У Шполі поділились святом з земляками, які перебувають під феєрверками градів і мінометів

Кожен з нас любить новорічні свята. Адже в ці дні ми чекаємо чогось особливого, здійснення найзаповітніших мрій, подарунків під ялинкою…Цього року чи не єдиним бажанням всіх українців це було бажання про мир в нашій країні і всьому світі.

Мир, наша перемога над агресором, повернення всіх наших героїчних і мужніх захисників до рідного дому, до рідних…

Кожен з них для нас ГЕРОЙ!!! Адже захищає нас ціною свого життя і здоровям, стоїть на передовій, в холодні, морозні дні і ночі. Вова, Сергій і Тарас, Ігор і Олег- кожен з них там стоїть за нас з вами…

За кілька днів до Нового Року з нашого району в зону АТО відправився незвичайний вантаж- повен бус новорічних подарунків, солодощів, домашньої випічки і смачних ковбас, копченого сала і, звичайно, мандарини і шампанське. На кожному блокпосту вздовж зони АТО волонтер Галина Лоцман та водії Микола Савченко і Юрій Усик пригощали всіх військових фігурками Діда Мороза і Снігурочок, передавали вітання від всіх шполян.

Кожен наш земляк, який несе службу в зоні АТО, та багато їх побратимів, отримали великий пакунок різних смаколиків. І таких пакунків було відвезено майже дві сотні! Слова безмежної вдячності і найщиріші слова новорічних привітань просили передати всім своїм землякам наші герої!

Висловлюємо слова вдячності:
1. Група компаній ЛНЗ- ліки, амуніція, одяг та велика кількість смаколиків
2. Продтовари-великий ящик солодощів
3. ПП Мальчик- комплект теплого одягу і валянки
4. с. Топильно і НВК- продукти і одяг на 2500грн
5. НіК-2 ящики мандарин, кашка горіхів, 2000грн
6. Скотар С.- 14 пар валянок
7. жителі вул..Радянська-валянки, шапки, рукавиці(велика кількість)
8. Юрій Лозовий-400грн.
9. житель м.Шпола-200грн.
10. Мельниченко П.Я.-термобілизна
11. Олійник Г.-продукти
12. Дитячий садок «Ялинка»- печиво і подарунки
13. Шевченко І.-сушка
14. Коваль Р.-стойка і казан
15. Страхова компанія«Провідна»-пакунок, шапки, шкарпетки, цукерки
16. Редакція ТБ-2 святкові мішки-пакунки
17. Гарібова С.-одяг
18. Жителі вул..Піонерська,23 і 23-а, працівники РАГСу (збирала Валентина Григорівна)- теплий одяг, пакунки, шампанське і багато іншого: Довгань Л.В, Нордіо С.Ф., Кугот Л, Чорна С.О., Коваленко В., Колісник В.Г., Волик В., Шевцов В.,Любімова Л.О., Бугайова Л.М., Снігур В.В., Боїн О.О., Сторчак М., Мелешкін В., Коломієць Л., Леляк А.Ф., Чорногор І., Поколенко Л., Ковальська З., Лібовнер Н.П., Плосконос Н.,, Коваль М.І., Торба С., Цирфа з Києва, Ромашова Л., Качаєва Т., Чоловенко , Ващенко В., Матвійчук Б., Мірошник В., Лукяненко М., Скляренко, Ткаченко О., Буцик О., Кошова Л., Криницька К.С., Усик Я.Я., Фуркало О.С., Кононенко О.В., Мамаєнко Л.В., Липенець Н., Плосконос О.М., Єгорова О.П., Оніщук Н.В., Шарагіна Н., Дишлюк В.С., Шипінська, Скорик І.І., Скринник В., Рабенко, Кравченко, Богурська В., Васюра Р., Ровдугіна В.І., Золотоверха Л., Бондаренко Р., Захаркін В., Колос Г.. Коцюрба Л., Запорожець Н., Печена Г., Сайківський В., Коваленко О., Пресліцький Е.Е., Сидоренко Л.І., Кравченко Н.В., Тупчієнко О., Скляр Н.В., Федоренко Н.Г., Радченко С., Алексейчук Н.
19. М.В.Доценко-100 шкарпеток і 100 шоколадних фігурок
20. Колектив підприємства, що не назв.-2000грн
21. Хлібзавод-60 солодких булок
22. С.М.Плахотнюк-500грн.
23. Віта Нечай- 10 маскувальних костюмів
24. безпосередньо про тих, завдяки кому матусяни зібрали 15 новорічних подарунків і передали 700 грн(збирала Надія Коваль).- НВК№2 – носки на суму 300 грн( учні 2-3 кл., вчителі Мазур К.,Молчанова О.,ЧалаК.,Цимбалюк Г. листи, малюнки, ангелочки. — НВК №1 — 250 грн. ( Ляшко Н.,Гончаренко Т., Полтавець Т., Ляшенко Л., Горан І, Печиборець Н., Малюта _, Горя О.,ВареникЛ.) і обереги – ляльки – мотанки.Броварська Л. -50, Коваль В. -100,Тарасенко П.- 50, Сажньова Л. -5о, Левцунова Г. -50, Райнова О., Шульга В. -50,Задні пряний М. -50, Сорока В. -20, Шульга Н. – 200, Турчин О. -100, Шевчук О.100, Пивошенко Н. -100- Амбулаторія – 100 (Демуз С., Нарадько Н,, Жура К., Барабаш Т.)- Магазин на вуглу вулиці Калініна-255грн.(Оленіч В., Небензя А.,Сокирко Л., Іщенко П.,Векліч В.,Дьомін Г.,Приблуда І.,Калюк В.,Підковиренко Н, Попко М.,Чумак П.,Голобор Г.,ГончаренкоВ.,Шеремет В., Шумило Г.,Бита Н., Кузьміна М.,Задніпряна М., Бурдасова О.,Ситник Ю., Кучер А., Щербатюк М.,Гиндик М., Анатолій) і власниця магазинуМельникова І.- 100 грн.П/ підприємці Кравченко П. і Скляр С. – предмети гігієни, Мотрич Т. – шоколад.Також Сорока В., Молчанова О., Чала К., Сокирко Л., Мірошниченко Л., Попко В. передали тепліречі, ковдри, учень НВК№2 Бондаренко Марсель – казана, Гончаренко Т. – банку меду.
25. 25 пакунків від жителів Шполи, учнів школи№5, які нам привіз Анатолій Миколайович.
26. більше двох десятків ящиків випічки і пиріжків- господині Шполи, Сигнаївки, Надточаївки і Матусова! Спасибі!

Крім новорічних подарунків ми доставили теплі речі, 35 пар валянок з калошами, чоботи, та багато іншого. Також доставили маскувальні сітки, які сплели учні і вчителі Шполянської №2, Сигнаївської і Скотарівської шкіл.

СПАСИБІ ВСІМ ВАМ ЗА ПОСТІЙНУ ДОПОМОГУ!!!

Спасибі за те, що ви поділились святом з нашими земляками, які свій Новий Рік зустрічали далеко від рідних домівок, у холодних окопах, під феєрверки Градів і мінометів. Спасибі, що залишаєтесь ЛЮДЬМИ!!!

З повагою, волонтери Лілія Усик, Галина Лоцман, Наталя Лога, Надія Коваль

Допомогти легко! Звертатись за тел.. 0982257512, в м-н «Модна шафа», Сигнаївський СБК. Під нашою опікою більше 130 шполян і сотні військових з різних куточків України. Приєднуйтесь і ви!!! Не будьте байдужими!!! В кількох годинах їзди йде війна. І ніхто не повинен залишатись осторонь…

Запись опубликована в рубрике Без рубрики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

9 комментариев: У Шполі поділились святом з земляками, які перебувають під феєрверками градів і мінометів

 1. zzz говорит:

  Чому в в цих списках не видно причислиного до ліку святих з НІМБОЮ над головою Потапенка того що з Ярославки? Чи можливо йому відомо про зброю ту шо з АТО і він Вам не довіряє.

  • deputat говорит:

   Шановний, Ви не правий. Варто оцінити ентузіазм та наполегливість цієї людини. Таких людей бракує на державних посадах. І про яких ще святих Ви пишете? Ну якось не солідно Ви себе поводите.

   • Форт говорит:

    Не звертайте уваги шановний. Такі люди привикли самі ніочого не робити, а тільки тикати туди носом інших, до яких їм не дотягнутися. За оцими висловами криється людьська неспроможність. Але кричати отут вони перші. Вийди в город покричи. Та люди почують, то може хтось і бошку відірве. Хоча б ті хлопці, які на даний час повернулися з того ж АТО.

    • Троль говорит:

     олександр андрійович — а шо ти зробив1 не зли народ паскуда1 тебе хлопці з ато витягнуть з твого кабінету за шкабари і не через коридор ганьби а через парад справедливості натовчуть твою наглу пику.

 2. zzz говорит:

  Скажіть пожалуста депутат, людей яких бракує на державних посадах ентузіазм… Кого маїте на увазі волонтерку чи Потапенка?

 3. Відвідувач говорит:

  Ти дивись, воїн диванний виліз. А самому поїхати в АТО що, очко жме? Замість того, щоб всіх тут лайном поливати, взяв би та допоміг тим хлопцям, що мерзнуть в окопах. Да і ще: вивчи, нарешті, українську мову. Їй-Богу, соромно, що люди з такими помилками пишуть. Не вмієш писати грамотно, сиди і не висовуйся, не ганьбись перед людьми. А щодо волонтерки, то не кожен мужик туди поїде, бо боїться.

 4. zzz говорит:

  Бачив Жида-шинкаря і цигана-гендляра, і жидівок -хитрозроблених і циганок-безбоязних-а це два в одном, — образ лихварства і грошолюбства, підступності і наглості, продажності, а пізніше підкупу і корупції-саме такої зарази і корости тільки ше і не хвата …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>