Черкащина: у Шполянському районі знищили мальовничий сад

Мальовничий сад знищили поблизу села Антонівка Шполянського району Черкаської області. Про це інтернет газеті «Шпола онлайн» повідомив громадський активіст Олександр Коваль.

«Є у нас така особа як Кармаліт В. А., який викорчував цей сад сказавши на сесії сільської Ради, що вона має на це документальний дозвіл. На сесії сказали, що робити будь що можна лише після того як покаже ці документи. Але, на наступний день сад почала р1зати. Сільський голова викликав міліцію, але і це не зупинило акт вандалізму».

За словами Олександра Коваля, про події у селі Антонівка інформували також прокуратуру та районну держадміністрацію. З їх боку ноль реакц11. Сад повн1стю знищений , дрова продавались, а все інше згорнули в л1с. Це жахлива картина. Це треба побачить на власні очі…».

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

8 коментарів до Черкащина: у Шполянському районі знищили мальовничий сад

 1. drakosha коментує:

  І кацапів не потрібно, достатньо жадних міцевих псевдо ділків.

 2. Евгений коментує:

  Ироды!!!!

 3. Евгений коментує:

  В Шполе как заправляли так и заправляют бизнес менчики….

 4. ірина коментує:

  а чому голова села Антонівки ГодлевськийОП не подасть у прокуратуру на свого брата.який користується землею сільської ради та не платить податків.І Годлевський користуючисьслужбовим положенням все прикриває.Де справедливість…коли людина розповідає про сади а сам з головою села влаштовують публічний дім в будинку культури с.Антонівки

 5. Псих коментує:

  ірина, скажи коли буде наступна оргія в клубі, бо хочеця побачить. “Чудо- сад” в Антонівці на фото вже видно. як узнаєш то приглашай!

  • ірина коментує:

   так звичайно мальовничий сад був коли у ньому стояла техніка фермера Курінного.А ще є мальовничий дитячий садок який розвалили.Аще мальовничі дерева біля не достроєної церкви які вирізали і дрова завезли голові села додому.А який мальовничий карєр виритий у центрі села.От скажіть це адекватний голова вирить у центрі карєр.А як прекрасно вивозиться жорства з карєру і гроші ложаться в власний карман.Це все не видно.Ви бачите простих людей.Жаба душить бо сам не вспів хапануть…

   • ірина коментує:

    в Антонівці одні мальовничі куточки завдяки голові села Годлевському Олегу Петровичу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *