10.04.2015 at 10:10

  А що ж трапилось? Грошi тепер не волонтерам в кармани йдуть, а на справу! А саме на будiвлю захисних споруд на сходi держави! А тi хто зараз проти цього, бажають будувати цi споруди у нас?!!

 • Данило 10.04.2015 at 10:15

  I я завжди казав, хто може зробити краще, хай стане та зробить! А не розповiдати нам, що влада не така!!! Дехто навiть взагалi нiкуди кошти не перераховував, тому всiх залучають!!!!

 • Игорь 10.04.2015 at 13:25

  Шановні підприємці, збираймося на шполянський майдан на захист демократії, законності та своїх прав о 9-00 годині ранку 13.04.2015р. ( в понеділок ). Наша група вже готова прийти.

 • Отець Сергій 10.04.2015 at 17:36

  А чому шановний Володимир Миколайович, проводивши співбесіду з підприємцями , не запитав чому вони не платять з повна налоги, не платять прозоро людям заробітну плату., деручи на базарах за три шкури навіть за товар який вирощений на людських подвірьях ! І коли б розпочалася розмова на цій ноті, то він і не був би корупціонером ! Нехай збираються на площі підприємці і прозвітуються , хто скільки набив кармани на людях, і на яких вони приїдуть авто ! Ох і зацепив ти їх Вовчику !
  Але час наводити порядок в районі , і дивлячись що зроблено ти на правильному шляху ! Ніхто добровільно не віддасть вкрадене ! На то і влада, щоб наводити порядок ! А тих крис з районної ради які тебе підставляють Павлови, Гребінюченки, Скорики, гони їх мітлою ! Бог все Бачить !

  • шило в дупі !! 11.04.2015 at 11:05

   Ти жаба недотих у кармани заглядаєш !!! Таке здирництво називаєця “пальці в дверях ” !!! Так чогож в тіх “дверях” нестерчать пальці місцевих олігархів !!! ? Їх чіпати неможна вони скидалися на посаду Потапенкові тепер вони недоторканні!!!!

  • fds 08.05.2015 at 18:02

   Отче-Рембо! З крисами ясно, з тобою як далі?

 • Рембо 10.04.2015 at 19:30

  Голова РДА Потапенко В.М., немаючи досвіду державного управління допускає помилки з перших днів своєї робити. Запросивши Шполянських горе бізнесменів на співбесіду потрібно перш за все запитати їх чому вони сповна не сплачують податки, чому виплачують приховану заробітну плату, чим самим не сплачуючи відрахування на утримання армії. І тоді він не був би корупціонером ! Він залишився один корупціонером, тому що ті хто за це повинен в районі відпвідати Скорики, Павлови, Гребінюченки, похалися як криси ! Гонити їх треба Володимире Миколайовичу, мітлою.
  Бізнесменів – питати і контролювати постійно, і тоді вони не мітинги будуть збирати, а самі будуть запитувати Вас , чим допомогти у відбудові економіки району, яку самі розрушили і розтаскали по своїх карманах !

  • Варіант 11.04.2015 at 19:19

   Потапенко не буде питати за податки тому, що сам не платить. Сам-мультимільонер. Він заставляв людей платити внески черкащанам, а не податки. Податки збирати не вигідно підуть йдуть у казну, а вкрасти волонтерські гроші зможе швидко.

   • Форт 14.04.2015 at 11:12

    Кожен судить сам по собі. То тобе зачіпає, що Потапенко податки не платить? Чи те, що він мультимільйонер? Не сиди не пиши тут а йди заробляй гроші. А шо ти наскільки освідомлений, щор знаєш, що Потапенко податки не платить? Як Ви вже “стіхопльоти” задрали своїм тупим, безпідставним (недоказаним) письмом. Є факти пиши. Не має не пиши. А йди заробляй гроші щоб не завидувати тим хто їх може зароблять.

    • Антиіван 15.04.2015 at 12:24

     Ти поради жінці давай, урод. Мене не хвилює, що потап мільйонер. Нехай жирує.- скоро кінець. Бо ті гроші-людські сльози, Чого ж це сраний господарник, що не сидів в інтернеті раптом злив господарство і поперся рилом світить у вікторукову газету, на посаді в якій не тямить. На жаль, для нього, свиснуть не вийде землі запасу, а сраколизів скоро біля нього не стане. Піди бухла купи ГАСПАДАРНИКУ, щоб в нього очко не рипіло.

    • саня 27.04.2015 at 00:48

     Огидно читати такі коментарі. Владу треба контролювати, кожен крок. Одніх покидьків поки-що бачили. І якщо потапенко такий чесний – хай мовчки працює і довго заробляє авторитет. І одгрібає, в тому числі і за всіх попередників.

