Аномалія у Шполі: місто завалив сніг

Вулиці Шполи (Черкаська область) нині під снігом. Проїхати та пройти вулицями міста можна без перешкод, але нинішнє повернення зимових явищ вкрай здивувало багатьох городян.

«Природа щороку робить нам різноманітні подарунки. Ось і весною сніг тепер бачити можна. Таке враження наче зима повернулася», – поділилися з нашим кореспондентом враженнями від побаченого мешканці Шполи.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

25 коментарів до Аномалія у Шполі: місто завалив сніг

 1. drakosha коментує:

  Шполянам цікаво щоб був дощ , бо земля висохла і водночас була промерзлою, але і таке зволоження теж добре.

 2. Олена коментує:

  Ніякої аномалії в цьому не вбачаю. Звичайне явище яке відбувається дуже часто в нашому кліматичному поясі. Бували випадки з снігом і в квітні. Радійте волозі, такій корисній для посівів ранніх зернових! У Природи немає поганої погоди!

 3. Аваст коментує:

  Аномалія сидить в районній раді. У виляді депутатів оної….

 4. Рембо коментує:

  За две недели до Пасхи на европейской территории России, а также в Украине и Беларуси наступает похолодание. Этот закон работает из года в год. И повелось называть это похолодание «Еврейскими Кучками» или «Еврейскими Кочками». В чем разница?
  Еврейскими Кучками принято называть период, который наступает за 2-3 дня до Страстной недели и совпадает с Еврейской Пасхой (Песахом). Песах начинается на 15-й день месяца нисана и выпадает на первое полнолуние после весеннего равноденствия. В 2015 году Песах выпадает на 4 апреля, значит, и «еврейские кучки» с похолоданием выпадут на эту дату.
  Есть научное объяснение похолоданию – во время полной луны растет атмосферное давление, что приносит в средние широты холодный воздух, ветры, дожди.

  Есть мнение, что название «Еврейские Кучки» пошло, потому что в этот период погода не могла установиться и скакала, как на кочках.

  • Форт коментує:

   Да, дожилися!!! Вже на цьому сайті тільки погоду й осталося обсмоктувати.
   Що вже не пишеться? Свалки обговорили, стихійні сміттєзвалища також. А про випавший сніг знали тільки “спецкори” нашого Шановного видання”. Оце редакція працює, хоч людям повідомили, що сніг випав, а то багато хто вже на городах загоряв.
   Спасибі Вам велике наше видання. Ви пройдіться по хатах, може в кого шо не так. То ви пишіть, а як же людям потрібно й таке знати.

   • editorinchief коментує:

    Шановний Форт.
    Вам у це важко повірити, але новину про сніг у Шполі прочитали чимало людей. Отож, зацікавлення є.
    Крім того, серед наших читачів є чимало шполян, які мешкають нині в інших містах України. Отож їм цікавим є все, що відбувається у їх рідному місті. Навіть така дрібничка як сніг)))

    • Форт коментує:

     Новину про випавший сніг не тільки прочитало багато людей, а й побачило багато людей. Майже вся Україна. Тому я не думаю, що це прямо так цікаво читачам цього видання. Чи десь відображається скільки саме людей прочитало цю статтю? А коли не має, що людського написати то пишуть про все нелюдське, зокрема про погоду в Шполі 28.03.2015 року.

     • editorinchief коментує:

      У адміна є статистика відвідувань. Тому я знаю про що кажу

     • весна коментує:

      думаю,що про сніг писати може дійсно і не важливо,але і про проблеми міста також – це зайвий клопіт,толку ніякого.Робитись нічого не буде,в Шполі господаря немає і не буде лише бандота біля корита

 5. drakosha коментує:

  Уже євреї винуваті у похолоданні і головне регулярно рік у рік.

 6. Северний холоднояєць коментує:

  ЯКА СЕНСАЦІЯ !

  • Степан Бандера коментує:

   По чому яйця на сєвєрі, свисток?

   • Коломбо коментує:

    Свої продати думаєш? ПРОТУХШІ НЕБЕРУТЬ!

    • Степан Бандера коментує:

     Вот іменно – протухший сєверний яєць засмердів усю Шполу – хай на сєвер валить до своїх тупих братанів по розуму і там яйцями метає, бо в нього більше нема чим похвалитись.

     • Коломбо коментує:

      Бандера я про тебе це і написав! Тобі треба твої овали в мішечках почавить!

   • Северний холоднояєць коментує:

    Свисток?! Хе хе хе
    Та називай мене хоть красним х…йом, тільки в голову цілуй частіше!

    • Степан Бандера коментує:

     Цілуйся з асфальтом, даун. З розгону і частіше.

     • Северний холоднояєць коментує:

      Дивись, щоб від мого частоколу твій асвальт не репнув!

     • osa коментує:

      Шановні дописаки!Я не знаю хто ви такі(та це мене та й інших цікавить саме менше),але судячи з ваших діалогів проблеми в Шполі ви вирішуєте на найвищому рівні.Особливо приємно усвідомлювати те,що ви розумні ,виховані,культурні “люди”,цінуєте думки інших.З такими,як ви та вам подібними ми далеко підемо і багато зробимо,особливо для нашого міста.Мені дуже соромно за вас!!!Але саме прикріше ,що токого бидла,як ви більшість і нормальним людям не дають змоги навести лад у суспільстві….

     • Степан Бандера коментує:

      Від твого ватного частоколу тільки твої тухлі сєвєрні яйця репнуть.

 7. osa коментує:

  Погода-це добре.Хотілося,як краще,а получилося,як завжди.Але комунальники ніби вимерли.Завжди цей сніг зненацька!Ще б пак!Тільки дурники влітку мух вибивають,а взимку сніг відкидають.Лишній клопіт.

  • Сергій коментує:

   нажаль бидла у Шполі вистачає, через те і буксуємо ми то в снігу то в реформі то ще в якійсь події яку такі дебіли сприймають як банальну розвагу. Реальність.

 8. Вика Корнійчук коментує:

  У природи нема поганої погоди.

  Чисто там, де не смітять.

 9. Осиновий кіл коментує:

  Форт, а ти Саню Боїна знаєш, що ти про цього пацана думаєш?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *