У Шполі вважають, що губернатор Черкащини плює на думку людей

Представники громадської організації Народна рада Шполянщини побували в Черкаській обласній державній адміністрації, де зустрілися з представниками чотирьох Народних рад з інших районів області.  Представники громадських організацій були обурені кадровими призначеннями та проштовхуваннями своїх кандидатів на посади голів РДА паном губернатором.

Під час розмови з паном  Юрієм Ткаченком  представник Народної ради з Чигирина звинуватив губернатора   в брехні. Також негативно про його говорили і інші представники громадських організацій.

Нинішній губернатор Черкаської області обійняв свою посаду завдяки людям,  які були на Майдані та жертвам Небесної сотні, а нині він “плює” на цих людей, ігнорує думку громади та не бажає їх чути.

Переважна більшість кандидатур голів райдержадміністрацій не погоджені з громадами, не сприймаються громадами та не відповідають необхідним моральним якостям.

Люди вибороли собі право жити в оновленій країні і тільки їм приймати рішення кого вони хочуть бачити  своїми представниками у владі. Ці люди здобули  можливість побудувати ту країну за яку боролися рік тому, і  якщо цими людьми нехтувати то вони можуть скинути будь якого губернатора і будь яку владу, так як скинули режим Януковича.

Слава Україні! Слава Героям! Слава НАРОДУ України!!!

Голова Народної ради Шполянщини Ігор Зачепа

20 коментарів до “У Шполі вважають, що губернатор Черкащини плює на думку людей

 • 16.02.2015 о 22:04
  Permalink

  Президент гідно оцінив всі недоліки з добору кандидатур на посади голів РДА губернатором Ткаченком і “вліпив” йому догану. Із всіх очільників областей догана є тільки в Юрія Олеговича, сподіваємось він зробить відповідні для себе висновки.

  • 19.02.2015 о 06:21
   Permalink

   Хто не робить , той не має доган. А догану губернатор отримав через таких, як ти крикунів ” дятлів !”, призначивши в Тальному, головою РДА – слюсаря з заводу, крикуна з майдану, з подання народної ради. Який прийшов, до вдади “від народу” і “завдяки народу” і сівши в крісло захотів в миг стати багатим “за рахунок народу”! Нажаль в народній раді Шполянщини – такі самі, які хочуть дорватися до корита, або привести до влади такого, щоб допускав їх до корита!

 • 16.02.2015 о 22:17
  Permalink

  Губернатор хоч і не лікар, проте побачив, що ви шизофреніки. І перестаньте говорити від імені громади, дурачки.

 • 16.02.2015 о 22:45
  Permalink

  Одна цитата дуже тут доречна “Юрій Олегович вирішив остаточно начхати і на імідж Президента, і на свою вже і так заплямовану репутацію – гроші все ж таки набагато краще, ніж якась там думка “рабів”, тобто жителів Черкащини.”

  • 17.02.2015 о 19:35
   Permalink

   Хто такий по життю Ігор Зачепа ? Що він корисного зробив для Шполянщини, Черкащини і країни в цілому ? Яке він має моральне право давати оцінку всим ? Від таких крикунів, страдає загальна справа. Кадрові питання – не прості були при всих системах ! Критерієм оцінки повинен бути професіоналізм, а не те хто більше кричить на площах ! Слухати крикунів, діяти за принципом – ” Хай чабан усі гукнули за атамана буде “, – до добра не приведе !”. Народні ради стоворені в обасті і районах повинні сприяти розвитку регіону, а не вишукувати тільки негативи в роботі влади. До влади необхідно іти цивілізованим шляхом – через волевиявлення народу, через вибори, а не через майдани !

 • 17.02.2015 о 09:07
  Permalink

  Цікаво чому деякі коментарі погрожують дописувачам??? Аргументи закінчились упали до рівня гопника???

  А що до Губернатора, що він крім призначення гопників зробив доброго для громади Черкащини???

 • 17.02.2015 о 09:31
  Permalink

  Пан Ткаченко постраждав саме за народну раду Тальнівщини яка і запропонувала йому народного голову рда( який за короткий час умудрився стати корупціонером). Наша Шполянська далеко не пішла б .

 • 17.02.2015 о 11:20
  Permalink

  Ммммммммммда хлопці, гамна у Вас точно по самий кадик. Тож кладіть кучі рясніше весна скоро, тож хоч якась користь з Вас буде.

 • 17.02.2015 о 11:28
  Permalink

  А Зачепа походу так париться, шо аж димить. Бойко шо йому гроші дав за пропіхон в РДА.???

 • 24.02.2015 о 10:53
  Permalink

  дивлюся я на шполян і стаю мізантропом поступово.
  Шполяни – совкове бидло, і заслуговують на “освобождєніє от фашізма і от бєндєр”. Шпола повинна бути в складі “Новороссии”, точніше руїни Шполи.

 • 02.03.2015 о 00:25
  Permalink

  Да, совкого бидла в Шполі вистачає. Змін нема, нема кому їх робити, у всіх місцевих депутатів або бізнес, або земелька. Всіх все влаштовує. Молокозавод ніхт арбайте, каюк з заводом запасних частин, люди не активні, майже у всіх хата скраю. Як проходить віче чи ще якийсь захід то приходить на площу аж двісті чоловік, і то не завжди. Вчителів влаштовує корупція в освіті, але коли почали з них надбавки знімать то вони зашевелились, а коли директор, чи нач.освіти краде то вони мовчать, бояться попасть в немилість, молодим освітянам роботи нема зато директора пенсіонери по двадцять тридцять років сидять. При владі та сама бидлота що пять і десять років назад там сиділа, щось змінювати чи покращувати це не про них, вони мають свій шмат і їх все влаштовує. Це якісь гниди а не держслужбовці. Став новий голова РДА, шось наче хоче тільки щось заважає, хоче душа в рай та гріхи не пускають. А дороги які… а зарплати… Саме таке життя ми і заслуговуємо, бо самі такі.

  • 06.03.2015 о 10:34
   Permalink

   Новий голова у Шполі нічим не відрізняється від своїх совкових попередників. На тлі війни в Україні не забуває балувати корпоратівчиками своїх підлеглих. На день закоханих нічогенько так погуляли, а тепер до 8 березня бенкетик для жінок РДА запланований. Який уважний голова. Як кажуть, пів країни плаче, пів країни скаче…