Шполянські свободівці відвідали Донеччину: не вщухають постріли з мінометів та градів

Шполянські Свободівці спільно з місцевою народною радою відвезли гуманітарну допомогу в зону АТО. Побували під Попасним, смт Миронівка Дебальцевий район, Покровське де не вщухають постріли з мінометів та градів. Передали бійцям зі Шполянщини (артелерістам с.Маслове Мельник О.В,М, м.Шпола Кучеренко К.О,Національна гвардія с.Товмач Коваль С.В, м.Шпола Панасенко С.Г) – теплий одяг,продукти харчування та листівки з побажаннями від дітей.

Направлені продукти в обласний спеціалізований дитячий будинок.

Також на ротацію додому забрали трьох бійців, які їхали в Трускавець та Волинь.

Висловлюємо всім небайдужим слова найщирішої вдячності за допомогу:
1. Райавтодор- теплий одяг.
2. Жителів м.Шпола вул.Гагаріна 4, вул. Калініна-теплий одяг,та продукти
3.П.П Данілов С.О-60л Д\П
4.Ярославка ТОВ«ЛАН»-100л Д\П.
5. П.П Носулич А. та Кукурудза І -1000грн.
6.Колісник В.В-100л Д\П
7.Жителі с.Терешки продукти харчування.
8.Отець Олександр зі Свято Троїцького Собору с.Соболівка- 4 тушки барана.
9.Працівники Поліклініки-теплий одяг,продукти.
10.Школа №1 – листівки з привітаннями та побажаннями та продукти харчування.

Кишінько Вячеслав
Шполянська ВО Свобода

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

22 коментарі до Шполянські свободівці відвідали Донеччину: не вщухають постріли з мінометів та градів

 1. zhorka коментує:

  Молодці волонтери! А ще хто може сказати кому потрібно викрадать компи з інформацією, то реєстр земель пропав, то сьогодні РДА обчистили, і також не просто так, цікавляться земелькою та як деребаниться бюджет району, і хтось дуже цікавиться, а хтось хоче сліди замести…

  • Батько Махно коментує:

   Присяжненко Олександр Олександрович – це ти в нього запитай кому вигідн щоб комп пропав з інфою про земельку. Та ще запитай скільки земельки було замучено по району та біля центру!!!

   то він вже добре знає…

 2. Стьопа коментує:

  Видно шо в машині було більше пасажирів чим гуманітарки. Список теж довжелезний. але Славко молодець, плюнув на Народну раду і в заголовку пише шо їздили шполянські свободівці. він так постійно робить. Коротче – мощні волонтери.

 3. Сергій коментує:

  А Кишінько на фото із записником. Все як положено.

 4. Васильків Василь Васильович коментує:

  Та подивіться на його пикатуру це ж КИШКІВНИК, половину продуктів мабуть зжерло поки доїхали. Звільняв місце пасажирам. Славон кептурик заміни, ато цей атребут прямий реквізит російських кримінальних авторитетів, тиж не такий “ТРОЛЬ” ?

 5. Станіслав Іванович коментує:

  Видно що Славко на Інтері, працював оператором кіно і телебачення, а також підроблявся режисером в Голлівуді, а Кепша Сергій артист голлівудського кіно, а зверніть увагу як Славко звертаїться до бійців, це зверхнє ставлення, наче він приїхав з Першого Національного каналу України, а не з Шполи. Чому не провідали діток в тому дитячому будинку куди давали продукти? Може їх там і немає. А взагалі дуже добре що допомагаїте. Молодці! А ще назви громадських організацій пишуться з великої букви, бери приклад з Стьопи, бажаю успіхів.

 6. націоналіст коментує:

  Ох це зверхнє ставлення. Ох видно ж пана по халяві. Це всі в Свободі такі ділки?

 7. Рембо коментує:

  А самим свободівцям, слабо зайняти місце на передовій, замісь того щоб колотити районом в народній раді ! Привикли хизуватись, щоб на них звертали увагу! Толку від їх поїздки !

 8. zhorka коментує:

  О! Де це Ти Рембо пропав?, і теї Вікторії щось не чуть, люди питають коли буде ПОКРАЩЕННЯ, а то Янукович обіцяв уже сьогодні, а пройшло від призначення голови РДА не один день а ПОКРАЩЕННЯ щось нема, ти тоді так радів, так радів, то може в тебе є вже покращення? То що як люди будуть питать то казать хай питають в тебе? То ти тоді їм уже і розкажиш як це ЖИТИ ПО-НОВОМУ! Коли Скорик І.І представляв нового голову РДА то один “конь” бовтнув такі слова Тепер будемо ПИ%ДИТИ ПО -НОВОМУ! Поясни що він мав на увазі? Може і ти таке мав на увазі та так радів, так радів.

 9. Рембо коментує:

  zhorka, а ти ще ПИ%ДИ ПО НОВОМУ від нового голови РДА не ловив?

 10. zhorka коментує:

  Чого Рембо чого не радієш? а недавно так радів, так радів. Буду в Терешках заїду та “вловиш”. А заодно і розкажиш що значить ЖИТИ-ПО НОВОМУ.

  • Васильків Василь Васильович коментує:

   Це той Рембо шо родич Дядченка, корупціонера?

 11. zhorka коментує:

  Та що Ви таке говорите? Його руки нічого не крали! Він працював в освіті, а там всі чесні і порядні… такі самі як і всі хто при владі чеснейші люди, адже вони СЛУГИ НАРОДУ, і вони всі є високоморальними особистостями, і на будь якій посаді нів кого навіть думки нема щось красти. От тільки шкода що ЦІ ВСІ не можуть і не хочуть поділитися таємницею як можна за короткий проміжок часу побудувати будинок, за кілька місяців купити в салоні авто, а також купити дітям в києві квартиру, видно їм гроші горобці під стріху носять.

  • Троль коментує:

   а вербівський – зовсім не корупціонер – безбожно краде і носить як горобець павлову і гребню під стріхи.

  • Форт коментує:

   Чуєш ти трутню, не суди всіх по собі. Я особисто знаю багатьох із тих хто працює в адміністрації, райраді, міській раді – і не всі такі як ти пишеш. Ти хоча б цікавився яка зарплата в звичайного начальника відділу чи спеціаліста? А зарплата в них сама мінімальна яка є. Зараз у всіх така зарплата хто працює офоційно (будь-де). Так, що не нада просто вонять про те, що всі там з машинами (з салонів) та хатами двоповерховими. Це звичайна робота, як і будь-яка інша, за яку платять зарплату. Харош вже нести небелиці. Хватить вже срать всі на всіх. Кожен відповідатиме сам за себе і не перед кимось, а перед Господом Богом. У всіх є гріхи, недоліки і так далі. Це тільки завжди чомусь (перед загалом) відповідають ті, які повинні на чийсь погляд бути дурнішими за інших.

   • Северин холодноярець коментує:

    Форте, а як податкова інспекція? Зараз ти там всіх знаєш? А скільки людей тебе за трутня вважає? Привіт, Саньок!

   • Аваст коментує:

    Щось немає логіки. Зарплата 1500, а тримаються за неї, як реп,ях кожуха….

    • Пятачок коментує:

     ТАК КРАЩЕ Ж ЧИМ “0”

     • Батько Махно коментує:

      Йоханий бабінтос Сіроня Заскалета це ти …?

     • Пятачок коментує:

      “Йоханий бабінтос Сіроня Заскалета” це вираз ругатільний, попрошу до мене його не примінять.

    • Северин холодноярець коментує:

     Не треба Сашу Тимошенка Сірьоньою обзивать.

 12. Батько Махно коментує:

  Краще перефразуємо жми краще “0”

  15000000000

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *