Черкащина: влада у Шполі святкує, а на вулицях купи сміття

Влада у Шполі святкує і зовсім забула про свої функціональні обов»язки. Яскраве підтвердження цьому можна побачити у дворі житлового будинку по вулиці Леніна 54. Про це повідомляє кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн».

Свято Різдва мешканці Шполи святкують з купами сміття на вулиці. Кількість сміття щодня зростає, але комунальні служби закрили на це очі і схоже роблять вигляд, що нічого не сталося.

«Кому потрібна така влада? Чому таке гарне місто як Шпола, яке має всі перспективи розвитку, має бути засмічене? Це ганебно і не витримує критики. Поруч з нашим будинком поліклініка та станція «Швидкої допомоги»», — кажуть обурені городяни.

Запись опубликована в рубрике Без рубрики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

4 комментария: Черкащина: влада у Шполі святкує, а на вулицях купи сміття

 1. Уведомление: Шполянські комунальники не прибирають наслідки новорічно-різдвяних святкувань | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкась

 2. OpenID عبدالله ليبرمان говорит:

  кстаті, це позаду комариного магазину))))

  • Форт говорит:

   І хто ж це такий обурений каже? Мать ті, що й минулого року туди сміття по ночам носили, а тепер (в принципі як і завжди) тільки про наше чи чисте, чи засмічене місто пишуть. Чисто там де не гадять. Пора вже це і зрозуміти. А на саночки та на сміттєзвалище? А нафіга? На Заскалету нажмем, опаскудим, обгадим та він і вивезе. Навчіться в першу чергу поважати оточуючих, не срать самі, а потім комусь махати пальчиком.
   Мені цікаво!!! То нарешті, ми дізнаємося чи ні «Хто ж це такий весь час розпитує обурених громадян? Ох і преса у нас чесна.

   • editorinchief говорит:

    Ви дивний. Люди мають брати сміття та везти на саночках на сміттєзвалище? А навішо влада, комунальні служби? Це ж не стихійне звалище. Цей смітник зростав, бо його не вивозили.
    Які б люди не були у Шполі, але це не звільняє владу від обов»язку робити все для того, аби воно було чистим…

Добавить комментарий