Злочинці у Шполі почувають себе безкарними: де міліція?

Після схвалення місцевими депутатами рішення про встановлення у різних районах Шполи камер стеження криміногенна ситуація схоже не відчула радикальних змін. Мешканці міста занепокоєні.

З настанням темряви у центрі міста досить часто можна побачити нетверезих молодиків, які вживають алкогольні напої. Підтвердженням є полишені на дорозі порожні пляшки з під пива, більш міцних напоїв…

Для мешканців Шполи таємницею залишається відповідь на запитання стосовно того, яким чином встановлення камер вплинуло на пошук правопорушників?

Зокрема, у грудні минулого року ганебний вчинок стався щодо пам»ятного знаку Небесній сотні. Тоді злочинці розтрощили лампадки і вінки біля святого для кожного свідомого українця місця. Злочин скоєно на центральній площі міста, встановлені камери мали б допомогти правоохоронцям затримати бандитів. Але, ті хто наплював в душу мешканцям Шполи досі перебуває на свободі.

«Єдине що змінилося після встановлення камер, – не вибивають скло у газетному кіоску біля Головпошти. Але, у Шполі почувати себе у безпеці, особливо вночі, неможливо», – каже мешканець міста, з яким спілкувався кореспондент «Шпола онлайн».

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

3 коментарі до Злочинці у Шполі почувають себе безкарними: де міліція?

 1. Пінґбек: У Шполі злочинці почувають себе безкарними | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської області

 2. drakosha коментує:

  Міліція вміє тільки хабарі вимагати. З законодавства знає тільки те на чому рубає капусту.

 3. Вельми НЕ шанований пане кУмарю, ви як голова бюджетної комісії щось доложили до наповнення бюджету? Ні! вИ як міський голова його тільки витрачали. То може вИ спробуєте його наповнити, наприклад подивитесь на документацію магазину вАШОГО, порівняєте його реальну прощу з документальною, та заплатите в міський бюджет кошти які вимагає закон. Ні, цього ви не зробите вАШЕ призначення дивитись на достатки інших людей, потім їх оббріхувати, в крайньому випадку розповідати які в них здорові ціни, взагалі не розумію, як вАС вибрали депутатом, при міській раді просто необхідно ввести посаду «Штатний Брехун» і вАша кандидатура найкраща на цю посаду.
  Міліція виконує свої функції не так якби хотілось жителям міста, то можливо вИ, як депутат який вболіває за дану справу, запишитесь в самооборону яка проводить чергування, та наведете порядок в місті. Та ні Ви ни така людина, вАМ або оббрехати когось, поскаржитись.
  Нещодавно принесли мені листівку «депутатів міської ради від партії «Громадянська позиція» за 2012 рік, як ви захищаєте «Червоний ставок» від спілки рибалок. Проїзджала м.Шполу звернула увагу на ставок, який перебуває у доброму стані, поцікавилась в чиїй власності він, і як з’ясувалась його використовує спілка рибалок, в яку входить більше сотні жителів міста. ТО від кого вИ його захищали? Знову брехня!
  Не шанований земляками пане кУмарю, не можна бути такою гнилою людиною як вИ, або мовчіть, або не брешіть. І запам’ятайте «Не суди, да не судим будешь».
  P.S. зміни фотографію, в попередній і майбутній статті, це дуже погана прикмета, щоб не залишитись навіки молодим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *