Черкащина: шполянська самооборона забезпечує бійців усім необхідним

23.01.2015

Зі Шполянщини до Черкас самооборонівці доставили три тонни продуктів харчування для виготовлення сухпаїв бійцям, які перебувають на Сході, в зоні проведення антитерористичної операції. Серед районів Черкащини – шполянська самооборона це зробила однією з перших. Кажуть: продукти збирали із жителів усього Шполянського району, інформує прес-центр ГО «Самооборона Майдану Черкаської області».

Шполянський осередок самооборони Майдану налічує близько тридцяти осіб, однак попри це виконує глобальну роботу.

– Раніше ж ніхто не розвивав волонтерську діяльність, бо ніхто не очікував війни. Потім ми вчилися, вже виконуючи цю роботу. Зараз ми допомагаємо більше, ніж двадцяти батальйонам, – розповідає координатор ГО «Шполянська районна «Самооборона Майдану» Сергій Поперечний. Шполянська самооборона забезпечує бійців усім необхідним: продуктами харчування, амуніцією, запчастинами для транспорту, тактичними ліхтариками, розгрузками, раціями, телефонами, одягом, взуттям та багато чим іншим – усе, згідно з заявками, які подають бійці до Києва, Черкас та до них особисто. Шполянські самооборонівці також відвозять усе зібране, будучи в супровідному конвої самооборони. Їздять і з самостійно, і спільно з обласною структурою.

– Було, що й під обстріл потрапили на Луганщині, нас травмовано, транспорт нам пошкоджено. Однак одразу звідти поїхали брати участь у річниці Революції Гідності до Києва, – згадує Сергій Поперечний.

До волонтерської діяльності підключено всі школи. Кожному активісту шполянська самооборона видає подяки, посвідчення волонтерів.

– Також ми вдячні підприємцям, промисловцям, аграріям – і заводу продтоварів, і СТОВ «Відродження», і заводу запчастин, фермерам та багатьом іншим за те, що вони відгукуються на прохання допомогти, – говорить Сергій Поперечний.

← Центр допомоги армії терміново збирає речі для польових госпіталів.

Головна

14 Comments

 • Шполянин 23.01.2015 at 07:14

  Пане Поперечний.
  Цілий рік збирали і нарешті відвезли, три тони продуктів аж у Черкаси.
  А тон тридцять де діли, – самі з”їли .
  Сергію Вас травмовано вже дуже давно (давайте згадаємо про вашу контузію)
  Машина потрапила в аварію в м. Тальне по дорозі з Умані (під шафе)
  Піарим самі себе, Ляшенка , і госпідарів , – а про людей навіть не згадали,
  Завдяки таким як ви Українська армія розкрадалася 23 роки.
  З”їздили в Маріїнський парк річницю святкувати?
  В Черкасах були з тітушками – підтримувати нового госпідаря від ЛНЗ
  Слава Україні – але не вам слава.

 • АТО 23.01.2015 at 20:50

  Скільки бронежилетів купила Шполянська Самооборона і кому? імена! Конкретні імена кому допомогли? кому рації? і так про все? імена! все засекречено.так легше красти.
  До того як ви винирнули в нашому районі вже було налагоджено волонтерську роботу Лілією Усик! саме вона допомагає, але про неї мало говорять, пишуть, вона не їздить по школах.
  Щодо шкіл…Ваш товариш Вербівський, заставив директорів, ті вчителів, а ті дітей, так ви і збираєте допомогу!!! з кого? з дітей? за що вам помага Верб? щоб ви його не люстрували за золоту фарбу?

 • Іван 23.01.2015 at 22:24

  В Черкасах були ті що і були на зустрічах з кандидатом Бобовим під час парламентських виборів, які він проводив в селах Шполянського району. Але вони говорили в Черкасах що гроші ше ніхто їм не давав, і вони вечером просто так вирішили приїхать в ОДА, а статтю яку вони про Бойка написали, можна подумать шо вони говорять правду, так само як і “чесний” Поперечний який тоже приїхав підтримати Потапенка, можна навіть подумать шо він був на Майдані, може так як одна знаменіта місцева розумна волонтерша яка була в Маріїнскому парку, а потім говорила шо попутала Майдани. А ще одному строителю -підприємцю за підтримку було обіцяно виконання всіх будівельних робіт в Шполянському районі. Навіть шкода Потапенка шо в нього підтримка саме таких “чесних” людей. А пан губернатор включив дурня, а може і справді не бачить хто до нього приїхав, а може так вигодніше нічого не бачити.

 • АТО 24.01.2015 at 07:22

  Іван, точніше Ігор. те шо багато людей підтримали Потапенка, а вас приїхало 3+2 це ваша вина.це ти особисто розвалив народну раду. це ти з друзями після майдану причепили собі німби і лучах слави перестали чути народ. чого не зустрічались з народом? прикриваючись віче і думкою ніби всього району рвались до влади. просрали все і довіру шполян і свою репутацію. а ваше опоненти зробили все чисто як завжди. шпиця і верб надіються остаться у корита. та і ваша ненависть до волонтерки зашкалює.а вона була з вами.
  Пане Зачепа, скажіть а на якому майдані були ви? коли? скільки раз? деталі!

 • небайдужий 25.01.2015 at 11:08

  Шановна громада, прошу Вас надати оцінку дій даної громадської організації, а саме її самовибраному координатору Поперечному С.В., який, прикриваючись патріотичними лозунгами, творить безчинства при зборі допомоги на АТО. Саме головне, що ніяких 30 чоловік в самообороні не має, всі вже там розбіглись, коли зрозуміли з якою скотиною звязались. Як пояснили хлопці, які там числяться тільки на папері, в їхній організації залишився тільки сам Поперечний і 2-3 його прихлебателі, яким він видає по банці тушонки і по празниках – по банці згущенки. Всі остальні вже послали Поперечного подальше. Хай розкаже, чого на збір самооборон в Жашків з «Оберіга» приїхало 8 чоловік, а він приїхав один, і ходив там махав чеком із заправки, доказуючи, що він відчитується за потрачені людські гроші. А яке він має право використовувати ці гроші на свої потреби, люди здавали їх для допомоги на АТО, а не для того, щоб Поперечний заправляв свою машину, чи не так? Як були морози, та все принесене людьми попропадало в гаражі на мебельній. Поперечний з листопада з Шполи нікуди не виїжджав, а з 21 грудня по 5 січня взагалі був у запої, можете перевірити – до нього за цей період два рази мати та сусіди визивали швидку допомогу, щоб вивести його з запою, і це в них зареєстровано. А перед самим новим роком його ледве не збила машина, коли він готовий тинявся по Піонерській. І це при тому, що у вересні його закодірували, бо вже допився, що під тином валявся.
  Так, дана особа безпідставно та без відповідного оформлення дозволів проводить збір готівкових коштів в самостійно виготовлені скриньки, які особисто розвозить по торгових закладах району, при чому власники даних закладів не знають, яким чином проводиться виїмка даних скриньок та послідуючий перерахунок назбираних грошей. Виникає питання – а чи проводиться оприбуткування готівки з гідно норм чинного законодавства і куди використовуються кошти та чи ставляться на облік закуплені товари? При спілкуванні з власниками магазинів (Мальчик П.О., Плохута В.С. та ін.), останні заявляють, що Поперечний без їхнього дозволу розставляє скриньки, чим заважає роботі торгових закладів, але вони не хочуть з ним виясняти відносини, бо він залякує усіх, що приїдуть його товариші з АТО і будуть їх люструвати. Є свідчення в правоохоронних органах, що даний шахрай застосовуючи погрози, вибиває з місцевих підприємців кошти (а суми не маленькі – 5 – 10 тис. грн.), залякуючи їх тими ж воїнами АТО, до яких, до речі, не має ніякого відношення.
  Також, в жителів району є сумніви щодо прозорості та чесності роботи пана Поперечного, так як з моменту створення даної громадської організації в липні цього року, він ще до даної статті жодного разу не відзвітувався в засобах масової інформації про те, куди він вивіз зібрані продукти та речі. Тривалий час даний чоловік являється непрацюючим пенсіонером з вадами нервової системи, пенсію свою віддає дружині, яка проживає в м. Умань. В цей же час їздить на власному автомобілі цілими днями, а за що його заправляє і чим сам харчується, ніхто не знає, хоча висновок напрошується сам. Пан Поперечний ходить по Шполі і скупляє для чогось долари США. Мабуть, в АТО заказали валюту. Розбив свою машину біля м. Умань, вилетівши в кювет в стані алкогольного сп»яніння, а потім, як придурок, обмалював її патріотичними лозунгами і їздить по Шполі та клянчить в усіх гроші на ремонт. Шполянам необхідно вивести на чисту воду вище згаданого шахрая, якого зневажає весь Шполянський район. Треба було бачити виставу, коли даного індивідуума визвали на Громадську раду для того, щоб пояснив людям хто він є та куди перепродує зібране людьми, і – задумайтесь шполяни!!!!!!!!!!. – щоб не звітуватися за вкрадене, Поперечний привіз на свій захист 40 чоловік з других районів, думав, що залякає весь район. І який висновок? Це бидло боїться всіх, а за прикриттям чужих спин тільки може погрожувати. Хто проходив біля мебельної, той бачив скільки прапорів Поперечний почіпляв, і це все за гроші, які люди здали на АТО. Йому головне пропіаритись і найти дурнів, які принесуть йому гроші. Якщо раніше збирав усе що давали, то останні 3-4 місяці йому потрібні тільки гроші, бо речі важко збувати. Висновки робіть самі!

