Черкащина: у Шполі знайшли мертвого самогубцю?

Мешканці Шполи шоковані. Кілька днів тому у місцевому парку знайшли мертвого чоловіка. Позаяк місцеві силовики не поспішають поінформувати громаду про причини смерті невідомого, містом ширяться чутки з різними версіями причин смерті.

Частина мешканців міста вважає, що людина пішла з життя коли отримала відмову від коханої. Ще одна версія: добровільна смерть через ймовірну мобілізацію та небажання воювати на сході країни.

Тим не менше, дотепер правда про причини смерті людини так і залишається таємницею.

Не пояснили громаді також причини новорічної кривавої бійки у місцевому барі «Лотос».

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

11 коментарів до Черкащина: у Шполі знайшли мертвого самогубцю?

 1. Ігор Зачепа коментує:

  А ще не пояснили громаді чому шановний губернатор нехтує думкою громади, і зробив все можливе для того щоб пройшла кандидатура алігархів і бізнесу на посаду голови РДА Шполянського району . Чомусь пан губернатор не бажає служити народу а служить бізнесу, і не бажає щось змінювати на краще. Можливо новий голова РДА пояснить як ЖИТИ ПО – НОВОМУ, і коли будуть зміни. Сьогодні бачив по телебаченню виступ Патріарха Філарета, ним було сказано: “Хочете бути богатими ідіть в бізнес, хочете бути при владі-служіть своєму народу”. На жаль Юрій Олегович не хоче служити своєму народу…

 2. Рембо коментує:

  Губернатор зробив правильний вибір, надавши подання на призначення головою РДА Потапенка В.М. Він Пояснить як жити по – новому ! Яущо хочете побачити поїдьте в Ярославку, нагодуйте корівок, яких зберіг Потапенко, подійте їх і буде все по іншому, а ніж стояти і кричати Слава Україні, співати гімни не знаючи слів де треба і не треба, нічого не роблячи для зміцнення еконміки і покращення життя людей.
  РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 79/2015-рп
  Про призначення В.Потапенка головою Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області

  Призначити ПОТАПЕНКА Володимира Миколайовича головою Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області.

  Президент України Петро ПОРОШЕНКО

  24 січня 2015 року

 3. zhorka коментує:

  В кого є бабки, то скинулись землевласники і купили собі должность для бізнесу, а люди хай вішаються, їм тільки земелька нада, ще не всю собі загребли.

 4. Пане Зачепа, не потрібно висловлювати думку всієї громади чи всього народу, являючись лише її представником, при цьому не найкращим представником, Ваші твердження щодо «служіння народу» суттєво відрізняються від реалій сьогодення. Ви спробуйте порахувати кількість позитивних і негативних коментарів щодо кандидатур на посаду голови РДА, це Вам дасть змогу напрягти мозок ( за умови що він у Вас є) і подивитись на думку народу, і це на сайті на якому Ви адміністратор, а врахуйте думку людей які не висловлюють свої коментарі принципово на Ваших шпальтах. Тож, може Юрій Олегович таки не просто служить народу, а і враховує думку народу перед тим як йому служити?
  Пане Зачепа, велике прохання конкретизуйте будь ласка, що ви висловлюєте думку від імені «Народної ради» шполянського району, яка дискредитувала себе перед жителями району та представниками Черкаської ОДА, своїми необдуманими вчинками та бажанням власної наживи, тоді Ваші слова будуть виглядати біль пристойніше.
  Як адміністратор даного інтернет видання, для висловлення власної думки, Ви можете створити нову тему, а не в темі про смерть людини розповідати про наболіле, при цьому висловлюючи явну неповагу до померлих.

 5. Микола Старенко коментує:

  Кому що, а курці – просо.

 6. drakosha коментує:

  Питання, якщо все так чесно і прозоро чого робились все скритно в суботу , добре що не ночі???

 7. zhorka коментує:

  Губернатор не за просто так мабуть став на бік тих хто хоче ще більше збагатитись забравши всю землю в районі собі, я не знаю хто представляє інтереси селян в районі, але дивлячись на фотографію тих, хто знаходився в залі, кого наняли, чи так попросили шполянські пани, для вечірньої поїздки в Черкаси, то не всі, а більшість цих морд підтримувала і регіонала Бобова. Ткаченко Ю. О. вже себе показав в роботі, як ВОЛОНТЕР а не як очільник області. Хай Потапенко трохи попрацює, то тоді можна буде і про нього щось говорити, а поки побажаємо йому успіхів.

  • Форт коментує:

   А Бойко мабуть бувши б головою адміністрації навіть свою зарплату віддава би бідним селянам? Чи можливо, якщо всі тут так бідкаються про землю, хтось пояснить про активістські “нороднорадовські” магазини, буси і т.д.
   І чомусь як доходить до діла, то ще й не так просто найти тих хто на тій землі буде працювати.
   А ПАН Зачепа взагалі незрозуміло чому одягнув на себе свитку “спасителя” районного. Не видно з початку майдану, що ж конкретно зробили “наші” активісти? Та чомусь вони про це й не дуже спішать розповісти це навіть тим хто стояв біля них і думав: “Що той не мессія а я мессія”. І це люди які стояли разом!!! А тепер половина з них відсіялися самі по-собі, а інша половина не знає і не розуміє “а що ж робити?”. А такий патріотизм від Народної ради, як “обкакування” Президента – який призначив пана Потапенка, та голови області – чомусь ставить під сумнів, той факт, що мабуть не такі вже вони й патріоти. А просто хотіли засісти там де їм не місце.

 8. drakosha коментує:

  Пане форт, ви адвокат влади?
  Якщо з Потапенко так чесно, чому громаду вилучили з обговорення його кандидатури?

  Чому його назначили, як злодія???
  Які домовленості він буде виконувати перед своїми справжніми хазяїнами? Бо громада його не назначала, і громада не знає для чого його назначили. Місцева мафія з Либидина побігала і проплатила його кандидатуру.

  Майдани будуть по Україні тільки виноситимуть владу на місцях.

  • Форт коментує:

   Ще раз повторюю (для непонятливих). За Потапенка я нічого не писав. Тому бути його адвокати в принципі не можу.
   По-друге: а вина чия, що громада була не залучена до обговорення кандидатів.
   По-третє: скільки в районі не було голови? Фактично календарний рік. Я думаю, що за цей час та сама громада в особі чи Народної ради чи Громадської ради – які представляють інтереси громади району сто раз могли це питання вирішувати, всі карти були в них на руках. А це значить, що немає в вищеназваних представників “так званих” громади ні лідера, ні організатора. То про, що ми балакаємо.
   А те, що Потапенка громада не знає то це не правда. Бо він живе в Шполі, працював в Ярославці (доречі, це також частина громади Шполянського району), і знає його багацько людей.
   Називайте все своїми речами, тут все зрозуміло і до бабки не ходи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *