Шпола: тіло бійця зустрічали стоячи на колінах

11 лютого сотні жителів Шполянщини (Черкаська область) провели в останню путь учасника АТО, начальника медичної частини батальйону Кондратюка Олександра Івановича, 1982 року народження, який загинув 20 січня 2015 року під час виконання військових обов’язків на сході України.

Страшна трагедія трапилась в результаті ведення бою з терористами в районі Донецького аеропорту, інформують cherkasy24.info.

До лав АТО був призваний Шполянським районним комісаріатом 21 липня 2014 року і направлений в розпорядження військового комісаріату Житомирського ОВК звідки перенаправлений в військову частину В 1611 де сумлінно виконував військовий обов’язок до останніх днів свого життя.

У свої 32 роки Олександр досягнув значних успіхів, здобув професію лікаря-педіатра, значну увагу приділяв санітарно-освітній роботі, пропаганді здорового способу життя, профілактиці захворювань. При житті запам’ятався енергійним, оптимістичним та доброзичливим.
Під час процесії школярами був утворений живий коридор і квіти стелили останню путь героя. Літургію по загиблому провели в Храмі Святої Трійці Української Православної Церкви Київського Патріархату. Після чого тіло бійця зустрічали стоячи на колінах сотні людей під гучні вигуки – «Герою України тричі – Слава!».

«З моменту загибелі його родиною стала вся Україна, адже за нашу волю хлопець віддав життя і правда в тому, що ми на своїй землі захищаємо своє і оплакуємо своїх Героїв», – зазначив в прощальній промові голова райдержадміністрації Володимир Потапенко та вручив нагороду матері, яка була посмертно присвоєна її сину. Також на цвинтарі до слів співчуття та вдячності за виховання справжнього патріота долучились міський голова Віктор Заскалета, голова села Ярославка Еленгаупт Любов Іванівна, викладач медичного навчального закладу, де навчався Саша, друзі та побратими.

http://provce.ck.ua

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Шпола: тіло бійця зустрічали стоячи на колінах

  1. deputat коментує:

    ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!
    СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *