У Шполі вважають, що губернатор Черкащини плює на думку людей

16.02.2015

Представники громадської організації Народна рада Шполянщини побували в Черкаській обласній державній адміністрації, де зустрілися з представниками чотирьох Народних рад з інших районів області.  Представники громадських організацій були обурені кадровими призначеннями та проштовхуваннями своїх кандидатів на посади голів РДА паном губернатором.

Під час розмови з паном  Юрієм Ткаченком  представник Народної ради з Чигирина звинуватив губернатора   в брехні. Також негативно про його говорили і інші представники громадських організацій.

Нинішній губернатор Черкаської області обійняв свою посаду завдяки людям,  які були на Майдані та жертвам Небесної сотні, а нині він “плює” на цих людей, ігнорує думку громади та не бажає їх чути.

Переважна більшість кандидатур голів райдержадміністрацій не погоджені з громадами, не сприймаються громадами та не відповідають необхідним моральним якостям.

Люди вибороли собі право жити в оновленій країні і тільки їм приймати рішення кого вони хочуть бачити  своїми представниками у владі. Ці люди здобули  можливість побудувати ту країну за яку боролися рік тому, і  якщо цими людьми нехтувати то вони можуть скинути будь якого губернатора і будь яку владу, так як скинули режим Януковича.

Слава Україні! Слава Героям! Слава НАРОДУ України!!!

Голова Народної ради Шполянщини Ігор Зачепа

20 Comments

 • stas 16.02.2015 at 22:04

  Президент гідно оцінив всі недоліки з добору кандидатур на посади голів РДА губернатором Ткаченком і “вліпив” йому догану. Із всіх очільників областей догана є тільки в Юрія Олеговича, сподіваємось він зробить відповідні для себе висновки.

  • Северний холоднояєць 16.02.2015 at 22:32

   сподівайся

  • Рембо 19.02.2015 at 06:21

   Хто не робить , той не має доган. А догану губернатор отримав через таких, як ти крикунів ” дятлів !”, призначивши в Тальному, головою РДА – слюсаря з заводу, крикуна з майдану, з подання народної ради. Який прийшов, до вдади “від народу” і “завдяки народу” і сівши в крісло захотів в миг стати багатим “за рахунок народу”! Нажаль в народній раді Шполянщини – такі самі, які хочуть дорватися до корита, або привести до влади такого, щоб допускав їх до корита!

 • націоналіст 16.02.2015 at 22:17

  Губернатор хоч і не лікар, проте побачив, що ви шизофреніки. І перестаньте говорити від імені громади, дурачки.

 • Жорка 16.02.2015 at 22:45

  Одна цитата дуже тут доречна “Юрій Олегович вирішив остаточно начхати і на імідж Президента, і на свою вже і так заплямовану репутацію – гроші все ж таки набагато краще, ніж якась там думка “рабів”, тобто жителів Черкащини.”

  • Северний холоднояєць 16.02.2015 at 23:44

   удачі пацани!

  • Рембо 17.02.2015 at 19:35

   Хто такий по життю Ігор Зачепа ? Що він корисного зробив для Шполянщини, Черкащини і країни в цілому ? Яке він має моральне право давати оцінку всим ? Від таких крикунів, страдає загальна справа. Кадрові питання – не прості були при всих системах ! Критерієм оцінки повинен бути професіоналізм, а не те хто більше кричить на площах ! Слухати крикунів, діяти за принципом – ” Хай чабан усі гукнули за атамана буде “, – до добра не приведе !”. Народні ради стоворені в обасті і районах повинні сприяти розвитку регіону, а не вишукувати тільки негативи в роботі влади. До влади необхідно іти цивілізованим шляхом – через волевиявлення народу, через вибори, а не через майдани !

 • drakosha 17.02.2015 at 09:07

  Цікаво чому деякі коментарі погрожують дописувачам??? Аргументи закінчились упали до рівня гопника???

  А що до Губернатора, що він крім призначення гопників зробив доброго для громади Черкащини???

 • Сергій 17.02.2015 at 09:31

  Пан Ткаченко постраждав саме за народну раду Тальнівщини яка і запропонувала йому народного голову рда( який за короткий час умудрився стати корупціонером). Наша Шполянська далеко не пішла б .

 • Васильків Василь Васильович 17.02.2015 at 11:20

  Ммммммммммда хлопці, гамна у Вас точно по самий кадик. Тож кладіть кучі рясніше весна скоро, тож хоч якась користь з Вас буде.

 • Васильків Василь Васильович 17.02.2015 at 11:28

  А Зачепа походу так париться, шо аж димить. Бойко шо йому гроші дав за пропіхон в РДА.???

 • Іван 17.02.2015 at 13:02

  ” kadrova-shyzofreniya” в Черкаській ОДА. Згодом Нечаю впливові дядьки з Черкас намагались нав’язувати «правильні» рішення, шантажуючи «корупційним скандалом». Той не вівся… http://dzvin.org/cherkasku-oblderzhadministratsiyu-vrazyla-kadrova-shyzofreniya/

 • Віталій 24.02.2015 at 10:53

  дивлюся я на шполян і стаю мізантропом поступово.
  Шполяни – совкове бидло, і заслуговують на “освобождєніє от фашізма і от бєндєр”. Шпола повинна бути в складі “Новороссии”, точніше руїни Шполи.

 • Іван 02.03.2015 at 00:25

  Да, совкого бидла в Шполі вистачає. Змін нема, нема кому їх робити, у всіх місцевих депутатів або бізнес, або земелька. Всіх все влаштовує. Молокозавод ніхт арбайте, каюк з заводом запасних частин, люди не активні, майже у всіх хата скраю. Як проходить віче чи ще якийсь захід то приходить на площу аж двісті чоловік, і то не завжди. Вчителів влаштовує корупція в освіті, але коли почали з них надбавки знімать то вони зашевелились, а коли директор, чи нач.освіти краде то вони мовчать, бояться попасть в немилість, молодим освітянам роботи нема зато директора пенсіонери по двадцять тридцять років сидять. При владі та сама бидлота що пять і десять років назад там сиділа, щось змінювати чи покращувати це не про них, вони мають свій шмат і їх все влаштовує. Це якісь гниди а не держслужбовці. Став новий голова РДА, шось наче хоче тільки щось заважає, хоче душа в рай та гріхи не пускають. А дороги які… а зарплати… Саме таке життя ми і заслуговуємо, бо самі такі.

  • Corrado 06.03.2015 at 10:34

   Новий голова у Шполі нічим не відрізняється від своїх совкових попередників. На тлі війни в Україні не забуває балувати корпоратівчиками своїх підлеглих. На день закоханих нічогенько так погуляли, а тепер до 8 березня бенкетик для жінок РДА запланований. Який уважний голова. Як кажуть, пів країни плаче, пів країни скаче…