  • fds 08.05.2015 at 18:03

   Контролер сраний- а може до тебе контролерів?

 • Саша 11.04.2015 at 08:47

  Обісрався Володимир Миколайович. За що борешся-на те і напоришся.

  • Рембо 12.04.2015 at 12:52

   Дивись, щоб у тебе після спілкуванням та дій Потапенка не наступила ДІАРЕЯ !

   • АТО 14.04.2015 at 14:57

    Давай свій телефон шістка. Я наберу тебе урода-сраколиза і побачимо чи допоможе тобі “сила спілкування і дій потапа”.

    • Рембо 14.04.2015 at 19:41

     Хто ж ти такий по життю , щоб тебе боялися ? Що ти зробив для Шполянщини, що так борзо себе ведеш ? Ти просто ніхто, і звати тебе ніяк ! Наберися смілості , зайди в кабінет і поспілкуйся з Потапенком, запитай у нього, про все що пишеш, він тобі розповість

     • Кравченко 14.04.2015 at 21:50

      Я зайшов би до тебе,урод, але дай координати. Кабінет стручка чи тепер потапа менет не лякає, Дай знать де тебе знайти, чи ти потап, тоді прийду… додому до потапа.

   • саня 27.04.2015 at 00:48

    Рембо, ти не потапенко часом?

 • "бережітьсебе" 11.04.2015 at 14:17

  От читаю я цю прекрасну, викриваючу статтю про Потапенка, всі ці коментарії і стає зрозумілим те, шо кричать і обурюються “страшним” злочином Потапенка ті, хто перечисливши (і то, це в крайньому випадку) 5 гривен по мобільному, вважає, шо він вніс ВАГОМИЙ вклад у підтримку наших хлопців в АТО….. Смішно….Ніхто не ставить під сумнів роботу наших волонтерів, які збирають по копійчинах по школах, по простих жителях Шполянщини. Вони-молодці. Але…Є одне АЛЕ.. Ті, хто дійсно допомагає нашій армії з перших днів війни цим не хизується і не кричить на всих поворотах. Але є і ті, так сказать, супер -підприємці, які живуть по принципу, “моя хата з краю”…І таких, на жаль, переважна більшість у нашому місті. Так от, я впевненний, що метою, так сказать ,СТРАШНОГО РЕКЕТИРСТВА з боку нашого нового голови шполянського РДА, є саме розворушить таких підпільних Корейко. Так шо, шановні, гидко читати ваші бла-бла-бла… Правильно!!! Краще ж сісти за комп та написати своє щире, безграмотно написане незадоволення керівництвом, сказать, шо Потапенко -обіср….ся, і відчути себе героєм, чим підняти свою ж дупу і зробити хоч шось для міста і хлопців в АТО. І до речі, на війні немає ваших і наших, є військовослужбовці, які несуть свою службу, шоб нам з вами спокійно спалось…Все.

  • Сергій 12.04.2015 at 09:44

   Так про це ж мова, що кожен хто хоче допомогти, має право обирати волонтера якому довіряє. А за вашими гучними лозунгами допомогти військовим стоїть корупція. Ви шановний знаєте хто такий Черниш? Впевнений, що не знаєте. Все потрібно робити правильно і щоб розворушити тих у кого хата скраю, не потрібно застосовувати методи Тулуба-Тимошенка. Це дуже велика помилка Потапенка, який ще може реанімувати свій імідж будучи ефективним а не тупим ( як у цьому випадку ) керівником.

  • Голос ЛНЗ 16.04.2015 at 09:25

   Точно , що ТВОГО голови, бо крім вас він нікому на хрен не треба. Забили на нього,урода, відразу. Одна шістка скорик другу представляла, голову вашого сраного

 • Кравченко 11.04.2015 at 21:21

  Це яскравий приклад роботи бездаря, якого Лебедин спочатку поглинув, а потім купив кермо. Треба Потапенку не бути слугою губернатора, а пробувати працювати для людей не показушно, а на справді.

 • житель Ярославки 12.04.2015 at 12:48

  Жалюгiдне чудовище,коли залежна вiд алкоголю ,психiчно неврiвноважена людина уявила себе чи то Бонапартом, чи великим борцем за справедливiсть. Будинок над ставком, iнкубатор, “Ангус”,сауни в Ярославкi та “Ангусi”,квартири-це праця людей Ярославки та яку не провозили на закордоннi курорти i не прокурив Потап травою iз кал’яну.Ти бiйся Вовчик, бо люди вже не стадо. Сьогоднi ти шнирик у Дiми, а завтра у смiттi.

  • Отець Сергій 14.04.2015 at 13:44

   Чому ви терпіли Потапенка скільки років, який вивів Ярославку з смітника у передове господарство ! Зробив усе щоб ви не були забуті Богом і людьми !
   Хто в Шполянському районі з керівників не був алкоголіком, або бандитом ?
   Скорики, Павлови, Гребінюченки – вже не бандити і алкаші – взялися за Потапенка, який керує районом три дні і трошки ! Злякалися !

   • АТО 14.04.2015 at 16:48

    Не злякались, не фантазуй, а господарство піднімав не Потапенко один, а люди.

    • Отець Сергій 14.04.2015 at 17:25

     Скільки тобі років від роду, ти хоть трошки знаїш історію району, і вклад кожного керівника в розвиток господарств. Жителі Ярославки вдячні Потапенку, окрім деяких уродів, яких він заставляв працювати не для себе а для кожного, зберігши господарство !

     • АТО 14.04.2015 at 17:51

      Малошановний пане. Історію району.переконаний, знаю не погано, але навіть справжні господарники: Шемет, Борозняк не розвивали господарства самостійно. Гугленко повіз Потапенка, тоді ще молодого,заставив людей вибрати його, бо ніхто там не приживався. Потапенко не великий господарник, люди тоді підтримали його, керівництво району дуже допомогло, а от вдячні йому .в основному, уроди.

     • Рембо 14.04.2015 at 19:55

      А чому ” АТО ” тебе Гугленко не повіз і не заставив людей вибрати керівником господарства ? Поїдь у Ярославку і розпитай людей, що за роки господарювання зробив у селі Потапенко ! Він не сидів і не писав Х…ні в інтернеті, і не обливав грязю керівників, те саме не робили ні Борис Щемет ні Михайло Борозняк. Вони просто робили разом з людьми роботу, піднімали колгоспи, які такі дятли як ти розвалили.

     • Антиіван 15.04.2015 at 09:21

      А чого в Ярославці ніхто не придбав інкубатор, ангус через анус люлькин, бо не вкрав більше потапа ніхто. Чи може біля потапека хати односельчан!!! Піди рембо подивись.

     • Отець Сергій 15.04.2015 at 12:31

      Путаєте хлопці ви заробив і вкрав ! Немає свого розуму і таланту зробити для людей і заробити для себе, от і давить вас всих жаба !
      Бажаєте повернутися у минуле, так навіщо було рушити напрацьоване дідами і батьками !
      Розрушили систему, розруйнували , розпродали, розікрали заводи і фабрики, розбомбили колгоспи, захотіли приватної власності – і чому зараз називаємо власників приватних господарств – міліонерами, бандитами ! Ми самі це зробили ! відповідно повинні приймати за належне ! Зробити це могли окремі, сильніші , розумніші, настирливіші ! Є закони в державі, є контролюючі органи в державі – відповідно вони повинні виносити рішення – бандити чи не бандити бізнесмени ! Претензії повинні бути до контролюючих органів, до системи в державі ,яку потрібно дорінно змінювати ! Якщо Потапенко викупив підприємства і побудував сауни, несплачує податки – законність його дій на сьогодні легко перевірити. Країна змінюється. Зробити людину алкоголіком і міліонером це просто не сумістимо , такого не буває в природі ! Кричати тільки може той , хто заздрить Потапенку, хто не зміг досягти того , чого досягнув Потапенко. Проїдьте районом і подивіться, що зроблено за період невеличкої каденції Потапенка ! Шполянщина дійсно зустрічає весну ! Шполянщина розквітає ! На Шполянщині буде порядок ! Майдани,щоденна зміна керманичів району, через забаганки деяких неадекватів до добора недоведе ! Тільки спільно об”єднавшись, знайшовши компроміси, ми зможемо розбудовувати економіку , відповідно кожен буде збагачуватися ! На Майдані можна заробити одноразово, від організатора 20-30 грн., і що дальше !

     • Антиіван 15.04.2015 at 14:08

      Кого ти лікуєш? Ти наче і правильні речі пишеш, але не щиро, бо намаєшся лизнуть потапу руку. Дурню, ніхто йому не заздрить. Ніколо хапло не згуртує людей, хіба таких хаплів як і сам. Кожен надбав, що зміг, але одні своїм горбом-їх більшість. Другі- за рахунок людей! Весна і справді йде- це сила природи. А в силах людей очистить нашу землю від гасПІДАРНИКІВ-адміністраторів.

     • Осиновий кіл 15.04.2015 at 15:20

      Та невже! Який повчальний спіч отця Сергія! І де ж та консолідація від твого Потапенка? Та його послухаїш по телебеченню, аж стидно – як він з такою зневажливою ухмилкою говорииь про безсовісних підприємців, як він обзиває майданутими всіх, хто постійно питає владу. А що він хотів? Після Революції Гідності думав, що всі знов позасинають, а він великий голова буде царювати? Продав і злив Майдан і всіх загинувших твій Потпанеко – він відшив усіх активістів, які за Україну боролись і сьогодні під кулями її захищають. Його команда – старі кадри Януковича – все з ним ясно і не розказуй про розквітлу Шполу за його каденцію, все як і раніше – де люди прибирають – там і красота. Не треба облизувать цього недалекого госпідарника, його місце на фермі. з людьми він не вміє працювать.

     • Варіант 15.04.2015 at 22:15

      Отець Сергій не смішіть і не путайте людей. Після вашої правдивої проповиді, що за невеличкої каденції Потапенка Шполянщина дійсно зустрічає весну ! Шполянщина розквітає! Говоріть правду далі. Скоро, без вказівки Потапенка, в Шполі, сонце не сходитиме і не сідатиме!

    • Фаєршоу 16.04.2015 at 12:47

     На жаль при всій повазі до людей, якби не було такого дурня небулоб вже Ярославки. І ви Ярославчани повинні йому дякувати і підтримувати а не так як деякі пи…ть.

     • osa 17.04.2015 at 13:01

      Нікуди не дінеться Шпола від весни.Та прикро, що прихід її видно тільки по побіляних кривих та щербатих бордюрах та деревцях і то не скрізь.А грошей спише ваш вельмишанований Потап на уборку більше ніж треба.

 • Ветеринар 13.04.2015 at 08:15

  Прийшов час спитати у ” Вовчика-штопора” скільки податків він планує сплатити до місцевих бюджетів зі свого нерухомого майна: інкубатора, саун, “АНГУСІВ”,маєтків згідно квадратури, скільки земельних податків сплатив, Нехай прозвітує чи втручається у роботу свого сільгосптовариства і чи буває там. Час йому вже вийти до громади і прозвітувати, що зробив та у який спосіб чесно пройдуть вибори . Пора сказати ” ЧАО, ВОВА!”

 • Холуй лебединський 13.04.2015 at 08:35

  Збираймося, щоб вигнати цю неадекватну істоту. Уявіть , що він робитиме для перемоги скоро на виборах. Алкаш спутав господарювання у сільгосптоваристві і державну службу, себе бачить телезіркою. ПІШОВ ДОДОМУ,КОЗЕЛ!!!

 • АТО 13.04.2015 at 08:58

  А давайте громадою Вову вдома провідаємо так “лагідно-лагідно” розкажемо за армію та гроші.

 • Коваль 14.04.2015 at 09:46

  Як би, ці гроші збирались для району,відкрито,прозоро,то була б зовсім друга справа!!А так збивають різні суми,про які ніхто не знає,і відсилаються в область під контроль Ткаченка!!А наші волонтери ходять побираються по району,щоб допомогти нашим солдатам!!Чим ,ці методити ,відрізняються від Тулуба,і Черевка?Нічим!!

 • Aндрій 14.04.2015 at 18:55

  У четвер 14 квітня – на 14.00 – на Площі Героїв Майдану відбудеться МАЙДАН!!! Районних горе-керівників – геть!!! Ганьба колорадам в шполянських ладних кріслах! В смітник цих недолугиг “профффесіоналів”!

  • Рембо 14.04.2015 at 19:34

   І що дальше ? Ви кричали що поміняєте владу до приходу Потапенка ! І чому не поміняли Павлових, Гребінюченків, Вербінських, Скориків ? Тому що крім крику, потрібно розум мати ! Кричать ті, кого не допустили до корита !

   • Aндрій 14.04.2015 at 19:57

    Бо тебе нам треба було з собою взять, щоб показав як треба викидать Павлова.

    • Форт 15.04.2015 at 09:03

     Ви вже до майданилися. Рівень життя впав кардинально, це констатують навіть міжнародні лідери та організації. Війна не відступає. Ви людей нарівні з тим самим, і продовжуючи його традиції Яником поставили людей на коліна. Іди воюй, а не філософією тут займаєшся. Кричать тільки вмієте але путнього сказать ніхто не може, бо не знає “а шо ж робить далі”? Тому не воняй, а собири тих з ким ти тут так сміливо кричиш і йди роби шось чи воювать піди. Наша наія не переможна, але поки бдуть гавкать такі безмозглі уроди як ти то вона ніколи не підніметься з колін.

     • Антиіван 15.04.2015 at 09:18

      Нічого сука, тебе відлупцюєм, то не будеш гнать на Майдан. Далі треба потапів вигнать і працювати.

     • Осиновий кіл 15.04.2015 at 15:23

      А що ти вмієш, падла ти ригівська! Забіжи звідси морда твоя продажна

     • Форт 15.04.2015 at 15:32

      Антиіане – придурку. Кого тебе? А шо на війну всрався? Чи на майдан? Судячи з усьго ти стояв десь на ничку на майдані соплі заховав, а про війну я вже й не кажу…

     • Антиіван 15.04.2015 at 17:48

      А де ти був , падаль. Давай телефон- в очі скажи за соплі!

     • Форт 15.04.2015 at 20:50

      Піди купи собі телефон. А то попривикали “ДАВАЙ”. Зароби.

   • АТО 14.04.2015 at 21:59

    А чому ти,рембо, зовеш до алкаша потапа. Ти давай мобільний і ти дізнаєшся хтоя… по житттю. Чи ти потап! Ми прийдем,ждіть!

   • АТО 14.04.2015 at 22:05

    А ти скажи куди ти прийдеш,шістьора, побачиш хто ти по життю,ну!!!

  • Aндрій 14.04.2015 at 19:58

   В четвер – 16 квітня! Я вибачаюсь.

   • Рембо 15.04.2015 at 20:14

    Вперед брати до світлої мети ! Не можете заробити розумом, то йдіть на майдан – нехай вам дадуть подачку 30 грн., корміть хоч цим свої родини !

   • Коломбо 15.04.2015 at 20:49

    Бухий писав? Чи що? Ви тут дні плутаєте а хочете районом керувать!? Вам на велосипед права треба видавати і велик під розписку…

   • Отець Сергій 16.04.2015 at 17:42

    Де ж ваш мітинг всрані мітингарі ? Тільки на словах, а далі діарея ! Сцикуни ви АТО, голос ЛНЗ – ви всі ягоди одного поля – просто – розпі…ї, яким немає чого робити, колотите людьми.
    Але черга на вас прийде. Країна не може так розвиватися,з такими дятлами як ви ! Люди чекають конкретних дій, а не ля-ля, запиз…..ся хлопці, садіть картоплю, та корміть сім”ї, майдан вас не прокормить !

 • Василь 14.04.2015 at 20:06

  Друзі є нова цікава новина.Дмитро Вовк пішов на пенсію. Отже, на носі конкурс нового очільника культуристів. Бажано контролювати це, щоб не був новий прихвостень по тітушках.

  • Форт 15.04.2015 at 09:04

   Живеш у Ховківкі?

  • Коломбо 15.04.2015 at 20:54

   Предлагаю якогось безробітного інженера чи слюсара з ШЗЗЧ поставити директором ДК! А ті хто пропрацював в ДК 15 і більше років не сприймати як реальних кандидатів!!! ВАСЯ ПІДИ КРАЩЕ НА ЖОПІ ПРИЩИКИ ПОДАВИ!

 • Аваст 14.04.2015 at 20:15

  З адміністрації планують викинути плакат з зображенням “Небесної Сотні”. Як вам таке покращення….

 • iван 14.04.2015 at 21:03

  Чомусь не задоволені Потапенком ті хто піариться на волонтерстві, та ті підприємці які уникають сплати податків. Якщо все робите згідно закону то ніхто не буде нічого вимагати. ” А чому шановний Володимир Миколайович, проводивши співбесіду з підприємцями , не запитав чому вони не платять з повна налоги, не платять прозоро людям заробітну плату., деручи на базарах за три шкури навіть за товар який вирощений на людських подвірьях “…

 • Антиіван 15.04.2015 at 09:16

  Тобі скільки нешановний потап платить,щоб ти цей бред писав. Іди полижи йому…

  • Форт 15.04.2015 at 15:34

   Скільки, скільки ж й тобі платять за те що пишеш ти.

   • Осиновий кіл 15.04.2015 at 16:10

    Самий досвічений писака тут це ти форт – уособлення великої колорадії!

   • Антиіван 15.04.2015 at 17:51

    Гнида! Ти не повіриш-але мені не платять! Це не ангус, інкубатор,ваш розум не пойме, що люди можуть жить не так і цінності не такі! В баку твій потап все пойме, час прийде.

    • Форт 15.04.2015 at 20:53

     Прям сучасний РОБІН ГУД. Цінності у нього, бачите Ви… Ти всього навсього завистлива с…ука. Жадібність і алочність якої затьмарило якісь там цінності твої.

     • АТО 16.04.2015 at 04:15

      Та немає жадібності-ми не ви. А потап поцілує скорика у баку чи навпаки!!! Ти як думаєш?

     • Форт 16.04.2015 at 18:53

      Я думаю Ви будете цілувать один одного рилом в жопу коли вас будуть ганять люди по площі за те, що ви уроди чудите. А гнать будуть, чиїх синів Ви тварі погнали на війну, а самі сидите тут підписуючись назвою АТО – тільки в комп’ютері. Не має жадібності? Та ви ще хуже Яникових прихвостнів. Підписуючись псевдонімом АТО – підтверджується, що до цього ти діла не маєш жодного, бо той хто там був так як і в Афгані не ходять – і не кричать на кожному вуглі, що він там був. А в тебе немає ні совісті, ні честі після цього. А ти кажеш не має жадібності. Та Ви їздили сьогодні по площі ім. Героїв небесної сотні, що у м. Шпола машиною. То це Ви не осквернили пам’ять тих, за яких Ви голосували щоби так ту площу назвати. Ви вандали, жадібні і ледачі шакали.

 • Коломбо 15.04.2015 at 20:44

  Уже і Потапенко не такий угомоніться Гидоли! Те що не допустили до влади вашого лозуватського слюньтяя вже показник! Та те що ваш Зачепа не при кориті теж гарна звістка. Та + до всього Потапенко недавно був в АТО з візитом, порозпитував хлопців – земляків про допомогу волонтерів Ліляхи, Криси і тд. Залишився не дуже мяко кажучи задоволений почутим! От і було прийнято таке рішення! Начавайся Лілямба ой начувайся!!!

  • Варіант 15.04.2015 at 22:35

   Проїдьте районом і подивіться, що зроблено за період невеличкої каденції Потапенка ! Заготконтору розбомбили, ВЖКГ за безцінь продали, запчастини стоять, молокозавод з речами на вихід. За такий короткий період скільки “користі” не зробив жодний голова. Потапенко суперпрофесіонал! Потапенко-ум, честь и совесть шполянського району!

   • Форт 16.04.2015 at 18:58

    Завод запчастин став ще до Потапенка. А зупинили його Шандрик разом з тічкою придурків так як Слюсар, Свердел, Слава біляш, Комар (самий мудрий чоловік), Зачепа і т.д. ВУЖКГ – власність міста і повинно було це відбутися тільки за допомогою міських депутатів на сесії. Хто депутати в міській раді? Комар, Комарева – рабиня- продавчиня,Слава біляш, Присяжненко і т.д.
    Так що від Вас користь не більша.

  • АТО 16.04.2015 at 04:18

   Алкаш незадоволений? Ручки тремтять? Всім боятися. Гниду потапа на вила.

   • Рембо 16.04.2015 at 06:57

    Дурачок ти АТО. Скількох ти виніс на вилах? Діарея напала після того як до влади прийшов нормальнй мужик -господарник. Хочу бачити твої дії – сьогодні, крім неадекватної писанини в інтернеті. Якщо мужик спілкуйтеся як мужики, є тереторія приходьте і спілкуйтеся. Але для цього потрібні реальні аргументи, а не віртуально придумані нісенітниці. Тей хто не пьє, або хворий або падлюка ! Алкоголік не може бути міліонером ! Оприділіться що будете кричати на майдані !
    А найкраще піди в комнду до психіатра Пірогова, покатаєтеся на лісапеті, заспокоєтеся, прийдеш до дому, візьми вила та посади картоллю ДУРНЮ бо зголоду здохнеш, і знову ьуде виноватий Потапенко !

    • Голос ЛНЗ 16.04.2015 at 14:24

     Ти за себе переживай, лошара! А що ти побачити хочеш- жінці розказуй, якщо хтось живе з таким як ти ушльопком. А коль немає попроси у потапа козу або кобилу.

     • Отець Сергій 16.04.2015 at 16:24

      Отакі , як ти лошаки ведуть Україну в прірву !
      Діагноз “Дебілізм” – не захворювання, воно передається з материнським молоком,при народжені і не виліковується ! Державу потрібно змінювати цивілізованим шляхом, а не неадекватними діями окремих дебілів.
      П”яні матроси в 1917 році зробили революцію з проплаченим німцями Леніном і що ми мали !
      А тепер ідемо таким же шляхом !

     • Рембо 18.04.2015 at 14:17

      А тебе умнік, нехай ї..ть старці палицями !

    • Форт 16.04.2015 at 18:59

     Рембо ти красавчик!!!

 • Ussama 15.04.2015 at 21:37

  Да уш

 • Варіант 15.04.2015 at 22:44

  Народ чого ви до Потапенка неравнодушны. Що ви бідненькі робитимите без нього? По литвиновским мудрым заветам
  Нас Потапенко к счастью ведет.
  И павловой думой согреты
  Район и шполянский народ.

 • Варіант 15.04.2015 at 23:00

  Не надо попрекать Потапенко тем, кем он был. Судите его по тому, что он делает во власти для вас

  • EHF 16.04.2015 at 06:57

   потап насправді тремтить і боїться людей, більше не дамо йому шансів-тільки сміттєвий бак. Один алкашик скорик написав був заяву-але одлигав.Йому навіть доленосну місію дали- представить другу пьянь-потапа.На нього в Черкасах всі забили, бо ДУЖЖЕ ПОВАЖАЮТЬ ПРОФЕСІНАПЛА. Напише у смітті і другий суперпрофффесіонал по стакану-потап.Рано чи пізно проженем обидві тварі. Тоді справді прийде весна, а в район зміни. Ярославка жди керманича- нехай допродасть вже кравченку все та бігом на курорт-курить бамбук.

  • Антиіван 16.04.2015 at 08:47

   Алкашів потапа і скорика на коліна перед смітником. За завод запасних частин, молокозавод, розібрану заготконтору, дороги, борги по зарплаті, відсутність змін. А далі на гімновоз і в Ярославку обох гнид, жити по-новому.

 • Голос ЛНЗ 16.04.2015 at 09:08

  За те, що потап обісрався на суперпосаді треба опустить його до рівня скорика і водить з табличкою КОЗЕЛ. На відміну від стручка посаду на ЛНЗ не отримає , а буде збирати по Ярославці гроші на фонд губернатора, до скону. Одна біда- не буде його рила в газеті!

  • Отець Сергій 16.04.2015 at 13:04

   Дурачки ! Скількох ви винесли на вилах? Діарея напала після того як до влади прийшов нормальнй мужик -господарник. Хочу бачити ВАШІ дії — сьогодні, крім неадекватної писанини в інтернеті. Якщо мужик спілкуйтеся як мужики, є тереторія приходьте і спілкуйтеся. Але для цього потрібні реальні аргументи, а не віртуально придумані нісенітниці. Тей хто не пьє, або хворий або падлюка ! Алкоголік не може бути міліонером ! Оприділіться що будете кричати на майдані !
   А найкраще підіть в команду до психіатра Пірогова, покатаєтеся на лісапеті, заспокоєтеся, прийдеш до дому, візьміть вила та посадіть картоллю ДУРНІ бо зголоду здохнете, і знову буде виноватий Потапенко !

   • Голос ЛНЗ 16.04.2015 at 15:49

    Не рви попу, отче, надірвеш.

   • osa 17.04.2015 at 13:15

    Цікаво,що буде далі?Прямо словесно-поносна Санта-Барбара.Прекрасний метод вирішення шполянських проблем,самі “уми” зібралися і слинявлять.Фу! гидота.Навіть бракує слів добрати до ваших кометів.

 • Голос ЛНЗ 16.04.2015 at 15:55

  Рембо то ти вже отець Сергій, чи ти оборотень?

 • саня 27.04.2015 at 00:59

  Комунальне підприємство у Шполі просрали, скорик внаглу краде дерева з посадок і пускає на дошки, грішми ділиться і з потапом, і з іншими покидьками, і ще ми багато чого не знаємо про цих горе-керівників. Так що не треба розказувати, зовсім не тим вони займаются. У них совісті і не засівалось.

 • Правда 05.05.2015 at 06:47

  А далі з потапа потроху виходить переляк і вже” царь без досвіду” планує вигравати вибори. Ще ні при одному керівнику РДА не було такої колотнечі, безладу в районі. Де вирішення питання по заготконторі? Чи правда, що розібрав її Стеценко, а гроші віддав начальнику районної міліції і районному прокурору? Хто організовує безлад на заволі запасних частин? Я кий(грошовий) інтерес потапа? Чи правда, що всі самооборони Черщащини таки збираються вмостити потапа в сміттєвий бак?

 • Коваль 06.05.2015 at 10:27

  Зараз Потапенко занятий іншою справою,він пристроївся волонтером,то бордюри білить!!Хоче заробити дивіденти,на вибори!!”Бачте який,я става хороший”!А де ви були в той час як був Майдан?Возили бабло Тулубам!В районні раді голосували разом з ригооналами!А зараз стали Патріотами?Ні,нутро людини не міняється,яку б красиву картинку з вас не робили,середина залишається гнилою!!І те що ЛНЗ,поставило на Потапенка,це їх не красить!

  • fds 08.05.2015 at 18:10

   Не був потап з тобою Сергію, бо душею він з тими кого ти виганяв з крісел. А ЛНЗ таке саме, бо бізнес там із сином сам знаєш чиїм! А у волонтера-білильника заберуть остатки землі, він слуга і Краченка, і Ткаченка! Але ще не все закінчено. Попереду вибори! Треба думать!

 • industrious 06.05.2015 at 14:58

  Это действительно удивляет.

 • Рембо 09.05.2015 at 16:04

  Підприємці Шполянщини вкрай здивувалися заяві, що вони нібито проти голови РДА Володимира Потапенка, інформують у Шполянській РДА. Напередодні на веб-сайті «Дзвін» з’явилася стаття «Шполянські підприємці просять Порошенка «розібратись» із Потапенком і Ткаченком». Вона й обурила більшість місцевих підприємців. Серед них – Павло Мальчик, Володимир Плохута, Анатолій Рябоконь, Віктор Артеменко, Світлана Плахотнюк та ін. У цій статті очільника району звинувачують у примусі підприємців перерахувати кошти до обласного Центру допомоги армії і що він нібито діє за вказівкою голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

  Одна з найдосвідченіших приватних підприємниць району Світлана Плахотнюк упевнена, що кожен громадянин України, який має можливість, повинен допомагати армії та країні в цілому.

  – Я і мій колектив, відповідно до законодавства України, щомісяця сплачуємо податки до державного та міського бюджетів, – розповідає підприємниця. – Крім того, ніколи не відмовляю в допомозі коштами на підтримку АТО, на соціальні проекти тощо.

  Погоджується з такою позицією і приватний підприємець Володимир Плохута. Він теж допомагає армії та зауважує, що скоординованість дій у допомозі армії та родинам бійців на сьогодні є дуже важливою.

  Водночас голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко вкотре дякує приватним підприємцям, сільгосптоваровиробникам Шполянщини за підтримку, за розуміння проблем армії та родин бійців.

  – У консолідованості та згуртованості – наша сила, – наголошує районний керівник. – А розбрат перемоги нам не принесе. А щодо закидів і звинувачень у «рекеті», то свою позицію не змінюю: й надалі в районі допомагатимемо армії, родинам бійців і робитимемо все, аби наші земляки почувалися захищеними в зоні АТО, а їхні родини в мирі та благополуччі вдома чекали на повернення захисників.

  • потапа на гілляку 11.05.2015 at 07:45

   Як написано-мабуть передрав. Рембо! Твій Мальчик клав на потапа разом з тими підприємцями. І це розуміє навіть потап.

 • коля 10.05.2015 at 15:21

  А причьом заготконтора розумники вона приватна що хочуть те роблять

  • Антипотап 11.05.2015 at 07:04

   Так,Миколка, вона приватна, але чого там потап і скорик бігали. На другий день круглий стіл робили, на ньому потап ротом пукав, терміни давав. Гроші забрав кутовий та прокурор, хваляться, що лазіка відігнали.Бордюрник по очистці зелених насаджень міг би нікого не напрягать, так курликпає далі. Газета про виконання бюджета пише. Бо Ірочка Береза підмалювала цифри і волонтер звітує.

 • Антипотап 11.05.2015 at 04:28

  Рембо! Коментар відповідає твоєму розвитку! Хіба коли-небудь Мальчик не підтримував діючу владу. Починаючи від комуністів. А Плохута де візьме замовлення на будроботи? Ти думаєш всі такі дурні, як ти?

 • потапа на гілляку 11.05.2015 at 07:43

  Розумник Коля! потап прі том, що в районі треба не піар робить, а лад наводити. заготконтору, якщо вона приватна, нехай би обходив і скорику сказав.

 • Коваль 12.05.2015 at 17:04

  А ти що Рембо адвокатом у підприємців,чи як?Чи Потапенкові зад заносиш?Я розумію,що підприємцям однаково кому давати гроші,чи Черевково Тулубовські братії на антимайдан,чи нові владі!!Говориться,як що ви добре прочитали,про методи,якими збирають кошти!Арміє допомогати треба обов”язково,і підприємці допомоггають!Але названі VIP підприємці,вам що подобаються такі методи?Чи вам без різниці,як би тільки Вас не зачіпали?!А де ж гордість?!