Черкащина: пенсіонера зі Шполи тягали як шмат м’яса

71-річного Володимира Вариводу з міста Шпола Черкаської області мало не розірвали дві німецькі вівчарки. Його врятували випадкові перехожі, які відігнали собак та викликали “швидку”. Власнику собак загрожує штраф біля 170 гривень та конфіскація тварин.

Собаки напали на Володимира Вариводу 9 січня зранку, коли йшов вулицею Корольова недалеко від свого дому. Із численними кусаними та рваними ранами чоловік у Шполянській райлікарні. Лікарі кажуть, що лікування триватиме до чотирьох тижнів, ймовірно потрібна буде пересадка шкіри на ноги.

“Йшов, щоб подивитися чи вивезли сміття. Тут вибігла одна собака, потім друга. Повалили мене на землю і шматували зубами. Якби одна, я б ще вирвався. А так дві, шансів не було у мене. Закривався руками, але нічого не дало. Люди мене відбили. Машинами відганяли, бо криків пси не боялися”, – розповідає Володимир Варивода.

Власник собак Юрій Шарапов живе на одній вулиці із постраждалим. Каже, що тварини вибігли на вулицю випадково.

“У мене елітні собаки, для кожної є вольєр. Вдень вони у вольєрі, а на ніч спускав, бо вже кілька разів мене обкрадали. Собак того дня зранку не закрив, бо затримався на роботі. Вони вибігли, коли замок на воротах відкрився. Я допомагаю з лікуванням постраждалому чоловікові. Своєї вини не заперечую, але мої собаки не винні у тому що сталося. Вважаю, що це нещасний випадок. Рішенням суду собак треба буде розстріляти. Мені дуже шкода, бо виховував їх з двох місяців”, – прокоментував Юрій Шарапов.

Свідки розповідають, що собаки без причини накинулися на Володимира Вариводу. Жителі вулиці Корольова скаржаться, що вівчарки не перший раз вибігали на вулицю.

“Почула, як жінка кричить, що чоловіка на вулиці собака гризе. Він у крові, взуття прокушене. Говорити не може. Потім собака втекла, ми його підвели, але стояти він не міг. Посадили на пеньок і пішли викликати допомогу. Коли повернулася, то його вже рвали дві собаки. Тягали його як шмат м’яса”, – каже Тетяна Поліщук.

“Відігнати від чоловіка тих собак не могли. Вони не перший раз бігають. Боїмося дітей вулицею пускати”, – розповідає сусідка Валентина.

Справою займалися правоохоронці. Долю тварин вирішить суд.

http://gazeta.ua

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

19 коментарів до Черкащина: пенсіонера зі Шполи тягали як шмат м’яса

 1. Форт коментує:

  Чуєте – видання!!! Ви хоч не робіть такого наївного репортажу. Шарапов – власник собак? Всі знають шо Шарапа а Ви, Шарапов!!! Ну звісно, Він же тесь там біля демократичних сил треться. А для чого свого паскудить. Тільки Ви не вгадали. Люди вже все знають і без Вас.

 2. editorinchief коментує:

  Пане Форт,

  Це стаття з Української газети. У вас є зауваження? Можете написати їм.
  Під статтею є посилання на першоджерело.

  • Форт коментує:

   То я ж про що й кажу. Може своїми справами потрібно займатися, а не чиїмись. Незалежні так незалежні, а то продовжується “підсідання” під когось.

 3. editorinchief коментує:

  Пане Форт,
  Шпола онлайн точно не «підсідає» під когось.
  От саме тому нас так не любить і ригівська, і нинішня влада.
  Повторю, що за час іроботи Інтернет видання ми не взяли КОПІЙКИ у жодного місцевого політика чи депутата.
  Пан Комар присилає нам статті. Ми друкуємо. Але, нам за це ніхто не платить. Якщо будуть присилати інші депутати чи політики ми теж друкували б це на сторінках інтернет газети. Але іншим на це поки немає часу, а ми не винні у тому.
  Наша мета, – розповідати ПРАВДУ про життя у Шполі. Іншої мети у нас немає.

  • Форт коментує:

   Та я Вас прошу. Все видно як крізь воду. Ви ще скажіть що Шполянські вісті такі ж незалежні.

   • editorinchief коментує:

    Шполянські вісті не можуть бути незалежними. Їх підтримує райрада. А коли вони написали, що заходити на сайт “Шпола онлайн” небезпечно для комп”ютерів користувачів, – з ними остаточно все стало ясно.
    Ви можете вірити, можете не вірити, але це правда. Жоден політик, депутат, бізнесмен не давав жодної копійки на підтримку “Шпола онлайн”. Якщо я брешу – нехай про це напише той хто давав нам гроші.
    Ми даємо слово всім. Але, не всі хочуть доносити свою думку до шполян. Це не наша провина…

    • Форт коментує:

     А хто ж скаже, що він давав гроші. В нашій країні ніхто нікому не дає. Всі чесні і порядні.

     • editorinchief коментує:

      Думайте, що хочете.
      Але, те що я написав раніше є правдою.
      У оточенні демократичних сил Шполи і не лише Шполи мало є людей готових підтримати авторів незалежного видання. Я про підтримку не словами, а ділами.
      Демократи на кожному кроці кричать про любов до української мови, але у регіонах де українська мова занепадає підтримки україномовним виданням нуль. Вони жебракують незалежно від того хто при владі.
      Більше гасел на мітингах ніх реальних справ.
      Повірте, якби наше видання мало реальну фінансову підтримку ми б ще більше розвинули нашу діяльність, знайшли б людей які б давали нам новини з сіл району (а там є про що писати).

     • Форт коментує:

      Та ладно, чого так доказувать? Так той так. Нехай.

 4. Доктор Укроп коментує:

  Самовыгульная=бродячая
  Бродячие собаки – это вредители как и крысы.
  Общество согласилось на уничтожение крыс ЛЮБЫМИ способами, в том числе и очень болезненными (капканы, яды стекло и пр.), и никого за это не привлекают к ответственности.
  С бродячими собаками можно бороться гуманно с помощью изониазида (1 собака = 10табл. по 300мг изониазида + 1 табл метоклопромида в куске ливерной колбасы).

 5. editorinchief коментує:

  Труїти собак це теж не вихід. У них жахлива смерть від тих таблеток. НЕ ДАЙ БОГ.
  Треба створювати притулки для тварин. У багатьох містах України вони є. Утримує їх або місцева Рада, або небайдужі волонтери. Шполі теж таке треба. В місті та у селах чимало безпритульних собак та кішок.

  • Nyusha коментує:

   Людина померла вчора в лікарні. Хто за це відповість? Чомусь сумніваюсь, що взагалі хтось відповість. Собаки не винні, значить, винний господар. То, може, його приспати?

 6. Пятачок коментує:

  помер?

 7. Дімас коментує:

  так кажуть що живий… кому вірити?

 8. Влад коментує:

  Він живий. Крім того домовився із власником собаки про відшкодування шкоди

  • Дімас коментує:

   ну то якщо домовився то норм, ато багато коментарів типу на кол посадити і т д

  • Nyusha коментує:

   Сдава Богу, довго житиме. Дружина сказала, що йде на покращення. Це гарна новина.

 9. Ігор коментує:

  Дуже шкода цього чоловіка, рвані рани погано заживають , але собак також шкода, вони не винуваті що їх власник не привчив їх, на вулиці нікого не кусать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *