В центрі Шполи небезпека: влада закрила очі

12.01.2015

Ще напередодні Нового року на центральній вулиці Шполи (вул. Леніна) комунальні служби проводили роботи для ліквідації прориву водопроводу.Дотепер яму, яку вирили на місці проведення робіт, належним чином не засипали.

На слизькій дорозі величезна яма є справжньою небезпекою для автомобілістів.

Мешканці міста обурені, але влада робить вигляд, що нічого не знає про недолугу роботу комунальників.

Тим часом, до ями прибуває вода і вона складає небезпеку для дітей (зовсім поруч є школа).

6 Comments

 • drakosha 12.01.2015 at 22:40

  Яка гарна криниця посеред міста… 🙂

 • deputat 12.01.2015 at 23:09

  Так і нагадуються слова покійного Демченка ( світла пам’ять йому, бо його було за що поважати ), які він говорив будучи кандидатом від Громадянської позиції на місцевих виборах 2010 року: “Вибираючи депутата, судіть по справах його. Якщо він пив і гуляв раніше, значить питиме й гулятиме далі”. Ці слова є актуальними й сьогодні. Тоді Демченко ще не знав, що ці слова стосуватимуться депутатів Громадянської позиції через 5 років. Нічогісінько не зробили. Лише критикують міську владу, забуваючи, що самі до неї належать.

 • drakosha 13.01.2015 at 11:58

  А кажуть в Міська влада дозволила в комунальному підприємстві керувати БАНДЮКАМ. І депутатів ніхто не чує, бо якщо слухати їх – капусту не нарубає мафія.

 • Ігор 13.01.2015 at 22:10

  Дякуємо deputat за добрі слова про Володимира Тимофійовича Демченка, його дійсно було за що поважати ( хай земля йому буде пухом) Він був головою Громадської ради, та членом Народної ради, він мав життєвий досвід і до його мудрих порад і пропозицій завжди дослухались, саме таких людей зараз не вистачає цим двом громадським організаціям. Хотілося б нагадати деякі його цитати із його звернення до виборців району,( перед парламентськими виборами жовтень 2014р) ” Вибори покращать життя якщо Ви підтримаїте нових кандидатів, які ще не були народними депутатами і життєвий шлях та програми яких найбільше відповідають вимогам та ідеалам Майдану, за які віддали життя герої Небесної сотні. Підтримуйте тих хто боровся проти корупції і хабарництва, та інших зловживань владою, та тих хто вимагає очищення влади, за нових людей в парламенті для прийняття законів на користь людей а не алігархів.” “…памятайте, хто пропонуватиме Вам особисто, чи місцевим школам, лікарням якісь подарунки, – вони у стократ більші гроші забрали саме у Вас, за допомогою законів, забрали через мінімальні зарплати і пенсії, ЧЕРЕЗ УХИЛЕННЯ ВІД ОПОДАТКУВАННЯ, та через РОЗКРАДАННЯ державного бюджету.” ” ПАМЯТАЙТЕ, що газифікація, ремонт доріг робиться за бюджетний рахунок.” …пам’ятайте китайську мудрість, що “бідні живуть за рахунок своєї праці, а багаті за рахунок бідних” – відповідно багаті повинні платити великі податки. А ще рік назад Володимир Тимофійович брав участь у подіях що відбувалися в Києві на Майдані, він був енергійним та повним енергії до життя, але на превеликий жаль його вже нема серед нас, але він назавжди останеться в нашій памяті і в наших сердцях.

 • zzz 13.01.2015 at 23:41

  Dsxyf gfgznm!

  • Nyusha 14.01.2015 at 10:28

   При будь-якій владі не боявся говорити правду і пояснювати іншим. Хтось вважав його диваком, хтось підсміювався, когось він відверто дратував, а хтось-таки прислухався… Але все це збурювало нашу свідомість, примушувало думати та аналізувати. Вічна пам’ять Вам, Володимире Тимофійовичу!