Шполянський депутат про ініціативи Яценюка: обдеруть усіх людей

У минулому році шполянське комунальне господарство могло купити трактор за 180 тис. грн, то нині через падіння курсу гривні 350 тис. грн. Про це на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» пише депутат Шполянської міської Ради (Черкащина) Петро Комар.
За його словами, скоро все чим ми користуємося подорожчає ще на 5%.

Комп`ютери, телефони, взуття, одежа та всі інші імпортні товари, за ініціативи Яценюка та підтримки депутатів, будуть додатково оподатковуватися 5% імпортним збором. Продукти харчування +10%.

Платити будуть усі від дітей які купують іграшки до пенсіонерів які надумають лікуватися.

Національному виробнику складно буде відродитися тому,що станки та обладнання на яких він міг би виробляти продукцію також оподатковують 5% збором».
Обдеруть усіх. У виграші контрабандисти та митники, – переконаний депутат.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

9 коментарів до Шполянський депутат про ініціативи Яценюка: обдеруть усіх людей

 1. drakosha коментує:

  Як тут не згадати слова одного шполянського базарника (бізнесмена), якщо справа не приносить 200 % прибутку, я за неї не візьмусь!!! От губу розкатали. Може на кінець навчаться рахувати? Ідемо в Європу, де думають на 10 років на перед і вміють відповідно будувати плани з рентою в 15 відсотків.

  • Форт коментує:

   Йошкін-матрьошкін. Нарешті проснулися. Аж поскучали за цим чудо-виданням.

   • editorinchief коментує:

    Більше таких перерв не буде. Просимо вибачення у читачів.
    Підказуйте нові теми та дискутуйте.
    Христос народився!

 2. Пінґбек: Шполянський депутат про ініціативи Яценюка: обдеруть усіх людей | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської області

 3. OpenID عبدالله ليبرمان коментує:

  “Національному виробнику складно буде відродитися” (с) Комар
  дурак! імпортий збір захищає нашого виробника…не путай грішне з праведним… купи книжку “економіка для сИла”

  • Форт коментує:

   Поміняйте вже Комару фотку. А то прямо застаріла. Новий рік – нова фотка. Бо ніхто себе більше не любить так як наш “народний” депутат. Лише він тут презентує себе в ракурсах. При цьому намагаючись вдати розумного та порядного чоловіка.

 4. Рембо коментує:

  Крамар – еконміст хренов, на сторінках пірися за народ, а що зробив для народу? Якщо піклуєся за Шполян, за долю міста, візьми за барки Заскадлету, та інших депутатів, візьміть лопати, позакидайте ями на дорогах, та повбирайте мусорники, буде більше користі !

 5. Рембо коментує:

  Наприкінці року Верховна Рада голосувала основні закони та зміни, за якими країна буде жити наступник рік. Що підготували народні депутати для сільських та селищних рад та міст районного значення в «подарунок під ялинку»?
  Підтриманий в цілому законопроект № 1557 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин)», проголосований 231 народним депутатом, залишив без фінансових ресурсів органи місцевого самоврядування базового рівня. З 1 січня 2015 року втрачено ПДФО (який до цього часу формував від 70 до 90 відсотків бюджетів сільських рад та міст районного значення) який тепер буде накопичуватись на рівні району.
  Фактично влада провела бюджетну децентралізацію!
  Районні ради визначатимуть коли і скільки коштів на субвенції (дитячі садки, заклади культури…) надаватимуть місцевим бюджетам, які будуть також формувати штат працівників цих закладів і т. ін.
  Як це виглядатиме: потягнуться «ходоки» від місцевих рад з простягнутою рукою до районного керівництва, а те, якщо буде «у гуморі» та прихильне до прохачів, підкине їм трохи грошенят, а якщо ні — прохачі «мають зрозуміти важку ситуацію у державі…». Тобто маємо велику вірогідність недофінансування соціальних напрямків на місцях та зменшення відповідних вакансій. А це завжди було вкрай важливим фактором для існування маленьких сіл та селищ, для того, аби в них залишалась молодь.
  І це та децентралізація, яку вже рік обговорювали на всіх рівнях? Планувалось: спочатку внесення змін до Конституції, потім формування спроможних громад і лише після цього сформованим громадам повинні надаватись повноваження та фінансові ресурси.
  Якщо село добровільно захоче об’єднуватись з іншим, то має отримати місце у виконавчому комітеті об’єднаної громади і не «з правом дорадчого голосу». Так званий сільський староста повинен обиратись місцевими жителями одночасно з виборами голови громади і бути посадовою особою органу місцевого самоврядування.
  Уряд вирішив піти іншим шляхом — не дочекавшись змін до Конституції та формування спроможних громад, відразу розпочали забирати фінансові можливості у сіл, селищ та міст районного значення, і передавати їх на рівень району чим посилив втручання президентської гілки влади в діяльність органів місцевого самоврядування.
  Хочеться зрозуміти, хто всі ті люди, які підтримали цей законопроект? Дивно, адже за «Народний фронт» з тих голосів, які за нього проголосували — 43% голоси мешканців сільських територій, за «Радикальну партію» — 41%, «Батьківщину» — 40%. А в повному складі відмовилась голосувати за законопроект № 1557 лише фракція «Батьківщина».
  Вадим Івченко, як член фракції «Батьківщина» та представник Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР), зі свого боку, надавав ряд пропозицій щодо розподілу податку на доходи фізичних осіб в межах району, але щоб гарантовано сільські та селищні ради, а також міста районного значення отримували свої 25%, як це було минулого року — але ці поправки були відхилені за пропозицією Уряду.
  Також законодавчо не підтримані зміни щодо сплати ПДФО за місцем ведення господарської діяльності підприємств. Хоча в Коаліційній угоді це було записано! Відклали ще на рік. Але гарантій того, що ці зміни будуть введені у наступному році немає.
  Вадим Івченко, народний депутат, заступник голови Комітету з аграрної політики та земельних відносин: «Жодної проблеми сіл, селищ, міст районного значення ці зміни не вирішують, натомість створюють додаткові. Уряд цими змінами цілеспрямовано вбиває самодостатність сільських територій та надії місцевих громад на добровільну адміністративно-територіальну реформу. Оскільки фінансові бюджети концентруватимуться в районних державних адміністраціях (РДА), сільські громади втрачають свій вплив на все, що відбувається на їхніх територіях, тобто — вони стають непотрібними! Стають засобом для вибивання коштів, які нічого не вирішують самостійно! Зайвою ланкою! Невже це те що ми чекали протягом кількох років, коли обговорювали децентралізацію? Якщо терміново не внести відповідні зміни — самоврядування, особливо сільське, у багатьох випадках буде знищено!»

 6. OpenID ВІКТОРІЯ ВІКТОРІЯ коментує:

  Вельми не шанований пане кУмарю, таке враження яка б влада не прийшла, але якщо це не Гриценко вона не правильна. вИ висловлюєте свою думку, не маючи жодних навиків в даній сфері діяльності, і якщо даже це питання актуальне вИ його розкриваєте тільки з сторони якої вАМ вигідно. Не можна бути таким брехливим як вИ є. А відгуки земляків стосовно вАШОЇ персони говорять самі за себе.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *