У Шполі обурені бездіяльністю міліції: резонансні справи не розслідуються

На засіданні Громадської ради при Шполянській РДА мною була внесена заява про звернення до міністра МВС та прокуратури. У зверненні я прошу перевиріти, що є в діях керівника шполянської міліції Вадима Кутового ознаки некомпетентності чи бездіяльності.

Приводом для цього стали повідомлення людей про незадовільну роботу міліції та тривале безпричинне не розслідування резонансних кримінальних справ, а саме:

1.Притягнення до відповідальності власників підпільного ігрового закладу, ліквідованого зусиллями Народної ради майже рік тому.

2. Напад в ніч з 31 серпні на 1 вересня 2014 року на садибу сільського голови с.Товмач, кандидата в народні депутати ВР Коваля С.В., яку закидали коктейлями Молотова. Було пошкоджено автомобіль і лише щасливий випадок та те, що Коваль вибіг на підозрілі звуки врятувало його родину від загибелі.

3. Загибель в ДТП жителя с.Лозуватка 1994 року народження в квітні 2014 року.

В ході обговорення роботи шполянської міліції та розслідування вищезазначених справ начальнику міліції задавали багато запитань. Конкретики у відповідях Вадима Кутового було мало. Він плутався даючи відповіді, часом нагадував школяра, що не вивчив урок, а вчителя хоче обдурить, що знає.

Резонансні справи не розслідуються, але за короткий час начальник міліції вже встиг зробити собі шикарний ремонт у ще одному кабінеті. На засіданні громадської ради Вадим Кутовий пояснив, що ремонт йому допомогли зробити спонсори.

Виникає питання «за ЩО?» спонсори так віддячили керівнику міліції.

Члени ради вказували начальнику міліції , що його дії порушують закон «Про запобігання корупції». Закон забороняє органам державної влади одержувати від фізичних, юридичних осіб безоплатно грошові кошти, майно та послуги.

Також В. Кутовому ставили питання про регулярні поїздки додому на Черкаси, коли часто не вистачає бензину для виїзду міліції на виклики, про недолуге складання протоколів міліціонерами в результаті чого злочинці уникли покарання.

Під час голосування про звернення до міністра МВС утримались наші патріоти-демократи: Сергій Осаула, Наталія Сторчак, Олексій Пірогов, Ігор Зачепа і тому, нажаль, звернення не було підтримано більшістю.

Не підтримана заява на Громадській раді не зупинить даний процес.

Заява буде винесена повторно, а до того часу вона буде направлена керівникам МВС у Києві і Черкасах в іншому форматі.

Віктор Слюсар
Шпола

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

13 коментарів до У Шполі обурені бездіяльністю міліції: резонансні справи не розслідуються

 1. Форт коментує:

  Ви пане Слюсар зверніться до міністра МВС та попросіть його розглянути ті кримінальні справи за якими судили Вас. Краще було б усім, якби Ви закрили своє не дуже розумне “табло” і не вносили смуту, яка вже перевищує всі “краї”. Всі знають хто Ви і що Ви.

 2. Рембо коментує:

  Міліція дійсно не некомпетентна та бездіяльна, якщо до цих пір такі дебіли, криміналісти як Слюсар, колотять людьми !

 3. Станіслав Іванович коментує:

  А тебе Рембо все влаштовує, і міліція, і ті хто при владі… В мутній воді риба краще ловиться, і зависть бере що Слюсар хоть уже не молодий може людьми колотить, а ти чим можеш? І чи гарно людину обзивати дебілом?

 4. Рембо коментує:

  Що для Шполи зробив корисного Слюсар, у свої немолоді роки. Окрім того що пив горілку з Пантюшої, міняв жінок та іздівався над ними ? Ви Станіславе Івановичу з теї команди, де кричать де треба і нетреба Слава Україні, співають гімни і живуть за рахунок інших ! Влада в Шполі вже змінилася ! Володимир Потапенко наведе порядок , знаючи Слюсара по Топильні і його діяннях на посаді голови сільради !
  РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 79/2015-рп
  Про призначення В.Потапенка головою Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області

  Призначити ПОТАПЕНКА Володимира Миколайовича головою Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області.

  Президент України Петро ПОРОШЕНКО

  24 січня 2015 року

  • Ivan provodnik коментує:

   “Влада в Шполі вже змінилася ! Володимир Потапенко наведе порядок”.
   Звідки така впевненість?
   Якщо влада змінилася то Потап як мінімум повинен звільнити начальника освіти Вербінського якому Ви говорите “потрібно від горілки очі продерти”.
   Коли Вербівський поверне дітям гроші за золоту фарбу тільки тоді можна вірити, що Потам наведе порядок та влада змінилася.

 5. Пане Слюсар В.Л., а чи не здається Вам, що звернення від особи з Вашим кримінальним досвідом звучать не зовсім логічно?
  Слюсар Віктор Леонідович 27.03.1954 року народження
  місце народження: Україна, Луганська область, Ровеньківський район, с. Алмазовка
  українець, гр-н України
  1) Засуджений 22.06.2006 Шполянським районним судом за ч. 1 ст. 125 КК України – 850 грн. штраф (побив сусіда);
  2) Засуджений 22.09.2003 Шполянським районним судом за ч. 1 ст. 122 КК України – виправні роботи на строк 6 місяців (побив сусіда);
  3) Притягнутий до адміністративної відповідальності 07.10.2011 Шполянським РВ за ч. 1, ч. 2 ст. 173-2 КУпАП – штраф 85 грн. (побив дружину Слюсар Єлізавету Петрівну 27.03.1950 року народження);
  4) Притягнутий до адміністративної відповідальності 31.08.2011 за ч. 1 ст. 173-2 – штраф 51 грн. (насильство в сім᾽ї);
  Хто ж це з людей повідомив про нерозкриті злочини, чи не колишня дружина з сусідом, а може теперішня співжителька про те як ви у двох довели тещу до смерті, А чому ви не питаєте в начальника міліції про смерть людини від електричного струму ????? Яку вбило з вашої вини.
  То чи не по дебільному виглядає дана стаття в якій двічі засуджений, при явній ненависті до правоохоронців, намагається «стучать» керівництву не незадовільну роботу міліції. Раніше не судимі колеги вас не підтримали, а ви як «бивалий» вимагаєте тільки одного, начальник міліції мені повинен відчитатись. Ви не дебіл, ви добре продуманий шарлатан, який пробує тиснути на правоохоронні органи, з метою подальшого використання даного тиску і власної безкарності, щоб в інший раз уникнути відповідальності.

 6. Ivan provodnik коментує:

  Народ, причім тут Слюсар? До Авакова точно писати треба.
  Резонансні справи не розслідувані. Знають усі.
  Начальник міліції зробив ремонт. За чиї «бабки»?
  Мабуть когось винного відпустив, гроші взяв, а діло іншому «пришив».

 7. С. Іванович коментує:

  Да, статті у Слюсаря серйозні, за все життя аж двох сусідів побив, але критика правоохоронних органів не подобається, кому більше Вам “Вікторія” чи міліції. Ви також як і Рембо обзиваїте старих людей дибілами, чи Вам не подобається те що будь хто, хто живе за людські податки повинен звітуватись за свою роботу, а те що його не всі підтримали, просто міліції дали шанс виправити свої недопрацювання. А в Вас РЕМБО таке ім’я, а Ви рахуїте хто скільки жінок поміняв, не гарно так. В кожному коментарі пишете за призначення Потапенка, якщо він наведе порядок то добре, ми думали що новий президент, новий губернатор також наведуть порядок. Але губернатор в нас став на шлях свого попередника, людей простих не бачить і не чує. Навіть не запропонував сісти і не подав руки раненому бійцю АТО що прийшов до нього в приймальню. Зато він шполянам привозив піарити перед виборами однопартійця Тулуба Юрія Власенка, тоді коли джипа на АТО передавали, тільки ні цього джипа ні того що з Корсуня в АТО в 14 батальйоні чомусь ніхто не бачив.

  • Форт коментує:

   Та всі живуть на чиїсь податки (і на свої в тому числі). Слюсар не старий, він давній. А те, що він дебіл то, нехай сам доведе, що це не так. Чи писати все, що завгодно він “АС”, а відстояти “своє добре ім’я” не спроможний. То нехай Зачепу попросить. Він навіть не хрестиянин. Тому нічого боже для нього не знане. Хотів би я побачити якби Слюсар натовк пику Вам, щоб Ви тоді сказали. Чи зараз бити морди це норма?
   Чи зробити ремонт в міліції це злочин? То тоді Слюсар просто ангел з німбом над головою. А Ви ж тоже ремонти дома не робіть, бо так не можна, сьогодні це злочин. Людина для того й живе щоб робити життя своє та своїх рідних добрим. І так робить кожен. А патріотизм, якщо на те пішло “дуже сильні патріоти” не тут викладають на сторінках сайту, а десь інде, де потім вони реально це зможуть показати. А кричати це діло таке.

  • Рембо коментує:

   Що доброго для землі Шполянської, для жителів Шполянщини зробив Слюсар ?
   Хто з керівників району був угодний для Слюсаря ? Крім демагогії, і заробітку на майдані, організації крикунів, приведення до влади собутильніків – чим ще може похвалитися горе революціонер ? Його друзі алкаші Скорики, Пантюші і ім подібні ! Сьогодні міліція підлягає реформуванню, і є моживість піти в її ряди кожнлму, щоб такі як Слюсар ними управляли, тоді наведемо порядок в районі і в державі в цілому!

 8. Українець коментує:

  Якщо проаналізувати статті місцевих патріотів, то складається враження за приказкою *хвали мене моя губонько*, або запудрити мізкі бідним людям про резонансі справи, а в такий страшний час пересидіти, бо “моя хата скраю*. Але ж є і інша статистика, де проводиться аналіз: скільки патріотів та членів їх сімей перебувають в зоні бойових дій. Мобилизация срывается в западных областях, и проходит по плану в других регионах – Бирюков
  27 января в 23:46

  Похожая статистика отмечалась и в предыдущие волны мобилизации, сообщил советник президента.
  мобилизация, военные
  Мобилизация срывается в западных областях Украины
  Советник президента Юрий Бирюков сообщил данные первого отчета о выполнении плана четвертой волны мобилизации, согласно которым хуже всего мобилизация проходит в западных областях Украины.

  Так, по информации Бирюкова:

  – Главы 14 сельсоветов Ивано-Франковской области отказались получать повестки на оповещение;

  – 57% оповещенных военнообязанных Ивано-Франковской области не прибыли на прохождение медицинской комиссии;

  – 37% оповещенных военнообязанных Ивано-Франковской области покинули территорию Украины;

  – Главы сельских рад Тернопольской области открыто саботируют мероприятия по оповещению, в случае появления в районе представителей РВК – информируют жителей своих и окрестных сел.

  – Глава сельрады село Конюхи Козовского района сообщила о том, что накануне местное население наняло 2 автобуса и выехало на них на территорию Российской Федерации.

  – В поселке городского типа Кольчино Мукачевского района Закарпатской области из 105 человек повестки вручены только трем: 9 человек не проживают по адресам регистрации, а 93 человека в течение января выбыли на сезонные сельхозработы.

  – За последние 30 суток государственную границу в Черновицкой области пересекло 17% от общего числа военнообязанных области. Из неофициальных источников известно, что хостелы и мотели в приграничной области соседней Румынии полностью заполнены уклоняющимися от призыва.

  – 19% оповещенных военнообязанных Волынской области отказались от прохождения воинской службы по религиозным мотивам, хотя в предыдущие годы процент отказа по данной формулировке не превышал 0,7%.

  Бирюков также сообщил, что мобилизация по плану проходит в центральных и южных регионах страны, и даже на неоккупированных территориях Донбасса. Похожая статистика, по его словам, отмечалась и во вторую и третью волну мобилизации.

  “Выполнение планов мобилизации по Одесской, Николаевской, Херсонской, Запорожской, Днепропетровской, Черкасской, Житомирской, Кировоградской областям – нормальные. И да, кстати, ровно так и было по второй и третьей волне мобилизации. Нормальное выполнение планов мобилизации по неоккупированным частям Донецкой и Луганской областей!”, – подчеркнул Бирюков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *