Волонтер зі Шполи: і знову я готова в бій

Телефонний дзвінок. Оксана Олексіївна хоче допомогти військовим. Я розповіла в чому є потреба. Наступного дня знову дзвінок. “А ліки треба? В мене все готове. Куди привезти? Живу в Києві…

Може Новою поштою? Можна автобусом?”.

Наступного дня ця жіночка вже на Видубичах. Вчора я отримала передачу. І ось її вміст: Одяг (все нове, найкращої якості): шкарпетки-15пар, рукавиці флісові-4пари, підштанники-5шт, світер-1шт., гольф-7шт, джемпер-2шт, шапки-10шт, Ліки:Амброксол-10шт, Анальгин-20шт, Ацесалт.кисл.-7шт, Бинт-10шт, Брил.зелений-10шт., Бромгексин-6шт, Валеріани екстр.-6шт, Валідол-10шт, Йод-16шт, Мукалтин-10шт, Парацетамол-20шт, Вуг. акт.-20шт, Фармазолін-9шт, Цитрамон-10шт. І все це одна жіночка!

Коли більше 7 місяців з дня в день бігаєш, шукаєш, просиш… Іноді немає ні сил, ні бажання… Особливо якщо чуєш відмови (на жаль, дуже часто), коли чуєш слова “це не наша війна”, чи “коли прийдуть у Шполу, тоді я…”, коли чуєш про себе як вже накрала і збагатилась. Опускаються руки. Не хочеться нічого.

І саме такі дзвінки, такі люди, як ця жіночка, дають новий поштовх для дій… І знову я готова в бій… Просити…”Колядувати”… Їхати…

Спасибі Вам, Оксана Олексіїївна. І вашій доньці, Ступницькій Анжеліці Миколаївні! Спасибі всім, хто допомагав і допомагає нашим хлопцям!!! Вони теж втомились там, покинуті… Вони стоять там не за політиків, не за гроші, а за вас з нами.

“Тільки те, що ви за нашими спинами – тільки це нас тримає, дає сил”-повторюють хлопці.

СЛАВА ГЕРОЯМ! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ВСІМ, ХТО НА ПЕРЕДОВІЙ І ВСІМ, ХТО Є НАДІЙНИМ ТИЛОМ!!!

Лілія Усик
Волонтер
Шпола

5 коментарів до “Волонтер зі Шполи: і знову я готова в бій

 • 24.01.2015 о 15:43
  Permalink

  За чотирі дня, чотирі статті АТО, тільки на цьому сайті, якби ше ЇЗДИЛИ ТАК як пишите. Вам мішає Поперечний – це понятно чого, а от Шпиця шо тоже займається волонтерством? Чи вона добре розбираїться в людях і бачить таких як Ви здалеку?

 • 24.01.2015 о 17:27
  Permalink

  ну і шо ти оце тризет мелиш1 причому тут поперечний і шпиця1 лілія сьогодні їде знов в ато вона туди їздить постійно. для чого херить тих хто робить велике діло1 подзвони їй і скажи – я хочу помогти – які питання1 помагай а не лий гімно1

 • 24.01.2015 о 17:59
  Permalink

  Ліля Олександрівна! Ви робите неоціненну справу, переважна більшість простих людей і суттева частина підприємливих свідомих громадян підтримують вас і будуть підтримувати надаючи допомогу всим чим необхідно нашим героїчним воїнам захисникам . А те па…ло яке сидить за нашими спинами і надіється що все повернеться до совка нехай не сподівається на прощення ,а люди знають хто це є. І пам’ятайте пад…люки вам горіти у пеклі. Слава Україні! Смерть ворогам.

 • 01.02.2015 о 10:18
  Permalink

  Волонтерський рух — доброчинна діяльність, яка здійснюється фізичними особами на засадах неприбуткової діяльності, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. Людину, яка добровільно надає безоплатну соціальну допомогу та послуги інвалідам, хворим, особам і соціальним групам, що опинилися в складній життєвій ситуації, називають волонтером.

 • 01.02.2015 о 10:20
  Permalink

  Волонтерський рух в умовах війни на сході України[ред. • ред. код]
  Докладніше у статті Волонтерський рух допомоги українським військовим 2014
  Докладніше у статті Список волонтерів російсько-української війни 2014
  З початком окупації Криму Росією у березні 2014 року та антитерористичної операції на сході України у квітні 2014 року в Україні активізувався волонтерський рух, який має на меті:

  допомогу бійцям українських силових структур та добровольчих батальйонів в отриманні сучасного обмундирування, амуніції, технічних засобів, транспорту тощо для успішного проведення антитерористичної операції на сході України;
  допомогу внутрішньо переміщеним особам, які вимушено залишили свої домівки у Криму та на Донбасі, у пошуку житла, допомогу речами першої необхідності, їжею та одягом.