 • Станіслав Іванович 25.01.2015 at 18:57

  Лілю волонтерку всігда можна взнати по матюках і по таких словах як ПРОСРАЛИ і т. д.як в попередньому коментарі, поміняй свою назву АТО, і не лякай нікого хлопцями з АТО, бо декого ти ЗРАДИЛА, а зрадників ніколи не любили, не цікавить на якому Майдані ти була, і де хто був, але тільки ти, за гроші які дав тобі Бобов перейшла на його сторону, під час виборів, ти зрадниця, ти зрадила тоді Коваля_людину яка зараз воює в АТО, і не підписуйся цими буквами, з АТО ти везла додому чиюсь смерть, набравши там зброї та гранат, і тільки дякуючи БОГУ та трьом дітям не сіла, відмазали ті, кому обіцяла служить. Що стосується народної ради то як нада ми Зачепі питання задамо, але таких Ліль там в цій раді є ще кілька таких шо перш за все думають за свою вигоду, таких як Люба Страшна, та інші підприємці, так само як в міській чи районній раді. Да Поперечний менше допоміг армії чим ця волонтерша але він і не обіцяв служить тим хто дає гроші, і грошей у нього майже два мільйона не було, і гранати в АТО не брав, кожний хай допомагає, але не в усіх однакові можливості.

  • deputat 26.01.2015 at 19:18

   Слухай Зачепа, ти просто порожнє місце, щоб давати оцінку Лілі. Вона таким як Коваль та ти клятв не давала і для Коваля вона не дружина, щоб могла його зрадити. З Народної Ради вона пішла як і інші, зрозумівши, що там багато шарлатанів, які рвуться до влади. Ви просто пизд-н, який нічого не робить. А за весь період АТО Ліля зробила стільки користі для людей, що Вам за все життя не зробити. За гранати не лукав, гнида, будь чоловіком і поважай жінку.

 • Pingback:

  Шполянська самооборона зібрала три тони продуктів для сухих пайків | Про Головне

 • deputat 26.01.2015 at 20:56

  Пане Поперечний, така гарна у Вас форма, а у солдата така є, чи волонтеру вона потрібніша? І за які кошти вона куплена? Чи не за кошти бабусь, які по 100 грн. із пенсії передають солдатикам. Сергію, будьте патріотом і чоловіком! Не отримуйте вигод від війни, будьте людиною, щоб совість була Ваша чистою. Чого саме такий мій коментар? Бо конкретних Ваших волонтерських справ малувато, а піару багато. Відремонтуйте машину і не смішіть людей. За Вас повинні говорити Ваші справи. Дякую.

 • Станіслав Іванович 26.01.2015 at 22:16

  В Самооборони Майдану одна стаття про волонтерство після того як відвіз три тони овощів для сухпайків хоть і в Черкаси, за 23. 01.2015. А Шановні Пані волонтерка ще нікуди не їздила а за чотирі дні з 20 по 24.01.2015. написала чотирі статті, кожен день по статті, а ось відвезе то ще чотирі напише. То хто більше піариться? В кого “депутат” більще піару?

 • deputat 31.01.2015 at 15:48

  Скільки поїздок, стільки й публікацій. Треба більше працювати, тоді буде й більше про що звітувати. Будьте відповідальними.

 • samooborona 31.01.2015 at 18:33

  Шановний deputat, Ви я бачу обізнаний в питаннях діяльності Самооборони Майдану
  в місті Шпола і маєте детальну інформацію по поїздкам громадської організації
  в зону АТО , що можете дозволити собі оцінювати хто скільки працює і хто як звітує
  Помимо відповідальності потрібно бути пильним… Шполянська ГО “Самооборона Майдану” повідомляє, що будучи всеукраїнською структурою постійно забезпечує
  безпосередній зв’язок в зоні АТО з бійцями Української Армії та добровольчими батальонами і своїми діями разом із патріотами України карбує граніт Перемоги…
  – зломлюючи хребет ворога Ми відкинемо його загарбницькі лапи від нашої Матері України!
  Слава Україні…

 • волонтери 01.02.2015 at 18:40

  Мабуть, deputat хотів сказати, що самооборона – це самооборона, а Поперечний – це гнида, яка заробляє на людському горі. Шполяни повинні знати, що даний фрукт вже майже рік перебуває у Шполі, при цьому ні дня ніде не працював, а пенсію передає на Умань дружині, яка, до речі, також ніде не працює, та й для чого, Поперечний скриньки повитрушував, і на пляшку, і до пляшки є, торбину в складі собрав – одну собі, другу на Умань передав, і жизнь удалась. А ви дурні зносьте, думайте, що допомагаєте армії. Коли люди розкусити цього афериста і приход що по продуктах, що по грошах в скриньках підупав, Поперечний бистренько піаритись подався. І у Вікторука був, і по Шпола ТВ про патріотизм заспівав, і стенд в центрі Шполи виставив (про скриньку звичайно ж не забув, як же ж без неї, герої героями, а грошики в кармані кінчаються!). Коли і це не допомогло, то вже прихопив Потапенка і батюшку, і давай відспівувати біля мебельної, а голові РДА не може дойти, як його використовують шахраї! Чогось ні з Народною радою, ні з «Оберігом» не видно нікого з адміністрації! І ні Кепша, ні Зачепа не бігають і не паряться, а дійсно допомагають чим можуть армії. І якщо хлопці, фото яких виставив Поперечний біля мебельної, вже не зможуть спитатися в цього так званого «патріота» за те, що на їхніх смертях це падло заробляє собі гроші, то їхні побратими та рідні ще до нього доберуться, і друге око витягнуть. Керівники обласної самооборони за нього тягнуть руку, мабуть і їм трохи з цього перепадає. Так що шполяни у керівників району і у правоохоронців колись спитають, куди ті дивились, як уманська приблуда деребанить те, що люди по крихтах зносили для бійців АТО. І тоді дійсно буде СЛАВА УКРАЇНІ!!!

  • Северин холодноярець 14.02.2015 at 21:34

   Браво, Павлов, Гребенюченко, Лазаренко, Плосконоси! Класні ви пацани, патріоти такі, яких ніде ніхто не зустрічав! Ви такі волонтери – вам довіряє вся Шполянщина! Ви ризикуючи життям, їдете щодня на АТО, ви забезпечуєте воїнів всім необхідним, а ці гниди – Поперечний і Усик всю картину вам перепаскудили! Ай-я-яй, які злочинці! Слухайте сюди, маліна йобана – танцювати вам недовго залишилось, закрийте свої їбла промосковські і навіть не мрійте: Лілію вам не зламати і ніяким брудом не залить, і самоооборону Поперечного тоже ви не поборете, прийде день і вони з вас борщ зварять – для собак. Погані з вас експерти – попереду для вас нічого доброго не жде, а ви, дебіли тільки накаляєте – собі ж хуже робите.